Jump to content

PfaJir

Players
 • Content Сount

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3972
 • Clan

  [IDDQD]

About PfaJir

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. PfaJir

  Otázky pro WG

  Čau @YabbaCoe Chci se zeptat, když jste zrušily úspěch "Likvidátor" tak plánujete i změnit některé mise v kampani. Tam ho totiž musíš získat aby jsi splnil zadání. V článku o aktualizaci 8.8. jsem nic nenašel. Dík
 2. PfaJir

  SAP munice - ANKETA

  Se trošku obávám, že pokud už to do hry přijde a až následně zjistíme, že je to špatný tak už to WG nezmění. Aby pak už nebylo pozdě.
 3. PfaJir

  Otázky pro WG

  Čau @YabbaCoe Chci se zeptat, jestli se neplánuje omezení počtu DDček v rankedech (jak v norm. sezonách tak ve sprintech). Nevím jestli mám takovou smůlu jenom já nebo to tak mají i ostatní. Není vyjimka když mám 8-10 DDček na bitvu. A moc velká zábavo to teda není.
 4. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Tak úplně nesouhlasím. Možná stinheš víc bitev, ale když vyhraješ (v divizi daleko větší šance) tak dostaneš 1,5x víc. Když zdechneš hned na začátku tak můžeš vyskočit z bitvy a dáš si sólo, pak se zas vrátíš. Průměrně to čekání je cca +-5 min. takže ty dáš 5 bitev a já čtyři. S větší šancí na vítězství a na násobek za výhru mi to vychází +- stejně, ale je to zábavnější (aspoň teda podle mě).
 5. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Spolupráce 3 lodí ze 12 je neefektivní? Hrajeme stejnou hru? A není chyba právě ve vás? Co jsem koukal tak má skoro 50% bitev odehranejch v divizi a asi tak chce hrát. Podle tvého vyjádření jak preferujete hrát ve vašem klanu, se mu to u vás nedostávalo.
 6. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Ty jsi na ty divize nějak vysazenej. