Jump to content

LathB

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1516
 • Clan

  [TRYRN]

About LathB

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 10/07/1993
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

179 profile views
 1. LathB

  Gemi önerisi acil!

  Merhaba arkadaşlar hepinize kolay gelsin iyi günler diliyorum. İndirimlerden dolayı 1 adet 8. seviye gemi satın almak istiyorum. Üç gemi arasında kaldım bu gemilerden 1 tanesini satın alacağım. Öncelikli kriterim zevk vermesi ve mümkünse para kasılabilir olması. Aranızda yazacağım gemileri deneyenler varsa lütfen yorum yapıp yardım etsin. İnanılmaz kararsız kaldım. Lo yang 5600 doblon Atago 7500 doblon Tirpitz 8750 doblon
 2. LathB

  Sunucuya bağlanma hatası.

  Sanırım şuan sunucu bakımı yada bağlantıda bir sorun var. Ne kadar süreceğini biliyor musunuz?
 3. LathB

  Bismarck kaptanı ve sorular.

  İnanın oranları istatistikleri takmıyorum. Ama zevk almak isterken bir hevesle girdiğim oyunda başıma böyle şeyler gelince hevesim kaçıyor. Arkadaşlarıma oynarken bir nebze zevk alıyorum. Ama eşleştirme sistemi o kadar yanlış ve abes geliyor ki idrak edebilmek mümkün değil. Ben yamatoya karşı oynuyorsam ve o adamın topları benim gemimin yarısı boyutunda ise en azından zararımı veya kazancımın bir nebze artmasını istiyorum. Desktelere mail attığımda bunu değiştirmeyeceklerini de biliyorum. Ama 3-5 maç atıp sıkılmak istemiyorum farklı ağaçlara yönelip neredeyse çoğu ağacı denedim. Ama bir yerden sonra zevki kaçıyor işin.
 4. LathB

  Bismarck kaptanı ve sorular.

  Hocam güzel yorumların için teşekkür ediyorum. İkincil sisteminde kalmamı öneriyorsunuz kalacağım. Fakat premium sarf malzemesi olayı azcık sıkınıtlı tier 10 gemi gelince kötü oynadığımda premium ile bile -50k olabiliyor uzaktan çatışıyorlar ve eskaza hasar çıkartamayıp iyi şeyler yapamazsam yalan oluyorum. Ve tek başıma oynuyorum klan arkadaşlarım bu aralar müsait değil tek olduğum zaman ise yüksek seviyeli gemilere he sıkıyorum saçma gibi gelebilir yöntemim emin değilim ama son maç yamatoya yaklaşık 40-50 derece gelen 3km mesafeden 8 mermi ile 3800 hasar verdim. Hiç hoş durum değil. Bu sefer oyun hevesim kaçıyor inanın.
 5. Kaptan yeteneklerim resimde gösterdiğim şekilde. Manuel atış kontrolünü kaldırıp Beka kabiliyeti temelleri ve Öncelikli hedef seçeneklerine vermek istiyorum. Çok iyi bir oyuncu değilim ve sürekli işaretlemeyi unutuyorum yada işaretleyene kadar iş işten geçmiş oluyor. -%60 muazzam bir oran fakat sanırım dayanıklılık daha iyi olucaktır görüşüm bu. Der Grose ve Kurfürst ün ikincilleri Yamato ve İzumo kadar iyi değilmiş diyorlar. Bende Nagato dan yukarısı yok şuan. NC ve Bismarck sahibiyim. Nc de dayanıklılık seçeneğini seçtim. Birde Bismarck için Manuel yerine gizlilik olabilir mi?
 6. LathB

  Güzel ama ingiliççe

  Zaten yetereince % olarak iyi değil mi 3 puan fazla gibi geliyor bana.
 7. LathB

  Güzel ama ingiliççe

  Tamamdır teşekkür ederim.
 8. LathB

  Güzel ama ingiliççe

  Gizlilik verdikten sonra tamirat için süre kısaltan yetenekler mi önemli hocam?
 9. LathB

  Güzel ama ingiliççe

  Arkadaşlar iyi günler iyi oyunlar. İngiliz zırhlı ağacını kasmaya başladım. Belfast'ı sattığım için 9 puanlı komutanı duruyor. Kaptan yeteneklerini nasıl vermeliyim. Standart olarak önleyici bakım , uzman nişancı , amir ve gizlilik yeteneklerine mi vermeliyim? Öneriniz nedir?
 10. LathB

  Bolca sorum var.

  Güzel yazmışsınız hocam sizede çok teşekkür ederim.
 11. LathB

  Bolca sorum var.

  Hocam cidden teşekkür ederim dikkatli dikkatli tek tek okuyacağım.
 12. LathB

  Bolca sorum var.

  Merhaba arkadaşlar hepinize iyi oyunlar ve iyi günler diliyorum. Bir süredir ara vermiştim oyuna. Değişik sorularım mevcut. Şuan Gaede ve Fubuki gemilerine sahibim. Sorularım ise şöyle: 1) Japon muhrip ağaçlarında hangisi daha iyi. ''İyi'' diyor olmamın kastı şu ki tek atsın çok vursun vb gibi değil. Daha görünmez ve daha sinsi oynayabileceğim muhrip ağacı hangisi? 2) Japon ağaçları için yükseltme ve kaptan yetenekleri ne olmalı? 3) Oynanış tüyoları verebilirseniz sevinirim. Çok iyi bir oyuncu değilim. :P 3) Alman muhriplerinin gizlilik sorunu kaçıncı seviyeye kadar devam ediyor. Kaptan yeteneklerinde gizlilik vermeli miyim? Ya da üst seviyelere çıkıldıkça gizlilik yükseltmesi takabiliyor muyum? 4) Alman muhriplerinin kullanım amacı ve tüyoları nelerdir? (Nedense alman gemilerini oynamak istiyorum.) Birde alman muhripleri eskiden sis süreleri çok kısaydı süre arttı mı acaba? 5) Son olarak da Bismarck ne hale gelmiş? Güç olarak azaltılmış mı desem , atışları garip mi desem bilemedim. Şuan NC ve Bismarck sahibiyim. Kenarda Nagato duruyor. Sizde hangi ülkeden devam etmeliyim. Mesela ara geçiş gemilerinde en çok hangi ülkede acı çekerim? İzumo için katlanılmaz gemi olduğu söyleniyor ben oynamadım. 6) Yorck gemisine sahibim. Alman kruvazör ağacını cidden beğenirim. Roon ve Hipper gemilerine ulaşmak amacım. Hatta Hipper olsa yeterli. Sizce Almanlar > Amerikan mı? Kruvzör ağacı için. Mermi kavisleri hangi gemilerde daha hoş. Oynanış farkları nelerdir? Çok soru sordum kusura bakmayın ama çok fazla Türkçe kanal yok. Cantürk adlı arkadaşın kanalını mümkün olduğunca takip ediyorum. Neredeyse tüm videoları izledim. Ama bu sorulara istediğim cevapları bulamadım. Kanalından çok şey öğrendim. Burdan da görüyorsa teşekkür ederim ona :)
×