Jump to content

DrTorbix

Players
 • Content Сount

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16600
 • Clan

  [HOB]

About DrTorbix

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

417 profile views
 1. DrTorbix

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Druga minuta gry i mi latające coś ubija Taszkienta ot tak?! No kabaret .. nie odegrasz się , nie dopadniesz w tej czy następnej w następnej bitwie , bo w stanie zagrożenia wypluwa z siebie samoloty jak Maksim pociski. Ma 70k niepalnego hp , zanim go zjedziesz spali Cię człowieku cztery razy , osiem razy wcześniej uszkadzając silnik . Ale co będzie jak ta mechanika wytłucze niszczarki ? Miałem okazję parę razy uczestniczyć jako kapitan krążka i obserwować jak drużyna potrafi uciekać - bo nie ma oczu których i tak by nie wsparli ) . Cuda kije i wianki . .
 2. DrTorbix

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dlaczego ten syf się nie pali ? Nie mają tam benzyny lotniczej na pokładzie , ani magazynów bomb , torped - nic tam nie ma takiego w tym stylu ?! Stare dzieje ... Kiedyś niszczyciel coś mógł goniąc , teraz płynie po śmierć samobójcy . Cieszcie się piewcy nowego - jest jak trzeba .
 3. DrTorbix

  Tier 10 Z-52

  Nie ma pancernika 10 tier full hp który pójdzie na dno po trafieniu pełną salwą ośmiu torped zetki ( no chyba że frajer zdetonuje albo nie ma akurat naprawki ) . Chcesz Porchack zatapiać tylko pięcioma torpedami ?! Hmm ... może jakaś ósemka tutaj się nada - powinieneś celować w ten tier , te wyżej odpuścić .
 4. Skala na pewno była szeroka , mnie i kolegę z klanu też wywaliło jak autora tematu . Po kilkunastu minutach próby wejścia na serwer daliśmy sobie spokój z testowaniem cierpliwości . ps. Aha dostałem przy okazji ostrzeżenie za niesportowe zachowanie - za wcześniejsze opuszczenie bitwy lub bierność . Super :)
 5. DrTorbix

  Pomoc

  No dobrze , to może Ty pierwszy wysłuchaj ?! Wujku dobra rada ?!
 6. DrTorbix

  Obrona przeciwlotnicza

  W moim porcie płaczą kapitanowie siódemek ... ze śmiechu ?! Przykładowo bitwa po bitwie vs praktycznie tak samo latające lotnisko 6 tier nad łbem : a) Fiji - moduł plot stan zero , perki plot stan zero , rozbicie(?!) stan zero = w efekcie 10 zestrzeleń b ) Atlanta - moduł plot stan jeden , perki plot BFT + AFT , rozbicie(?!) stan jeden(nieskończoność) = w efekcie 8 zestrzeleń Gra Atlantą i Flintem vs lotnisko 8 tier jest już zupełną kpiną . Te dwa (kiedyś przeciwlotnicze) krążowniki nie są w stanie obronić samych siebie - lotnia jeśli tylko chce bierze sobie na cel i bezczelnie obija , przy okazji cały czas świecąc aby czerwoni mieli w co łupać( Hurraa - Flint ma dym , może się schować . Atlanta ... co za pech , ona niestety nie ma dymu ) . Tylko mi nie pisz że lotnisko z wyższego o jeden tieru , bo nerw może puścić . Wczoraj przez moją głupotę rozśmieszyła mnie inna patologia . Otóż pomyślałem , że warto sprawdzić jak Indianapolis radzi sobie vs lotnie . Miałem czystego 19 punktowego kapitana w porcie - zrobiłem pod absolutne full AA i wsadziłem na okręt . Po czym mnie tknęło ... No ja się patrze w porcie a maksymalny zasięg plot Indianapolis wynosi całe 4,8 km(!!) . W WG aby wszyscy zdrowi ?! Pytanie retoryczne . Pozdrawiam
 7. DrTorbix

