Jump to content

lieutenant_42

Players
 • Content Сount

  284
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9229

About lieutenant_42

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. lieutenant_42

  Otázky pro WG

  Kdy vypnou servery?
 2. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  cer243 Ale věřím, že WG ví, co dělá, když nedbá na informace od testerů či CC.
 3. lieutenant_42

  Otázky a odpovědi

  Nějaký kontakt na tým arogantních, línejch programátorů této hry? Rád bych je alespoň písemně poslal do edited , místa kde končí záda a začínají nohy. Děkuji
 4. lieutenant_42

  komu hra nejde?

  Taky čekám na autorizaci, už po druhé během 20 minut, včetně souhlasu s licenční smlouvou, tak hlavně že jsou ve hře debility jako autoboti - bude taky kapitánka Sněhurka a princ Bajaja?
 5. lieutenant_42

  Vlhká zpovědnice

  Opět ,,skvělý,, tah na branku hodný veksláků nebo podomních prodejců s hrnci, třetí nařízení splněno a z šesti kontejnerů plus tři k tomu spadlo 230 žetonů, předběžný přístup na Skäne stojí 600 žetonů. Co to tam zaměstnáváte za [edited] jasně můžu si přikoupit 60 žetonů za 1000 dublonů což je cca 130,- Kč. Jako fakt? Opravdu si můžu koupit předběžný přístup na [edited] DDčko ( do hry úplně k ničemu ) cca za 500,- Kč ? Tady se někdo úplně podělal a já to nejsem. Mám v přístavu lodě na které bych potřeboval koupit trvalé kamufláže - oželím, nedám ani vorla, vyhlásil jsem finanční embargo na tuto hru. WoWs to vyloženě táhne do situace kdy se naplní ,,Kdo chce moc, nemá nic,,.
 6. lieutenant_42

  Bonusové kódy zdarma

  olliolliolade P.S. neviděl jsem že už tu je od @LucyCZ tak sorry jako :D
 7. lieutenant_42

  Błyskawica

  Kuchyň s plynovým sporákem
 8. lieutenant_42

  Västerås

  Rychlé DD se zbytečným opravárenským týmem ( to co stihne opravit je vzápětí odstřeleno ) neuvěřitelně pomalé otáčení věží ( bez vylepšení vypadají že se neotáčí vůbec ) rychlá torpéda a rychlé dobíjení torpéd ( nejsou moc účiná - nálož nejspíš tvoří okrouhané hlavičky ze sirek ) pomalé nabíjení děl v kombinaci s průměrnou účiností posiluje schopnost odhalení se. Vysoce adrenalinové DD. Dobrá terapie pro psychicky slabší jedince a 100% vyvrcholení pro herní masochisty. Další zbytečná ( sběratelská ) linie společně s francouzskými DDčky už slušnej oddíl. P.S. Stejné jako Visby?, omyl tady je to vylepšené že si to zahrajete i proti t.VIII, ty lidi co tohle vymýšlí, hru nehrají dokonce si myslím že jí nesnáší a práce je prostě nebaví.
 9. lieutenant_42

  Visby

  Rychlé DD se zbytečným opravárenským týmem ( to co stihne opravit je vzápětí odstřeleno ) neuvěřitelně pomalé otáčení věží ( bez vylepšení vypadají že se neotáčí vůbec ) rychlá torpéda a rychlé dobíjení torpéd ( nejsou moc účiná - nálož nejspíš tvoří okrouhané hlavičky ze sirek ) pomalé nabíjení děl v kombinaci s průměrnou účiností posiluje schopnost odhalení se. Vysoce adrenalinové DD. Dobrá terapie pro psychicky slabší jedince a 100% vyvrcholení pro herní masochisty. Další zbytečná ( sběratelská ) linie společně s francouzskými DDčky už slušnej oddíl. P.S. proti dvěma letadlovkám...., no tak to je teprve porno
 10. lieutenant_42

