Jump to content

Caliber406

Players
 • Content count

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7065
 • Clan

  [KAA]

About Caliber406

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Rozgladam sie za klanem ;)

  To i ja wyjdę z zaproszeniem :-) Codziennie znajdziesz u nas kogoś kto z chęcią założy z Tobą dywizjon i ma odpowiadający Tobie skill.Lubimy popisać na czacie klanowym chwilę,powymieniać informacje,a potem wrócić do solówek.
 2. Smutny temat o smutnym mundialu

  Wiele mówiącą była dla mnie informacja podana przez komentatora,że jeden z napastników Kolumbii by kiedyś dojeżdzać na treningi musiał dodatkowo pracować (sprzedawać lody) Przed momentem zaś mignął mi na necie news, że Lewandowski po raz pierwszy znalazł się w gronie 100 najbogatszych polaków. Nie zaglądam nikomu do kieszeni,ale pojęcie "motywacji finansowej" nie ja wymyśliłem,i dotyczy to nie tylko jego osoby.
 3. Smutny temat o smutnym mundialu

  Obserwując grę "naszych" miałem wrażenie że gram bitwę w WoW z teamem "wekends wariors"
 4. Nasze osiągnięcia

  W ciągu tygodnia drugi Kraken na Asashio-akurat pozawieszałem wszystkie trójkątne i camo pod elitarne pkt. kapitana (19): 51800.Ten okręt nie przestaje mnie cieszyć :-)
 5. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  ok,dziękuję za nakierowanie. p.s. Przypomniałem sobie że chyba już nawet udzielałeś kiedyś komuś takiej odpowiedzi,i chyba nawet nie raz (?),ale z wyszukiwarką forumową (jej efektywnością) to nawet nie próbowałem szukać
 6. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Nasz klanowy oficer (rekruter) doniósł o następującej sytuacji: zauważył na rankedach gracza o polskim nicku,więc postanowił sprawdzić go pod kontem zaproszenia do klanu.Nick z gatunku sztucznych tp. bartek13.Gdy wszedł na profil by sprawdzić staty,wyświetliła się informacje "gracz nie istnieje" ,ponowna próba zaowocowała tym samym komunikatem,z tym że po angielsku.WTF?Booty na rankedach??!
 7. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Ekstra kamo i flagi za kredyty....rozmarzyłem się Albo (niech by i jednorazowy) "złoty dzień", i możliwość kupienia "ulepszeń specjalnych". Jestem w stanie dać 50 do 100 000 000 za doładowanie silnika (zbliżam się do 400 )
 8. Prośba do któregoś z szefów klanu: spróbujcie z "Wiadomościach dnia" czyli nagłówku czatu klanowego wpisać "WG" i dajcie znać czy wam przyjmuje jakikolwiek wpis z tym skrótem :-)
 9. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Ech...znowu weekend zniknął?No to tutaj.Nowy MM (ten sprawiedliwszy) rozwija skrzydła:
 10. Zmiany w systemie spotowania

  Problem nadal występuje,z komputerem nie ma to nic wspólnego.Mam też potwierdzenia od moich klanowiczów.
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To odrobinę trudniejsze czy jednak ta trudność jest podniesiona jak napisałeś? Bo moim nie.Dlatego jestem ciekaw czy to potwierdzone.
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  [wiem że to nie ten dział,ale nie chcę zakładać tematu] Chyba nie jest aż tak źle na tej operacji-można ugrać (fakt-porażka,ale nie odczuwam jakoś wzrostu trudności,to mój najlepszy wynik na Ostatniej Granicy [ilość fragów] sprzed 3 dni, ODO też nawalił Błyskawicą damejdzu aż miło) I teraz zasadnicze pytanie: czy coś wiadomo kiedy będą dostępne wyższe poziomy trudności na OT dostępne z poziomu interfejsu (wyższa złożoność)?
 13. No...to by pasowało ta Azure Line: (polecam smugi pocisków i interfejs)
 14. Atlanta

  Dokładnie też tak robię.
 15. Atlanta

  Potwierdzam.Wbrew pozorom dopóki nie zrobi się jej pod AA ,to jest słabiutka.Ale już wymaksowana kosi. Natomiast,żeby nie było że się nie da podejść-mokry sen wielu ;-D : Niestety po kilku salwach (cytadele z OB) bitwa się zwycięsko skończyła....
×