Jump to content

leather50

Players
 • Content Сount

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4454
 • Clan

  [ARES-]

About leather50

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

417 profile views
 1. leather50

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  I want to join the lottery.
 2. leather50

  Taszkient, IX tier

  Czemu nikt nie polecał w poprzednich buildach kapitańskich IFHE? Według Was nie warto?
 3. leather50

  Kiev – Tier VIII

  Oprócz standardowych +4% dyspersji i -3% zmniejszenia wykrywalności camo daje -10% do kosztów obsługi, +50% na expa kapitańskiego i 50% wolnego expa.
 4. leather50

  Kontenery - Dyskusja

  Wchodzisz na stronę: https://worldofwarships.eu/pl/ . Po prawej stronie w górnym rogu klikasz na swój nick po uprzednim zalogowaniu się. Wybierasz "Zarządzanie kontem". Po prawej będziesz miał "Żeby ułatwić dostęp, podłącz swoje konto do profilu społecznościowego" i klikasz na ikonę Twitcha.
 5. leather50

  Na randomach nie da się grać....

  Ktoś na reddicie wrzucił fajny przykład gracza, dzięki któremu my wszyscy możemy grać w tę gierkę za darmo. Noo, przynajmniej jest taka możliwość nie licząc sytuacji, gdzie po wykonaniu operacji zamiast dostać dublony w nagrodę, WG je odbiera :P
 6. leather50

  GRUPA BALTIC SEA WOLVES rekrutacja trwa :)

  Nie czaję. Przecież dopiero co samemu wchodziłeś w temat PRPków i minusowałeś w dół większość skrinów wrzuconych przez Daniela(?). Począwszy od pierwszej strony ich tematu bodajże. O ocenieniu ich gry jako "pokazie lam" nie będę się rozpisywał. Sorry, ale oceniając to co napisałeś wyżej przez pryzmat swojego stosunku wobec tego klanu wygląda to co najmniej zabawnie.
 7. leather50

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To zamiast wydawać pieniądz na gwinee może lepiej zmienić tryb na operacje hallowenowe? O wiele łatwiej i przyjemniej farmić je na tym trybie. Dwie, trzy gry i cały jeden etap ukończony. Tym bardziej że exp też jest konkretny na nich, jedynie zarabianie srebra jest chyba troszkę gorsze.
 8. leather50

  Kontenery Royal Navy

  Edit: podbijam pytanie w sumie bo chyba coś pokićkałem i nie zrobiłem całego jednego etapu. P.S. Da się na tym forum usunąć swój komentarz w ogóle? xd
 9. leather50

  Kontenery Royal Navy

  16 podczas pierwszej aktualizacji. Dwóch musiałeś nie zrobić skoro po dokupieniu masz 24 gwinee.
 10. Akurat to kopiuj-wklej Czapajewa ;) Ale całkiem fajny, może nawet się skuszę w sumie.
 11. leather50

  Dlaczego weekendy są takie rakowe??

  Gracze, którzy nie mają czasu grać w środku tygodnia zasiadają przed WoWSem w weekendy. Przez to, że nie grają często, mają dość słabe umiejętności których nie mają potrzeby rozwijać. Oczywiście porównując do prosów znających na wylot mechanikę tej gry. To tak w skrócie.
 12. leather50

  HMS Emerald Tier V

  Aż specjalnie chyba odkupię sobie Nicholasa z kapitanem posiadającym IFHE na tę okazję żeby popaziować biedne Emeraldy. Prawda jest taka, że ten brytol to na chwilę obecną najgorszy crap w grze. Dym niewiele mu pomaga. Poziom graczy na V tierze raczej nie będzie na tyle wysoki żeby przeciętna deska dawała spota zamiast robić yolo na wroga.
 13. leather50

  "Rankingowy sprint"

  To teraz pomyśl co Perth robił z niszczarkami na capie przed nerfem wykrywalności po wystrzale z dymu xd Do tego hydro, zwiadowca, niezłe torpy i cała reszta. Plus na każdy consumable masz moduł który się bardzo przydaje. W szczególności na dłuższe rozproszenie zasłony. Okręcik który sam wygrywał bitwy
 14. leather50

  Kontenery Royal Navy

  Z tego co pisze na stronie z aktualizacją to na luzie starczy ;)
 15. leather50

  Kontenery Royal Navy

  To samo co wyżej. Nawet flagi te same xd
×