Jump to content

DariusJacek

Players
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4702
 • Clan

  [SWTP]

About DariusJacek

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
 1. Same radary

  Bardzo chętnie, panie odważny, tylko proszę o porównywalne HP, DPM na działach, pancerz i naprawkę. Zaraz, to już nie będzie niszczyciel... Chociaż, może moje Aki jakoś dałoby radę.
 2. Same radary

  I tak będzie, aż zostaną nieliczne unicumy plus zdesperowne potato z 20km torpedami na Shimach. A potem WG ogłosi rok DD... No chyba, że CV po reworku przejmą naszą rolę.
 3. Soviet Cruiser Stalingrad Tier X

  Not only fire damage, alfa as well. After all it is just another BB.
 4. Soviet Cruiser Stalingrad Tier X

  Just one question. Will it burn for 45 seconds? If yes then no problem. My zao (and Worcester soon) is ready.
 5. Salvo spread mechanics - can it be improved?

  Dispersion is calculated (rng drawn) for each and every shell. Better accuracy is probably effect of better aim due to the correction. Oval orientation is based on the direction of aim/fire, not on your ship position/angle.
 6. Salvo spread mechanics - can it be improved?

  Thing is that dispersion is constant rng value regardless how you fire. Probably it is just an illusion that we hit more than with a full salvo.
 7. Same radary

  Trochę trudno liczyć cooldowny 3 hi-5ciu okrętów, spotowanie Worcestera to często misja z gatunkó samobójczych, skąd mam wiedzieć, czy oni użyli radaru razem, czy też je połączą w ciąg? Po za tym, ktoś musi je najpierw wyspotować, żeby na tej minimapie (na którą patrzę jakieś 9/10 gry oczywiście z powodów ww i opóźnionego renderingu) się pojawiły. Ja nie mam z tym dużo problemów, problem, że zbyt wielu innych graczy ma i psuje to frajdę wszystkim. Po prostu, co za dużo, to nie zdrowo.
 8. Salvo spread mechanics - can it be improved?

  This. For some reason it works.
 9. Same radary

  Czyli, co? Trzymać się jak najdalej z dala od capów, bo tam są CA za wyspami. Wyspotowanie takiego Łustera to prawie śmierć. A potem płacz, że DD nie spotują, nie capują, a shimy puszczają na oślep 20km torpedy z sąsiednich map? Albo, że DD yolo i zostajemy ślepi i głusi? Wkrótce będzie jak z CV. Skill gap się powiększa. Mam gówniane fragi, damejdz i wszystkie staty poniżej sredniej serwera na Gearingu tylko WR prawie 60 bo się nauczylem, że wystarczy poczekać chwilę, aż nasze ca i bb z mojego dymku wybija czerwone deski próbujace grać objectives. Potem się robi luźniej i można grać, tylko, że zwykle jest już po grze...
 10. BB AP full penetrations on DDs

  With all respect we are not talking about t5-6 dds here but about t8-10 of which you have only kiev. Accuracy of Yamato or Montana is uncomparable to low tier shotguns.
 11. DD problem

  Phenix with hydro is dd killing machine. It is so easy as embarrassing.
 12. BB AP full penetrations on DDs

  Just give to all T9 and TX dds the same magic think as the other classes have if they should still suffer full ap damage give them all heal at least. Oh I know impossible because of ballance. But think how many battles you lost because you lost all dds in first 5 minutes?
 13. Polecana linia krążowników

  Albo Haragumo, mini Worcester z lepszym kamo, dymkiem i torpedami
 14. Should I stop playing tier X?

  Voted yes. If game at TX makes you angry instead of being fun, do not play it. Play tiers where you can have fun. Enough stress at work, school etc.
 15. Polecana linia krążowników

  Mam tylko Zao i Hindiego, z tych dwu to oba lubię, Zao to ninja, okręt wsparcia DD,12km torpedy, ale z bardzo kiepskimi kątami,flanker a Hindi to taki mini BB z 6km torpedami z dobrym kątem, jak lubisz Szarego to powinien Ci podejść. Ibuki to był dłuuugi i bolesny grind, Roon leżał mi bardziej, ale ja gram głównie Dd i słabo gram krążkami ogólnie, ciągle się uczę.
×