Jump to content

Lord_of_Hemorrhoids

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9513
 • Clan

  [-FWS-]

About Lord_of_Hemorrhoids

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lord_of_Hemorrhoids

  [VIII] Congress

  Mądrego to i dobrze poczytać.
 2. Lord_of_Hemorrhoids

  [VIII] Congress

  No dokładnie. Bidna wersja Alaski. Okręt nawet przyjemny, nie ma szału. Ale nie ma też potencjału żeby uratować mecz. Zbalansowany, że aż nudny. Jak mam czekać tyle na przeładowanie to już lepiej wziąć pancernik.
 3. Lord_of_Hemorrhoids

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jest czwartek. Aktualizacja?
 4. Lord_of_Hemorrhoids

  Jak ukryć swoje statystyki

  No koledze chodzi o to, że sam nie widzi innych i nie chce być obserwowany.
 5. Lord_of_Hemorrhoids

  Kapitan wieloklasowy vs exp

  Jeżeli to okręty drzewkowe a nie premium, to lepiej mieć kapitana przeszkolonego pod konkretną linię. Ponieważ przerzucanie kapitana na inny typ okrętu drzewkowego wymaga przeszkolenia. Kapitan ma mieć umiejętności ustawione pod konkretny typ okrętu. I ma tak jakby kilka profili. Każdy profil pod typ okrętu. Ponieważ umiejętności różnią się pomiędzy klasami okrętów. Jeżeli to kapitan tylko na pancki to nie przejmuj się innymi umiejętnościami. Dopiero jak będziesz miał okręt premium innej klasy to możesz się bawić w ustawianie kolejnych umiejętności. A tak to nie ma sensu i nie trzeba się przejmować innymi profilami.
 6. Lord_of_Hemorrhoids

  Odzyskiwanie Kutuzowa

  Ja moje odzyskiwałem za srebro. I było 10% więcej faktycznie. Z dublonami jak jest to nie wiem.
 7. Lord_of_Hemorrhoids

  Odzyskiwanie Kutuzowa

  Okręty premium można odzyskiwać max 1 w miesiącu. Sam tak 3 sobie przywróciłem. Jedyny problem to był właśnie ten limit. Po zgłoszeniu nie czeka się długo. To robi chyba sam automat nawet.
 8. Lord_of_Hemorrhoids

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  https://api.wows-monitor.com/downloads/latest Apka bezpośrednio. bez dodatkowych klientów.
 9. Lord_of_Hemorrhoids

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Aktualnie jestem poza domem i siedzę na telefonie. Wrócę do domu za jakieś 2 godziny to wtedy najwyżej dam link. Może do tego czasu jakaś dobra dusza ci podeśle. Ale wystarczy chyba wpisać w google wows monitor. To dokładnie się tak nazywa.
 10. Lord_of_Hemorrhoids

  Dlaczego mam takie słabe druzyny ?

  Jak gram solo na losówkach zawsze mam odpalonego wows monitor. Pokazuje statystyki graczy na okrętach i ogólne. Dzięki temu wiesz czego się spodziewać po graczach na twojej flance np. Ale najlepiej zawsze założyć najgorszy scenariusz i na nikogo nie liczyć, po prostu dać z siebie wszystko. Co do klanu i gry w plutonie. Jeżeli chcesz pograć na luzie z ogarniętymi ludźmi, to może mój? Nie mamy parcia na obowiązkową grę w bitwach klanowych. Po prostu miło spędzamy czas w grze. A co do dziesiątki. To linia amerykańskich krążków do Desa jest przyjemna. Chyba dobra na start. Wg mnie ma dużo przydatnych rzeczy, radar, rozbicie, pelotka, ciężkie amerykańskie AP.
 11. Lord_of_Hemorrhoids

  Jaki okręt za węgiel na zarabianie

  Niemieckie działa mają trochę inną formułę penetracji. Na Niemcach nietrzeba brać ifhe. Ppance i burzaki mają zwiększoną penetrację w porównaniu do innych nacji.
 12. Lord_of_Hemorrhoids

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Mieliśmy okręty za węgiel dodane w ostatnim czasie. Mamy nowa stocznię, z okrętów za wolny exp chyba zrezygnowali. Pozostaje stal. Ragnar był dodany później niż okręty za węgiel chyba, więc kolej na okręt stalowy. Wydaje mi się że następny okrętem jakiego możemy się spodziewać jest ten: https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Incomparable Wątpię żeby okręt z takim kalibrem był ogólnie dostępny za popularne surowce. Widziałem go już parę razy podczas bitew losowych, może wkrótce go dadzą.
 13. Lord_of_Hemorrhoids

  Kontenery Świąteczne - szanse na wylosowanie statków.

