Jump to content

Hayashiro

Players
 • Content Сount

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  26303
 • Clan

  [PUNKS]

About Hayashiro

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Hayashiro

  ST - Okręty podwodne

  Jasne, że można. Wszystko zależy od głębokości na jakiej jest. W wynurzeniu najłatwiej. Na peryskopowej również. A i parę metrów pod wodą się trafia. Nalot jak na każdy inny okręt.
 2. Hayashiro

  niesłuszne kary

  Bo tak. Musisz przyjąć ta odpowiedź na klatę. Każdy tak miał. WG nie analizuje dlaczego nastąpiło wyjście z bitwy w czasie jej trwania. Kropka.
 3. Hayashiro

  HAYASHIRO - YouTube

 4. Hayashiro

  HAYASHIRO - YouTube

 5. Hayashiro

  Gra się zacina :/

  Wiem, że to może głupie... ale łapię zwiechy kiedy jednocześnie mam odpalonego w tle firefoxa. Nie ma reguły, ale to jedyne co oprócz discorda w tle pracuje od czasu do czasu. Nie mam super przesyłu.
 6. Hayashiro

  Kamera

  .
 7. Hayashiro

  NIEPEŁNOSPRAWNI

  Generalnie sama gra chyba nie ma wspomagania dla osób słabowidzących. Natomiast z modów Modstation kilka rzeczy dałoby się chyba wykorzystać. Znacznie większe zbliżenia lornetek (zoom), kilka celowników bardziej widocznych, likwidację efektów pożarów które zasłaniają widoczność, likwidację falowań, mgły i innych ozdobników które są zapewne ładne ale dla Ciebie chyba mało znaczące a do tego utrudniające widzenie. Jeśli chodzi o drugi aspekt Twojej niepełnosprawności, to tutaj nie widzę większych możliwości pomocy ani ze strony gry ani modów. Ze strony graczy owszem. Ciesz się, że masz fajnego dowódcę klanu, który rozumie Twoją sytuację.
 8. Hayashiro

  Szukam Klanu

  PUNKS zapraszają na rozmowę https://discord.gg/xnr3xR8
 9. Hayashiro

  [PUNKS] Punks of Warships, są miejsca w klanie.

  Tylko u nas zostaniesz (nazwany) prawdziwym cheaterem ;)
 10. Hayashiro

  Zniszczony karą za zniszczenie siebie...

  Zasada w grze jest prosta. NIE TORPEDUJESZ Z II LINII, jeśli nie masz 100% pewności, że nie trafisz w swojego. Jeśli ryzykujesz to nie płaczesz, że jesteś różowy i dostajesz opr od swoich. Taki lajf. I nie ma tłumaczenia, ze to on Ci wpłynął w torpedy. Zawsze jest tylko jedno. TY STRZELIŁEŚ te torpy. I to się nie tyczy Ciebie personalnie, tylko każdego gracza. Storpedowany przez Ciebie nie musi się tłumaczyć. Nawet jeśli zrobił to po chamsku, bo Cie nie lubi i wpłynął w Twoje torpy z całkowitą premedytacją. To nadal Twoja wina. A uwierz mi, że nie ma nic bardziej irytującego, kiedy płynąc okrętem, chcesz zrobić zwrot i sie skątować do nadlatujących pocisków i dostajesz nagle info, że na tym kierunku, płyną torpedy, które wystrzelił jakiś bystrzak za Tobą.
 11. Hayashiro

  Szukam Klanu

  Zapraszam do akademii Punka Kleksa czyli PUNKX. Zapraszamy do aplikowania w grze i na nasz discord https://discord.gg/nbQdeRT
×