Jump to content

Caliber406

Players
 • Content count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4036
 • Clan

  [KAA]

About Caliber406

 • Rank
  Leading Rate
 • Profile on the website Caliber406

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Masz rację,ale...Wszystko zależy od tego gdzie będzie cap.Nie musi być symetrycznie,niech będzie dostosowany by zachować wyważenie.No i wcześniej wszystkie możliwe testy.
 2. Pierwotny zamysł był taki, żeby wykorzystać mapy "operacji tygodnia" do losowych,i za tym optuję przede wszystkim.Niemniej nie mam nic przeciw by też weszły w tym trybie co koledzy proponują. Może jakaś ankieta czy głosowanie,by ten pomysł miał większe szanse? Wpisujcie miasta które... ops..to już było daaaawno temu Ale niech będzie...Popieram pomysł w obu opcjach.
 3. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Mapa b. ładna,więc od razu pytanie do Ciebie:
 4. Można by to nadrobić,np. bardziej poszkodowani pozycją startową mają 1 shipa więcej, przemyślane ułożenie capów (gorąco wierzę że się da, jest trochę możliwości manewru). Choć co do tego pierwszego,to musiał by wejść osobny model bitew, jednak mi by to absolutnie nie przeszkadzało,i nie sądzę by też jakiemukolwiek graczowi.Pytanie tylko czy by to nie była zbytnia rewolucja dla WG. Ciekaw jestem zdania kogoś z tamtej strony właśnie.
 5. MM i RNG to ściema.

  Na p.w. wysłałem.
 6. MM i RNG to ściema.

  Nie jestem wyznawcą teorii spiskowych-tak dla jasności,a co do dowodów,nie to miejsce na taką dyskusję,a też nie mam w zwyczaju kogoś przekonywać do czegoś.Ale jeśli chcesz to znajdziesz-najłatwiej posłuchać co wspomniany J.Z. mówi w tej sprawie,i pamiętać przy tym że jest głosem wielu ludzi u których w tej sprawie coś poszło nie tak,a po zapoznaniu się z przykładami jak bardzo poszło nie tak, posłuchać jeszcze jakie jest uzasadnienie dlaczego może coś pójść nie tak.Jeśli jest się uprzedzonym do J.Z. to może być trudno,ale warto spróbować-zawsze można wyłączyć jego wykład :-) Podoba mi się u niego to, że sam często informuje,że nie ma na celu kogokolwiek przekonywać-przedstawia fakty jakie są i na ile można je potwierdzić źródłowo,to je potwierdza,a wnioski zostawia każdemu do indywidualnego wyciągnięcia. Tak więc no offence, tylko piszę o tym bo zdarzyło mi się w życiu zmienić zdanie na jakiś temat :-)
 7. MM i RNG to ściema.

  Dannywu,w 5 pkt. wysuwasz zbyt daleko idące wnioski,bez zapoznania się z argumentami.I wierz mi,wiem co piszę odnośnie argumentów. Co do reszty to zgoda,może z wyjątkiem 6.
 8. W związku z tym że pytanie zadane w "szybkich pytaniach" chyba utknie tam i zgaśnie,zadam je ponownie w osobnym temacie. Mapy Operacji Tygodnia są na tyle ładne,urozmaicone i dopracowane, że warto by (moim zdaniem) jeszcze je wykorzystać.Pomyślcie WG nad wdrożeniem ich do losowych.Było już postulowane? Było brane pod uwagę?Jeśli nie to postuluję.Mam nadzieję że inni gracze mają podobne zdanie.Uważam że warto-było by doskonałe urozmaicenie.
 9. MM i RNG to ściema.

  Ja sądzę że coś w tym jest,o czym Kolega pisze w poście otwierającym temat.A że przydała by się statystyka znacznie szersza to inna sprawa.Innym pytaniem jest, ile daje przerwa kilkunastogodzinna jeśli chodzi o czynnik ludzki-czyli "reset" i uspokojenie.Ten temat który poruszyłeś Leo3089 to bumerang i Św.Graal WoW.Ale..założenie słuszne,warto szukać,zwłaszcza jeśli Ci się coś tam regularnie sprawdza (czy będzie sprawdzać). Jakieś schematy działania gry są, bez względu na to na ile jest to poparte dowodami, a na ile są to indywidualne odczucia. Przykładowo,ja na miejscu Białoruskiego Microsoftu....(opss...wymsknęło mi się..to moja osobista nazwa WG przez analogię do stylu funkcjonowania MS) zrobił bym tak: graczowi X zależy,obkupił się w sklepie w materiały eksploatacyjne by podnieść szanse przed rankedami?No to najpierw mu gładko kilka etapów, a jak się wciągnie to "wajcha w dół", niech się wypstryka, będzie mu szkoda zostawić robotę i czas w połowie, pewnie kupi ponownie (teraz dźwięk starej kasy sklepowej). I na marginesie prosta zagadka: jak firma która-przykładowo-nie potrafi we własnym sklepie dać informacji na zachętę,co daje camo (np. oszroniona choinka) i liczy na to że to się samo sprzeda,nie daje możliwości zakupienia tego samego okrętu by mieć dwa (np.Atlanta by mieć ją na stałe pod AA) i wiele,wiele innych podobnych przykładów ograniczania sobie zarobku, mogła by wpaść na powyższy pomysł? Odpowiedź: tak właśnie działa corpo z bałaganem. Cwane pomysły to podstawa,a burdel stwarza dziury w kieszeni.
 10. Wątek pytań do WG z kłódką,więc tutaj: mapy Operacji Tygodnia są na tyle ładne,urozmaicone i dopracowane, że warto by (moim zdaniem) jeszcze je wykorzystać.Pomyślcie nad wdrożeniem ich do losowych.Było już postulowane? Było brane pod uwagę?Jeśli nie to postuluję.Jeśli inni gracze mają podobne zdanie,to można by założyć osobny temat i zrobić petycję.Uważam że warto-było by doskonałe urozmaicenie.
 11. [KAA] Kriegsmarine and Allies

  Potrzebny specjalista od lotnisk.Cleveland pod AA już jest wymaksowany, Atlanta,Neptun i Minotaur czekają.
 12. 8 sezon rankingówek :)

  Jak tak dalej pójdzie,to do końca tego sezonu,a na bank przed następnym pojawią się w sieci banery dla desperatów :
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  SzakalDarkstar: dziękuję za kod w imieniu własnym i klanu.Pozdrawiamy!
 14. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ja Ciebie obronię,bo zrobiłeś to dla dobra Klanu
×