Jump to content

GensuiKaigunTaisho

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  743

About GensuiKaigunTaisho

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GensuiKaigunTaisho

  Kontenery - Dyskusja

  Flaga tak, ale ja pytam o kamuflaże bo jak na razie wypadały mi tylko te za kredyty.
 2. GensuiKaigunTaisho

  Kontenery - Dyskusja

  mówię o jakichkolwiek z + do expa. Otworzyłem z 50 i ani razu nie dostałem, dlatego się pytam, czy się opłaca brać czy lepiej liczyć na szczęście
 3. GensuiKaigunTaisho

  Kontenery - Dyskusja

  Czy z flag i kamuflazy moga wypasc kamuflaze premium?
 4. GensuiKaigunTaisho

  niedopracowany teamkiller

  Jeśli płyniesz w przeciwnym kierunku mijajac go po czym zawracasz i płyniesz w tym samym kierunku co on pokazujac burte to nie
 5. GensuiKaigunTaisho

  niedopracowany teamkiller

  O Jezusie. Gdyby miał WR80% i 15k bitew to po 1) nie płynąłby dym z którego wypłynął pancernik. Po 2) uciekłby od niego zamiast zawracać i starać się płynąć tym samym kursem co on, co w konsekwencji spowodowało, że wpłynął na moje torpedy, które nie miały sans go trafić gdyby zrobił jakikolwiek logiczny manewr. Po 3) wtedy nie dostałbym teamkilla, który był niezamierzony i zupełnie nie z mojej winy. W konsekwencji uważam, ze funkcja teamkillu jest niedopracowana.
 6. GensuiKaigunTaisho

  niedopracowany teamkiller

  Nie to nie ja :) Sprawdzilem potem tego goscia ktory w nie wplynal, mial 7k bitew i 43% WR, sredni DMG mial w okolicy 10k, wiekszosc na 7+ tierach. Dlatego tez sie nie stresowalem ze to ja cos zle zrobilem, zirytowalem sie tylko ze jestem rozowy przez kolesia ktory postanowil zawrocic na otwartej przestrzeni krazkiem w odleglosci 7km od wrogiego BB i plynac do niego bokiem tym samym kursem co on, zamiast uciekac.
 7. GensuiKaigunTaisho

  niedopracowany teamkiller

  Nie puściłem fatalnie. Bot po prostu zawrócił i wpłynął prosto na nie. Dodatkowo ostrzegłem go na czacie, ktoś kto nie jest botem nie zrobiłby takiego manewru bo by zwyczajnie się rozglądał.
 8. GensuiKaigunTaisho

  niedopracowany teamkiller

  Dzisiaj jakiś bot z full hp wjechał specjalnie w moje torpedy i zginął. Średnia ta zaproponowana przez Ciebie opcja jednak jest.
 9. GensuiKaigunTaisho

  Eh i znów weekend...

  Odezwałem się pierwszy raz na forum, bo dopiero zacząłem je czytać. Jednak jak spojrzałem na Twoje wypociny to stwierdziłem, że albo jesteś Trollem albo byłeś szczepiony (wiadomo, co uważa się za jego konsekwencję w pewnych kręgach). Do tego czepiłeś się Darka jak rzep psiego ogona, a jest on tu z tego co widzę jednym z rozsądniejszych graczy. @Dark_Havoc twój poprzedni podpis był bardziej adekwatny do tej sytuacji :)
 10. GensuiKaigunTaisho

  Eh i znów weekend...

  Po co się kłócić z trollem?
×