Jump to content

DrTorbix

Players
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13075
 • Clan

  [HOB]

About DrTorbix

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. Penetracje w DD

  Żartujcie sobie więcej , będzie może bardziej zabawnie ?! A pepance biją w niszczyciele jak chcą . I to się chyba nie zmieni , to jest jak te zasrane nerfy do rożnych prem(i nie tylko) okrętów . Niezmienne po wykonaniu .
 2. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Nowy grzecznie się wita . Pierwszy dzień w drużynie i pierwszy krakenik ;) image hosting
 3. "Rankingowy sprint"

  Ci mnie wspali , nawde coś wyskomlaliśmy
 4. "Rankingowy sprint"

  Yep przed chwilą miałem na dd 9 radarów w bitwie , wyjątkiem głupek na Henryku . W WG wszyscy zdrowi na umyśle mam nadzieję ?!
 5. Taaa ... My też spotkaliśmy wczoraj po przeciwnej stronie Lobuzy , w tym też samego Prezesa na nowej japońskiej niszczarce . Ledwo bitwa ruszyła posłałem przywitanie na czacie( ja na Seattle) , a zaraz za mną mój plutonowy oloxyz na Bensonie . Ten to w ogóle się nie cyrdolił cytuję : hi lubuz , pozdrowienia od fana :) ! Z drugiej strony echo , cisza , zero odzewu ... Ładne buty pomyślałem , na głos do plutonowego mówię : No patrz jaka kultura , nawet się chamy nie przywitają ?! Dobra ... ciul z nimi , właz na C , ale tylko puść te torpedy na pałę i odwracaj się d...kiem do ucieczki . Robisz za mięso , jak popłyną tutaj , to Ty już nie żyjesz ! Życie jednak zweryfikowało moje słowa . Trafił nam się dobry team , na C poszło wsparcie i plutonowy nie uciekł . Uciekać za to musiał obijany niemiłosiernie sam lobuzjeden , bez sukcesu , za daleko nie uciekł ... Team czerwonych został rozjechany jak przez walec , przy czym nawet nie postrzelałem sobie - taka to bitwa . Mówię po wszystkim do plutonowego , że to była zasłużona kara za chamstwo , należało im się snobom (!) . Na to On odpowiedział mi zaskakująco : Wiesz , ale ja zapomniałem - nie przełączyłem czata ! Miałem włączony drużynowy ... Zagadkę jaki czat miałem włączony ja zostawiam Wam drodzy czytelnicy . Samych zaś Łobuzów i Prezesa serdecznie pozdrawiam :)) .
 6. Zuiho

  Wielkie dzięki za poradnik :) ! Na razie latałem bez perka ( już zrobiony ) , no i latałem bez dwóch zdań na pałę . Z biegiem czasu powinno się poprawić ... Pozdro
 7. Mam problem z Indianapolis( moim i każdym w bitwie ) - od komina do tylnej wieży aktualnie jest przezroczysty . Jeśli zbliżę kamerę , to na moim pojawia się brakująca część kadłuba , oddalę znowu znika :) . Co to za ustrojstwo , jak zlikwidować ten błąd ?!
 8. Zuiho

  Szkoda . ja bym z chęcią obejrzał . Chociaż u mnie problem istnieje już na 4 poziomie , na razie zaledwie 8 bitew , ale praktycznie w każdej moje samoloty leciały tylko w dół ...
 9. Same radary

  A jak często jest na rankingach ? Nawet ujemny wr nie jest problemem , XP się zgadzają - to robi robotę . Ale hola ... nie dotyczy ta przypadłość niszczycieli ! One muszą wygrywać bitwy aby iść do przodu - każda obrona gwiazdki to święto lasu( pić czy nie pić ?! ) . Dziwaczna klasa te niszczyciele , nieprawdaż ?! W nadchodzących rankingach przyjemność z gry na dziwolągach - niesamowite , ale przeskoczy na jeszcze wyższy poziom . Nowe , fajne krążowniki z radarem już o to zadbają :) .
 10. Było miło u Was zagościć ,zawsze sympatycznie na Ts, wszystko jak trzeba ,drogi się rozeszły , bywa . Powodzenia życzę Lenovo i spółka . ps. Ja Ci dam Torbę Draniu ;)
 11. Nicholas

  Ma słabe kąty ostrzału , takie plumkanie z tego wychodzi . Ma swoje zalety , ale są one nikczemne przy sile Farraguta . Przejść , zapomnieć , Cześć .
 12. THERE CAN BE ONLY ONE II

  Fajny w zamyśle konkurs został zepsuty przez organizatora . Truizmem jest tłumaczyć , że bitwa 6 na 5 nie ma nic wspólnego z równymi szansami . Organizator miał jednak odpowiedz , że to konkurs indywidualny :) . Mocna logika ... Duży niesmak , zmarnowany czas - za następne konkursy z góry dziękuję .
 13. "Rankingowy sprint"

  No tak , ale z japońskich bb mam na razie w porcie ( inwentarzu ) tylko ten kamuflaż ... Od jankesów Cleveland , niby blisko do 10 , ale nawet nie pływam na nim z tym paskudnym camo ze straszydłem - i nie założę czegoś w tym stylu na 10 . Jedyna szansa , że jakiś mądry człowiek o dobrym sercu przerobi cudactwo na coś normalnie wyglądającego ... Poprzedni sezon w całości zagrany na Z-52 - bez KP grube kilkanaście milionów bye + bonusowe , stałe poczucie bycia mięsem - taki to był sezon . Wyżej nie widzę chętnych do grania niszczarkami , ciekawe dlaczego ;) ?! Na dziś właśnie to mi znowu grozi ...
 14. "Rankingowy sprint"

  Aż dany gracz nie zbankrutuje ... Piknie , dyszki stają się standardem - po co komu( np. takiemu torbixowi ) jakieś nowe okręty , jeśli można te miliony kredytów wywalić na rankingi . Spoko
 15. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Gruszki na wierzbie ?! Ps. No faktycznie jeszcze ta Atlanta , jakoś mi umknęła .
×