Jump to content

HanysSK

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4893
 • Clan

  [ALKO]

About HanysSK

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. HanysSK

  Arms Race - Rankedy

  A ja po początkowym miotaniu się między okrętami, wybrałem okręt, który po prostu najbardziej lubię, czyli gearinga. Sądząc po prawie 77 % WR, wybór się opłaca jak na razie ( tylko raz gwiazdkę straciłem w 26 bitwach..:) ). Do 10 grałem lexem. Też było przyjemnie, tym bardziej, że no naprawdę 90 % graczy na CV-kach wstyd nazwać małpami..:)
 2. HanysSK

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mogę gdzieś zobaczyć pełną klasyfikację klanów po pierwszym sezonie?
 3. HanysSK

  Czapajew (poziom VIII)

  Zdecydowanie najsłabszy okręt w linii. Po dobrym Szczorsie dostajemy coś czym naprawdę ciężko grać( przynajmniej ja nie umiem). Niby ma fajne kamo(10.2), radar i ROF-a, ale wszystko psu na budę. Dziala często zadają obrażenia rzędu 500-1000 dmg, wcale tak często nie podpalają. Za to okręt łapie cytki zewsząd. W płynącą burtą Moskwę nie dało się wsadzić cytadeli z 5, 6 km. Dodatkowo po zabraniu strzelania z niewidki nie dostała jakiegokolwiek buffa, o co ten okręt się prosi. Na szczęście Donskoj wygląda o niebo lepiej.
 4. HanysSK

  Moskwa (poziom X)

  Z jakimi perkami gracie na klanówkach Moskwą?
 5. HanysSK

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Flaga na Stalingrada zrobiona. Dzięki Alkochrupki!:)
 6. HanysSK

  Nasze osiągnięcia

  Powinienem dostać odznakę killstealera albo cuś;)
 7. HanysSK

  Stalingrad

  Ma mieć wbudowanego Aimbota na klanówki.
 8. HanysSK

  [ALKO] Alkochrupki Ltd.

  Dziś jedna grupa zaliczyła idealnie 50 % skuteczność. Co więcej na zmianę przegrywając i wygrywając;)
 9. HanysSK

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  No łobuzy zawsze są celem priorytetowym. Przed chwilą spotkałem jednego na Gearingu(@ponury41), wsadziłem mu 3 torpy, potem szukałem go jeszcze bombowcami, ale zniknął w cyklonie. W efekcie zaliczył 6 fragów, a ja przegraną. Pozdro:)
 10. HanysSK

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Mnie dziś WG nie lubi wyjątkowo. Albo mam jakiegoś dziwnego Bug-a i samoloty robią dosłownie co chcą, dwa razy discona, a na koniec ser_krka:) (wespół z lagami na poziomie 500 ms:).
 11. HanysSK

  Rebalans CV - dyskusja

  Samoloty kręcące kółeczka to jeszcze nic. Mi parukrotnie zdarzały się jeszcze dziwniejsze sytuacje. Choćby dziś samoloty postanowiły "zastrajkować" i w ogóle nie reagowały na sterowanie do końca gry. Klikanie po mapie zaznaczało kolejne cele do których miały dolecieć, ale piloci i tak mieli to gdzieś;) Nawet rozkaz ataku automatycznego postanowili zignorować. W efekcie wrogie Mino zaliczyło czyste niebo:)
 12. HanysSK

  Tier 6 Ernst Gaede

  Kolejny, po V-170 świetny niszczyciel niemiecki. Warto było przeboleć okropny tier V. Polecam zainstalowanie większego kalibru dział. Wtedy nawet pojedynki artyleryjskie prowadzone z Mahanem czy też nawet Bensonem, często są zwycięskie(oczywiście pamiętając o odpowiedniej odległości). Super jak na ten tier torpedy, mankamentem na pewno jest zwrotność i szybkość obrotu dział. Truskawką na torcie jest niewątpliwie sonar, pozwalający zwłaszcza na niskich tierach zaskoczyć kogoś w dymie. Polecam
 13. HanysSK

  Arms Race - Rankedy

  Na razie całkiem fajnie idzie. 6 gier - 6 wygranych, z czego jedna Farragutem, pozostałe Ryjkiem. Wbita ranga 12, od 10 pewnie będzie znacznie trudniej..:)
 14. HanysSK

  Szukam klanu

  Witam. Gram 4-5 w razy w tygodniu. Głownie lotniskowcami japońskimi i brytyjskimi krążkami. Moje staty - http://wows-numbers.com/player/545527914,HanysSK/
 15. HanysSK

  Buff zarobków CV w 0.6.3

  Faktycznie buff do zarobków i xp jest odczuwalny. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zarobić tyle co poniżej grając Shokaku(bez premki, flag etc.) . Dla porównania bitwa sprzed zmian(foto drugie), w której dużo więcej zrobiłem, mimo to mniej zarobiłem.
×