Jump to content

Gomez_Addams

Players
 • Content count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1949
 • Clan

  [T-N-T]

About Gomez_Addams

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jihlava

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. ..nezlob se, ale opravdu povazujes s T6 CV MM T+2 za problem? Povis i duvod?
 2. Otázky pro WG

  ...mluvi tu nekdo o italske premiove cv Aquilla?! Aha, nemluvi... No ja jen kdyby.. Nikoho se nesnazim ovlivnit Co treba pustit chlup o reworku cv?
 3. Uz me serou ty debilni Saipany, kurvafix no je to normalni, abych se snazil chranit T5 lode s T7 letadly proti T9 erum? Za jazyk se omlouvam, ale dva Saipany za vecer stacily, treti hru proti te kokotine jsem dobrovolne leavnul a jdu spat, nemam na to nervy. Rework nutny! Snad to pak bude jeste horsi
 4. moje postřehy

  Projed si wows wiki a rady tady na foru, zda sevmi, ze by to mohlo pomoci.
 5. Otázky pro WG

  ..predvalecny jazykovy kurs v Krasnojarsku
 6. Co s teamkillem?

  Odrenej lak nevadi, ale nesmahnuls ho trebas dely, kdyz jsi proplouval kolem a koukal do zamerovace?
 7. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Krom té Romy, která šla jako jednohubka se 3/4 HPčky na vrub AP DBčkám, většinu DMG napráskal torpama. Já DMG svůj rozdal vcelku bez potíží, ale s jedním stíhačem nezastavíš tři nebezpečné letky, které najednou může poslat, kryté stíhači. Pokud si pohlídá, abys ho nějak hromadně neštráfnul, tak je to potíž zastavit. A to Lexi má slušnou AA obranu. Jak říkám, v Shokaku bych měl asi větší šance, díky dvěma letkám stíhačů.
 8. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Dva torpy. Hrál to jen na surový DMG output, vůbec si mých poletuch nevšímal, jen potápěl. Zajímavá a v tomto případě velmi úspěšná taktika. Jeho stíhači na štráf nevydrží, ale bacha na "dogfight", letadel v letce má kupu a jsou to T7čky, tzn dogfighting expert..
 9. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Právě mě v bitvě doslova "přetlačil" Graf. Já na Lexim 160k DMG a 3killy, ale ani to nestačilo, aby si celkem v pohodlí nepotopil mě a dalších pět lodí, včetně oneshotu Romy APčkama. Musel mít tak 250k DMG. V půlce bitvy vedeme o tři lodě, říkám si, že si to v pohodě dofarmím do konce a najednou tohle, myslel jsem, že mě trefí :D Takže jak už tu padlo, že je vcelku slabý.. Dělal jsem s jedním stíhačem, AA baráží, WSAD hackem co jsem mohl, ale měl mě na talíři. Byl to jistě slušný hráč, ale.. Snad Shokaku a dva fighteři by mohli pomoci. Lexi má v té jedné stíhací grupě trochu smolíka,no.
 10. Otázky pro WG

  CV za freečka??? Sniff sniff..
 11. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  ...a to je právě to největší mínus, ty DD, přesně. S APčky dám možná více DMG/bitva, ale s HE dám více "důležitého" DMG.
 12. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Zastal bych se trochu Sigiho, i já věřím, že opravdu schopný hráč (tzn lepší než třeba já, a to hraji CV "taky fialově"), díky DMG managementu určitě ztropí víc DMG s torpy a ohni, protože může efektivně útočit vpodstatě na libovolný cíl, ať je to DD, CA, nebo BB a CV. Nejde to asi vždy, ale většinou lze. AP pumy jsou pro hráče jako já. Pro hráče, kteří převyšují průměr, ale nejsou skvělí. Orientují se na mapě, umí spočítat riziko, rozhodnout se kdy zaútočit. Problém je, a vidím to i u sebe, že si někdy nemůžu vybrat KDE zaútočím. Prostě tam není vhodný cíl pro AP pumy. Jak moc úspěšný asi bude nálet dvěma skupinami AP DB třeba na NC, zvlášť když není v suicide - pushi někde úplně sama a má poblíž ještě jednu dvě tři další lodě? Bude rád, když doletí ke shozu. Takže třeba zaútočí místo toho na cíl, který APčky zdemoluje, ideálně osamělý Bismarck bo Tirp a jim podobní, nafarmí DMG, ale ztratí třeba i hru kvůli tomu, že nemohli "přiložit pod kotel" tam, kde to bylo skutečně třeba. Sám silně zvažuji, jestli nevyměnit AP za HE. I kvůli tomu, že furt musím lovit nějaká DDčka. Edit - Havran mi to vzal v podstatě "z klávesnice".
 13. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  To soulasím, jsem v půlce cesty na Essex a na Lexim svačím Bismarcky a Tirpy nejraději, protože žere AP bomby jak na běžícím páse, majstrštyk jsem dával do vlákna o úspěších, byla to oneshotnutá Moskva na 10 citadel. I já mám dmg převážně z APček. A to může u Grafa být slušná zbraň, kolik to vlastně může mít letadel v těch útočných skvadronách, včetně capt skillu?
 14. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Těžko říct, no, nikdá jsem ho nehrál, tak se můžu jen dohadovat. Nicméně by bylo do jisté míry pochopitelné, že by ho udělali jako Kagu, která má také slabá letadla, i když jich má kupu. Na svých tierech to budou zvířata, ale o dva tiery výš... hmm hmmmmm heh, zrovna se mi s lexim načítá bitva proti dalšímu Zeppelinovi :DD
 15. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Mě přijde schopný, prolétly mi dvě eskadry DBček, které jsem s fightery nestihnul interceptnout a naložily Amagi jen tak za 50k . Jen ty poletuchy má asi dost slabý, na jeden dobrej štráf to popadalo ,navzdory těm velikým formacím, jak muchy.
×