Jump to content

Jaberwak

Players
 • Content Сount

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9966
 • Clan

  [RR1]

About Jaberwak

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wróćmy na temat Panowie (niektórzy do zupek albo na pola ryżowe) Jak nie zauważyliście hotfix wchodzi jutro o 5 tej rano.
 2. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  Fun fact. Did a test couple of months ago. GC vs Kron. Basically needed two salvos to kill GC despite him being bow in ( it was done on 10km range). So that internal bow doesnt always work.
 3. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Albo mnie w yamato kapującego....
 4. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  Isnt premium....
 5. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  They are balancing a ship that is not sold anymore.... If they carred they would balance Kami family, Nicolai and Gremy... Oh wait last two are russian we cannot nerf them.
 6. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  Its called Revolution ^^ Hey they went with 0.8 live.... so logic is dead for almost a week now ;P
 7. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nom licznik ironi wskazał ponad 9000
 8. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ciągle się śmieje jak czytam ten fragment o niszczycielach.... WG serio nie ma pojęcia o własnej grze. Przypomina mi to przysłowiową Babunie mówiącą "Pamiętaj gorąca woda może parzyć....". Oni nie rozumieją gdzie jest problem. Drużyna utraciła możliwość wspierania przeciwlotniczego niszczarkom. Lotnia nie podeśle skutecznych myśliwców do obrony. Krążki AA nie mają już takiego zasięgu no i najważniejsze szansy na trafienie jak kiedyś. Praktycznie w ostatnich grach co jeszcze grałem na randomach to kapowanie odbywało się panckami jeżeli wogule... Wykrywalność z powietrza niszczarek... z pamieci to coś koło 3.2-3.4km dla tych dobrych i 5+ dla rusków... Czy przy obecnej szybkości samolotów na dopalaczu jeżeli lotnia domyśla się gdzie może być DDek to ten nie zostanie wykryty?
 9. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  Did you test in the the training room? 320mm for GC, 356mm for Fuso (likes to shatter even on T7) and New Mex (super heavy american AP shells) That cannot be right unless you are thinking about fighting below 10km
 10. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  Dont forget... Gulio now can be matched vs t4 and t6 CV's.... Now imagine a T8 against Gulio's week AA.
 11. Jaberwak

  ST. Premium ships and Soviet battleships.

  I cannot imagine Gulios guns doing dmg to T8's we will have another PeF..
 12. Powinni wogóle pozbyć się systemu zachowania gwiazdki... ale za to zastosować tzw "winning streak bonus" . 2+ wygrane pod rząd to 2 gwiazdki za wygraną zamiast 1.
 13. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @44smok co do punktu 4tego to już zapowiedzieli "hotfix" - pewnie poczekamy tydzień na niego może szybciej. Po wciśnieciu F samoloty przez pewien czas mogą dalej otrzymywać obrażenia.... teraz pytanie jaki to będzie czas... zobaczymy w wersji 0.8.0.1 Co do punktu 5 mam ciekawy pomysł. Lotnia powinna startować bitwę tylko z eskadrami alarmowymi na pokładzie. Myślę że połowa zwykłej eskadry. Uzupełnienie samolotów na pokładzie trochę trwa więc: a) nie ma szans na atakowanie (od samego początku) tylko jedną eskadrą - jak Haku torpedowcami. Użycie F po ataku spotka się z 1 czy 2 nowymi samolotami gotowymi do ataku - bo przecież muszą wrócić samoloty z poprzedniego nalotu na pokład. b) da trochę oddechu deskom bo najwyżej wykona na nie na początek dwa ataki rakietowe. Można by też dodać czas na przeładowanie samolotów co wróciły z ataku.... Pelotka to jedno wielkie nieporozumienie. Nikt do końca nie wie jak ustawić kapitanów/moduły. Szansa zestrzelenia samolotu przypomina grę w totka. Okręty z najgorszą pelotka w poprzednich patchach nagle strącają największą ilość samolotów w bitwie... Zresztą najlepiej pokazał absurd tego systemu Flambass (szkoda że nie mam teraz jak znaleźć tego fragmentu z jego streamu), gdzie na Minotaurze starał się jednocześnie rozwalić lotnisko (z absurdalnym dmg saturation pokładu) jednocześnie kontując się cały czas do wrogiego Roona i będąc pod nalotem dwóch lotni.... Aż chciałoby się widzieć jego APM.... efekt taki że wcale tak duzo samolotów nie strącił... Reasumując. Rework Latajek ułatwił im grę ale zajebiście skomplikował całej reszcie graczy i to zupełnie nie potrzebnie.
 14. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wprowadziło "skasowanie" bloomu po wystrzałowgo po zerwaniu LOSu z okrętami które cię widziały - znikał po 3 sekundach zamiast 20s. Mogłeś grać bardziej agresywnie niszczarkami czy krążownikami. W 0.8 nazwano to bugiem i stwierdzili że bardziej logicznie będzie że bloom bedzie resetowany zawsze po 20s (bo to ludzie szybciej zrozumieją) nie ważne czy LOSu zostanie przerwany czy nie. I tak chowasz się za wyspą.. Pokazuje ci że nie jesteś wykryty. Wypływasz aby przeprowadzić atak torpedowy i *edited*... bloom ciagle ma twoją detekcje na 12km+ i od razu wykryty) Kurde lubiłem tą mechanikę ....
 15. Jaberwak

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dobra wykarmię trolla.... WG parę patchy temu "wprowadziło" genialną mechanikę, którą umożliwiała agresywną rozgrywkę... Niestety w 0.8 nazwali to bugiem i usunęli... i teraz kampienie na maxa przez wszystkich od DD po BBki...
×