Jump to content

Jaberwak

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8617
 • Clan

  [RR1]

About Jaberwak

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [RR1]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda że nakłada się na klanówki....
 2. WG wyda na prędko nową premke. New Orleans bez cytadeli jako niszczarka...
 3. Jaberwak

  Król mórz VII - Wyniki - wątek na forum

  a WG "zabrało" ponoć nagrody OMNI ^^
 4. Jaberwak

  Dostawy dzienne od nowa

  Teraz pytanie... Gdzie trzeba napisać ticketa (do jakiego działu)
 5. Skończy się na jednym dniu testów ;P
 6. Jaberwak

  [ALL] ModStation (beta) 1.4.0.0

  Any chance of fixing the score timer mod? Or anyone know how to fix it? It always shows 00:00 (nothing if we have 0 caps) Mod installed with Modstation
 7. Jaberwak

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Krondstadt z modułem na zasięg i dodatkowo samolotem rozpoznawczym??? Ale macie kampera... Cytki Krondstadem w pancki to normalność. Szczególnie że są oni tak pewni swojego pancerza jak ta Iowa i Musashi.
 8. Jaberwak

  Kronstadt IXT

  Zbieraj węgiel na Blacka ^^
 9. Jaberwak

  Kronstadt IXT

  Moje przemyslenia po kilkunastu/dziesięciu bitwach. Okręt bardzo fajny. Nie jest OP (p lotka to tragedia - próbowałem moduł +AFT). Gram nim jak raiderem. Najlepiej czuje się nim na 13-16km i polowanie na krążki które pokażą za dużo boku lub walka z BBkami. Do walki z DDkami przeładowanie dział troszke słabe max oddasz 3 salwy podczas działania radaru (dzięki AR). Walka z krążkami przypomina bardziej egzekucje niż walkę jak równy z równym. Na dystansie 13km pas pancerny odbija roztrzaskuje większość pocisków krążków. Używam modułu na zmniejszenie rozproszenia salwy bo ruskie AP przebija krązki na wylot i nie uzbraja się (z tego powodu czasami wchodzą te śmieszne dmg na salwe) ale jak wejdą 4+ cyty na salwe to przeciwnika na 95% nie ma. HP bardzo dobrze się przydaje jak chcesz się wycofać po zniszczeniu okrętu (salwy innych krążków aż tak nie bolą.. ale te APki BBków to masakra). Im dłużej trwa bitwa tym bardziej Krondstadt rośnie w sile - brutalnie mówiąc masz więcej celów do dobicia swoimi potężnymi działami. Jak trafisz na niemieckie BBki to otwieraj szampana. Dorwiesz takiego bokiem na 15km to salwy po 15-20k z AP wchodzą - nad pasem pancernym a nadbudówkami. Oddasz takie dwie zanim wo gule zdąży zareagować . Problemem są lotniska (a dokładnie bomby) bo jak chodzi o torpedowce to Krondstadt ma najlepszy bąbel przeciw torpedowych wśród krążków - nawet lepszy od większości pancerników. Co do builda zgodze się z Sonnym. Okręt wymaga kapitana jak na pancerniaka. Próba podbijania plotki uważam za bezsensowną bo w najlepszym wypadku będzie przyzwoita, ale i tak nie odstraszy żadnego lotniska.
 10. Jaberwak

  Same radary

  To przecież SONAR
 11. Jaberwak

  Kronstadt IXT

  Okręt w pierwotnej wersji miał sonar. Ale miał też gorszą sigme (jak pancernik). Krondt miał też dwa razy zmienianą ilość HP. Jedna wersja miała 40k HP... i przy rozrzucie pocisków jak BBek był okrętem tragicznym. Już od koło 15-16km włażą cyty w Montane a w Kurfursta salwy po 20k nie są wcale rzadkością.
 12. Jaberwak

  Same radary

  Pamiętajcie o aktualnym devie co planują dodać do Grozovoia radar (osobny slot) na 7.5km(20s). Życie pozostałych niszczarek będzie jeszcze gorsze ^^
 13. Jaberwak

  Błędy

  Jako ostatni dostajemy 0.7.5 i tylko u nas nie działa...
 14. Jaberwak

  Bretagne, V tier

  Mi pokazuje zasięg 18.1 na OB i PP. Po pierwszej bitwie stwierdzam że jak na zwykły pancernik to zjada New Yorka czy Iron Duka na śniadanie. Obrona PP jak na ten tier jest potężna (zdjecie z meczu tier V-Vi z lotniskami). Teraz pytanie do @WG_Lumberjack. Czy jak wprowadzą wkońcu drzewko pancerników to trzeba będzie badać moduły okrętu jeszcze raz? Czy po prostu skasują nam je (te wersje premium) i dadzą nam regularne z expem co zdobylismy na tych premkach czy z 0 expa?
 15. Jaberwak

  [0.7.2.2] [RU][EN] WG MultiPack

  Thanks. That did the job
×