  Arms Race - Rankedy

 8. Mi też się zmiany w radarach bardzo podobają . Dalsze praktyczne testy przyniosą odpowiedz na pytanie czy należy jeszcze coś w nich poprawić . A co torped myślę wystarczy trochę potrenować celowanie , tutaj ważne aby zastosować się do rad udzielanych przez specjalistów od niszczycieli z WG . cytat : Jeśli atakujecie pancernik z boku, CELUJCIE TORPEDAMI zarówno w DZIÓB jak i RUFĘ, aby spowodować zalania z obu stron( z obu stron burty jak rozumiem ...). Hmm ... Muszę na treningowym popracować moim Z-46 nad celowaniem torpedami w rufę Moskwy oddalonej o 12 km . Wiadomo - trening czyni mistrza a bez pracy nie ma kołaczy !
 9. cytat : Zasięg działania sprzętu eksploatacyjnego będzie bardziej spójny, co ułatwi zapamiętanie dokładnej, bezpiecznej odległości od okrętów wyposażonych w Radar. Czyli w tych konkretnych przypadkach odrobinę wydłużono aby przeciętnemu kapitanowi dd było łatwiej zapamiętać na jaką odległość działa radar . Taki balans gry akurat był niezbędny - wiadomo , łatwiej przecież zapamiętać 12 km niż 11,7 km i dużo łatwiej 10 km niż 9 km . Po za tym nie popadajmy w dziwne skrajności , część okrętów dostała prawdziwego nerfa : Belfast , Atlanta i parę innych . I jeśli rzuci np. Z-46 na maks 7 tier , to już sobie naprawdę można będzie tym niszczycielem poszaleć .
 10. Począwszy od aktualizacji 0.8.1, za każdym razem, gdy sojusznik aktywuje Radar dozorowania lub Sondę hydroakustyczną, nad okrętem pojawi się specjalny znak. Na czacie drużyny ukaże się również informacja sygnalizująca, że został aktywowany określony sprzęt eksploatacyjny . Ten znak będzie nad okrętem przez cały czas w trakcie działania sprzętu ? Tak czy siak , to kolejne z serii ułatwienie gry niszczarką - będzie jeszcze łatwiej podejść aby następnie łatwiej skutecznie storpedować .
 11. DrTorbix

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Dziękuję za podpowiedz - jedna zagrana po reworku bitwa na Nicholasie i efekt jak poniżej na dzień dobry : Oddam w dobre ręce trzy przeciwlotnicze szroty : Helenę , Atlantę i Flinta . Mi tam one już niepotrzebne( mam przecież Nicholasa ! ) - myślałem wysłać na żyletki , no ale może jakiś wariat(tka) się skusi ??! Kontakt najlepiej przez priv ( nie róbmy bałaganu w temacie ) . Pozdrawiam
 12. DrTorbix

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ależ kolego , to się już spełniło . Mam chyba 5 wynik na serwerze pod względem ilości rozegranych bitew na Helenie - aktualnie rdzewieje w porcie . Atlanta , na niej zagrałem najwięcej bitew - nie inaczej , też rdzewieje w porcie . Nie rdzewieje za to Flint , jestem idiotą w czepku urodzonym (tutaj pozdrawiam kogo trzeba :) ...) , więc kupiłem go już po reworku . Flint przy wyżej wspominanych jest zajefajny - owszem wiadomo fatalne AA( jak wyżej wspomniane okręty ) i sam nie obroni przed lotniskowcem 6 tieru ... ale za to TE JEGO CZTERY DŁUGIE DYMY praktycznie gwarantują , że dotrwamy do połowy bitwy (!) Trzeba tylko nie dać się zabić w pierwszych dwóch minutach bitwy , no ale od czego jest skill
 13. DrTorbix

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Pierwszy pasożyt Leningradem ubity , przy okazji rozwaliłem Hatsu - próbowało mnie powstrzymać ?! Desperata nie zatrzymasz ...
 14. DrTorbix

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Nara i dzięki za radę ;) . Miałem grać rankingi , ale niby dlaczego nie wziąć Leningrada i nie spróbować upolować jakiegoś lotniska ?! Do dzieła !
 15. DrTorbix

  Flint — American premium Tier VII

  Flint jest teraz średniutki jeśli chodzi o obronę przeciwlotniczą , owszem strąca ale ... Wczoraj byłem w szoku gdy po kilkunastu bitwach zdarzyła się taka , w której strącił całą eskadrę w dwie sekundy( jakaś ofiara losu wleciała w końcu w te magiczne wybuchy ?! ) . Wcześniej w paru bitwach zaobserwowałem bezczelne pastwienie się nad Flintem graczy CV - wyglądało na słodki rewanż za minione czasy . A pastwić się można - sytuacje gdy nie zestrzelisz nic mimo włączonego wzmocnienia zdarzają się w każdej bitwie , i to nie raz (!) . Okręt kupiłem teraz , już po reworku - po 23 bitwach mój rekord zestrzeleń wynosi 25 . Wielkie LoL - brawo WG :) ... Jakby mi tak polatali jak teraz nad moją Atlantą tydzień temu (tylko w jednej bitwie , nic więcej ....) , to na pewno mój rekord nie wynosiłby obecne 48 . Do Blacka musisz jeszcze pocierpieć , ale można się niby nim pobawić na rankedach . Flint jest fajnym okrętem , ale na satysfakcję vs latający rak w tej chwili niestety nie można liczyć .
×