Jump to content

ProAggressive

Players
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9633
 • Clan

  [COUP]

About ProAggressive

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

681 profile views
 1. ProAggressive

  Muhriplere yapılan acımasızlık

  Forum administrators can close or remove the subject.
 2. ProAggressive

  Muhriplere yapılan acımasızlık

  I did not think it would cause so many language problems. I wrote Turkish because my English is not as good as you guys. sorry again
 3. ProAggressive

  Muhriplere yapılan acımasızlık

  I know this area is in speak English but I wrote here because the Turkish forum is closed. I'm so sorry.
 4. Wargaming in kişisel olarak dd oyuncularına bir garezi olduğuna inanıyorum.Oyuna entegre edilen hemen hemen her gemide radar olması muhrip oyuncularına yapılan haksızlık benim şahsi fikrimce. X tier bir muhrip ile oyuna giriyorsunuz 2 clevland 1 baltimore 1 moskva atıyor yetmemiş gibi zırhlıyıda missouri atınca dd oyuncusu ne yapsın ? Tabikide oyunun yansıtmaya çalıştığı tarih aralığındaki teknolojiler olmalı ama bence bu kadarı fazla zaten uçak gemileri yeterince dd oyuncusunu zorluyor. Ki o konudada bana göre yapılması gereken bir şey var madem pan asya gemileri derin su torpidosu atıyor ve geç fark ediliyor torpidoları.Dd oyuncularına hasar veremiyor bari havadan tespitini kaldırında derin su torpidosu olduğuna değecek şekilde gitsin.Yüzey torpidolarını her geminin uçağı fark etsin fakat derin su torpidoları fark edilmesin.Bence doğrusu bu olur. Herkese bol şanslar. İyi eğlenceler. Not : Konuyu İngilizce bölümü içerisine Türkçe yazmak zorunda kaldığım için dilimizi bilmeyen tüm oyunculardan özür dilerim.
 5. ProAggressive

  75.000 servis ücreti?

  Oyunda katedilen mesafe 57 km mühimmat masrafları hariç servis bedeli 75.000 kredi.Gemi üc aşağı beş yukarı km ye 1,316 kredi yakıyor. Tüp filan taktırmak lazım.
 6. ProAggressive

  Türkçe Topluluğun İhtiyacı

  Her ne kadar amatör bir forum kullanıcısı olsamda kısa aralıklarla oyun hakkında bilgi toplayabileceğim bütün platformları takip etmeye çalışıyorum.Sanırım bunun sebebi oyunda yeni ve bilgiye aç olmamdan kaynaklı Forumun ingilizce bölümünde gözüme çarptı ve 15 şubat yani bugün açılması beklenen bir açık test var.Fakat bu test hakkında türkçe bölümde hiç bir bilgi aktarımı yapılmamış.Ülkemizdeki yabancı dil seviyesini göz önünde bulundurursak belkide bir çok oyuncu farkında bile olmadan test sunucuları açılıp kapanıyor.Forumun türkçe tarafıyla kim ilgileniyor bilmiyorum ama yaklaşan etkinlikler vb. olayları oyunculara önceden haber verebilecek birilerine ihtiyaç var. Test ile ilgili bilgiyi linkten edinebilirsiniz.
 7. ProAggressive

  Sunucuya Bağlanırken Hata

  Maça başlarken sunucuya bağlanırken hata.Sunucu geçici olarak devre dışı yazıyor.Sanırım Fransa güncellemesinden kaynaklı sorunlar var yada sorun sadece bende var.
 8. Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar , oyunda yeniyim hem sizin tecrübelerinizden yararlanmak hemde birlikte eğlenceli zaman harcamak istiyorum. Yeni oyuncu alımına müsait klan varsa iletişime geçebilirse sevinirim. 28 yaşındayım :) yarışmacı arkadaşlara başarılar =) Aktif olarak herhangi bir ses programını kullanabilirim.(discord , raidcall , teamspeak vs.)
×