Jump to content

Jirza_z

Players
 • Content Сount

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11706
 • Clan

  [TF-38]

About Jirza_z

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Už jsem se na to ptal jinde, ale odpověď žádná: Proč se aspoň vítětství nepočítá do sině slávy? Nařízení se tímto typem dá plnit, ale síň slavy ne.
 2. Capitan skill Manual control damage for AA did not work. I cant select target.
 3. Jirza_z

  0.7.11 - Twilight Battle

  Proč se to nepočítá do síně slávy?
 4. tak včera to vypadalo, že klanovky o víkendu budou, ale dnes už zas ne. Někdo ví něco nového
 5. Jsou tento tyden klanovky. V týdnu bylo tlačítko Plán vidět, v sobotu, kdy by se měli dát jet už zase není. Tak jak to s tím je?
 6. Zamyslel se někdo nad nadpisem "Říjnové bojové mise: jedinečné velitel Ovečkin"? Diskuze odkzuje do tohoto vlíkna, tak to píši sem. Nemělo by tam být "jedinečný"? A druhá poznámka k tomu stejnému, v GWC se slovo jedinečný dělí opradu zvláštním způsobem "jed-inečný", to taky není správně česky.
 7. asi nejsou žádné klanovky. Tlačítko píše, že sezona skončíia a na rozdíl od pondělí nevidím ani tlačítko Plán pro nastavení hlavního času. Nebo se toto tlačítko oběví až v sobotu?
 8. Druhou i třeti misi jsem dostal bez jakéhokoliv kodu, zadával jsem jen ten první kod. Proč má člověk sledovat další video kvulo kodu?
 9. v přístavu nic takového na obrazovce nevidím. je to tak správně?
 10. Nějak mi nefunguje ukol Sledování bojových cílů, kdy se má získat 7 hvězd. Už jsem jich získal za Transilvanii asi 11 a plnění žádné nebo se na do toho nepočítají tyto scénáře? A nejsem si jistý, ale zdá se mi, že se nepočítají ani kredity, stuhy a zkušenosti do Royal Navy. Tak už jsem na to příšel, Transilvania se jezdí s tierou III, takže se to ani počítat nemůže.
 11. Nějak mi nefunguje ukol Sledování bojových cílů, kdy se má získat 7 hvězd. Už jsem jich získal za Transilvanii asi 11 a plnění žádné nebo se na do toho nepočítají tyto scénáře? A nejsem si jistý, ale zdá se mi, že se nepočítají ani kredity, stuhy a zkušenosti do Royal Navy. Tak už jsem na to příšel, Transilvania se jezdí s tierou III, takže se to ani počítat nemůže.
 12. Aha, jestli to správně chápu tak, když se stanoví čas, tak se vybírá ze tří možností? Možná to chtělo v tom popisu nějak lépe popsat, nejen napsat, že se nastaví čas vhodný pro všechny hráče klanu.
 13. video mi nejde ve hře přehrát, z webu je to ok. proč opět chybí české titulky?
 14. "Celkově zde budou 4 relace dostupné v pondělí, úterý, sobotu a neděli během následujících hodin hlavního času: 19:00–23:00 oSELČ" jak se zapojíme, když naše relace je od 19 do 23?
 15. "Sestavte tým, vyberte si jakýkoliv hlavní čas, který bude vašemu klanu vyhovovat, a ponořte se do námořního boje! Odehrajte během zkušební sezóny 10 bitev a jako odměna se k vašim účtům připíše 500 oceli a 15 000 uhlí. Nezapomeňte prosím, že 5 bitev musíte odehrát během hlavního času jiné oblasti. " Jak přesně mám chápat, že pět bitev musí být odehráno během hlavního času jiné oblasti?
×