Jump to content

lieutenant_42

Players
 • Content Сount

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5062
 • Clan

  [CSA]

About lieutenant_42

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. lieutenant_42

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  http://www.vojna.net/portal/viewtopic.php?t=406 Prvoválečná větev lodí Rakousko-Uherské monarchie by se mi moc líbila, každopádně by byla zajímavější a věrohodnější než lodičky bolševiků z Asie a Indonésie.
 2. lieutenant_42

  Depréze z lodiček a její léčba

  Celá scéna obléhání fort Edward včetně vystřižených scén https://www.youtube.com/watch?v=uRSteezQXVo z mého pohledu je lepší Tanec s vlky a western Krajina střelců ale vzhledem k tomu že děláme ,,sedmiletku,, tak jsme vděční za každý třírohák který se na plátně objeví jestli chceš zkusit číst knihy tak hodně dobrá je Cesta na severozápad a v Indiánském zajetí ( ta je dost náročná vzhledem k tomu že je to v podstatě výpověď člověka kterého v dětství unesli indiáni a žil u nich víc jak dvacet let a není v podstatě upravená ) no a takhle blbneme my, už mám pod císařským praporem odslouženo 12 let https://www.youtube.com/watch?v=T3rK7V9FM-w https://www.youtube.com/watch?v=63ayKvaamU8
 3. lieutenant_42

  Otázky a odpovědi

  Vyplatí jen jestli dobře počítám tak chceš koupit ,, Kozáka,, za 24 guineí ale jeho cena je 50 guineí
 4. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  Okresní přebor - liga ,,větrů" To se takhle rozvaluju s Bleskem na capu a najednou křižák s radarem, samozřejmě jsem chytil chaos a hledal kam by jsem zalezl (když už odkopanej tak alespoň ať nejsem hned jak cedník ) mažu k nejbliššímu ostrovu zadkem k průlivu odkud začal vylejzat křižník následován Bismarkem (opravdu nevím co jsem si od toho debilního manévru sliboval). Křižník byl rozbitej jak dětský hračky (někdy jsem prostě klikař) a teď se stalo něco neuvěřitelného - dvěma přesnými výstřely jsem poslal ten radar s jeho nosičem ke dnu (nekecám, já bez dalekohledu, klik, klik a bylo), jenže nebyl čas kochat se štěstím protože do průlivu začal strkat rypák Bisy, jestliže před tím jsem chytil chaos tak teď mi začaly odumírat končetiny, drtil jsem klávesnici což mělo za následek že jsem se nalepil na ten ostrov tak že to možná z dálky vypadalo jako že souložíme, zblízka spíš jako když se chce vylodit posádka a natrhat si banány v blízkém borovém lesíku, než se mi tato pitomost podařila tak jsem stačil poslat vlnu torpéd. Bisy je vyžral až na jedno všechny a začal taky chytat chaos (takže v tu chvíli - dvě rozdrcený klávesnice proti sobě) Plul tak blízko že šmátral těma svejma dlouhejma laufama kuchařovi v pánvičkách a protože z předchozí nadílky byl hodně upravenej tak se bál o mě štrejchnout a bravurně vymanévroval, já se odpoutal od ostrova (přiznám se že ani nevím jak - mačkal jsem všechno mimo lodní sirény a vypnutí compu) a podařilo se mi odpálit druhou vlnu torpéd, následovalo vélky bádabumbum, viděl jsem topiče s uhelkou plnou uhlí jak letí někam za horizont. Bitva dopadla dobře - potopili mě, prohráli jsme. Konec hlášení, dobrou noc.
 5. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  jj, spot je supr - potunil jsem to na 5,5km a dělám lampičku ale kdo myslíš že ten radar vždycky vyžere teď naposledy jsem zdrhal dvakrát z capu takovým fofrem že jsem ztratil 2/3 lodě.
 6. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  Přečtu si novinky aby mi náhodou neunikl nějaký pšouk a potěšen zprávičkou z nové aktualizace zmáčknu červené tlačíto a ...... a do zadele proč, proč zase já?
 7. lieutenant_42

  Otázky pro WG

  Máš pravdu - o tom žádná ale když je ta možnost, hlavně ze začátku je člověk nadrženej a nekouká co hraje za bitvu a kolikrát prohrál, hlavně výš protože od vyšších tierů jsou různé mise, nedávno se to snížilo na V. tier a kooperativní bitvy a to je dobře. Osobně si myslím že by hráči mohli být rozděleni do tříd podle osobního hodnocení, teď to maká jako kdyby parta kámošů co hraje fotbal na louce o sud piva si zajela zakopat na mistrovství světa protože by jim to prostě bylo umožněno a nebo borec co má týden řídičák, rozjebanej vor na dojetí vyhraje ve sportce, koupí F1 zaplatí startovné a vlítne na okruh P.S. Učit se začneš stejně až když usoudíš že tu hru chceš hrát trochu víc než jednou za měsíc, jo a je to žrout času jak sviňa
 8. lieutenant_42

  Otázky pro WG

  S osmičkou standartní menu, s DDčkem dělám chvíli ,,očičko,, a ,,tytyty,, s torpédama, pak se rozsvítí radar tak se snažím odplavat, no a je to jako s průjmem - nedoběhneš protože plný gatě tě přibijou na místo
 9. lieutenant_42

  Otázky pro WG

  Omyl, hodně nešťastné, už nedokážu ani ,,plakat,, nebo nadávat. Klasická reakce je ,,ty v..e to je pořád dokola, proč nemůžu hrát proti t.VIII,,. Z deseti her devět proti IX. X. takže po minutě radar, hrstě granátů a přístav, opravdu velice zábavné.
 10. lieutenant_42

  critical error

  V bitvě naskočila černá obrazovka, s kolegou v divizi jsme se slyšeli ale hra nešla - po restartu hry :
 11. lieutenant_42

  Lightning

  Samozřejmě máš pravdu jen jsem čekal lepší loď než je Jarvis i proto že s osmou většinou hraješ proti desítkám, prostě na Bleska si budu muset zvykat a víc se učit s Jarvisem to šlo tak nějak samo. Po částečném tuningu a proti VIII. tieru je to lepší.
 12. lieutenant_42

  Lightning

  Hrozná plečka, Jervis mě moc bavil a baví. Lightning jsou ubohý necky nechápu co ten šrot dělá v osmičkách.
 13. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  Nějak si neumím vysvětlit VF pojítko asi budu po té včerejší rumové patálii trochu retardovanej :D
 14. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  Když piju rum s colou tak to bude sakra šlapat a ne že mi v druhé bitvě spadne hra...., a je mi u zadele že venku sněží, na vyděšenost mají nárok jen silničáři nevěřím že internet používá vozovku a zaskočil jej sníh - kecy!
 15. lieutenant_42

  Depréze z lodiček a její léčba

  ...., já už sjíždím přepálený obilí abych si dodal odvahu a pak vypluji ještě jeden prosím - smál jsem se až k pláči (babka přežila blokádu a já jsem v píši, proč jsi mě porodila s takovou prdelí) ..., to mě odbouralo, musím si dát pauzu - dám lodě ať se to trochu vyrovná.
×