Jump to content

MamMalegoSpota

Players
 • Content Сount

  326
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [YERBA]

About MamMalegoSpota

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

873 profile views
 1. MamMalegoSpota

  Wielka bitwa / opinie

  Z niecierpliwością czekam na flagę i naszywkę. To było mi potrzebne do życia.
 2. MamMalegoSpota

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  A kiedy XI tier?
 3. MamMalegoSpota

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Zaliczyłem to ... w klanówce. Super. Dzięki WG.
 4. MamMalegoSpota

  YERBA rekrutuje

  Chcą być poważni a bawią się jak dzieci. I to w różnych językach :) Chcesz dołączyć? Nie zwlekaj! Albo zwlekaj. Jak Ci tam wygodnie.
 5. MamMalegoSpota

  YERBA rekrutuje

  up
 6. MamMalegoSpota

  Niewidzialność

  Potrząsnąć, wypić... ściągnąć gacie.
 7. MamMalegoSpota

  YERBA rekrutuje

  up
 8. MamMalegoSpota

  YERBA rekrutuje

  Międzynarodowy klan YERBA (PL, AUS, GER, ITA, USA) z polskim dowództwem, poszukuje aktywnych graczy. 1. Discord obowiązkowy 2. Doświadczenie w grze - DMG >50.000 - Bitwy > 1500 - Zwycięstw >50% - PR >1100 3. Minimum 2 okręty X tieru (różnych klas) 4. Nie tolerujemy chamstwa 5. Obecność i dostępność (klanówki, treningi, turnieje) 6. Znajomość jęz. angielskiego nieobowiązkowa, ale mile widziana. Nasz discord -> https://discord.gg/bKVSPnR
 9. I się pewnie okaże, że sporo X tierowców nie umie grać na VI-tkach :)
 10. MamMalegoSpota

  Podziękowanie dla WG

  A za to chciałem podziękować nadprogramowo!!!. I jednocześnie przestrzec. Im bardziej ograniczacie ilość okrętów w grze, tym maleje pula dostępnych okrętów i jednocześnie wzrasta ilość tych okrętów w jednym składzie. Idąc tym torem myślenia, dalsze ograniczanie ilości tych samych okrętów w rozgrywce, doprowadzi do braku okrętów które można zbanować. I za to chciałem wyrazić wdzięczność wiekuistą. Gdyż bitwy bez okrętów to jest to czego gracze oczekują.
 11. MamMalegoSpota

  Podziękowanie dla WG

  Klan ma siedzibę w Radomiu więc zapraszamy :)
 12. MamMalegoSpota

  Podziękowanie dla WG

  Już długo za nic nie dziękowałem, ale byłem zajęty. Ale dziś już mogę podziękować i to czynię. Bardzo chciałem podziękować za bitwy klanowe i bitwy rankingowe które odbywają się w tym samym czasie. To świetny pomysł. Dzięki niemu zakupiłem 3 monitor bo już 2 mam. Na jednym gram klanówki, na drugim rankedy a na trzecim mam zdjęcie Dyszy Parowej http://www.saunadlaciebie.pl/files/Tyl_laz_dysza.jpg która motywuje mnie do różnych rzeczy, ale przede wszystkim do zwycięstwa. Chciałem jednocześnie bardzo podziękować za jakość. Zarówno bitew klanowych jak i rankingowych. Dzięki wzmożonej pracy całego zespołu, osiągnęliście równowagę pomiędzy drużynami: zieloną i czerwoną w bitwach rankingowych. Już nie trzeba tak jak kiedyś pić wiadra melisy. Wystarczy tylko grać. Bo wiadomo, że drużyna przeciwna jest równie mocna jak moja. I nieprawdą jest, że kilka razy pod rząd losuje mnie z totalnymi outsiderami przeciwko wyjadaczom. I wiem, że już niedługo będziecie pokazywać kolory klanów i statystyki graczy przed bitwą a nie po niej. Na razie jest to z pewnością technicznie niemożliwe. I już nie trzeba będzie stosować żadnych programów aby mieć te wiadomości wcześniej. Bo przecież nie wstydzicie się losowań. Bo one są równe. I sprawiedliwe. I ciesze się z wprowadzenia do bitew klanowych tak zwanych najemników. Szkoda tylko, że ograniczyliście w obecnym sezonie ich ilość do dwóch. Ja i teściowa się mieścimy w składzie. A co z teściem, szwagrem i szwagierką? Oni się nie mieszczą i są troszkę nieszczęśliwi. Ale wiem, że już wkrótce wrócicie do pomysłu, aby każdy oficer klanu mógł zebrać 6 (lub więcej) najemników i zagrał bitwę klanową. Albo nie klanową, bo on z klanu byłby tylko sam. Ale i tu pewnie dacie radę, przemianowując nazwę bitew klanowych na jakieś inne. I za to wielkie dzięki składam ja, wraz z całą rodziną i kotem.
 13. MamMalegoSpota

  Podziękowanie dla WG

  Dziękować za uznanie :) Ale prawdy w tym nie ma za grosz. Chce ktoś do klanu?
 14. MamMalegoSpota

  Podziękowanie dla WG

  Ale czy ta osoba była z WG? Bo tu tylko WG dziękujemy.
 15. MamMalegoSpota

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Nigdy nie strzelaj pierwszy do botów. Poczekaj aż zrobi to ktoś inny. Chyba że chcesz dostać perfekcyjny focus. Czyli to czego brakuje 90% klanów na klanówkach ;)
×