Jump to content

Porchack

Players
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5893

About Porchack

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. Tak jak w tytule. Na stronie się loguje do konta, a gdy chcę odpalić grę okazuje się, że mam inne hasło. Nawet wysłałem coś tam i dostałem kod SMSem!!!, i tego kodu nie przyjęło....:) Dom wariatów. Mogę zrezygnować z gry ale parę złotych się tam wrzuciło... i z tego powodu powinno działać jak szwajcarski zegarek. A sposobu na bezpośredni kontakt nie widzę. Wszystko wygląda jak infolinia w PZU...:) Help!:)
 2. Brzydkie kamuflaże

  Tak sobie zerknąłem..., i wydaje mi się, że temat dotyczący estetyki zamienia się w polityczny. Oczywiście Marbelhead wychodzi na trolla:) Ale Chłopaki trzymacie się dzielnie. Czyli, szacun na dzielni:) Prosta sprawa. Swastyka jest zabroniona, więc nie dziwię się WG jeśli ten aspekt rzeczywistości pomijają, zresztą bardzo zgrabnie. Ale epatowanie sierpem i młotem jest również zabronione. Jeśli nie ma swastyki, nie też i sierpa, Pomijam, że ZSRR to była zbrodnicza instytucja, a sam Stalin wg danych, jego rozkazów zamordował 30mln ludzi! Pomijam, że więcej niż Hitler.... Ale skoro nie ma swastyki, co zrozumiałe, to odwoływanie się do wspaniałej marynarki ZSRR jest idiotyzmem. Zwłaszcza, że ZSRR miało mocną Armię Czerwoną, niezłe T-34 (ilość ie jakość) ale marynarkę wojenną meli..., do dupy:) Amen:)
 3. Brzydkie kamuflaże

  W nawias raczej powinno powędrować słowo "artystycznych":) Niż "ortodoksyjnymi":) Ja w każdym razie dałem sobie radę (mody) dzięki pomocy merytorycznej komturkonrad, Ale uważam, że nie powinienem instalować modów, żeby zrobić coś oczywistego. To idiotyzm. Dzięki pomocy uporałem się z kiczem, ale czuję się jakbym oszukał fiskusa..., ze względu na kretyńskie przepisy podatkowe:)
 4. Brzydkie kamuflaże

  W nawias raczej powinno powędrować słowo "artystycznych":) Niż "ortodoksyjnymi":) Ja w każdym razie dałem sobie radę (mody) dzięki pomocy merytorycznej komturkonrad, Ale uważam, że nie powinienem instalować modów, żeby zrobić coś oczywistego. To idiotyzm. Dzięki pomocy uporałem się z kiczem, ale czuję się jakbym oszukał fiskusa..., ze względu na kretyńskie przepisy podatkowe:)
 5. Brzydkie kamuflaże

  No ten oficjalny kamo to już szczyt żenady....:) To jest gorsze niż Łada Samara ze spojlerem od BMW:) A;bo Wołga ze znaczkiem Mercedesa. Masakra:) Bo to nawet nie jest zwyczajnie głupie..., to jest jakiś Mont Everest złego smaku:) To już wolę różowe prążki. A francuskie kamo przy tym to szczyt umiarkowania. Francuskie kamo było bez sensu, ale miało jakiś walor estetyczny.
 6. Brzydkie kamuflaże

  "Dlaczego oceniasz tak głupio argument osoby dobrze i logicznie argumentującej..." Uff..., dzięki:)
 7. Brzydkie kamuflaże

  A ja polecę z Aslaina coś co się mniej więcej nazywa "stonowane krzykliwe kamuflaże". Włączasz..., i te wszystkie różowe choinki zamieniają się jakieś warianty bardzo znośne, a czasem nawet eleganckie:) I okręt wygląda jak okręt. A nie jak piórnik przedszkolaka:)
 8. Tier VII Z -39 Premium

  Ja w końcu nie wiem, na którym jest tierze:) Bo niby jest na VII..., ale w opisie na (tej samej!!) stronie WOWS jest na VIII:) Jeśli jest na VIII.., to na papierze mój stary Z-23 jest lepszy (choc to to samo w zasadzie) bo ma torpedy 9,5km, a Z-39 ma 8,5. Ale jeśli Z-39 jest na VII..., to jest killer:)
 9. Brzydkie kamuflaże

  Dzięki:) Wreszcie będę całkowicie szczęśliwym użytkownikiem...:D O ile uda mi się zainstalować... ps. Ja marudzę tylko na te kamo "prezentowe". Te dające jakieś bonusy "niesamowite":) Kamo stałe lub premek są spoko, i bardzo wierne. Wystarczy spojrzeć na błyskawicę lub Belfasta (nomen omen Belfast ma kamo podobne do Błyski:))
 10. Brzydkie kamuflaże

  Nie instalowałem żadnych modów jeszcze. Brzmi ciekawie... Rzeczywiście dają pewne możliwości wizualne? No i czy nie mają wpływu na płynność gry, czy nie tnie, nie zawiesza itd? Bo jakieś linki widziałem nawet na forum, w temacie "mody". Ale jeszcze nie zgłębiałem sprawy:) Z góry dzięki za jakieś sugestie dotyczący tych modów, i ich wersji. No i co wtedy z oficjalnymi aktualizacjami?
 11. Brzydkie kamuflaże

  Jak pisałem wyżej, doceniam ciężką pracę WG. I owszem niczego zmieniać nie chcę. Dodanie nie jest zmianą, ale ubogaceniem. Nie uważam, że mnie atakujesz:) Pragnę jedynie przypomnieć tytuł tego forum...:D Po prostu brakuje mi klasycznych kamuflaży. Są kamuflaże "fantastyczne", które wymagają więcej pracy niż "biały". Nie wiem skąd u Ciebie taki stopień niezrozumienia? Jeśli mam do dyspozycji 20 kamo, które są "od czapy", do dlaczego wśród nich nie może być miejsca na jeden, klasyczny?:) WOWS jest oparty na faktach, w miarę możliwości i grywalności. Tylko brakuje klasycznego kamo. Ot i wsio. Nie wiem skąd frustracja? W końcu gdyby WOWS mi się nie podobało, to bym tu nie pisał:) Po prostu wyrażam głos wielu użytkowników gry:) Nikt Cię nie atakuje. Już raczej Ty przybierasz jakieś dziwne stanowisko..... Pozdrawiam:) I mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli możliwość razem pomóc sobie grając w jednym teamie!:) Ale chciałbym mieć możliwość być na biało.....:D
 12. Brzydkie kamuflaże

  Nudne?? Ok..... Współczuję:)
 13. Brzydkie kamuflaże

  Mogę wyłączyć, owszem, i nie widzieć tandety:) Ale nie mogę włączyć żeby mieć okręt wyglądający jak w rzeczywistości!!:D Cieszę się, że mogę wyłączyć, ale ubolewam, że nie mogę włączyć trybu rzeczywistego. A to dla fachowców z WG proste jak dla mechanika przykręcenie śrubki:)
 14. Brzydkie kamuflaże

  I nie używaj słowa "Nas", bo wiele osób się zgadza ze mną, "mistrzu":) Więc równie dobrze mogę napisać, że "Wy" chcecie "Nam" narzucić uleganie złemu gustowi.
 15. Brzydkie kamuflaże

  Widzimisię polega na tym żeby była możliwość mieć biały nie uchybiania innym gustom???? Ja nie mówię żeby zlikwidować pstrokaciznę. ale żeby dodać normalność. I tyle. Gdzie tu widzisz widzimisię? Chyba rzeczywiście za trudny temat...:D
×