Jump to content

Caliber406

Players
 • Content Сount

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8851
 • Clan

  [KAA]

About Caliber406

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

505 profile views
 1. Caliber406

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Miałem właśnie podobnie.Ze średniego i małego (14 pln) : 2500 węgla....(OMFG...to z okazji Szczytu Klimatycznego ? ) oraz 10 wiwern na kredyty, bo mam ich tylko 400.000.000 Kara za 3 miesiące nie kupowania niczego. Dobrze mi tak.
 2. Caliber406

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Zapanowała jasność w temacie-dziękuję za informację.
 3. Caliber406

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Brakuje mi od zeszłego roku jednego przedmiotu do zamknięcia kolekcji "Bitwa koło Przylądka Północnego".Mam 3 duplikaty (wymiana możliwa przy 4). Więc jeden kontener potrzebny.Nie ma ich w sklepie premium w "Zestawie Kolekcjonera". Ktoś przerabiał temat pisania do WG w sprawie zakupu jednej brakującej sztuki?A może powtórzy się ten event?
 4. Caliber406

  [KAA] Kriegsmarine and Allies

  Przyjmę do klanu graczy którzy planują grać w miarę często lub często i nabyć doświadczenia.Warunki określone w pierwszym wpisie.
 5. Caliber406

  Stal za pieniądze

  Tak to wygląda (żródło: dom publ....znaczy serwer testu publicznego) p.s. nie zauważyłem- kol.Goomich ładnie już wcześniej opisał tutaj :
 6. Caliber406

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Link do misji na polską naszywkę na 100 lecie marynarki PL : https://worldofwarships.eu/en/news/sales-and-deals/november-missions-2018/
 7. Mapy-lustrzane,żeby było sprawiedliwie i łatwiej dla "wszystkich"-czyli dla....(eeeeee..nie, bo dostanę bana) X-tierom DD wyrównać statystyki, żeby było j.w. Stal dla każdego! Kiedyś nazywało się to "rawniłowka". Czasy się zmieniły, ale mentalność w narodzie (developera) pozostała. PC-ciarze i Konsolowcy (wszystkich krajów) łączcie się !!!
 8. Caliber406

  Nasze osiągnięcia

  Zawiesić najlepsze flagi i camo na elitarne , free exp.,po czym wygrać bitwę Asashiem na drugim miejscu.
 9. Caliber406

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie dopowiedziałem: "pomijając sytuacje krytyczne" ale ok-dzięki.
 10. Caliber406

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A takie pytanie mam: kiedy uzyska się efektywniejsze wykorzystanie doładowania silnika na DD? 1.Włączenie już od startu. 2.Włączenie po osiągnięciu maksymalnej prędkości. Czyli innymi słowy,opłacalniej jest szybciej się rozpędzać czy dłużej płynąć z Vmax? To pytałem ja-Peugot406. Dziękuję .
 11. Caliber406

  Kalendarium ważnych dat dla WoWs

  Wiem że odgrzewam,ale dopiero teraz (pomimo już dwóch wizyt w tym miejscu) zrobiłem zdjęcie. Tablica pamięci na Malcie,w pamiątkowej części brytyjskiego fortu w Górnych Ogrodach Barakki,gdzie upamiętnione są ważne daty z okresu obrony wyspy i walk o nią toczonych w czasie II WS.
 12. Caliber406

  Dlaczego weekendy są takie rakowe??

  jako potwierdzenie (bo się z tym zgadzam) i jednocześnie zaprzeczenie powyższego,oraz jako taki mały przerywnik rozrywkowy-materiał ciepły,sprzed chwili : po wygranej bitwie pisze do mnie wcale nie weekend wariorr z przeciwnej:
 13. Caliber406

  Dyskusja o reworku CV

  Dyskusja w poważnym stopniu opiera się o film który WG pokazało.Widziałem go,i chyba nie jestem jedyny.A dlaczego dyskusja?Jak to ładnie ujął kol. _Alie_ kilka postów wyżej: " Bo za dobrze was znamy?" Teraz ode mnie.Napisałem w czwartek: " czy ktoś w ogóle zauważył,że WG pod hasłem "CV mają zbyt duży wpływ na bitwę" realizuje ( w obecnym kształcie) program "łatwiejsze CV=więcej CV" " a już w piątek czytam: " Zaktualizowane lotniskowce mają olbrzymie szanse na wywarcie największego wpływu na grę od czasów jej wprowadzenia." Rosyjskie WG zaczyna atak na Berlin,po czym dociera do Pekinu. Hellooou....gramy w jakimś nowym filmie Barei? A może to "MIŚ 2-rework lotniskowców"?
 14. Caliber406

  Nasze "osiongniencia"

  "Osiongnołem" moment gdy po kilku przegranych na Atlancie bitwach (albo na top albo drugi) opadły mi ręce,gdy ujrzałem taki oto nowy styl gdy BBkiem.Nazwa robocza "Głębiej w ląd już się nie da"
 15. Caliber406

  Dyskusja o reworku CV

  Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył,że WG pod hasłem "CV mają zbyt duży wpływ na bitwę" realizuje ( w obecnym kształcie) program "łatwiejsze CV=więcej CV".No to (autocenzura) albo w jedną albo w drugą.Jakim niby (autozenzura) cudem zwiększenie ilości CV ma wpłynąć na zrównoważenie bitwy,skoro ma ich być więcej.Bo w to że nie będą miały po reworku takiego wpływu,to chyba nawet samo WG nie wierzy (np. 3 następujące po sobie zrzuty torped + wprowadzenie burtowego ostrzału AA, a jeśli perkownica kapitańska pozostanie bez zmian,to jeszcze dojdzie ręczne odznaczanie celu dla AA-czyli chyba będą potrzebne dodatkowe oczy wokół głowy)
×