Jump to content

Porchack

Players
 • Content Сount

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7801

About Porchack

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Porchack

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Ciekawi mnie od dawna..., dlaczego historycznie słynąca z bajecznego AA Błyska w grze ma taką nędzę? Jakąś późniejszą wersję wrzucili? Potem cos na Błyskawicy modyfikowali?
 2. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Swoja drogą......, to wszystko pięknie..., ale z tą prędkością Daringa to trochę przesadzili...... Mój poczciwy Duca D'Aosta dyma najlepszy brytolski niszczyciel na prostej......, i to krążek z VI tieru dyma brytolską dychę...., Brytole muszą byc załamani.....:) Wygrali wojnę a tu im niszczyciel z silnikiem od trabanta wsadzili:) Jak człowiek potem jakiegoś sowieta odpali...., to szuka pasów żeby zapiąć:) Jeszcze raz dzięki za pomoc:)
 3. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Dobra..., Panowie:) Nie wiem jak to zrobiłem..., bo nic nie zrobiłem... Ale jest git. Mój nowy Daring z mega pstrokatym, wstrętnych, odrzucającym kamuflażem wyglądającym jak pisanka robiona przez przedszkolaka..... Znowu wygląda jak normalny okręt:) Dzięki za czas i dobre chęci. Samo się zrobiło chyba....:D O..., wygląda sobie tak, a daje 250% exp dla kpt:) A że na X mam 19..., to odkładam dla gorszych:) Dziekuję w imieniu swoim oraz całej Royal Navy!:) (oraz Królowej Elżbiety oczywiście, i Jej małżonka Filipa Księcia Edynburga)
 4. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  To ja nie wiem.... Tam wyskakuje na początku, ze instalator jest od wersji 0 i, ze nie pasuje. ale potem sie instaluje. I do wczoraj działało... Juz tak instalowałem z tym komunikatem i chodziło jak złoto:)
 5. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Mam takie dwa foldery..., ale one sa w folderze Updates....
 6. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  A jakbym po prostu zmienił nazwę folderu na 7.11.1?:) Nie mam ( nie widzę ) nigdzie folderu 7.11.1
 7. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Cześć, mam folder, skopiowałem..., Ale gdzie to wkleić? Gdzie jest te 7.11.1? Nic takiego nie widzę.
 8. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Dzięki....:) Ale gdzie ten folder? Trochę więcej informacji?:)
 9. Porchack

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Cześć. Pytanko do Aslaina. Lub do każdego kto zna odpowiedź...:D Jeszcze do wczoraj działał mi mod. Używam tylko "stonowanych kamuflaży". Dziś juz gdy instaluje (3razy), i odinstalowywałem i instalowałem.... Przestał działać i znowu pstrokacizna.... Pomijam, ze funkcja przerzucenia okrętu na biały (bez tracenia walorów danego kamuflażu powinna być normalnie dostępna w grze jako coś najzupełniej naturalnego). Z jakiego powodu przestało mi działać..., działało wczoraj do późnych godzin prawie nocnych, rano odpalam i nie działa. I czy są jakieś inne możliwości pozbycia się tego koszmarnego, pstrokatego badziewia? W czasie instalacji wyskakuje powiadomienie, ze jakby mam starszą wersje moda niż gry. Ale ostatnio tez tak pokazała..., a działało. Pozdrawiam
 10. Porchack

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Gdzie można znaleźć jakąś listę punktacji za wykrycia, capy itd? Albo od razu....:) Chodzę głownie na DDekach, stąd pytanie. Ile zbiera się punktów z capowanie? (nie mylić z kapowaniem, bo u mnie na dzielni za to zbierało się bardzo dużo ujemnych:)...) Gram głównie na X, to już sie robi radargame.... ( od VI-VII w górę to dwie inne gry). Chodzę też VI premkami to widzę różnicę funu. Kamo nie ma najmniejszego znaczenia skoro za górką jak tchórz czai się Demon lub jakaś inna Moskwa:) I kapuje, że ja capuje. Ostatnio zdobyłem +15 kamo na Garingu, a mam normalnie +10....., no jakiś żart, uśmiałem się. Z kamo 5,7 zszedłem chyba do 5,5....:D A jak musiał uśmiać się gościu ze stojącej za górką Moskwy:D:D Ogarnięcie Capa stało się mega niebezpieczne, na 90% (jeśli już się uda) okręt wychodzi obity jak Adamek po Kliczce.... Więc jeśli to nie punktuje specjalnie, to nie mam zamiaru narażać się dla nie pomagających mi prawie nigdy krążków, tylko czekających na okazję zbicia wrogowi trochę demydżu. Jeśli ogarnięcie capa nie punktuje, lub mało..., to przy tej ilości radarów się zwyczajnie nie opłaca. To wolę iść skrzydłem i torpedować zagubione BBeki, przynajmniej DMG im sobie nabiję. A jak ich wybiję, to potem capować na luzaku. Oczywiście bywają sytuację gdy wspiera mnie jakiś szlachetny gość krążkiem i wbija się ze mną na capa, i wtedy czuję wsparcie. Ale niestety 90% bitew wygląda tak, ze DDek wpływa na capa...., a inni się patrzą i czekają po swoje. Na niższych tierach to spoko, ale juz od VIII-X to graniczy z samobójstwem. Chyba ze się trafi na pustego capa.., bo tez się zdarza. Miało być krótko......:D Ile punktuje CAP..., i gdzie jakieś tabele takich spraw jak wykrycie itd można znaleźć. I czy w ogóle? Pozdrawiam
 11. Porchack

  HMS Daring XT

  A wiadomo coś jaka będzie "unikalna aktualizacja" (legendarne ulepszenie w Daringu? Bo na liscie ulepszeń wszystkich jednostek X tieru jeszcze nie ma. Może jeszcze myślą....:)
 12. Porchack

  Kiev – Tier VIII

  Sorry:) Ale gadalismy o wszystkim tylko nie na temat. Może i tak być, bo wygrałem kamo na Z23 z tymi dziurami po ataku...:) Tylko sprawdzałem i te kamo sa już na wszystkich sowietach do Chabara.
 13. Porchack

  Kiev – Tier VIII

  Możliwe, że to jakis mod.... Ale jam tylko moda na niepokazywanie mi kamuflaży w barbie i kena na wakacjach
 14. Porchack

  Kiev – Tier VIII

  Przypominam, że kupując DDeka sowieta z drzewka, on ma juz kamo. Wnioskuje, po Twoim wpisie, że daje tyle co kupny:) Czyli taka promocja...?:)
 15. Porchack

  Kiev – Tier VIII

  Widzę że każdy sowiet wysokiego tieru ma gotowy kamo. Czyli nie ma sensu mu kupować stałego...?
×