Jump to content

Caliber406

Players
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5138
 • Clan

  [KAA]

About Caliber406

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. Ale ja się domyślałem że z tego powodu funkcja skalowania została usunięta ( i dobrze),sam zresztą też o tym raportowałem w odpowiednim wątku, a to że nie miałem pewności czy wróci ( "na razie?" ) to mogę Tobie jeśli chcesz powiedzieć czyja/czego to zasługa-choć wierz mi-lepiej dla WG żebym tego nie robił,bo wtedy nie będzie już znaków zapytania,za to inne -tak. Pytanie było o powtórki i ich brak-i to mnie interesuje. p.s. dziękuję za dzisiejsze usunięcie posta-był naprawdę obrazoburczy.
 2. Szakalu-ten pomysł ma ręce i nogi-sprawdziłem.Niestety i to nie zadziałało.Najlepsze jest to że odinstalowałem i zainstalowałem ponownie klienta,i nowo zainstalowany zajmuje na dysku więcej miejsca niż ten usunięty godzinę wcześniej.Ale jajca..Wygląda więc na to że nie mam replaysów, bo gram w 4K i pewnie ten tryb ma na teraz zablokowany dostęp do tej opcji, dopóki WG nie upora się z kopaniem kryptowalut.Zatem zniknęło (na razie? ) parę rzeczy zaimplementowanych przez ostatnie pół roku-przynajmniej u mnie tak jest (np. zwiększenie minimapy). Dwa do przodu-trzy do tyłu...
 3. Wujku J.,dziękuję za podpowiedzi.Niestety nadal nigdzie nie ma zguby,więc pozostaje mi sprawdzać po kilku grach wielkość folderu,czy będzie się zwiększać,ale raczej mało prawdopodobne bo przeryłem na wszystkie strony.Co ciekawe,2 tygodnie temu instalowałem Windowsa,a więc i klienta gry na nowo,tydzień temu na nowo też test serwerowego klienta,i w nim jest ten folder.Jeśli się nie znajdzie to usunę grę i zainstaluję ponownie.
 4. Linkuję tu,bo tam gdzie jest-ugrzęzło: ktoś coś?
 5. Ustawki kurła :D

  Ci z przeciwka pewnie się wzruszyli..jak poszło :-) ? (przy okazji,ostatnio grałem gdzie były dwa dywizjony po jednej,łącznie 5.Coś MM zaczyna urozmaicać,nie mam nic przeciw jeśli jestem po właściwej stronie)
 6. WG Zdechł Chomi

  A ja się zastanawiam,jaki wpływ na stabilność gry ma ta sytuacja (strona corpo WG-wolne wakaty-[sic!]): http://wargaming.com/en/careers/ Aż takie braki kadrowe i nie do uzupełnienia?Brak chętnych? Za mała kasa? "Źle się dzieje w Państwie Duńskim"
 7. Delfiny bojowe

  A'propo trójkąta.Jeden kolega opowiadał żartem,że pływał raz w morzu relaksując się i unosząc swobodnie na plecach, i myśląc jednocześnie o seksownej dziewczynie która opalała się na plaży.Miał dość luźne szorty,więc w efekcie tego myślenia powstał z tych jego spodenek specyficzny trójkąt wystający mocno ponad powierzchnię,zaś ludzie na brzegu zaczęli biegać,wyciągać z wody dzieci i krzyczeć : "..REKIN !! REKIN !! "
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ja też to miałem ,pomimo założenia nowego konta na Amazon (z realna kartą płatniczą),nowego konta na Twitchu,zamknięcia strony Twitcha w czasie logowania do Amazonu i wszystkich możebnych kombinacjach starych kont z nowymi. Odpuściłem.
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  nadal to się dzieje,nawet po wyłączeniu twitcha.
 10. Mewa, gdzie jesteś?

  Ale to znowu wchodzimy w sentymenty....
 11. Mewa, gdzie jesteś?

  Dla rozładowania sytuacji-propozycja. Rozumiem sentymenty, ale trzeba iść z postępem.Umarł król, są jednak godni następcy dobrze oddający ducha dzisiejszych czasów.WG-oto kandydat na kapitana: Mundur już ma, myślę że do okrętów Wspólnoty, bo to jego macierzyste RPA pod G.B. raczej już nie bardzo.Na zdjęciu z partnerką. Ów kapitan ma też ogólnie znaną u niego umiejętność (w grze jako dodatkowa), dłuższy/większy dym: Jak Steven był aktorem,tak jemu bliska jest muzyka,jednak marynistyka wydaje się być mu też nieodległa nie tylko z racji munduru galowego,ale i doboru znajomych wilków morskich ("dziewczyna zostaje w porcie,koledzy pomogą przy procesie rozłąki"): ...oraz samego w sobie zamiłowania do morza: (No i jak na marynarza przystało,ma jak widać odpowiednią ilość tatuaży) Poniżej już zamustrowany na statku (pamiątkowe foto przed wyjściem z poru): No i sam port macierzysty...WG dostaje w prezencie kolejny pomysł na port, ten w tle może niezbyt okazały, ale coś się wymyśli: No i na koniec camo, myślę coś w tym stylu (bluza do WG store już gotowa): Takie mamy czasy, tacy idole..co zrobić...Adoptować (się?). A że to na razie tylko propozycja, to "Wpisujcie miasta które..."
 12. KTKM4tw: to było to....Wielkie dzięki :-)
 13. Więc tak: zmiana z trybu pełnoekranowego na jakikolwiek inny, nie daje możliwości użycia rozdzielczości 4K.Ale okazuje się że po powrocie na pełnoekranowy i 4K,poklatkowość znika-obraz jest płynny.Można po wejściu spowrotem do Windowsa włączać i wyłączać Discorda, i płynność pozostaje. EDYCJA: Niestety tylko w porcie-w grze nadal tnie,co prawda o wiele mniej niż bez manewrów z przełączaniem okna gry,niemniej nadal.
 14. Zrobiłem próbę z teamspeakiem,i z nim nie zacina...Komp jest mega wydajny.Dzięki za tę podpowiedź,ale porobiłem też próby z mocnymi procesami w tle i nie wywierają one wpływu,więc ewidentnie diskord się ...xxxxx...Pytanie tylko co z tym zrobić i jak to naprawić.
 15. Nie chcę zakładać nowego w technicznym bo może rozwiązanie jest zbyt banalne, niemniej: DISCORD powoduje mega poklatkowość już w porcie,w grze jest jeszcze gorzej (komp b.mocny) Ktoś nakieruje na rozwiązanie?
×