Jump to content

woolf864

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [GRAY]

About woolf864

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. woolf864

  [B2B3]- Born to Be Free- rekrutacja

  Ostatni post z marca? Tak się nie godzi...
 2. @Dark_Havoc Nie jesteś osobą decyzyjną więc twoje gwarancje są nic nie warte, to raz. Porównanie z lodami jest zupełnie nie trafione. To czy są lody czekoladowe, czy nie, nie wpływa na smak lodów malinowych. To jest tylko kwestia poszerzenia asortymentu. Już lepszym przykładem jest czy lody robisz na mleku pełno tłustym czy odtłuszczonym bo z badań ci wynika że dużo osób uważa twoje lody za zbyt tłuste. W przypadku wows'a nie jest to jednak takie proste. To czy okręt w danej formie jest zbalansowany, czy nie to o wiele bardziej złożone zagadnienie. W tym filmie padają konkretne argumenty. Okręty z modułami i kapitanami będą miały mniejszego spota niż zasięg radaru. Worcester był z tego powodu nerfiony, a to nie jest jedyny parametr jaki budzi wątpliwości. Sprowadzasz tą dyskusję to poziomu podłogi. Zamiast argumenty merytoryczne, argumenty personalne. Zamiast pisać o parametrach zaczynasz określać jakie kto ma kompetencje. Za wszelką cenę musisz coś napisać, a że w grze ci nie idzie i jesteś słaby to ciężko z twojej strony o to, byś odnosił się do realiów gry. Twierdzisz że developerzy się znają, a jakoś to oni wprowadzili smoleńska do gry. To jaki ten okręt będzie miał wpływ na grę można było przewidzieć zanim się pojawił. To że okręty rosyjskie są bardzo dobre, temu nie da się zaprzeczyć. Wypowiadasz się Ex cathedra, mimo że nie masz pojęcia o czym piszesz. Dla ciebie to tylko statystyki okrętów to zbiór nic nie znaczących liczb. PS: CCT mają za zadanie ograć nowe okręty, przetestować i wysłać swoją opinię WG. Chyba że twierdzisz że ankiety jakie wypełniają to pic na wodę. Czy jako Moderator przedstawiłeś w tej kwestii oficjalne stanowisko WG, czy jest to jedynie kolejny przejaw twojej indolencji? Jak na razie pokazałeś jedynie że masz małe pojęcie o tym o czym piszesz. Komentarz o developerach z twojej strony, to przejaw arogancji i braku szacunku. Chcesz dyskutować to zacznij jakoś argumentować swoje wypowiedzi zamiast uskuteczniać ataki personalne, bo Moderatorowi nie wypada się tak zachowywać.
 3. woolf864

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  WG mało co daje za daro... Płaci się albo czasem spędzonym w grze, albo gotówką. Ten event mi się nie podoba bo zbytnio moim zdaniem zbliża model gry do P2W. Mam bardzo mocną obawę że jest to badanie społeczności graczy, na ile sobie pozwolą. Jak daleko WG może się posunąć zanim gracze powiedzą dość. Najbliższą okazją by rozwijać model okrętów pseudo dostępnych dla każdego bez płacenia będzie wejście aktualizacji 0.9.0. Obstawiam że pojawi się kolejny chory event, gdzie do zdobycia będzie okręt podwodny, ale już z OP parametrami. @WG_Lumberjack robisz teraz panią lekkich obyczajów z logiki. Chodzi o pozorowanie. znam wiele osób gdzie zrobienie 350k free exp to lekko licząc miesiąc gry, tu natomiast jest to tylko jedna z misji do wykonania w tydzień. Wymagania są Irracjonalnie wysokie. Wiem ile trzeba grać by dostać sie do top 100 galerii sław (raz tego dokonałem). Moim zdaniem nawet taki poziom gry nie da gwarancji by zrobić PR za darmo. Te misje są chore i bedę zaskoczony jeżeli bedzie nawet 100 osób które zrobią PR za darmo (nie wydając nawet złotówki) w skali serwera europejskiego.
 4. woolf864

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Drogi drwalu. Miałem się nie udzielać w tym temacie ale z twojej wypowiedzi wychodzi takie buractwo że ręce opadają. Jak by nie patrzeć właśnie odpowiedziałeś w imieniu WG ludziom że są roszczeniowi. Nawet jeżeli takiego spotkasz to nie masz prawa w ten sposób odpisywać. Jako CM reprezentujesz firmę. Ludzie mają prawo wyrazić swoją opinię co do eventu, a ten może im się podobać albo nie. W tym wszystkim nie chodzi by każdy miał ten okręt, nie chodzi nawet o to by miała go połowa graczy. Chodzi o to że WG udaje że nie ma w tej grze płatnych okrętów X tieru. WG robi jedno, mówi drugie. Jesteście niesłowni, nierzetelni, a na dodatek do komunikacji wystawiono kogoś tak aroganckiego jak ty. Żenada i kilometr mułu. Nie pozdrawiam, klient.
 5. woolf864

