Jump to content

DasTrotel

Players
 • Content Сount

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1049

About DasTrotel

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DasTrotel

  Błyskawica

  Velice špatná loď. Svítí jak pátrací reflektor, HP chybí, torpéda má silně impotentní...jen ty děla za něco stojí...ale výsledek nezachrání...
 2. DasTrotel

  Aktualizace 0.7.3 - Vesmírné bitvy

  To byl spíš brekot než dotaz. Leze mi to na nervy.
 3. DasTrotel

  Vlhká zpovědnice

  Ty hraješ na touchpadu? Nebo jen na klávesnici...?
 4. DasTrotel

  Vlhká zpovědnice

  Chudák malej...plakal a dostal přidáno...
 5. DasTrotel

  Vlhká zpovědnice

  I v bitvě?
 6. DasTrotel

  Vlhká zpovědnice

  To je jasný upozornění: Kup větší monitor.
 7. DasTrotel

  Chybny BOT

  Fajn...v čem se pletu?
 8. DasTrotel

  Chybny BOT

  Zkušenější hráči hrají kooperativky kvůli téměř jistému splnění misí. Zelenáči tam vůbec chodit nemusí. Já osobně jsem se s nimi rozloučil rychle a rád - nejsou z toho žádný XP a výdělky. Proto je to taky nejspíš prvoplánovaná řezničina (aby to netrvalo moc dlouho). Evidentně sis z mého příspěvku vybral jen to, co se Ti hodilo do krámu. Takže opakuju: Boti skutečně chybu mají - vůbec neřeší spojence při palbě na nepřítele. To, co tu píšeš o stáčení bitevky Tvým směrem, když jsi mimo spot, bych spíš přisoudil náhodě v rámci celkové situace na bojišti. Pokud by se Ti toto chování bota podařilo zdokumentovat řekněme v 15 ze 20 bitev a dát se replaye, určitě Ti dám za pravdu. A jestli chceš, aby to řešil někdo kompetentní, napiš to na podporu a podlož replayi.
 9. DasTrotel

  Otázky a odpovědi

  1... ...2... ...3... ...moc...
 10. DasTrotel

  Chybny BOT

  No...boti jsou programovaní k typickému sovětskému VPŘED! V čemž jsou znamenití. Jsou agresivní, uznávají jen útok. Ústup je pro ně cizí pojem. Asi by byli odstřeleni archimédovým paprskem z vlastních řad či co. Je fakt, že bot pálí více-méně bez ohledu na spojence. Ale to, čemu ty říkáš chyba, je věc, kterou mají boti mnohem lépe naprogramovanou, než většina hráčů. Bot je sice útočník, ale ne kamikaze. Takže velice často a rád provádí úhybné manévry. A to nejen v návaznosti na torpédo/torpédoblbce, ale i na příchozí palbu z lodí. Poradil bych Ti ufouknout ego. Neuhýbal kvůli Tobě, ale kvůli vašim BB. Asi byly ve stejném směru jako Ty. Protože i palbě BB je lepší nastavit ostrý čumák než bachratý bok. A to, že Tys torpédoval jeho...možná je to výcvik ke zlatému pravidlu: NIKDY nepouštěj torpéda na loď, od níž Tě dělí spojenec!
 11. DasTrotel

  Aktualizace 0.7.3 - Vesmírné bitvy

  Já mám jen jedinej dotaz...kdy se té odpornosti, včetně všech průvodních jevů (neustále svítící upozornění na novinku, které už mám 5x prokliklé a vůbec mě nezajímá; vesmírné kontejnery s nežádoucí kamufláží a vesmírnými emblémy i za normální bitvy; pozadí;...) konečně zbavíme? Jestli to někdo chce hrát, prosím. Ale nevím, proč na to musím koukat, když o to nemám zájem.
 12. DasTrotel

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Tak to abys začal objímat ledovce...aby se měla hladina z čeho zvednout...
 13. DasTrotel

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Dobrá. Koukám...migruje jeden z největších omylů západu... Takže hurá na chatu na Vysočinu? Ale koukám...utopils mi tam elektrárnu...
 14. DasTrotel

  Depréze z lodiček a její léčba

  Dobrá rozvědka je základ úspěchu A ne a ne...ani za celé Benátky!
 15. DasTrotel

  Depréze z lodiček a její léčba

  Jak to víš?
×