Jump to content

UNTREZBDGDUM

Players
 • Content Сount

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About UNTREZBDGDUM

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UNTREZBDGDUM

  Otázky pro WG

  Hodnota winrate pro osobu.... nic takového neexistuje. Pokud prohráváš, tak máš jednak smůlu a jednak patrně neodvádíš takový výkon, abys tým "potahal". Občas prostě bývají dny kdy vyhráváš a někdy prostě se nedaří. Každý hráč má na začátku bitvy 50% šanci, že vyhraje. Zbytek už závisí na představení jednotlivých hráčů. Zjistit ti samozřejmě nemůžu, kam tvůj WR bude klesat, jelikož nic takového, jako předurčený WR pro každého hráče je jednoduše nesmysl. (píši s klidnou hlavou) Nesouhlasím Bez ohledu na to co mi tu kdokoli napíše nesouhlasím. Ale děkuji, je to prima lék na závislost. Škoda peněz za prémiák a za všechny prém. lodě. Už nedám ani kačku. A vlastně ani minutu. Už mě tu neuvidíte (na rozdíl od některých co to tu napsali a neodešli). Takže mi všici můžete políbit mojí velkou chlupatou EDIT a nazdar nikdy. Pozdravuju všechny ty kdo si tohle stihnou přečíst než mě smáznou. (A vlastně, prosím banněte mě)
 2. UNTREZBDGDUM

  Otázky pro WG

  Funguje když zkříží cestu nepřátelským letadlum, ale když je 3,5km na druhý straně. tak mi moc nepomůže. Šlo mi o to jestli se plánuje něco jako změna směru letu , když zaměřím nepř. letadla. Dik OK . Můžu být rád, že spot od letadel se u Kr.Kr. nezměnil (oproti Svietlana)
 3. UNTREZBDGDUM

  Otázky pro WG

  Ahoj Plánuje WG viditelné námořníky? Líbilo by se mi, kdyby alespoň někdy (třeba když není loď pod palbou) prošel někdo po palubě (2,3 lidi). Dále : mohl by palubní letoun, pokud zaměřím blížící se letku plnit svou funkci? (vyhlídkový let na opačné straně nám moc nepomáhá) A dále poníženě prosím o odpověď na téma mého oblíbeného Krasnyho Krymu. Dovolím si citovat svou minulou otázku: viditelnost: 13,3km ? . Vždyť Svietlana má mít 9,9km. To jí (KR.KRYM) ty sekundární děla zviditelňujou o 3,5 km nebo co? : Bylo by možné snížit viditelnost? I s kapitánem jsem o 2,5 km viditelnější než Svietlana. (a bez něj viditelný jako Okt.Revol.) D í k
 4. UNTREZBDGDUM

  Aktualizace 0.7.0 - Nášivky a emblémy

  To jak se tam objeví kdo mě potopil - mohlo by to být ještě větší, třeba úplně přes celou obrazovku? To v nás má vyvolat nějakou pomstychtivost nebo co? !!!Největší hovadina co vymyslely!!! EDIT Jinak přidat si emblém je fajn
 5. UNTREZBDGDUM

  Roma

  takže si rozumíme (omlouvám se ale u předchozího příspěvku jsem nenašel puke smile)
 6. UNTREZBDGDUM

  Roma

  Kup si radši za 2000 tu s tím bojlerem nahoře
 7. Nestraš (doufam, že je pravda těch 20hodin)
 8. UNTREZBDGDUM

  Aktualizace 0.6.15 - Lodní klakson

  si borec dííík (zkusím troubit na někoho blízkého a budu doufat, že mi to oplatí a ověřím si to) né, že bych to chtěl dělat v bitvě, ale jen abych to ověřil nejsem teritoriální typ (všrchno v dobrém)
 9. UNTREZBDGDUM

  Aktualizace 0.6.15 - Lodní klakson

  Platí. Přiznávám, že vás nesnáším (za to jak to tu berete jako nějaké své teritorium) Tvá odpověď mě ale potěšila ( úplně mě zmátlo žes mě nezprdla) Takže
 10. UNTREZBDGDUM

  Aktualizace 0.6.15 - Lodní klakson

  Omlouvám se velice a poníženě (hlavně borcům z ID 0 IQ), ale ví někdo jestli protivník sirénu slyší ?
 11. UNTREZBDGDUM

  Otázky a odpovědi

  V tom případě mě hra začala před dvěma dny najednou stavět stále proti nějakému 10ti%nímu, lepšímu hráči. Asi někomu z IDDQD
 12. UNTREZBDGDUM

  Otázky a odpovědi

  Protože nechci za§írat Otázky pro WG blábolama, napíšu jednu mou příhodu na téma Smůla na výhru sem (nechci se nikoho dotknout ani nic jiného negativního) : Moje reakce je hlavně na to: jak ''Potahat'' tým: Spustil jsem jednou (tak měsíc nazpět) hru s King George V. Šel jsem se napít a na hru zapoměl EDIT. Náhle se mi rozsvítilo, že mi vlastně běží bitva ( 5-6 min. jsem byl AFK). Náš tým už vyhravál na body i na lodě. Rozjel jsem se obsadit oblast C a zasadil nějaké to poškození DDčku, které moje AFK nestihlo využít. Bod C jsem obsadil a zničil jiný DD. Hru jsme vyhrály a nejlepší v bodování jsem byl já. Moc jsem to nepochopil - přesto, že jsem si bitvu užil lépe než kdokoliv z týmu, moc jsem tým nepotahal. A dnes: se už dva dny potím při prohrách.
 13. UNTREZBDGDUM

  Otázky pro WG

  OK Tak já bych chtěl vědět hodnotu Win Rate určenou pro mou osobu, nebo kohokoliv jiného. Hodnotu, kterou zřejmě není dobré (nebo možné) překročit. Asi tak dva měsíce (od doby co jsem koupil prémko) sleduji jak se WR kousek po kousku zlepšuje. A nyní dva dny asi tak 5 výher z 50 proher. PROSÍM o zjištění kam až to bude klesat, než to bude zase normální. Bez ohledu ta to zda jsem dobrej či ne, není přece normální být stále v týmu, který prohrává. Moc mě to neba porád prohrávat. A není to vlastně ani fér ke spoluhráčům (že když jsou se mnou tak prohrajou).
 14. Už aby to skončilo. Celej team dělá EDIT při plnění těch přiblblejch úkolů. Dneska asi z 30ti bitev 28 proher. Radši si dám voraz, dokud kampaň neskončí.
 15. UNTREZBDGDUM

  Otázky pro WG

  UU bez periskopu? To je jako BB bez torpédometů. :-) (takže by to vlastně mohlo projít) Blažena s Jarčou říkaly, že by ještě chtěly pokládat miny Mě by stačilo, kdyby palubní letadlo letělo (když je potřeba) směrem kde je potřeba.
×