Jump to content

leather50

Players
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3084

About leather50

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. North Carolina (VIII)

  Na większym dystansie to Smark nawet w nią nie trafi, wiec o czym mowa? Ponadto na tym dystansie to jej pociski klepią Niemca jak chcą. Powodzenia w "zjeżdżaniu" w stojącą przodem NC.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czy jakby przy jakimś luźnym temacie całkowicie niezwiązanym z tematyką gry też dalibyście radę się obrzucić łajnem? Część graczy dostała kupon. Niektórzy nawet dwa. A tutaj zaś to samo - wieczne narzekanie i niezadowolenie. Narodowa przywara Polaków. Pasuje tutaj ten obrazek:
 3. Jak dla mnie to jej secondary bije na głowę resztę. Wczoraj z ciekawości zagrałem nią w pierwszej linii i chyba aż powrócę do gry BBczkami. Pierwsza sytuacja: ja vs. druga Alzacja. Gość dostał 3 podpałki za łącznie 18k DMG. Później pod koniec gry zwarcie Z Henri IV. Na nim z samych trafień ponad 7k nie licząc dwóch pożarów a w międzyczasie wygraliśmy na punkty. Secondary na nich ma jedną, ogromną przewagę. Ma dużą szansę na podpalenie. Zdecydowanie warto robić je pod drugorzędną. Poza tym artyleria główna świetnie zwalcza niszczarki z APków nawet na bliskim dystansie. Jedna salwa w Akizuki - ponad 10k. Swoją drogą krążki znów stają się mniej potrzebne skoro francuskie pancerniki będą zwalczały deski na capach :P
 4. Detonacje - statystyki

  Bitewka już zaległa ale to jedyna moja detonacja jaką pamiętam. Może też się przyda. 1. Okręt, który wybuchł - Atlanta 2. Okręt, który spowodował wybuch - Queen Elizabeth 3. % hp wysadzonego okrętu (może być orientacyjnie) - 100% 4. Minuta bitwy - 1:45 5. Rezultat bitwy (z punktu widzenia wybuchającego) - Przegrana 6. Czy była to pierwsza salwa, która trafiła w okręt - Tak 7. Czy wybuch był spowodowany pojedynczym trafieniem - Tak 8. Czy przed wybuchem wybuchający był na zielonej fali czy wręcz przeciwnie (o ile macie taką informację) - Tak 9. Ew screeny/komentarz.
 5. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  - 100 India Yankee - 50 kamo Gamescom
 6. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Daj znać jak jutro pójdzie czy kiedy tam będziesz grał Ja czuję się jak jakiś dzban xD Nic w zasadzie nie wychodzi. Tyle że Bensona w końcu kupiłem. Problem że z tym całym tałatajstwem z radarami i sonarami ciężko o capy. Poza tym po 28 bitwach jedna gwiazdka na randze 10 więcej. Zawsze coś :/
 7. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Podziwiam że Wam się chce te 20 bitew ponad rozgrywać. Mi to jedna, dwie wystarczą i przerwa ;P Dzisiaj piękny dzień - osiem bitew i osiem zwycięstw. Ranga 12 wbita a jutro kontynuacja mam nadzieję xD. Czapajew z radarem i full camo wymiata, w szczególności jak trafią się po cztery niszczarki na team ;P. Lotnisk żadnych praktycznie, czasami jedno w kolejce i tyle. Teraz jest o tyle fajnie że można dostać ogarnięty team i nawet jak z początku idzie jak po grudzie, to da się jeszcze coś wyciągnąć.
 8. Nasze osiągnięcia

  To może ja na szybkości coś poradzę, w szczególności jeśli ktoś gra tę operację krążowniczkiem. Dzieli i rządzi Atlanta jeśli chodzi o CL. Najlepiej skierować się samemu na południe do kwadratu H5 gdzie jest ten wąski przesmyk. Problemem może być pojawiające się wcześniej Missouri, więc standardowo trzeba spojrzeć gdzie celuje. Jeśli nie na nas to szybko dalej na południe właśnie w ten przesmyk. Za tą mniejszą wysepką na I5 czeka Aigle które nawet nie używa torped (przynajmniej na te kilka gier które rozegrałem nie użyło). Tam musimy po pierwsze spaziować te okręty łączności i chyba zbiornikowiec jakiś. Jeśli nie zrobimy tego zdążą uciec do tego portu na zachodzie a przez to nie zdobędziemy pięciu gwiazdek. Później z tego miejsca mamy dostęp do wszystkiego co będzie się pojawiało. Irytująca będzie zwłaszcza wroga Atlanta. Może ktoś skorzysta, bo sama misja nawet przy średnio ogarniętym teamie jest bardzo przyjemna. Żeby nie było offtopu to wrzucę screen z najlepszym wynikiem gdzie będzie ta mapka przy okazji żeby było odrobinkę szybciej. Mam nadzieję że nikt się nie obrazi.
 9. Z tym całym anime i innymi hentajami to szanuję. Ja bym miał opory żeby tak publicznie pokazywać że dorosły chłop ogląda treści gdzie na serio to wszystko wygląda dość komicznie. No ale jeden traci życie na oglądanie 460 chińskich bajek a inny parę godzin przerzuca żelazo na siłowni. Co kto woli. Wychodzi na to że bardzo opłacalne jest branie tych dwudziestu kontenerów. Póki co można przy odrobinie szczęścia trafić na 3-4 okręty.
 10. Po rosyjsku pisze że "Ochotnik, Leningrad lub Scharnhorst"
 11. Nagrody za różne eventy, np. za kampanie na serwerze testowym są przenoszone na serwer główny po aktualizacji?
 12. Nasze osiągnięcia

  Było pisać na czacie to bym plusidło puścił. Przyjemna bitwa swoją drogą, do końca nie było wiadomo kto wygra
 13. @kasztan377 Tier VIII to już jest taka granica, gdzie ciężko wyjść na plus przy przeciętnej bitwie. Tym bardziej bez stałego camo i premek. Na Nagato też masz problemy z zarobkami? Pominę oczywiście sprawę tego, że BBczki zarabiają słabo w porównaniu do krążków. Spróbuj ogarnąć sobie właśnie tę klasę, może jakiś okręt Ci podpasuje? Ja na zarobkowanie wziąłem Atlantę (jej Ci nie polecam od razu zaznaczam) na VII tierze. Lepsza bitwa i ~500k do przodu.
 14. Nasze osiągnięcia

  To i ja się pochwalę dzisiejszym rekordem obrażeń. Na dodatek na mapie której nie trawię
 15. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób nabijany jest wolny exp? Oczywiście przy wygranej bitwie i byciu na topce. Podstawowego na Lolancie zdobyłem 245. Pozakładałem wszystko co się da: kamo Znak Zwycięstwa, flagi Hydra, Uroboros i Papa Papa. Do tego misja bojowa +100% i konto premium. W efekcie 3987 punktów. Sprawdziłem dawniejsze screeny i na Farragucie zliczyło mi ponad 8k gdzie na pewno nie miałem smoczych. Jakieś zmiany w ostatnim czasie?
×