Jump to content

Caine180

Players
 • Content Сount

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14423
 • Clan

  [-BES-]

About Caine180

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Caine180

  Otázky a odpovědi

  BS je broken science, politicky korektní 😎 to si musím zapamatovat, až budu mluvit s kolegy v US. Směrem k WG bych použil spíš původní význam, ale to bych dostal chat ban.
 2. Tak já si taky, z frustrace, něco napíšu, efekt na hru bude sice 0 ("nula"), ale třeba se mi aspoň trochu uleví. Hraju tuhle hru už pár let a když vidím kam to směřuje, tak se divím, že to ještě zapínám. Jediný důvod je parta v klanu. Takže takový stručný seznam: 1. MM stojí za .....! Protože když se MM rozhodne, že nevyhraješ, tak prostě nevyhraješ. Týmy, kdy na mé straně všechny CA a BB stojí za ostrovem, nepomůžou a neubrání jsou čím dál častější. Když se člověk rozhodne hrát "Námořní bitvy", četnost se zvýší. 2. Nevyváženost radarů v týmech, jedna strana má mnohem víc radarů + radar vidí skrz ostrov, dál není potřeba psát. Už to tu pár lidí popsalo. 3. CV, co dodat, pro DD je to peklo. 4. Schopnosti hráčů. S tímto WG nic neudělá, ale je to navázáno na bod 1. Když se MM rozhodne, že do mého týmu nasadí nesvéprávné a postižené, tak prostě smůla. A té smůly nějak moc přibývá. Vím že to píšu z pohledu DD, ale je to poslední třída co mne ještě baví. Kdysi jsem hrával ještě CV, ale to už není pravda. Až mne přestanou bavit i DD, tak vás nebudu otravovat.
 3. Caine180

  Zruseni uctu paypal

  Jak to chtějí vymáhat? Nebylo někde v tom spamu taky info ohledně nových obchodních podmínek? Mě tohle info poslali už 2x a součástí toho je, že když neuděláš žádnou činnost, tak s tím souhlasíš a od určitého data to nabývá účinnosti. Pak už to vymáhat můžou. https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/ua/upcoming-policies-full?locale.x=cs_CZ&utm_source=epsilon&utm_campaign=A_EP_GLOBAL__72466_B2C_B2B_Q4_2020_UA_EMEA_6_months_2_CZ_cs_CZ&utm_medium=email Každopádně já už mám zrušeno. Mě s heslem pomohl IPhone, pamatuje si hesla hodně dlouho. Možná i Chrome by si to mohl pamatovat, jinak nevím.
 4. Caine180

  Diskuze o divizích

  Ahoj prasátko. Mě se ta diskuze celkem líbí, takže bych preferoval, aby se všechny zprávy psali sem. Když to bude v SZ, tak se nepobavím Co se týká divizí, tak se klidně smířím s volbou jestli chci hrát s divizemi nebo bez divizí. Ať tam ta volba klidně je, aspoň se uvidí kdo to chce hrát a kdo ne. Ideálně nějaké nastavení, abych nemusel před každou hrou klikat, že divize chci. Ale pouze v případě, že bude i volba jestli chci hrát s CV nebo bez CV
 5. Caine180

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Tak dneska byly první dvě hry super , pak už jen horší a horší
 6. Caine180

  Otázky pro WG

  @YabbaCoe bylo by možné přejmenovat to tlačítko "Skvělé" ve zbrojnici? Nějak nejsem schopný kliknout na slovo skvělé v souvislosti s ponorkami a rád bych se dostal dál a koupil pár vlajek. Díky.
 7. Caine180

  Aktualizace 0.8.5: Divoká vlna

  Tak jsem ještě ráno zapnul hru, abych se podíval a máš pravdu. Tohle nastavení už tam není. Asi součást “noob protection” strategie. Brání to lidem se “střelit do vlastní nohy” tím, že se dobrovolně odříznou od důležitých informací.
 8. Caine180

  Aktualizace 0.8.5: Divoká vlna

  Pokud chceš vypnout poslední známé pozice, tak to v nastavení zrovna je. Našel jsem jen anglický obrázek. Je to 3ti zdola. https://images.app.goo.gl/imSe2LKBaVodz2kH8 https://images.app.goo.gl/1rDDuDT2N7x2FzY59 Ale netuším proč by někdo chtěl vypnout zrovna tohle. Je to klíčová informace pro orientaci v bitvě.
 9. A co update ovladačů grafické karty? Tohle jsem kdysi taky řešil a pomohlo to.
 10. Caine180

  Volná diskuse na téma WoWs

  Jééé super, pokračuje to. Já už se bál, že jste tu diskusi ukončili. To by byla nuda
 11. díky za soutěž a za kontík
 12. Caine180

  Otázky a odpovědi

  Pěkný výpočet. Dodám ještě, že je možnost získat kontíky s kanystry za umístění v Síni slávy po ukončení úkolů. Ale je potřeba se dostat na úroveň top 5%, což nebude lehké.
 13. Milý Bl4cku, chtěl jsem ti poslat opravdu pěkné přání k narozeninám, měl jsem ho vymyšlené, skvěle vytuněné a 100% výherní, ale pak jsem četl plány WG na NTC (Námořní Tréninkové Centrum) a řekl jsem si NE. Nač se snažit o získání kontejnerů a odměn ve hře která směřuje do ...?!?! Vypínám kameru, uklízím rekvizity a propouštím striptérku, bude ti muset stačit: Všechno nejlepší, pevné nervy s WG a hodně diváků na streamech.
×