Jump to content

DrTorbix

Players
 • Content Сount

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13809
 • Clan

  [HOB]

About DrTorbix

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. DrTorbix

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  ?
 2. DrTorbix

  "Rankingowy sprint"

  Za słaba do czego ;) ? Może teamy mnie wiozły , ale wydaje mi się w tych rozgrywkach można grać wszystkim . Ekstremalnie banalne reguły - trochę cierpliwości i jedynka musi wejść .
 3. Jaja se robisz Odo w tym temacie , ale ok :) . Pozdro :)
 4. Wciskasz przycisk Pokaż status okrętu i masz tam wszelkie dane wykrywalności własnego okrętu - również przez samoloty po wystrzale z dział głównej baterii . Tak np. brytyjski pancernik 6t QE : - wykrywalność z powietrza 9,8 km - wykrywalność z powietrza po wystrzale 17,4 km Nie mam Desa , dla Salema mamy odpowiednio : - 7,8 km - 11,9 km
 5. DrTorbix

  Coś dla kochających liczby

  Biorąc pod uwagę liczby( a to temat o liczbach ) Emerald jest najgorszym krążownikiem 5 tieru - to się nie zmienia w żadnym przedziale graczy - od all do top 5% . https://wows-numbers.com/pl/ship/4184782800,Emerald/ Leander przy all jest na 6 miejscu , w pozostałych przedziałach zawsze jest w pierwszej trójce krążowników 6 tieru . https://wows-numbers.com/pl/ship/4183734224,Leander/ Rzucony na 8 Leander często potrafi sobie dobrze radzić , czego w żaden sposób nie można powiedzieć o Emeraldzie vs 7 . On jest tam tylko od zbierania cytadel z każdej możliwej strony , wystarczy że się wyświetli - nawet nie trzeba AP , od HE 152mm łapie buły aż przykro patrzeć . Poprawili go trochę ostatnio , ale co z tego jak nadal mega papier ? Koło Leandera nigdy nie stał i nadal mu wiele brakuje .
 6. DrTorbix

  Penetracje w DD

  Żartujcie sobie więcej , będzie może bardziej zabawnie ?! A pepance biją w niszczyciele jak chcą . I to się chyba nie zmieni , to jest jak te zasrane nerfy do rożnych prem(i nie tylko) okrętów . Niezmienne po wykonaniu .
 7. DrTorbix

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Nowy grzecznie się wita . Pierwszy dzień w drużynie i pierwszy krakenik ;) image hosting
 8. DrTorbix

  "Rankingowy sprint"

  Ci mnie wspali , nawde coś wyskomlaliśmy
 9. DrTorbix

  "Rankingowy sprint"

  Yep przed chwilą miałem na dd 9 radarów w bitwie , wyjątkiem głupek na Henryku . W WG wszyscy zdrowi na umyśle mam nadzieję ?!
 10. DrTorbix

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Taaa ... My też spotkaliśmy wczoraj po przeciwnej stronie Lobuzy , w tym też samego Prezesa na nowej japońskiej niszczarce . Ledwo bitwa ruszyła posłałem przywitanie na czacie( ja na Seattle) , a zaraz za mną mój plutonowy oloxyz na Bensonie . Ten to w ogóle się nie cyrdolił cytuję : hi lubuz , pozdrowienia od fana :) ! Z drugiej strony echo , cisza , zero odzewu ... Ładne buty pomyślałem , na głos do plutonowego mówię : No patrz jaka kultura , nawet się chamy nie przywitają ?! Dobra ... ciul z nimi , właz na C , ale tylko puść te torpedy na pałę i odwracaj się d...kiem do ucieczki . Robisz za mięso , jak popłyną tutaj , to Ty już nie żyjesz ! Życie jednak zweryfikowało moje słowa . Trafił nam się dobry team , na C poszło wsparcie i plutonowy nie uciekł . Uciekać za to musiał obijany niemiłosiernie sam lobuzjeden , bez sukcesu , za daleko nie uciekł ... Team czerwonych został rozjechany jak przez walec , przy czym nawet nie postrzelałem sobie - taka to bitwa . Mówię po wszystkim do plutonowego , że to była zasłużona kara za chamstwo , należało im się snobom (!) . Na to On odpowiedział mi zaskakująco : Wiesz , ale ja zapomniałem - nie przełączyłem czata ! Miałem włączony drużynowy ... Zagadkę jaki czat miałem włączony ja zostawiam Wam drodzy czytelnicy . Samych zaś Łobuzów i Prezesa serdecznie pozdrawiam :)) .
 11. DrTorbix

  Zuiho

  Wielkie dzięki za poradnik :) ! Na razie latałem bez perka ( już zrobiony ) , no i latałem bez dwóch zdań na pałę . Z biegiem czasu powinno się poprawić ... Pozdro
 12. DrTorbix

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam problem z Indianapolis( moim i każdym w bitwie ) - od komina do tylnej wieży aktualnie jest przezroczysty . Jeśli zbliżę kamerę , to na moim pojawia się brakująca część kadłuba , oddalę znowu znika :) . Co to za ustrojstwo , jak zlikwidować ten błąd ?!
 13. DrTorbix

  Zuiho

  Szkoda . ja bym z chęcią obejrzał . Chociaż u mnie problem istnieje już na 4 poziomie , na razie zaledwie 8 bitew , ale praktycznie w każdej moje samoloty leciały tylko w dół ...
 14. DrTorbix

  Same radary

  A jak często jest na rankingach ? Nawet ujemny wr nie jest problemem , XP się zgadzają - to robi robotę . Ale hola ... nie dotyczy ta przypadłość niszczycieli ! One muszą wygrywać bitwy aby iść do przodu - każda obrona gwiazdki to święto lasu( pić czy nie pić ?! ) . Dziwaczna klasa te niszczyciele , nieprawdaż ?! W nadchodzących rankingach przyjemność z gry na dziwolągach - niesamowite , ale przeskoczy na jeszcze wyższy poziom . Nowe , fajne krążowniki z radarem już o to zadbają :) .
 15. DrTorbix

  GRUPA BALTIC SEA WOLVES rekrutacja trwa :)

  Było miło u Was zagościć ,zawsze sympatycznie na Ts, wszystko jak trzeba ,drogi się rozeszły , bywa . Powodzenia życzę Lenovo i spółka . ps. Ja Ci dam Torbę Draniu ;)
×