Jump to content

Porchack

Players
 • Content Сount

  405
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12671
 • Clan

  [B-EYE]

About Porchack

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Na podwodnych to jest petarda....
 2. Porchack

  Tygodniowe misje bojowe: Operacja Dynamo

  Do nieuczciwe. W tej sytuacji, jako weteran powinienem dostać jakiś prezent ...: D Mogę liczyć jedynie, że z kontenera wyskoczy mi Gallant, którego mam od ho ho ho ...., to wtedy bym dostał równowagę wartości w złocie. I też dziwne, bo była Operacja Dynamo do grania. A teraz jest kolekcja bez operacji. A to była najciekawsza operacja. W ogóle ...., to trochę dziwna akcja z tymi operacjami, jest ich chyba 5, i dodatek grywalne jedynie w dywizjonie. I dlaczego nie ma operacji na X tierze? Albo na VIII? Na VIII jest lepiej, bo większość okrętów na VIII jest historycznych. A nie radosna twórczość i jakieś sowieckie mutanty science fiction .. :) Ta twórczość jest naciągana do tego stopnia, że w sowieckich mutantach już na VIIIt, w rzeczywistości istniały 3, a jest 11. Tak..., sowieci mają 11 (!!!!!) okretów 8t. Z czego istniały 3 ....... !!! : D: D: D Ogniewoj, Czapajew i Kutuzov. Mają rozmach ......... : D
 3. Porchack

  Tygodniowe misje bojowe: Operacja Dynamo

  15K srebra??? Za jeden przedmiot? 15K srebra to jakieś wielkie NIC:) Pewnie dlatego nie zauważyłem żeby te przedmioty cokolwiek dawały....:D
 4. Porchack

  Tygodniowe misje bojowe: Operacja Dynamo

  O co tu chodzi? Operację Dynamo i tę całą kolekcję Dunkierka zrobiłem ze 3 lata temu ... A teraz dostępne są kontenery, z tych kontenerów wylatują przedmioty (które już dawno mam), ale wszystkie duplikaty nie są dostępne w kolekcji, ani nic się nie dzieje. To po co te kontenery? Jak zmienić? Bo jeśli już mam to dawno uzbierane, i mam tego kapitana Dunierkiewicza, to chyba powinienem móc te nowe przedmioty na coś wymieniać ...? Nie kumam tego ..: D Wolałbym zbierać w tym czasie innej kolekcji.
 5. Porchack

  Akizuki

  To tajfun nie okręt:) Tsunami... Pomyślałem, żeby sobie zrobić tę linię (bo w tej na Shimę ugrzęzłem już dawno na Kagero, i mnie wynudziło). Wziąłem dziś Akizuki, jestem po jednej bitwie, pierwszej ever. Akurat trafiło się zwycięstwo, ale pierwszy w teamie, i wynik niezły. Ponad 94K dmg. (jakby co mam screeny :D ) A jeszcze tego wariata nie obczajam dobrze... Więc tym większa satysfakcja. W czasie zarazy takie rzeczy cieszą bardziej...:D Ze spotem zjechałem do 6,1 km. I chyba już więcej się nie da. Czy da? Fajnie, że jeszcze znalazła się jeszcze linia, która kręci.
 6. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  Dzięki. Nie wiedziałem. Od niedawna grywam na testowym. Pozdrawiam.
 7. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  Panowie.., nie mogę się zalogować do testu. To jest wynik tej dzisiejszej aktualizacji? Czy jakaś usterka? Czy się skończył? Czy czegoś niedoczytałem....? Bo normalny serwer odpala.
 8. Porchack

  [X] Venezia

  Dzięki.., może mam wrażenie, że przy niewielkim trafieniu tego dźwięku nie ma..:D Albo tak jest na testowym, bo tam mam Venezię. Jako zwolennik DDeków nie byłem zainteresowany Venezią, jako wielkim, ciężkim i wolno przeładowującym grzmotem... Ale na testowym popróbowałem i zmieniłem zdanie. Straszną siłę ognia ma. Bardzo przyjemny okręt. Łatwo o wynik....:D
 9. Porchack

  [X] Venezia

  Cześć, może głupie pytanie... Ale co to jest za dźwięk, gdy Venezią wejdzie ładna salwa.., taki jakby ktoś szorował żelastwem jakimś...?:D
 10. Porchack

  Niszczyciel KLEBER

  Cześć, sprawdzał ktoś jak chodzi Kleber (i Fantasque) z modułem na przyśpieszenie torped +5%? Bo wtedy maja 79kts... Mozna potestować jak to w praktyce wygląda.
 11. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  Ja o faktach nie zwykłem dyskutować. Miałem ok 850K elitarnego EXP, pograłem ze dwa dni na testowym kapitanami 19, zaimportowanymi z normalnego, wróciłem na normalny i mam 950K ... Czyli tyle co tam ugrałem. Ale żeby było śmieszniej, to na testowym elitarne pokazuje od razu o 100K mniej. Może coś pozmieniali. Bo kapitanów też kiedys nie importowało, ani okrętów premium z mojego portu. Może sam sprawdź.
 12. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  A niespodzianka... Odpaliłem normalny serwer, i free EXP podskoczył mi o jakieś 100K, czyli mniej więcej tyle co ugrałem na testowym... Więc dobrze, ze tam nie wydawałem na bzdury. Widocznie przechodzi gdy zaimportuje kapitana z normalnego serwera.
 13. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  No własnie zdziwiło mnie, że zaimportował kapitanów, a nawet premki, wszystkie free EXP, i free PD. Więc tak podchodzę z dystansem do uszczuplania tych zasobów...:)
 14. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  Panowie (i Panie) odpala sie elegancko konto z poprzedniego testu. Mam te misje, o których mowa w opisie 0.9.3.., więc chyba wszystko ok. Ale mam pytania. 1. Zaimportowało mi kapitanów z serwera normalnego, więc czy ich postęp będzie na normalnym? Bo mam pokazuje również wolne EXP kapitańskie, i normalnie rośnie, czyli rozumiem, że na normalnym tez rośnie? 2. Na testowym można przebudowywać perki, czy one zostaną zmienione również na normalnym> Choć wydaje mi się, że raczej nie..., bo to kasa. Dziękuję:)
 15. Porchack

  Test Publiczny - Aktualizacja 0.9.3

  Jeśli mam zainstalowaną wersję testową, bo kiedyś pograłem z ciekawości, to teraz muszę się gdzieś rejestrować? Czy wystarczy, że odpalę grę w trybie testowym?
×