Jump to content

PfaJir

Players
 • Content Сount

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2512

About PfaJir

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. PfaJir

  KING OF THE SEA 8

  Gratulace k pěknému výsledku.
 2. Včerejší večer nebyl úplně povedenej. A "nejlepší" je, když se na vás soustředí 2 CV A jen tak pro dokreslení. Včerejší večer. Když se "daří, tak se daří"....
 3. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Jen taková drobná otázka. Jak by jsi to jako chtěl předělat? Mě vůbec nenapadá řešení, jak toho dosáhnout.
 4. Jak tu píší ostatní, noční bitvy, za dne by to tak dobře asi nedopadlo. Ve hře DD takhle defacto fungují, jako v noci. Spot DD za dne v průměru cca 6km je v reálu utopie. Příklad proti: 8. duben 1940. HMS Glowworm narazil na Admirála Hippera a nedopadlo to pro brity dobře. Jasně, nebyla to bitevka, ale i kdyby narazili třeba na Bismarka tak si myslím, že by to dopadlo stejně. Ve dne neměli šanci na únik a ani kouřová clona jim nepomohla, takže se rozhodli pro boj a němci je poslali na dno. Perlička na závěr. Kapitán z DD dostal posmrtně Viktoriin kříž. A dostal ho na doporučení německýho kapitána, na kterýho jeho odvaha udělala velký dojem a poslal přes Červený kříž britskému velení dopis. Já bych nebyl tak hrrr. Jestli ty ruský BB budou mít ten 15km radar tak budou mít v monzunu obrovskou výhodu. A přidat ještě noc ...
 5. Chtěli změnit, že CV hrálo stabilně +-5% hráčů a tak vymysleli todle. Nový způsob hraní - nový hráči co si to vyzkouší a třeba u toho i zůstanou. Ale nevyšlo to. Ti nový co zůstali max nahradili starý hráče co od toho odešli, takže po prvotním vyzkoušení se to vrátí na cca původní úroveň. Musíš ještě chvíli vydržet jelikož teď budou lidi ještě zkoušet britský CV a pak to zase klesne. A dřív se taky stávalo, že CV skončil poslední s min XP.
 6. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Holt to jinak nejde a musíš se s Hipperem mezi T9 a T10 držet stranou a dál, s nim to jde když má 17 km dostřel. S Baltimorem (a celkově s US CA) se musíš prvně schovat za ostrov a pak teprve pálit po tom co se přiblíží. Taky už jsem hodněkrát zjistil jak to od T10 BB bolí ze všech úhlů.
 7. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Já to beru sportovně a jako nutný zlo se kterým je třeba se poprat. Prostě to k tý hře patří a měnit se to nebude. Mě nejvíc ser.. nesoudní spoluhráči. Fakt mě jako dostávají někteří hráči co si sedí v T10 BB a celou dobu mi píšou, že jsem srab a budou mě reportovat, že to s Hipperem ostřeluju na 17 km a nejedu pomoct ke capu našim DD. Tydle lidi prostě nepochopí, že mě děla 400mm + citadelujou i přes čumák. Jsem se takhle jednou nachal vyprovokovat a jel jsem blíž. Nežil jsem moc dlouho. Yamato na salvu 30k dolů a zbytek vyžrala Montana. Zahrál jsem si cirka 2 min. Taky si myslím, že jako low tier si lákavý cíl, protože všichni vědí, že co ti vezmou už se nevrátí - není heal. Prostě T8 nějak přežít a hurá na T9.
 8. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Njn, ty jsi hold šikovnější. Ale musíš brát v potaz, že nás lam je tu víc a my se s tím hůř popasujeme.
 9. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Tak já měl s Hipperem na MM docela smůlu. Cca 70% bitev jsem byl s T9 a T10. A hodněkrát se mi stalo že jsem se pral s vyšší CA a když jemu začalo týct do bot tak se odspotoval a za 1,5min se ukázal znovu, ale s doplněným HP. Sice jsem si nafarmil DMG, ale nic jsem nepotopil (průměr na bitvu 50k DMG, ale potopeno pouza 0,57). To s Roonem se mi hraje o 100% líp, ten mi sedí.
 10. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Já třeba největší problém v +-2MM spatřuju u CA. A ten problém je opravářská četa. Do T8 to ještě jde, protože málokterá T8 CA má heal. Ale když jsem hrál s Hipperem proti T9 a T10 tak mě všechno bolelo, i blbej požár, protože o co jsem přišel to si už neopravím. T9 a T10 CA mají obrovskou výhodu oproti T7 a T8 CA.
 11. PfaJir

  Židle k pc

  Tak ať dobře slouží. A jak psala Lucy, přidělej pásy, kdyby jsi náhodou usnul ať nenáš obtisklou klávesnici na čele.
 12. PfaJir

  Židle k pc

  Originální řešení. Můžu jen malý dota, včem to původně jezdilo?
 13. PfaJir

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Teď už to funguje, ale včera to nešlo. Základní stránka podpory se normálně načetla, ale jakmile jsi chtěl kontaktovat podporu přes ten oranžovej odkaz tak to po cca 15 sec napsalo: "Něco se pokazilo, při načítání tohoto obsahu došlo k problému, zkuste to prosím později". Já bohužel screen nemám, ale zkus @Holmatek, ten to sem psal jako první a třeba screen udělal.
 14. PfaJir

  0.8.1 - Hlášení chyb

  Byla to jedna z možností. Tak nic no. Musíte doufat, že to další aktualizace vyřeší.
 15. PfaJir

  0.8.1 - Hlášení chyb

  Si říkám, jestli hrajeme stejnou hru. Co jsem upgradoval PC tak jsem ani jeden z výše uvedených problémů ještě nezažil. FPS mám stabilně 70-75 a do bitvy se dostanu cca 35 sec před začátkem a přístav zabugovanej nemám. Jediný co mě napadá je, že já nepoužívám žádný moduly. Není třeba možný, že od doby co zrušili podporu 32bit systému tak některý moduly se s tím nepopasujou?
×