Jump to content

Gomez_Addams

Players
 • Content count

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2044
 • Clan

  [T-N-T]

About Gomez_Addams

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jihlava

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Nebudu to rozebirat, jsem v praci. Jde o system, kde dostatecne vytrvale rajce proste odehraje dostatecny pocet bitev, aby se tam doskrabalo. Ano, dobry hrac se tam dostane o neco rychleji, to asi ano. Ale rank 1 se automaticky nerovna dobremu hraci. I o mnoho vetsi mazaci nez jsem ja jiste uznaji totez. Nezlob se.
 2. Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Nevymizi. Vyssi rank nema se schopnosti hrace co delat. Bohuzel.
 3. Soucasny stav me bavil, hral jsem pouze CV, kdy me rng mechanika odradila od ostatnich trid lodi. Nastudoval jsem si potrebne informace a natrenoval jejich vyuziti v CV hre. Postupne jsem se stal uchazejicim, byt ne skvelym, hracem. Byl jsem rad, ze jsem prohral s lepsim cv hracem, ktery mne prehral diky tomu, protoze to umel. Stejne tak jsem rad nekoho prevalcoval ja. Prislo mi fer, ze vyhraje lepsi hrac cv. Bylo pro me v poradku postupne vymazat dve full BBcka plujici jeden za druhym na porazku, ackoliv kdyby pluly spolu, nemel bych temer sanci jim ublizit. Stejne tak bylo ok, kdyz si me vycmuchalo DDcko a dojelo si pro me, zkratka prima vykon chlapika na mustku onoho torpedaka. Libila se mi ta "slozitost" a jista narocnost gameplaye, protoze pro mne byla motivujici se ho naucit. Touzil jsem po jeste o neco hlubsim mikromanagementu, moznosti vymen munice v prubehu boje, palivoveho systemu u letounu, moznosti lehkych specializaci jednotlivych letek atd... OP trida lode? Ne. Existuje jen lepsi nebo horsi hrac. Co zbyde ted? Prd. Klikaci blbost, stejne tak podobne uhozene animace manevru letadel, nesmyslne hejno eroplanu jak na prehlidce.. Uz dal nepokracuji, nejste trubky, vite sami, co tim myslim. Takovouhle blbost muzu klikat jednim prstem na mobilu. Jestli jsem jediny, kdo to tak vidi.. No nic. Je to skoda a smutny konec dalsi hry. Nezlobte se, snad jsem nebyl sprosty, ani nevim..
 4. Jooo, zrovna tyhle kousky ty APcka zerou pekne , to mas recht..
 5. Otázky pro WG

  Sabotáž. Osazenstvo kormidelny rozvěsit po ráhnech. To samé mám já. Divnost.
 6. ..nezlob se, ale opravdu povazujes s T6 CV MM T+2 za problem? Povis i duvod?
 7. Otázky pro WG

  ...mluvi tu nekdo o italske premiove cv Aquilla?! Aha, nemluvi... No ja jen kdyby.. Nikoho se nesnazim ovlivnit Co treba pustit chlup o reworku cv?
 8. Uz me serou ty debilni Saipany, kurvafix no je to normalni, abych se snazil chranit T5 lode s T7 letadly proti T9 erum? Za jazyk se omlouvam, ale dva Saipany za vecer stacily, treti hru proti te kokotine jsem dobrovolne leavnul a jdu spat, nemam na to nervy. Rework nutny! Snad to pak bude jeste horsi
 9. moje postřehy

  Projed si wows wiki a rady tady na foru, zda sevmi, ze by to mohlo pomoci.
 10. Otázky pro WG

  ..predvalecny jazykovy kurs v Krasnojarsku
 11. Co s teamkillem?

  Odrenej lak nevadi, ale nesmahnuls ho trebas dely, kdyz jsi proplouval kolem a koukal do zamerovace?
 12. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Krom té Romy, která šla jako jednohubka se 3/4 HPčky na vrub AP DBčkám, většinu DMG napráskal torpama. Já DMG svůj rozdal vcelku bez potíží, ale s jedním stíhačem nezastavíš tři nebezpečné letky, které najednou může poslat, kryté stíhači. Pokud si pohlídá, abys ho nějak hromadně neštráfnul, tak je to potíž zastavit. A to Lexi má slušnou AA obranu. Jak říkám, v Shokaku bych měl asi větší šance, díky dvěma letkám stíhačů.
 13. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Dva torpy. Hrál to jen na surový DMG output, vůbec si mých poletuch nevšímal, jen potápěl. Zajímavá a v tomto případě velmi úspěšná taktika. Jeho stíhači na štráf nevydrží, ale bacha na "dogfight", letadel v letce má kupu a jsou to T7čky, tzn dogfighting expert..
 14. Premium Ger t8 CV Graf Zeppelin

  Právě mě v bitvě doslova "přetlačil" Graf. Já na Lexim 160k DMG a 3killy, ale ani to nestačilo, aby si celkem v pohodlí nepotopil mě a dalších pět lodí, včetně oneshotu Romy APčkama. Musel mít tak 250k DMG. V půlce bitvy vedeme o tři lodě, říkám si, že si to v pohodě dofarmím do konce a najednou tohle, myslel jsem, že mě trefí :D Takže jak už tu padlo, že je vcelku slabý.. Dělal jsem s jedním stíhačem, AA baráží, WSAD hackem co jsem mohl, ale měl mě na talíři. Byl to jistě slušný hráč, ale.. Snad Shokaku a dva fighteři by mohli pomoci. Lexi má v té jedné stíhací grupě trochu smolíka,no.
 15. Otázky pro WG

  CV za freečka??? Sniff sniff..
×