Jump to content

philivey_destroyer

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5363

About philivey_destroyer

 1. philivey_destroyer

  0.7.11 Zmiany balansu gry

  Mamy świadomość oczywiście , ale można było znerfić YY troche mniej "DRASTYCZNIE" w stylu działa zamiast 3 s to 3,5 s a przeładowanie torped nie o 20 s !!!! tylko o 10 s i wtedy te zmiany byłyby wystarczające po to aby zmiejszyć skuteczność tej jednostki w bitwach . Jednak WG poszło inną drogą i z bardzo dobrego DD zrobili bardzo przeciętną jednostke (delikatnie mówiąc).
 2. philivey_destroyer

  0.7.11 Zmiany balansu gry

  Dla mnie najgorsze jest to , że gracze wydali kase na gold kamo nie dając możliwości przeniesienia go na inny okręt 10T . Osobiście uważałem , że to świetny pomysł kupowanie kamuflażu za golda i chętnie kupiłbym na inne okręty ale po tej akcji więcej tego już nie zrobię , dosyć.
 3. philivey_destroyer

  0.7.11 Zmiany balansu gry

  Brawo Wg !!! Z Yueyangiem to jest jakiś żart . Człowiek expi linie , kupuje camo za 5000 golda następnie po kilku miesiącach okazuje się , że niepotrzebnie , bo 9 tier ma torpedy które przeładowują się 90 s zamiast 120 s oraz działka które strzelają co 3 s zamiast 4 s. Więc po co grać 10 skoro 9 daje więcej frajdy z gry. Logika WG
 4. philivey_destroyer

  0.7.10 - Dyskusja Ogólna

  Dokładnie Silentraz , tak samo mam.
 5. philivey_destroyer

  0.7.10 - Dyskusja Ogólna

  Dzisiaj po aktualizacji moja jakość grafiki spadła do minimum , choć nie zmieniałem nic w ustawieniach i nadal mam ustawione tak jak było. Teraz Gra wygląda jak rodem z lat 90.
 6. philivey_destroyer

  Dyskusja ogólna

  Ostatnio dodaliście nowe kamo za golda do Francuskich Pancerników które naprawdę są bardzo fajne chińska nacja też ma spoko jednak niektóre są bardzo słabe . Jak choćby kamo do Henry 4 które jest skopiowane z Amerykańskich okrętów .Bardzo bym chciał kupić takie camo do niego ale na pewno nie w takiej postaci jakie teraz jest.
×