Jump to content

DrTorbix

Players
 • Content count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10092
 • Clan

  [BSW-W]

About DrTorbix

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

218 profile views
 1. Oficjalny koniec BB/BC

  No właśnie która ?! Czy zginę na niszczyciel szybciej : a) vs 3 krążowniki b) vs 3 pancerniki strzelające z AP
 2. Nie dam rady przeczytać , ale miło wiedzieć ,że żyjesz . Gl :)
 3. Baxowaty żyjesz , czy zdechłeś ? Tak dawno się nie prułeś , że trochę się martwię , nie ma Cię , jesteś ?!
 4. Oficjalny koniec BB/BC

  Biedne pancerniki nic nie mogą zrobić krążownikom , za to walą z AP buły za kilkanaście tysięcy w niszczyciele . Ale to za mała patologia - buff konieczny od wczoraj :) .
 5. 9 sezon rankingówek :)

  Proponuję abyś pograł trochę więcej w tych rankedach niż dotychczas niszczycielami - a później napisz to samo ... Co chwilę widać genialne pomysły na nowy system punktowania , za każdym razem spojrzenie przez czubek własnego nosa :) .
 6. Zrąbany dym...

  Obrzydliwym cheatem jest raczej to , że w takiego Minotaura w dymie niektórzy walą jak do tarczy - jak przymierzą schodzi na salwę . Nie wiesz autorze tematu o czym piszesz ...
 7. 9 sezon rankingówek :)

  Tego typu zasady(propozycje kolegi pancernego ) z mojego punktu widzenia (taki sobie tam grajek , pływający tylko z-52) to jakiś żart . Przeważanie jestem w dolnej części tabeli , wszelkie staty oprócz WR mam czerwonawe a cud utrzymania gwiazdki na razie zdarzył się 1/21 . Przy takich pomysłach jak wyżej musiałbym od razu odpuścić rankedy , no bo jaki sens byłby grać .
 8. 9 sezon rankingówek :)

  Lenovo jednak nie rozmawiałeś ze wszystkimi w klanie ?! Mi tam na 10 bardzo się podoba - wczoraj na ten przykład zrobienie dwóch gwiazdek kosztowało mnie na zetce 2kk kredytów - ależ taniocha , mam na koncie jeszcze 11kk , czyli cały miesiąc grania :) . Końcówkę na 8 pojechałem Kijowem , na zagranych 13 bitew 4 razy obroniłem gwiazdkę - na 29 bitew na zetce chyba tylko raz byłem pierwszy w drużynie , i to w wygranej bitwie . Kasa z konta wyparowuje , na obronę gwiazdki gram za słabo - chyba durnotą jest , że w ogóle się zabieram za granie tych rankingów . Takie to elitarne rozgrywki , że bez konta premium nie podchodź . A w dupę z tym ...
 9. Jianwei V tier

  Radeckij fatalny prognostyk dla linii ?! Owszem nie zagrałem nim ani jednej bitwy ( oszczędziło mi to co kolega wyżej napisał ) , ale on sam jest przecież słaby w papierach( dane techniczne + losowania) - typowy okręt przeskocz i zapomnij . Nie należy po nim wniosków wyciągać co do następnych okrętów w linii . Fushun jest miksem Anshana z Gniewnym - gra nim się całkiem przyzwoicie . Gadjah natomiast potrafi dawać prawdziwą przyjemność z gry - dobre camo + duża siła ognia( tutaj już mielimy dds i nie tylko ) . Ósemka jak dla mnie jest kolejnym okrętem do przeskoczenia i wywalenia z portu - po co to komu jeśli istnieje Benson z pięcioma działami . Pozostałych dwóch nie mam , ale są ciekawe(owszem nie storpedują pierwowzorów amerykańskich , ale mają jakieś tam przewagi w innych aspektach ) - miło się będzie kiedyś dorobić .
 10. 9 sezon rankingówek :)

  W porzo Prosp , ale ja bym chiciał zagrać, lecz nie da rady . To mi nie pasi ,... Nie płacę ani zeta - ale jednak szkodza staremu :) . Pozdro
 11. 9 sezon rankingówek :)

  Ciekawe co kolega pisał wyżej . Mi jest przykro , nie zagram powyżej 10 , nie będę się odbijał od Gości , a chciałbym. W końcu elitarne rozgrywki , albo skill , albo Kasa .
 12. HMS Leander Tier VI

  Ad2) Trzeba być czujnym z używaniem wstecznego w dymie , wtedy faktycznie próbując ruszyć do przodu nawet sonar może nie pomóc przy dobrze płynących torpedach . Natomiast od samego zera Leander w linii prostej startuje jak z procy - z modułem na ster osiąga 30 węzłów o dobrą sekundę szybciej niż Farragut i Benson z modułami na silnik ( około 11 sekund vs około 12 ) . KIjów(też moduł na silnik) chyba pół sekundy jest od niego szybszy , ręcznie mierzone , nie mam pewności . Leander ma spot po wystrzale z dymu 4,6 km , Fiji 5,4km , a taki Neptun tragiczne 6,6km - te wartości należy znać obowiązkowo , są na wagę życia i śmierci ;) .
 13. Tracę fun z gry

  Na testowym należało wygrać jedną bitwę kosmiczną aby zdobyć jeden dzień konta premium . Zagrałem jedną kosmiczną , moja drużyna przegrała , a ja się poddałem - nie będzie dnia z premium . Co kto lubi , ale jeśli by ta gra miała tak wyglądać ... to bym natychmiast odinstalował . Także zaryzykuję dzobo wątpliwość w jakiegoś kopa i nową energię za sprawą kosmicznych .
 14. Klan [SUW] rekrutuje zapraszamy!!!

  nie wiem , czy to możliwe . Trzymam kciuki , nawet wspomogę
×