Jump to content

lieutenant_42

Players
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4066
 • Clan

  [CSA]

About lieutenant_42

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

206 profile views
 1. NEVIDITELNÍ TORPÉDOBORCI

  Svět je malej brouku, můžeš mi prosím Tě vysvětlit proč jste všichni( mimo DDčka a dvou křižníků) nalezli na I9 a odtud teprve vyrazili do bitvy?..., nějaká nová taktika?, vzhledem k tomu že jsme prohráli tak zaručeně nefunguje nebo jste sháněli nějaký růžový body? Možná se budeš divit ale taky do hry sypu krejcary a moje představa je že budu hrát v týmu s lidma co se nejen baví ale i přemýšlí. Zkousnu i prohranou bitvu když to byl zajímavý a napínavý boj ale takovéto bitvy jsou jen promarněným časem.
 2. Vlhká zpovědnice

  ..., fňuk, já to prostě sám nestíhám, času málo, velká mapa, moc lodí a kyselo je kyselý! já, proč já mám učit ještě větší rajčata, sám se musím učit, děkuji nechci - prosím zařadit mne mezi normální hráče a nebo místo pozdravu klidné moře bla bla bla...., chci pozdrav ,,nazdar blbečci!,,
 3. Vlhká zpovědnice

  pocitově mi to tak připadlo Díky no ten se rozhodl že mě uloví a pomáhali mu ještě dva torpy plus každej kdo měl v tu chvíli štěstí a měl natočený kanóny mým směrem. P.S. ..., je to ještě pořád ,,vlhká zpovědnice,,? můžu si jen tak pofňukat aniž by jste mě polili asfaltem a vyváleli v peří
 4. Vlhká zpovědnice

  ...., sorry to se nedalo, tak dobrej nejsem, skoro pořád na radaru, lítalo to ze všech stran když už jsem se konečně dobitej jak pes utrhnul tak jsem ještě vyprostil naši bitevku od toho Ogněvoje a pak bylo koupání.
 5. Vlhká zpovědnice

  Chceš se zasmát?, prostě to v takovém týmu líp neumím, bylo to jako hon na lišku (v mém případě Haidu) a ostatní tam byli asi jen tak aby mi nebylo smutno
 6. Vlhká zpovědnice

  ..., teprve včera?, tak vítej v klubu tyto buznapárty mám už skoro v každé bitvě, ani nemusím koukat na minimapu stačí že faxuje chat v růžové a vím že se srazilo pár šikulů a hlavně už vím výsledek bitvy ale to už beru jako folklór. Novinkou pro mě je že to borci otočí do kouta a vypnou hru - včera dva v jedné bitvě, jeden měl možná trable s připojením ale ten druhej na to evidentně hodil salám. Docela ty dvě lodě chyběly.
 7. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  ...., asi tak. Začal jsem hrát lodě a nezajímalo mě nic jiného než mít nějakou pěknou loďku a drtit klávesnici. Zalíbili se mi francouzské křižníky, takže jsem ke hře přistupoval jako ženská na nákupu - nevím co to umí ale líbí se mi to. Po čase jsem pochopil že fr. CA nebudou můj šálek kávy a přešel jsem na německé bitevky protože jsem si myslel že německá legenda - Bismarck mě uspokojí ( byl jsem hodně zklamanej ) ...., no a to už jsem se zajímal víc, koukal na videa, objevil fórum - začal číst a hledat věci ke hře ale chodím do práce, potom ještě do práce a k tomu máme ,,sedmiletkovej,, regiment ale těch pět až deset bitev většinou dám bohužel to asi nestačí neboť statistika mě nekompromisně decimuje, neumím v první minutě na tři salvy potopit tři lodě a v poslední době jsou v týmech asi hodně děti nebo nějaké smažky protože ...., to se nedá ani napsat, to se musí zažít. Nevím jestli přidávání všelijakých fičůr do hry někomu pomůže možná kdybych mohl hrát za červený tým, ten teď pořád vyhrává třeba to ta UI někdy zařídí.
 8. Haida

  ...., jj, přesně, jsem typický červeňáček žádná fialka ale povedlo se mi s Haidou pár bitev kdy jsem si připadal jako bůh - samozřejmě bylo to o týmu, prostě to dobře padlo a Haida dřela jako kůň.
 9. Vlhká zpovědnice

