Jump to content

Caliber406

Players
 • Content Сount

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10840
 • Clan

  [KAA]

About Caliber406

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Caliber406

  Test publiczny aktualizacji 0.8.4: Runda 2.

  Ktoś w WG papuguje Kadry z filmu 'Śmierć Stalina" Film (swoją drogą świetny) został w Rosji zakazany, tak że ten..uważajcie bo ktoś doniesie..i do łagru. Występuje w nim również Lumberjack,tyle że już starszy niż w aktualnym awatarze
 2. Caliber406

  Na randomach nie da się grać....

  Ja wiem...to była uszczypliwość i sarkazm w stopniu który nie sprowokuje (mam nadzieję ) moderatora
 3. Caliber406

  Na randomach nie da się grać....

  No..ale jak ma z tego powstać za jakiś czas drugi War Thunder, to tak już musi zostać.
 4. Widzę ze Developer nie chce korzystać z moich rad i je usuwa
 5. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Pytanie do Wg: czy jest technicznie możliwe aby od T8 w dół było po minimum 5 CV na stronę i możliwość dwóch dywizjonów po dwa CV w każdym?Sytuacja gdzie są tylko dwa robi się już nudna,podobnie jak wasze oficjalne komunikaty jak to rework ulepszy grę. Aha..skoro już połączyliście WoW z WoWplanes, to może jeszcze wprowadźcie na wyspach czołgi i połączcie rozgrywkę we wspólny dla wszystkich (z WoT-em licząc) serwer.Niech czołgi strzelają do okrętów i na odwrót.To się sprzeda.
 6. No....w tym przypadku WG mnie zaskoczyło.To może być dobry koncept.Wygląda na to że będzie (norwescy CCkowie już testują) nowy consumable "Białucha" dla DD-ków.Po uszkodzeniu silnika przez perma naloty (naprawka jest już "out"), niszczarka przywołuje białego walenia z uprzężą,któren to poczciwy ssak bierze dd-ka na hol i ratuje z opresyi.Testy musi być już zaawansowane, bo ".. zaczepiała łodzie ",znaczy-działa. W materiale który linkuję jest przypuszczenie że uprząż może być do aparatu fotograficznego (Zorka 5 ?),ale wszystko wskazuje że to jednak nie Flota Rosyjska,ale Wargaming: "... Waleń był jednak ubrany w nietypową uprząż z napisem "Wyposażenie Sankt Petersburga" ..." http://next.gazeta.pl/next/7,151243,24713471,norwescy-rybacy-natrafili-na-nietypowego-walenia-zdaniem-ekspertow.html#a=339&c=145&s=BoxBizLink Lumberjacku,prędkość holowania?można będzie przyspieszyć flagą?Czas działania?
 7. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nie takie wolty świat widział.Grunt żeby to było usprawiedliwione. Może i ja kiedyś będę sławił u WG mądrość,dalekowzroczność czy inne cechy obecnie im niedostępne. Życzę nam wszystkim bym miał ku temu jak najszybciej powód. Peace.
 8. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jest taka zasada,że im bardziej naciskasz tym dalej przepchniesz. Realizm pt. "zapomnij" w związku z tym mnie nie interesuje.Z wściekłą przyjemnością obsadzam zatem siebie po tej skrajnej stronie,dociskającej do rozumu WG pewne kwestie, żeby nie poczuli się zbyt swobodnie w tej sprawie.A że tego nie czytają czy nie biorą pod uwagę....Może na tu i teraz.Mój zysk w tej chwili to odreagowanie wszystkich tych miłych myśli które nachodzą mnie gdy patrzę co się wyprawia w grze.
 9. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wolę 0 lotnisk.
 10. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jejku...Generale...przepraszam że Cię zanudzam :-). A tak na poważnie...Zaznaczałeś chyba że stawiasz na konstruktywność ?(w tym wątku) Wybacz,ale ja takiej cierpliwości (już) nie mam wobec naszego developera. Jeśli B.Pitt jest z "Podziemnego kręgu" to chcąc nie chcąc dobrze wybrałeś giffa-świetnie oddaje to co myślę o produkcji WG.
 11. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Krycin...ten kciuk to se do nosa włóż XD,przyda ci się przy lizaniu ...... WG
 12. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Drogie (nomen omen) WG...minęły już dwa dni od momentu gdy zadałem pytanie,a nie widzę efektu..Ponawiam więc...Kiedy usuniecie lotniskowce z gry o okrętach wojennych,za którą dość dużo wam zapłaciłem?Ponawiam też deklarację-jak będę chciał pograć w latanie samolotami ,to skorzystam z innej Waszej produkcji,a gdy będę chciał się denerwować,to zacznę oglądać i słuchać polityków. Ja wiem że czas pytania nieodpowiedni bo dopiero zaczynacie wyszarpywać kasę po wydaleniu na świat revorku,ale mało mnie to obchodzi,bo chce mi się (i moim kolegom) grać w normalnych warunkach teraz ,a nie za "x" czasu. Jeśli jednak zadeklarujecie, że np. przez najbliższe 2 miesiące będzie pływać po 7 CV na stronę-i po dwóch miesiącach koniec lotnisk-to ok...tyle do wakacji mogę poczekać. p.s. Wprowadźcie może do WG Store worek foliowy do wymiotowania na widok cv-dokonam zakupu-i ta sprawa jest dość pilna.
 13. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To jest element natychmiastowej karmy, za kłamanie na czacie :-)
 14. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=8bdbb441-d5d2-409a-9561-5cc679846698&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2 Już mi serce szybciej zabiło że to o WoWsa chodzi...heh. Jest Cypr,jest i CV, a nawet jest i pech. Pomarzyć tylko pozostało... ..ech.
 15. Caliber406

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Miarodajna czy nie,ale mniemam że na innych forach dot. WOW,podobnie jak tutaj,nie kipi od entuzjazmu graczy wobec CV i reworku.Więc czy statystyka Flamu jest miarodajna w 90 czy 75% to tak trochę bez znaczenia.Gracze w większości kochają lotniskowce,przecież to widać.A że jest CV (teraz) tak dużo..?Nie dowodzi to zachwytu nad klasą...trwa event,dla kilku flag ludzie są gotowi pograć nawet takim crapem.No i jeszcze pozostaje grupa mająca okolice 43 WR,która myśli,że może dzięki CV będą lepsi,bo im WG taką (mniej lub bardziej zaawolowaną) obietnicę sprzedało.Tych z kolei ja najbardziej kocham.
×