Jump to content

leather50

Players
 • Content Сount

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5609

About leather50

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. leather50

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Pytanie. Jest na tym forum możliwość wysłania prywatnej wiadomości do każdego użytkownika forum czy muszę go koniecznie oznaczyć w poście publicznym w temacie do tego nie przeznaczonym? Najlepiej pokazując mojszą rację odnośnie posta sprzed niemal pół roku?
 2. leather50

  Plaga botów vol.2

  W końcu potwierdza się jedna rzecz. Spora część graczy prezentuje niższy poziom w tej grze niż boty sterowane przez skrypt OMEGALUL
 3. leather50

  Na randomach nie da się grać....

  Wiadomix. Ci gracze którzy strzelają do samego końca grając w szczególności na DDkach i strzelając się z krążkami na 100% dbają o ten swój idiotyczny PR. W końcu liczniczek może podskoczy ze 150 na 151 a średnia obrażeń przekroczy magiczne 10k.
 4. Świetny argument swoją drogą. Zamiast bitew trwających 7-8 minut przy dużej różnicy w umiejętnościach graczy niech trwają jeszcze krócej. Cieszy jedynie to że jest spora zgoda wśród użytkowników że jest to najbardziej bzdurny pomysł WG od dłuższego czasu.
 5. Bardzo dobry pomysł. Taki całkowicie przemyślany. Jedyne co to dałbym batleszipom jakiś bonus do kamuflażu. Należy im się. O, i żeby można było sobie po zdobyciu wszystkich ulepszeń zrobić taki hard reset który zachowywałby zdobyte modułki i pozwalał na grind nowych, najlepiej za fajne realne pieniążki jednorazowo na konto. Takie Clicker Heroes. W końcu moje Musaszi miałoby ujemnego spota i riload. Fajen by to było. Współczuję przyszłym całkowicie nowym graczom tierów V. Nie dość że losowania z rzyci, brak dobrego kapitana to jeszcze trafią na pr0sów z pr0 modułkami na tierze VII które, z tego co jest proponowane w obecnej formie, dają ogromną przewagę. Dobrze że jest teraz sporo fajnych nowych tytułów singleplayer, trza się porozglądać za promocjami na Steamie.
×