Jump to content

Prdoch65

Players
 • Content Сount

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5302
 • Clan

  [1CSSL]

About Prdoch65

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Highway to Hell

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. Prdoch65

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Myslíš ????????????????????
 2. Prdoch65

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  doufám, že nikoho neurazím....... všechny osoby a charaktery jsou pouze výplodem fantazie......
 3. Prdoch65

  Otázky pro WG

  Jakmile na to narazím hned to udělám, teď se uvidí v těch sprintech.....
 4. Prdoch65

  Otázky a odpovědi

  Asi takhle : Mechanice rozumím, a souhlasím s tebou, že by t bylo takhle ideální, ale když jdeš teď do coopu tak o pestrosti bych si teď v době britských DD dovolil pochybovat..... To co jsi napsal je pěkná teorie a tohle je skutečnost :
 5. Prdoch65

  Otázky pro WG

  Nová otázka Co hodlá WOW dělat proti jednoznačné pras...... co se teď děla v Hodnocených... popíšu situaci: Vlez jsem do bitvy, kde na OBOU stranách bylo po dvou členech z jednoho nejmenovaného klanu (pochopitelně 1xBB,1xCV), Bitva začala a naši dva odjeli do kouta a ani nevystřelili když nás přesila zrušila nechali se popravit. Rozumím mechanice, na T do hry společně a když se to povede tak jedna strana hraje o hvězdy a druhá jim to nahrává.....ani nezrůžoví, protože na konci vystřelí než se nechaj popravit. že se to děje v Náhodnejch - fu.. na to, ale v Hodnocených je to poprava
 6. Prdoch65

  Otázky pro WG

  Jo díky to mě nenapadlo... Je fakt že to se dělá skvěle, jen mi to přišlo divný dva CV booti proti sobě......
 7. Prdoch65

  Otázky pro WG

  díky za odpověď, kterou jsem tušil... zkusím se zeptat ještě na něco jiného : Už se mi několikrát stalo, že jsem hrál Coop a bylo to v normální dobu, náš tým byl živý celý, nicméně na obou stranách byly CV booti ?????? Nerozumím proč jsou tam proti sobě boti když je na serveru 25 tisíc lidí. Chápu, že to MM doplní, aby se v coopu nečekalo, ale proboha proč CV to je zbytečná loď. Naše CV si ničeho nevšímala celou bitvu, jen honila enemácké CV a enemák potápěl jednu loď za druhou. V další bitvě náš CV boot odjel do kouta, a víc jak půlku bitvy neposlal ani éro..... Otázka proč tam musí být na obou stranách CV boot, když je dost lidí i lodí.??
 8. Čéče probuď se, tohle je svět WoW tady je šance vždycky pouze hypotetická........ Mám splněné k dnešnímu dni všechny ty jednotlivé úkoly, (mimo úkolů pro 7 DD) tedy vybrané všechny kontejnery, dokoupeno 5 kontejnéru za soveringy a taky mám velký hovínko. Stejná lumpárna jako ty úkoly co můžeš udělat jen se 7 a výše do dnešního dne jediný premiový kontejner ve hře byl právě za tenhle úkol ?!
 9. Prdoch65

  Otázky pro WG

  mám stejné pocity.... Jednou jsem tady někde v nějakém vlákně s někým diskutoval na téma realita bitev a ten dotyčný celou diskusi utnul jedinou větou: " Tohle není simulátor, ber to tak že je to prachsprostá střílečka!" A měl pravdu, dokud se tohle nezmění tak jakýkoli posun k realitě je hodně daleko......
 10. Prdoch65

  Otázky pro WG

  Mám jeden skromný dotaz? To už WoW totálně [EDIT] ?? jako fakt z osmy lodí 4xDD +1 CV 0 CA a 3 BB Chápu že je to coop a chápu, že všichni drtí britská DD ale následující bitvu 1 DD + 7xCA bez BB A CV a další z osmy her 4x jedna mapa (různé lodě, různé tiery)
 11. Prdoch65

  Aktualizace 0.7.9 - Závody ve zbrojení

  Tak to nějak asi jo..... JENŽE 9-10 nejsou pro každýho herně...... ne každý má na hru v 9-10, i když si to všichni myslí. Pak to tak vypadá, že po padesáti bitvách je na 9 a umí kakánek......... kolik bylo "super bitev", kdy na jedný starně jsou tyhle lamy a na druhý Golden League. Za 6 minut jsou na jedný straně 3 lodě a na druhý všechny.............. Další věc je finanční náročnost: nenastřílíš - proděláš a když nemáš prémiák tak dvakrát tolik....
 12. Prdoch65

  Depréze z lodiček a její léčba

  Taky jsem začal znova Zaklínače ........ A ještě něco máte rádi dudy ??????????
 13. Prdoch65

  Aktualizace 0.7.9 - Závody ve zbrojení

  Tak jestli je tohle pravda, tak se to moc nepovedlo, protože jsem nějak nezaregistroval, že bych se 7 byl míň mezi 9, nebo s 8 míň mezi 10, porád stejná písnička, ale za to tento gameplay nemůže. Jen jsem si tak říkal, že ti kdo mají jednu 9 nebo 10, jsou za chvíli otrávení z ježdění jedné lodě.... a to je škoda protože tohle je konečně opravdu zábava.
 14. Prdoch65

  Bonusové kódy zdarma

  Zkuste REDDIT40K já dostal jeden kontejner Royal NAvy
 15. Prdoch65

  Aktualizace 0.7.9 - Závody ve zbrojení

  Osobní názor - moc povedené, konec kempování za kopcem s radarem celou bitvu a konečně nutnost hrát...... Jediná připomínka: Proč proboha zase jen pro 9-10 tier???????? to je zase nějaká odměna pro "Golden league" ???? Proč to není třeba pro 6,7,8 ???????
×