  Veřejný test aktualizace 0.9.3: 2. kolo

  Ve druhé fázi veřejného testu na aktualizaci 0.9.3 jsme změnili vlastnosti několika lodí, analyzovali jsme jejich bojový výkon a zohlednili zpětnou vazbu hráče. Tyto změny byly nutné, aby bylo možné pečlivě upravit vyváženost vybraných válečných lodí. Budeme pokračovat v zavádění změn v aktualizacích, které budou následovat, bude-li to považováno za nutné. III Aurora: Rychlost posuvu věže se zvýšila z 5,1 na 5,3 stupně za sekundu. III Valkyrie: Doba nabíjení hlavní baterie se zvýšila z 5,2 na 5,4 s; Doba nabíjení torpédometů se zvýšila ze 43 na 45 s. IV Orion: Základna Dosah střelby z hlavní baterie se snížil ze 14,7 na 14,4 km. V Hawkins: Doba nabíjení hlavní baterie se snížila ze 14 na 13,5 s; Úhly střelecké věže byly zvýšeny. VII Atlanta: Doba nabíjení hlavní baterie se zkrátila ze 4,9 na 4,8 s. IX Jutland: Doba nabíjení hlavní baterie se prodloužila z 4,1 na 4,2 s; Doba nabíjení trubek torpéda se zvýšila ze 122 na 124 s. X Daring: Doba nabíjení hlavní baterie se prodloužila z 2,6 na 2,7 s; Doba nabíjení trubek torpéda se zvýšila ze 122 na 124 s. X Hakuryū: Maximální poškození rakety sníženo z 3 250 na 3 150; Pravděpodobnost, že raketa způsobí palbu, se snížila z 15 na 14%. X Colbert: Doba hlavního nabíjení baterie se snížila z 3,5 na 3,4 s; Obnovení spotřebních bodů spotřebním materiálem Repair party se zvýšilo z 0,5% na 0,66% z celkových přístupových bodů za sekundu. X Kreml: Trvalé poškození AA sníženo ze 433 na 412; Počet výbuchů v salvu snížen z 10 na 9; Poškození výbuchem skořápky se snížilo z 1820 na 1750. VI Pensacola: Pancéřování čelního a zadního konce se zvýšilo ze 16 na 25 mm. VII New Orleans: Pancéřování čelního a zadního konce se zvýšilo ze 16 na 25 mm. VII Yorck: Pancéřování čelního a zadního konce se zvýšilo ze 16 na 25 mm. Letadlo: Dálkový dosah všech letadel snížený z 18 na 17 km. Další změny a vylepšení: Aktualizované popisy s popisy skupin lodí ve stromu tech. Hlasitost létajícího letadla v přístavu Fjordy je snížena. Opravena chyba s nesprávným rozsahem střelby VIII Cheshire a VIII Albemarle Secondary battery. Dosah sekundární baterie se zvýšil z 3 na 5 km. Opravena chyba, která způsobila, že se bar zásahových bodů nepřátelských letek nezobrazil. Opravena chyba, která zabránila zmizení oblasti buffů v režimu Arms Race po jejím zachycení. ,, zohlednili zpětnou vazbu hráče ,, a ,, pečlivě upravit vyváženost ,, mě opravdu rozesmálo, který hráč Vám radí?...., pečlivost a vyváženost nebudu komentovat, ta věta hraničí s drzostí.
 11. lieutenant_42

  Čekaní na autorizaci ...

  ..., Covid-19 rozložil WoWs, co naplat, poslední zhasne.
 12. lieutenant_42

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry? 1)Cena, ta horečná snaha ždímat z lidí peníze, například za cenu jedné trvalé kamufláže na tieru 10 se dá pořídit pěkná hra na Steamu nebo Epicu. 2)Výběr hráčů do bitev hloupým softwarem 3)Halloweeny a podobné nesmysly - uvítal bych možnost výběru jestli chci nainstalovat tyto dětské varianty nebo nechci. 4)Po odehrání nevelkého počtu bitev možnost koupit si fantasy premiovou loď t.10. Myslím že rozumější by bylo vždy po posunutí se na tieru i odemčení premiových lodí stejné třídy. 5)Žádné trvalé kamufláže a akce pro tier 2,3,4 6) Bitvy + - dva tiery, to je vyloženě ukrutná zhovadilost.
 13. mě to okradlo o 40 žetonů, objevilo se třikrát ,, něco se pokazilo,, tak jsem z toho vyjel, zkusil po druhé - jednou mě to pustilo a zase ,,něco se pokazilo,, tak jsem z toho zase vyběhl a znova a najednou že prej nemám žetony, takže měl jsem 115 žetonů, třikrát se to povedlo a najednou mám jen 15 žetonů, asi nějaké nové ruské počty, fakt díky za váš [edited] software soudruzi
 14. lieutenant_42

  Cena lodě

  mít 59 tisíc dublonů tak se žením a Prťoriko je mi u zadele. Stavba lodi v doku je zajímavý nápad do hry ale podmínky pro dostavbu lodi a výsledná loď, no jak to říct slušně..., výměšek?, výkal?
×