Jump to content

APranaks

Players
 • Content Сount

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8505
 • Clan

  [CMMR]

1 Follower

About APranaks

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [CMMR]

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. TURKISH CLAN - CIMMERIANS [CMMR] Hi all Turkish players.. all Turkish players are expecting our clan.. you can make the applications with private message..
 2. şşşşşşşt çaktırmayın..ufaktan devam ederiz...
 3. Can etiketlerken tipine bakmadım.. Keli gördüm direk " can bu" dedim..:)
 4. Öylesine yazdım... Tamamen rastlantı.. Kasıt yok...:)
 5. SON Bİ SAVAŞ RAPORUDA BENDEN OLSUN...
 6. APranaks

  Her gün yeni bir gemi günü

  Gelmiş geçmiş en pahalı gemi olacağı kesin.. 400 tl isterler artık
 7. Uçan tekme atıcaktı heralde..
 8. Melez mermi yerine.. 1 puanlık kaptan yeteneği ile hızlı tür değiştirip her mermiyi düşmanın açısına/türüne göre kullanmak bence daha mantıklı
 9. APranaks

  Yeni Donanım BALIK AĞI

  Malum denizdeki balıklar artık bize saldıracak. Savunma amaçlı 2 gemi arasına gerilebilen balık ağı istiyoruz Trol şeklinde atıp toplayabilececeğimiz modelde olur.
 10. olmaz derlerse.. Şahsım adına elimden geleni yapmaya çaılışıırım.. "SORULARINIZI ÖZELDEN YAZINIZ" adında bir klan kurarım.. imzamada özelden yardımlaşma isteyen Türk oyuncuların listesini veririm.. şeytanın aklına gelmeyecek yöntemlerde kuralların etrafından dolaşıp gene iletişimi sağlarım.. her başlıkta türkçe görürsünüz.. ama dolanbaçlı yollar : açık ulaşılan bir forumun yerini tutmaz.. O yüzden ömrümüzü uzatamayan yöneticiler son vazifelerini yerine getirsinler. Merhum Türk topluluğu ecnebi mezarlıkta kabir azabı çekmesin..Amin..
 11. Bilenler / hali hazırda belli bir iletişimi kurmuş oyuncular sıkıntıyı nispeten az yaşarlar.. ASIL SORUN oyunun ismini biryerden duyup hesap açan hemen akabinde aklına birşey takılınca direk forum linkini tıklayıp karşısında ingilizceyi gören oyucuların burdanda umduğunu bulamayıp oyunu bırakması ve türk topluluğunun sayı olarak hep güdük kalması olacak.. yöneticilerden ricam wg ile görüşüp ingilizce topluluk bölümünde bir alt başlıkta dilimizi kullanabilmemiz..(tek başlık olacağından 2 gönüllü mod bu işi kotarır) soru cevap yeter....klan tanıtımı ingilizce bölümden olabilir.. hem soru cevap olur..hemde bu başlıkta TÜRK OYUNCULAR BİRBİRİNE ULAŞIR..
 12. moderatör kardeşler...!! Gemi batıyor , orkestra olarak hala müzk yapmaya çalışıyorsunuz.. ufak tefekk argoları/küfürleri editlemeyin BE kardeşim...
 13. Arkadaşlar bu saatten sonra ; protestoda etsek ne yapsakta forum açılmaz.. Oyunu belli bir seviyeye getirmiş oyuncularız.. Sıkıntıyı çekicek olan oyuna yeni başlamış en basit soruların bile cavabını bilmeyen oyuncular.. Bunlar oyumu açınca önlerinde kendilerine en yakın gelen ingilizce bölümünü bulacaklar.. Türk oyucuları daha yeni hesap açma seviyesinde kaybetmeme adına Bu bölüm aracılığı ile bu arkadaşlarımıza destek vermemiz gerekli diye düşünüyorum Türkçe yasak ollduğu için özelden olabilir misal.. Bu konu düşünülüp gelişitirilebilir.. (tabi konu sadece soru-cevap değil..klan bulma vs.bir çok konu var)
×