Jump to content

Caliber406

Players
 • Content Сount

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14323
 • Clan

  [KAA]

About Caliber406

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

911 profile views
 1. Caliber406

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  https://www.wows-gamer-blog.com/2020/04/bonus-code.html na kontenery kpt. Zła Rada
 2. Caliber406

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Ej...to fajny news...warto będzie do tego wracać
 3. Caliber406

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Szybko szybko! odwrócić uwagę od niewygodnej wiadomości,wpuścić się w zagmatwane przepychanki słowne,zepchnąć wpis głębiej..szybko..szybko..
 4. Caliber406

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Sprawdziłem.Kod pochodził stąd : https://www.wows-gamer-blog.com/2020/03/bonus-code-european-destroyer-containers.html i nadal tam jak widać wisi.Nic tam o czołgach. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,jeden forumowicz mógł się aktywować na moim poście .
 5. Caliber406

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  jest kod teoretycznie na misję osobistą,,wszedł,ale misja mi się nie pojawiła: BESAFE2020
 6. Caliber406

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  W Taranto już szykują nową włoską linię :
 7. Caliber406

  Karma system +/-

  A tak przy okazji: czy WG może też zrobić by nie wyświetlały mi się posty Greysharka? (pytanie jest do WG,niech Greyshark na nie nie odpowiada)
 8. Caliber406

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Pytanie do WG: czy ta Catalina której nie było na PT musi tak latać nad tym ładnym i przyjemnie cichym portem i nap...lać jak mucha?Ktoś tam ADHD miał?
 9. Caliber406

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Jak widać część graczy z forum też już stała się elementami "sytuacji w stateczkach" XD.....Biedaczyska,co mam poradzić że nie rozumiecie...Może na początek więcej snu? :-)
 10. Zamieszczam tutaj,bo gdzieś indziej utonie.Zapowiada się dobrze: (WG dostało prezent od losu na wprowadzenie okrętów podwodnych,film pewnie napędzi nowych graczy.Nie zdziwił bym się jak bym zobaczył w kinie reklamę WoW przed seansem)
 11. Caliber406

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Aktualna sytuacja na stateczkach,mówicie... I drążycie koledzy rozkładając sprawę na czynniki pierwsze,a tutaj odpowiedź jest prosta,co tu dużo szukać: (film 59 sek. akcja zaczyna się w 9tej) https://www.twitch.tv/navygamingxx/clip/SillyOddAntelopePogChamp Uważam że tym samym temat można zamknąć.
 12. Jeżeli WG wiąże ich wprowadzenie z Twoją osobą (skoro wróciłeś),to chętnie Tobie zapłacę byś nie wracał (bez urazy oczywiście).
 13. Caliber406

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Od kiedy to cytowanie pisarza jest pseudo? Chyba od momentu wylotu z KAAlanu. A w temacie: koledzy z którymi zdążyłem rozmawiać, pozmieniali już na swoich DD od 6 w górę ten moduł.Choć nowa linia RU CA i tak te zmiany wdepta.
 14. Caliber406

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Mam naiwną nadzieję że Deweloper się opamięta na etapie testów i unormuje.Chyba że celem jest lekkie pownerwianie graczy na zasadzie "Trochę wam pójdzie piana,ale to po to byście pamiętali że RU jest najlepsze-potem znerfimy więc nie ma się co wściekać" Podobny mechanizm opisywał Hłasko,gdy krasnoarmiejcy mówili do trzymanego przez nich , szamoczącego się męża kobiety gwałconej właśnie przez ich kolegów: "...Ty szto waspokoitsa?? ...Razoczek twaju żonu priejebiom, i dostateczna..."
 15. Może już siedzi w łagrze ,a tam mają dostęp tylko do serwera krajowego.
×