Jump to content

lieutenant_42

Players
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3073
 • Clan

  [CSA]

About lieutenant_42

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. Ponorky ve World of Warships

  mám stejný příběh, absolutně libová situace a bylo mi jen líto že jsem nezapnul Fraps.
 2. Vlhká zpovědnice

  Tak je to přibližně deset měsíců co jsem si nahrál lodě, z toho jsem to měsíc nehrál pančto jsem se stěhoval a neměl net...., za tu dobu jsem odehrál výše zaznamenané bitvy a prošel hromadou opravdu ,,skvělých,, aktualizací ...., a protože jsem s WoWS ,,velmi spokojen,, nahrál jsem si znova můj oblíbený Total War a Skyrim ( s mody pro velké kluky ) ...., a dobrý ....., až přestane mrznout vytáhnu na dvorek buřťák a to bude teprve fičák. Kamarád koupil Kingdom Deli...., něco, tak toho neuvidím reálně natož pak virtuálně, další čtyři jsou tak nadšení a spokojení že už se asi dva týdny nepřihlásili, paráda soudruzi z komsomolu - nas nedogoňat. P.S. ..., a na francouzský bitevky prdim, je okolo toho humbuk jak v reklamě na prášky na ztvrdnutí penisu.
 3. Aktualizace 0.7.1 - Všeobecná zpětná vazba

  ..., asi jistý druh morbidního humoru, stalo s mi to samé a nejdříve jsem nechápavě zíral neschopen jakékoli reakce a pak to přišlo, chtělo se mi rozmlátit pěstí klávesnici, monitor, rozmlátit bedýnkama okno, rozšlapat sluchátka, zakázat dětem televizi, odinstalovat hru, vykouřit deset cigaret naráz a vypít rum na ex ale protože nejsem žena a nezvládám tolik činností naráz a jako muž musím dělat vše postupně po pořádku tak jsem nejdřív dohrál hru přičemž jsem vychladnul a nakonec si dal jen to cigáro...., ale vytočenej jsem byl moc.
 4. Vlhká zpovědnice

  hov*do, není sprosté slovo a zdrobnělina je infantilní.
 5. Vlhká zpovědnice

  Prodal jsem polovinu lodí + Bismarck ( na který jsem se nadřel jako vůl a pak zklamání...., ale to je z jiného soudku ) abych si pořídil ,,Béďu,, ........., no ...., co to je? žehlící prkno? Testnul jsem ho nejdřív v kooperativce a se spoceným zadkem a vědomím že to nebude prča zkusil náhodnou, takže jsem s tou neohrabanou krávou na plný pecky ( na třičtvrtě plynu to líný [edited] torpédům neuhne ani prd) ,,kličkoval,, občas vystřelil a něco trefil, tak a mám drahý necky se kterýma nebudu hrát - takže s Němcema jsem skončil u Tirpitzu ( zaplať pánbu za něj - snad ho nechaj na pokoji ať mám kurňa alespoň pár lodí co baví )..., s Frantíkama Algerií, testovat další strom v neckyádě se mi nechce, na test serveru jsem zkusil t.X - neláká ..., ( proto chápu že klanové bitvy jsou v desítkách, když je to takovej nezáživnej vopruz, moc lidí to asi nehraje když to pořád cpou proti osmičkám - to je taky hlína, např. Bismarck proti fantasy lodi z nějakého výkresu, fakt věrohodný ) ...., no a do 20:00 hod. minimálně nejdou hrát náhodné bitvy, teda šlo by to kdyby ty tupouni hráli proti nám ale oni jsou všude a většinou v tom týmu kde jsem já. Takže onanuji u kooperativek, tam ego tolik netrpí
 6. Aktualizace 0.7.1 - Všeobecná zpětná vazba

  ...., od včera se mi už po třetí aktualizovala hra, to jako vážně? ..., a teď je server (po údajném přesměrování) nedostupný, tak pa. P.S. ..., takový humbuk kolem francouzských lodí a pak nic, tak to sorry jako
 7. Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  Funguje, díky moc
 8. Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  tak ani v tom gimpu mi to nejde, prostě se to tváří jako obrázek s průhledným pozadím ale ve hře je to pořád bílý čtverec.
 9. Jak změnit ikonu a hlas velitelky na HSF Graf Spee

  Zdravím, našel jsem hezkou ikonu velitelky mého gusta ale nejde mi vytvořit průhledné pozadí, včera jsem se nechal poučit na netu a po hodině a půl patlání jsem to vzdal. Umíte někdo prosím vás zprůhlednit tuto ikonu? Děkuji. P.S. německý hlas používám z této adresy: http://www.hafenhuren.de/index.php/wows-voicemod/ ..., mě se líbí, můžete zkusit.
 10. Roma

  no, tak koukám že to máme podobně ale není to ,,falešný pocit odpovědnosti,, to je prostě to že chápeš že bitvu rozhoduje týmová spolupráce a prostě když Ti chytnou saze tak najednou koukáš že jsi někde kde by jsi neměl být každopádně výše popisuji svůj subjektivní pocit z lodi u které jsem očekával že to bude větší parní válec ( jak tady používáte ten anglosaský termín - noobfriendly) i vzhledem k tomu že je to loď za peníze prostě to chápu jako zboží a za prachy chci to nejlepší, protože na peníze musím makat a u lodí se snažím bavit - relaxovat. Cesare je rozhodně zábavnější.
 11. Roma

  ...., je to papír, papír, papír, pořád hoří a pár granátů od X jí dokáže smáznout jak čtyřkový křižník. Recenzi od ostříleného testera beru ale všichni nejsme takoví virtuální mořští vlci. Pobít železem boky a nehořlavý nátěr pak to bude dobrá bitevka i pro průměrné hráče.
 12. Roma

  ..., asi ano, po počáteční euforii kdy jsem si myslel že Roma bude ,,zabiják lodí,, něco jako Gulio Cesare v pětkách......, jsem dostal sprchu, pořád hoří a nebo je něco rozbitý, bůček je totální papír, Yamato mě na jednu salvu skoro smázl. Včera jsem byl rozhodnut že na to kašlu a bude stát v doku....., ale a tak pomalu ,,testuji,, je to očistec ale tři citadely do Yamata potěšily. Kdo si rád hraje na schovávanou tak mu Roma bude asi vyhovovat, rozhodně to není kníže co vede družinu do boje - spíš lapka co číhá a vrazí kudlu do zad.
 13. Roma

  ..., bylo mi divný že je pořád něco rozbitý a hořet přestane až když jde ke dnu
 14. Roma

  ...., takže vytáhl jsem Cesara abych si pomohl při rozhodování jestli tedy koupit Romu ...., ho..o dvě bitvy po sobě proti sedmičkám, dělám jen blbečka, NEBAVÍ ..., takže na to prdím už nic, hru zatím nemažu protože tady mám kamarády které jsem do této hry natáhl takže nechci být za pitomečka. Bylo by dobré aby firma vyházela přiblblé do sebe zahleděné komsomolce a začala se chovat ke svým zákazníkům slušněji. P.S. ...., dal jsem si jednu kooperativku abych se uklidnil - zase sedmičky, tiery pozbývají smysl.
 15. Roma

  Díky, tak nevím, hnijících lodí v doku mám dost.
×