  Dziś zaryzykowałem te 10000 dublonów i dobrałem kontenery. Z kolejnych 10 wypadł Smaland, Georgia i Tiger 59. 180 dni konta premium. Reszta kamo. Hazard w tym roku wyjątkowo się opłacił.
 14. Lord_of_Hemorrhoids

  IFHE na linii amerykańskich lekkich krążowników

  Dobra, wiem że post pod postem. Ale nie edytuje poprzedniego żeby OP dostał powiadomienie o odpowiedzi. A teraz uzasadnienie czemu wg mnie IFHE to dobry pomysł. Od Clevelanda w górę mamy penetrację 30 mm na burzakach, bez ifhe. Całkeim sporo. Jednak po dodaniu ifhe mamy 37 mm. Jest to spora różnica. Głównie dlatego, że przekraczamy barierę 32 mm, co stanowi główne poszycie wielu krążowników, oraz co ważniejsze pancerz dziobka i tyłeczka wielu pancerników. A francuskie czy brytyjskie są całe okryte 32 mm. Jest to istotne, ponieważ jak pocisk trafi w pancerz, którego nie przebija to nie ma dmg. Można wtedy liczyć tylko na pożar. Natomiast z IFHE zawsze coś skubniemy. Na pewno przydarzyła ci się taka sytuacja, że okręt został na ogryzku, wystarczyło kilka salw i by zszedł. Ale pociski nie chciały dobrze wejść w miękkie miejsca i pożar też się nie pojawił. Po chwili okręt użył naprawki i przetrwał. IFHE pozwala uzyskać ten czysty dmg, grając na pożary według mnie zbyt wiele zostawiamy RNG. Trzeba wziąć też pod uwagę mechanikę saturacji zniszczeń. Nie mając ifhe, strzelając w pancerniki czy niektóre cięższe krążki, jesteśmy skazani na strzały w nadbudówkę. Po pewnym czasie nadbudówka ulega saturacji i pociski zadają mniejszy dmg, oraz zmniejsza się szansa na pożar tej części. Weźmy też pod uwagę, że możesz być niejedyną osobą która strzela akurat w tą konkretną nadbudówkę. Wtedy dana część ulegnie saturacji bardzo szybko, pozostanie słabszy dmg i mniejsza szansa na pożar. Dodajmy jeszcze że są przecież ulepszenia czy umiejętności które obniżają szanse na pożar. Ifhe otwiera więcej miejsca w które możemy zrobić komuś kuku. Lubię grę lekkimi krążownikami, grałem dużo bitew również bez ifhe. Nawet z flagami i umiejętnościami zdarzały się bitwy w których okręty były jak z azbestu. Duża szansa na podpalenie nie zawsze gwarantuje pożar, o tym decyduje RNG. Poza tym przy dużej ilości trafień nawet z ifhe wejdzie kilka pożarów. Ifhe obniża szansę na podpałkę o połowę, ale wartość nie obniżona przez ten perk to też nie jest 100% wartość podana w statystykach. Odejmijmy mniejsze szanse za moduł, za umiejętność przeciw pożarom, za flagi skracające czas pożarów i dodajmy że gracz po przeciwnej stronie potrafi korzystać właściwie z naprawki. Już nie robi się tak kolorowo. Podsumowując. Na tych krążkach da się spokojnie grać bez IFHE, według mnie jednak zapalnik pozwala przewyższyć dmg uzyskiwany z pożarów, oraz jesteśmy w mniejszym stopniu skazani na RNG.
 15. Lord_of_Hemorrhoids

  IFHE na linii amerykańskich lekkich krążowników

  Na razie wkleję to: https://forum.worldofwarships.com/topic/213359-ifhe-all-night-long/ Ja osobiście korzystam z ifhe. Jakoś konkretniej uzasadnie najwyżej jutro. Dziś siedzę na telefonie z dala od pcta.
×