  ...., to nevymyslíš, pět bitev s Cesarem proložené třemi panáky Rumu s plachetničkou ...., hele tím Rumem to fakt není to co jsem viděl ve hře to jsou UFO-týmy, určitě to hrajou z orbitu, to prostě neni možný, taky dokážu spáchat nějakej šílenej break ale toto Toivia to umí hezky popsat, já to nedokážu, praskla by mě řepa, zkusím šestou hru ...., ono z enemy teamu taky padaj perly takže buď moc pálí sluníčko a nebo ten létající talíř s partou vysmátejch mimoňů. P.S. tak ani do šestice...., prostě dnešní standart mě táhne ke dnu. Červená je v hodnocení nejnižší barva a nebo je pod čtyřicítkou jiná?...., třeba černá.
 10. Vlhká zpovědnice

  ...., možná by stálo za to umístit do hry tlačítko - ustoupit z bitvy, ( nejspíš by to úplně přesně identifikovalo ochotu hráčů nechat se rozstřílet s osmou v desítkách s Tirpitzem mě v desítkách ustřílí křižník a obráceně s Edim proti desítkám je....., ty jeho špuntovky jsou akorát dobrý na to abych propálil svoji polohu, odřel lak na bitevce a násladně dostal lívanec který je předzvěstí že ,,ještě jednou a budeš se jen dívat,,) a nebo upozornění : Ahoj kapitáne byl jsi zařazen do flotily silnějších lodí, tvoje loď dostala pro tuto bitvu odpovídající kvalitu pancéřování a zbraní, šťastnou plavbu.
 11. Haida

  https://forum.worldofwarships.com/topic/163114-premium-ship-review-105-hmcs-haida/ ..., velice přesně popsáno, zjednodušeně řečeno - líná, dobrý camo, bez kapitána v plné palbě těžká na hraní, dost dobrá pro týmovou spolupráci (když se to povede ) ve svém tieru favorit proti vyšším tierům už to takovej rock n roll není. Nejsem DD hráč ale tenhle torp, nevím proč - mám prostě rád.
 12. Vlhká zpovědnice

  Říkal jsem si že to vydržím a nebudu fňukat....., nejde to musím pustit pláč, to je peklo, peklo, peklo, celá ta pošahaná UI ...., si programátoři dělaj prdel?, nebo jsem naštval v mládí rusáky?, tvl v osmašedesátém mi byli tři!, tak o co tady jde? Koupím Haidu - prvních pár bitev dobrý - spokojenost a pak jako když utne, samej radar a svítím na 12 km minimálně, dobrý, trochu se narovnám Tirpitzem - desítky ( chápu debilní argument že až budu mít desítku že budu chrochtat jak prase ve sněmovně že můžu drtit zoufalce s osmičkovou lodí - fakt ne, nikdy v životě jsem neměl potřebu ubližovat slabším, navíc WG se rádo ohání věrohodností ale scifi lodí a nesrovnalostí v doplňcích je tolik, osobně by jsem slovo věrohodnost vážil) ) ...., říkám si dobrý - klídek - jdi do školky, vezmu Vampíra, nene, kdyby jsem si prdel ušoural po deseti minutách jsem ve hře sám a nebo ponor-hledá se Nemo. Z deseti her 1, slovy jedna hra že hraji s lidmi, jinak to jsou nejspíš Senegalci s I-phonama co se vylodili v Itálii. Standartně se snažím spolupracovat protože mozek - ta svině našeptává že v tom tkví úspěch lidstva, když se mi podaří přemoct jej a zkouším něco jako solo......, NIC nefunguje! Nemám ani stat na to abych škemral do školky IDDQD, sakra nemáte alespoň jesle?...., a to je všechno, fuj se mi ulevilo, díky TheComedian 1983 za vlákno. P.S. zkusím si namíchat čarovný lektvar, snad to zabere
 13. Dnes ta pitomost po mě z ničeho nic chtěla přihlášení (nikdy to nechtělo ) načež jsem musel souhlasit s licencí a pak to teprve začalo načítat hru, jak píše Bergham je to jen otravné nic....., navíc podezřívám že tato další zbytečnost nebo nějaké WG-softwarové štrachání v mém compu mi schodila hru v bitvě ( od chvíle co mám net ze zásuvky tak se mi to nestalo ), je opravdu velice nepříjemné zjištění - když se člověku podaří znovu dostat do hry - že mám jen půlku lodě..., tedy vlastně můžu být rád že nemám ponorku.
 14. Vlhká zpovědnice

  ...., tak to mohu potvrdit - velice přesně popsáno, dal jsem si pauzu od lodiček a včera nebo v sobotu..., (to je jedno) jsem dal pár bitev a prožíval přesně to co popisuješ
 15. Veřejný test verze 0.7.6

  no fajn, ten arzenál je kde?..., buď jsem utahanej z práce a nebo slepej - nic nevidím. tak opravdu unavenej...., hledal jsem to v klanu
×