Jump to content

BASCARKCI

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1102
 • Clan

  [TBSS]

About BASCARKCI

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kardeş sen naptın böyle ya komutan yetenekleri ve modülleri paylaşır mısın benimle sonuç mükemmel
 2. Senin anlattığın durumdan dolayı amerikan zırhlılarıyla oynamayı bıraktım gariban zırhlı 5. seviyede kalı ileri de götüresim gelmiyor son yol ileri de gitsem ben ilk daireye gelmeden karşı takım diğer taraftan benim yanıma geliyor üstüne uçaklar da gelince tam bir şenlik havası.
 3. Tavsiyeler ve anılarınız için teşekkürler. Halen rastgele savaşta 10. seviye gemilerle çarpışıyorum batırma yok ama en azından 100000 hasara yakın çıkıyor fakat bu durum resmen soğuttu oyundan. Sıralamalı savaşlarda aynı seviye geliyor olması sıralamalı savaşlara çekti beni derken 8. sezon bitmiş oyun oynayasım yok şu an.
 4. 8. seviye Amerikan uçak gemisi aldım. Eşleştirmelerde durmadan 9 ve 10. seviye gemilere denk geliyorum. Sadece bir 9. seviye battleship zırhlı gemi 48 uçağımı ben atış yapamadan düşürdü. 9. seviye destroyer muhrip aynı anda baskın yapan 12 adet bombardıman uçağını düşürdü. 7. seviye uçak gemisiyle 100.000 hasar verirken 8. seviyede sadece 30.000 hasar verebiliyorum. Bunu tecrübe eden başkası var mı? Bu seviyelerde uçak gemisinin bir değeri kalmıyor mu?
 5. BASCARKCI

  Uçak gemileri

  6. seviyeden sonra geliyor alt tuşu fonksiyonu ama benim sorum daha farklı. 8. seviye Amerikan uçak gemisi aldım. Eşleştirmelerde durmadan 9 ve 10. seviye gemilere denk geliyorum. Sadece bir 9. seviye battleship zırhlı gemi 48 uçağımı ben atış yapamadan düşürdü. 9. seviye destroyer muhrip aynı anda baskın yapan 12 adet bombardıman uçağını düşürdü. 7. seviye uçak gemisiyle 100.000 hasar verirken 8. seviyede sadece 30.000 hasar verebiliyorum. Bunu tecrübe eden başkası var mı?
 6. BASCARKCI

  Kutumuzda ne var!

  Tamam ben anladım süper kutu çıkıyor arada ama o kadardır denedim 1 kere süper kutu çıktı onda da çıka çıka 25 dragon bayrağı çıktı. Millete 100.000 serbest DP filan çıkıyor bize sancak çıkıyor. Sancak işime de yaradı elbette ama 8 10 kutu heba ediyorsunuz daha büyük birşey çıkar diye ona üzülüyorum.
 7. BASCARKCI

  oyun türkçe değil mi

  Dediğiniz gibi dil seçeneğini önce ingilizce seçtim sonra Türkçe'ye geri dönüm ama oyun hala Türkçe değil. Müşteri Hizmetlerine ticket atmak nedir onu bilmediğimi söyleyebilirim.
 8. BASCARKCI

  Kutumuzda ne var!

  4 ya da 5 seferdir şans kutusı açıyorum hepsinde 4 er tane Papa sancağını versi dalga geçer gibi en son 25 dragon sancağı çıktı o kadar ?
 9. BASCARKCI

  oyun türkçe değil mi

  Bende istemcideki bayrak türkiye bayrağı istemci türkçe oyun içerisinde dil çubuğu var o da türkçe ama oyun içindeki yazıların tümü ingilizce bunu nasıl çevireceğim
 10. BASCARKCI

  Steam Win7 de Oyunu Başlatmıyor

  Steam Windosw 7 Ultimate x64 te Oyunu Çalıştırmıyor World of Warships in Sistem gereksinimleri windowsx86 (32bit) destekliyor. Dizüstü bilgisayarımın donanımları düşük diye Windows 10 da kasma sorunundan dolayı win 7 ultimate (64bit) kurdum. Daha öncesinde oynayabildiğim onunu win 7 yüklü iken steamde açmaya çalıştığımda "World of Warships başlatılıyor" diyor fakat oyun açılmıyor. Not: format atıp win10 a geçince oyun çalışıyor. Win 7 de dosya konumunu doğrula gibi işlemler sonucunda da çalışmadı.
×