Jump to content

Caine180

Players
 • Content Сount

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4922
 • Clan

  [CZ-MC]

About Caine180

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Caine180

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  račte si povšimnout zbytkového 1 HP u New Orleans
 2. Caine180

  Otázky a odpovědi

  Nevíte kdy mají končit mise Royal Navy? Našel jsem jen zmínku o 5ti stage a to by měl být tento týden. Muže to někdo potvrdit? Sbírám Guineje na kozáka, tak ať to neprošvihnu.
 3. Díky, už to vidím, vybral jsem Publictest, mělo to být TST
 4. Čau, nevím co dělám špatně. Přišel mi mailem login a heslo na test nových CV, nainstaloval jsem druhou verzi hry s test serverem, ale login a/nebo heslo mi nefunguje. Nějaká rada?
 5. Caine180

  Vlhká zpovědnice

  Tohle prostě chcete potkávat každý den a každou hru. 3 DD v divizi co se rozhodnou že to vezmou prostředkem na "Dva bratři" A jak to dopadlo? Potkali tam Minotaura a Kitakaze a zbytek týmu to bez spotu projel.
 6. Jenže bez reworku CV to na konzole pustit nemůžou, takže bez reworku CV si na konzoli nezahraješ ani BB, DD a CA. Prostě museli upravit gameplay CV tak, aby mohli celé WoW dát na konzole. Nízké % hráčů je dle mého názoru nemusí ani tak trápit. Maximálně máš 1CV na 12 hráčů v randoom, což je 8,33%. A vzhledem k tomu, že některé hry můžou být i bez CV, tak je 5% celkem OK.
 7. Ano, to je týmová hra. Křižníky by tě měly chránit před CV. Prostě pokud je ve hře CV, tak to chce jiný přístup. Když jedeš jako DD proti radarů, tak taky měníš taktiku. Ale tohle není problém fungování CV, ale toho konkrétního hráče, který není schopný pomoct ostatním. Primárním důvodem k reworku CV je přechod na konzole. Zbytek je jen omáčka kolem, aby to hráči lehčeji spolknuli. WG je o penězích a rozšíření na konzole přinese spouuuuustu peněz.
 8. Caine180

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  Tak jsem včera odinstaloval Avast a 2 dny hraní bez black screen. Asi to funguje
 9. Caine180

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  Já jsem u blackscreenu vypozorovat ještě jednu souvislost. Každý kdo uvedl HW vybavení, tak má grafiku od nvidia z řady 10x0.
 10. Caine180

  CZ-MC

  Čau všem, vzhledem ke změnám v klanu, drobný update náborových informací. Jano už s námi není, tak pište mě nebo komukoli z náborářů v klanu. Jinak stále platí pohodová hra se zaměřením na CW a komunikace na TS3 31.31.74.68. Nehrajeme na staty, ale na zábavu, každého zhodnotíme a vyzkoušíme. Pokud bude potřeba, pomůžeme s expením lodí hrou v divizi. Podmínkou je slušná komunikace a aspoň trochu pravidelná účast ve hře.
 11. Koukám, že jsem tady spustil pořádný flame. Co takhle test v treningovce? Já mám Woorstera, takže potřebujem ještě 6 a k tomu 7 CV, pak se nebudeme muset hádat.
 12. Caine180

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  Tak jsem 2 dny při hraní poctivě měřil teplotu a žádné výkyvy tam nejsou. GPU max 73C a CPU max 82C. A je to poměrně stabilní teplota při zatížení. Ve středu 1x restart, ve čtvrtek 2x. To přepnutí režimu full screen/okno zkusím, ale moc tomu nevěřím. Marty89, Prdoch65, hodíte sem taky dxdiag? Jen pro porovnání konfigurace železa.
 13. Caine180

  Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Když se koukneš na statistiku, tak Salem je na win rate nejhorsi lod. https://wows-numbers.com/season/id,10/
 14. Caine180

  Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

  Před updatem 0.7.8. to nedělalo a v noťasu je ještě druhá grafika NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (v DxDiag zmíněná níže), takže lodě hraju naprosto v pohodě na max detaily s FPS ~75. Jinak hraju třeba Skyrim na plné detaily a v pohodě, žádné crashe. Zkusím a uvidíme kolik bude max teplota, ale jak jsem psal, před updatem 0.7.8 to nedělalo. Uvidíme. Každopádně díky za rady.
×