  Bitwy klanowe sezon 6

  Lista polskich klanów po zakończeniu sezonu
 6. woolf864

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Możecie pisać co chcecie, ale nie bez powodu najlepszych dd'ków na losówkach już się raczej nie spotyka... Jeżeli jest lotnia która minimalnie ogrania, to dd'k nie ma życia. Nie spodziewałem się że to napisze, ale jest jeszcze gorzej niż przed reworkiem. Jeżeli gracz na lotni manewruje samolotami to nie istnieje kontra. Można wyłączyć AA na dd'ku ale to tylko zmniejsza spota, a nie czyni okręt niewidzialnym. Nic to jednak nie da gdy lotnia ma RPF i pokazuje gdzie jest najbliższy od samolotów okręt. Na jednego dropa lotnia zabiera 1/3 hp dd'k. WG dąży by nie było okrętów z wystarczającą dobrym AA. Zmiana która sprawia że AA nie sumuje się liniowo to tragedia. Henryk który jednej i tej samej lotni strąca najpierw 9 samolotów, by przy następnej eskadrze nie strącić nic... To lotnie decydują o wygranej/przegranej. Balans leży i kwiczy. Większość okrętów może tylko mieć nadzieję że to nie one zostaną obrane na cel lotni. Może i nowi gracze się pojawiają, tylko ile wytrzymają grę w której robią mało i są warzywami? Jak obserwuje Match Making Monitor, to losówki są coraz większym dramatem i gra coraz więcej ameb umysłowych. PS: drogi drwalu. Małe dzieci jak coś im nie pasują chowają głowę pod poduszkę i uważają że są schowane. Wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Możesz udawać że rework jest ok, że nie ma problemu, a wszystko co jest nie pomyśli odrzucać. Mam nadzieję że masz więcej niż te parę lat i wreszcie zaczniesz coś robić, zamiast skupiać się na banowaniu ludzi i walkę o ułudę. Jak tak dalej będzie to z WoWs'a zrezygnuje, bo gra się w tą produkcję coraz gorzej.
 7. woolf864

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Kiedy można liczyć na jakikolwiek balans w lotniach? Właśnie Midway zabrał mi na dropa, bombowcami, na harugumo 15688... jest to jawne przegięcie, i niszczy całkowicie balans gry. Jest coraz mniej niszczycieli i nie ma realnej kontry by się bronić. Niezależnie jak nie będe manewrował lotnia robi swoje.
 8. właśnie zagrałem Musashi po rozłączeniu pokazało na moment okręt, następnie zaczęło ładować bitwę i task bez końca... kilkukrotny restart gry nie pomógł. Na tym ekranie gra trzymała mnie przez 10 minut.
 9. Właśnie zagrałem na Yamato, identyczna sytuacja... jedyna różnica że nawet po utracie okrętu nadal widziałem ładowanie bitwy... Nie mogłem wrócić do bitwy po tym jak mnie wywaliło... a to się czasem zdarza...
 10. w załączniku nagranie z tego co się działo... 1. Opis problemu ze wszystkimi możliwymi szczegółami. najpierw rozłączyło mnie z serwerem, a następnie po zalogowaniu działo się coś takiego jak na filmie... dwukrotny restart nie pomógł i ekran gry zobaczyłem dopiero po zatopieniu mojego okrętu... czy ktoś ma pomysł co mogło być przyczyną błędu? 2. Sekwencja ruchów, które doprowadziły do tego błędu.a) disconnect w czasie bitwy b) ponowne logowanie c) długo utrzymujący się ekran ładowania (2 minuty) d) restart gry e) brak poprawy f) restart gry g) brak poparwy h) zatopienie okrętu i) wyświetlenie interfejsu (zgodny ze stanem faktycznym)3. Rezultat - co w efekcie sie stało. brak możliwości uczestnictwa w bitwie4. Spodziewany rezultat - czyli co normalnie powinno się stać. załadować ponownie bitwę5. Szczegóły techniczne - Błąd wystąpił o tej i o tej godzinie. Link do powtórki lub filmiku z wyróżnioną minutą tego co się stało. Python.log i raport DxDiag. błąd wystąpił około piątej rano pozdrawiam woolf864 World of Warships 21.01.2019 04_51_26.mp4.7z python.7z DxDiag.txt
×