Jump to content

Porchack

Players
 • Content Сount

  432
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [ASOS]

About Porchack

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

783 profile views
 1. Porchack

  Kampania sieciowa: ostatnia bitwa Bismarcka

  A gdzie ORP Piorun?.........
 2. Porchack

  [0.10.6.0] Aslain's WoWS ModPack Installer

  Cześć:) No szkoda, bo to był pożyteczny mod. Zresztą, nie wiem dlaczego to musi być mod, to powinno być urzędowo:) W drzewku badań nie ma teraz nawet krętów, które są w zbrojowni... I to jest już niezrozumiałe.
 3. Jeśli dozbieram, bo zresetowałem linię, którą nie cierpię grać, to i tak raczej wezmę Emilio, bo Daring jest nudny, choć efektywny:) A ten Vampire będzie podobny... Kapitana niby mam z Perta, 19. Pożywiom, uwidzim:)
 4. Zapowiada się ciekawie. Chyba lepszy wybór niż Paweł Emil. Zresztą, cholera wie.... Skoro nie ma tak jak w pewnej konkurencji, że premką zanim się wyda piniondz lub jakies inne punkty, to można się przepłynąć, i ostrzelać sobie stojące jednostki.... Zawsze mnie to dziwiło. To tak jakbym poszedł kupić samochód, i nie dali mi się przejechać...:) Szkoda...
 5. Porchack

  Felix Schultz IX

  Danke schon.., Herr Kapitan :D
 6. Porchack

  Felix Schultz IX

  Cześć, jakie buildy macie na tym Schulzu dokładnie? Jakiś screen czy coś jaky ktoś mógł wrzucić, kto już tym popływał trochę. Bo na te ciężkie DDeki muszę przełożyć któregoś wymaksowanego "Hansa" z lekkich DDeków, więc i przerobić. Podejrzewam, że gra się podobnie jak Z-39 albo Z-23 na 150tkach, tylko jakby nie używać torped i mieć więcej HP. No i dział.
 7. Porchack

  Niemieckie niszczyciele w Zbrojowni

  Nie ma misji:) Są kontenery za 1500 Rublonów... Jak kupisz 8, to masz dużą sznasę na Schultza. Jawohl?
 8. Porchack

  Minotaur — British Tier X

  Pytanko, czy ten super dym minotaurowy AEROZOLOWY to działa jak kroczący w Perth i Huanghe, i Haidzie? Czy to po prostu zwykły dym tylko lepszy? Bo nie wiem czy to montować. I tak mam wymaksowanego.
 9. Jesteś miliarderem WGowym???:) Niezła waluta te kredyty... Jak za komuny, miałeś kupę forsy, ale nic za nią nie można było kupic gdy nie miałeś kartek...:)
 10. Nie sprawdzałem nawet bo mam ponad 100mln, więc kredyty mam w d....:) Do niczego nie potrzebne. Powinni zamiast Anshana dać do wyboru jakieś inne premki niższych tierów. Mogliby w końcu coś na lepsze zmienić:) A nie na gorsze. Widać są zafrasowani masową produkcją premek IX i X....:)
 11. Skończyłem misję na Anshana, ale miałem go już, i nie dostałem żadnej nagrody poza dwoma wsiowymi kontenerami z kilkoma kamuflarzami. Żadnej rekompensaty. Jakieś zwyczaje się zmieniły?
 12. Porchack

  Blokada czatu

  No i jeszcze w tych okresach gdy losuje wciąż przegrane drużyny notorycznie zdarza się, że jestem celnie ostrzeliwany, mimo iż nie mam powiadomienia o wykryciu. A w kapitanach mam oczywiście stosowne perki. Wykrycie plus ilość celujących. Zawsze działało..., do czasu. Więc już słuchać i czytać nie mogę komentarzy, ze to wszystko ludzie z palca wyssali, że mają po 20 bitew z rzędu przegranych, aż się chce odinstalować w cholerę... Tylko szkoda tych wszystkich X..., i tego czasu, tych kapitanów itd. Ale uprzykrzają skutecznie...
 13. Porchack

  Blokada czatu

  W porcie widzę, że kolega pisał. Zmyliło mnie, bo z tego samego klanu... Czat jest baaaardzo przydatny. To w końcu gra zespołowa. Czasem trzeba przekazać informację. Najczęściej gram DD więc czasem ostrzegam, że będę torpedował, albo że później zajmę capa, itd. Więc zablokowanie czatu to jakby starsza pani miała nie wychodzić z domu bo ją napadną. Chodzi o to żeby wychodziła, i żeby nie napadli...:D Najlepsze, że support nie odpowiada. Oni w ten sposób prowokują leszcze do tego żeby pisali donosy, gdy grac nie potrafią. Bo normalny człowiek nie zawraca sobie głowy takimi pierdołami. To jacyś maniacy, jacyś goście z aberracją. WG dało im narzędzie nękania do ręki..., to korzystają.
 14. Porchack

  Blokada czatu

  Siemka.., widzę w porcie. Klan mnie zmylił:) Mi się tez nie zdarzało kilka lat. A teraz jeden się kończy, i drugi zaczyna kilka dni później... I zauważyłem, że po każdym zwróceniu się do supportu o pomoc, na który nikt nie odpowiada oczywiście..., dodatkowo przez kilka dni na 20 bitew, bez względu czy ubiją mnie szybko, czy też gram na 130K DMG..., to na 20 bitew może 2 jestem w drużynie wygranej. Zaczynam bitwę.., i po 3 min połowa drużyny na dnie:) Następna bitwa.., to samo. Wbrew logice statystyki. Statystycznie gdzieś mniej więcej uśrednione powinno być, zwłaszcza, że jeden gracz w drużynie czasem zdarza się nawet AFK i też się wygrywa. Coś tu się dzieje złego..., w tym wszystkim... A na pewno normalne to nie jest. Kiedyś takich jawnych cyrków nie było.
 15. Porchack

  Blokada czatu

  Dzięki. Za pare minut sprawdzę i odpiszę tam lub tutaj.
×