Jump to content

sir__RAD

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8060
 • Clan

  [ISEN]

1 Follower

About sir__RAD

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 03/30/1976
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.twitch.tv/sir_rad
 • Twitter
  https://twitter.com/radzizdo

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. sir__RAD

  Pytanie odnośnie Rosyjskiego pancernika Izmail'a

  Ta katapulta nie była przeznaczona dla samolotów tylko do katapultowania alkoholu na sojusznicze okręty przepływające obok, oraz do usuwania szkodliwego społecznie elementu z pokładu okrętu ;)
 2. sir__RAD

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Masz racje, nie potrafię czytać czegoś co z językiem polskim ma tyle wspólnego co pomidor z kartoflem :D Bez obrazy, ale składnia, którą zastosowałeś była, mówiąc baaardzo delikatnie, na poziome AliExpress :D Co do wyjasnienie o co Ci chodziło, uważam to za pomysł chyba nie do końca przemyślany...
 3. sir__RAD

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  ...a po polsku można prosić, tak nieśmiało zapytam?
 4. sir__RAD

  Honor i Chwała Marynarki Wojennej ZSRR

  Napisze tu tylko tyle. Robicie gównoburze o, tak naprawdę, nic. Jeżeli ktoś uważa ze ktoś lub coś go tutaj obraza, nie pozostaje mu nic innego jak pójść za głosem patriotyzmu i dwukrotnie kliknąć "uninstal.exe" Idac tokiem rozumowanie co niektórych, równie dobrze można zakazywać odtwarzania filmów dokumentalnych z okresu II wojny światowej, bo wiele z nich było nakręconych właśnie przez członków systemu totalitarnego w celach propagandowych. Wybaczcie mój ton, ale uważam ze niektórzy powinni śmiało i bez skrepowania skorzystać z click
 5. sir__RAD

  [ISEN] I SEE ENORMOUS NOOBS - Rekrutacja

  Jam uczynił to - wybacz :P ...a tak całkiem serio, to zapraszamy jeżeli masz żółte papiery :D
 6. sir__RAD

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Stary już jestem, a Ty się czepiasz
 7. sir__RAD

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  A czy ja gdziekolwiek twierdze ze Ty twierdzisz ze tak nie jest? :P :D
 8. sir__RAD

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Zgadzam się w 99% z tym co napisałeś. Jednakże zwróć uwagę na to iż w inny, niż wprowadzenie tego reworku na "żywy serwer", sposób nie byliby w stanie dojść do takich informacji. Na serwerze PTS, CVki były testowane tylko, bądź z przewaga grających przeciwko, botami. Bot nie zgłosi uwag, które zgaszają (i chwała im za to) inni gracze, którzy lubią ta klasę okrętów. Nie staje tu, bron boże, na stanowisku osoby broniącej WG, tylko jako trzeźwo myślący człowiek, który z podobnymi problemami spotykał się tez w innych tytułach. Kazdy z Was ma racje, mowie z Was bo ja nie gram CVkami ( :P ), i dlatego te opinie są ważne i wiem ze są brane pod uwagę.
 9. sir__RAD

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Słuchajcie, przeczytałem Wszystkie Wasze wpisy odnośnie Waszych uwag na temat zmian w obecnym systemie rozgrywek CV. Ja osobiście nimi nie gram, ale czy nie uważacie ze to, o czym teraz tu piszecie jest tylko kwestia przyzwyczajenia się do starego systemu gry CVkami? Poza tym zapominacie chyba o najważniejszym, ze obecny stan CVek jest stanem przejściowym i polega na zbieraniu informacji? Rework jest obecnie w formie testów na "żywym organizmie", i Wasze uwagi, te celne i te trochę mniej, tez są brane pod uwagę. Statystyki z bitw rozegranych, zadane DMG, to tylko promil informacji które są zbierane, aby moc zbalansować ta klasę okrętów. Dajcie im czas na zebranie tych danych w jedna całość, i pamiętajcie, że błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi. - Pozdrawiam Wszystkich :)
 10. sir__RAD

  Giulio Cesare

  Jest jakiś okręt na 6tym poziomie, którego jeszcze nie masz? Mowie Tu o okrętach premium. Bo co mi po dublonach? Kupie sobie kamo? Bede zbierał? Tylko po co, skoro może się nagle okazać ze to jest tylko wstęp do tego żeby nerfic kolejne premki? Całkowicie popieram pomysł, o czym pisałem tu już wcześniej, wycofania go ze sprzedaży i zrobienia z niego okrętu unikatowego na miarę Kutuzowa, do wygrania tylko w specjalnych eventach, SK itd...
 11. sir__RAD

  Giulio Cesare

  Tylko czy aby chodzi tu o jeden BBk czy jest to test jak zareaguje społeczność? Bo jeżeli nie zareaguje to tzn ze daje nam ciche przyzwolenie do nerfa innych okrętów premium? Co mogłoby być następne, JB, Kronek...?
 12. sir__RAD

  Giulio Cesare

  Witam wszystkich. Jak na mój drugi post na tym forum, przypadło mi wypowiedzenie się w tej właśnie kwestii... Wybaczcie jeżeli kogoś urażę, ale nie rozumiem manewru pt: "przenosiny na tier wyżej", skoro WG uważa (bądź ktoś w WG, kto uważa ze wie lepiej) to za dobry pomysł bo GC jest okrętem OP, to może prostszym rozwiązaniem byłoby wycofać go z dalszej sprzedaży, tak jak to miało miejsce w przypadku np. Kutuzowa, i zachowanie jako okręt wyjątkowy z możliwością wygrania go na oficjalnych streamach WG (tak jak to odbywa się właśnie z Kutuzowem)? Zrobiliście dobry okręt, który każdy może nabyć, nabyć=wydać pieniądze, wiec go wycofajcie a nie "awansujcie" na wyższy poziom. Tu nie chodzi już o rekompensatę w postaci dublonów, tu chodzi o utratę naszego zaufania do WAS, do producentów tej gry.
×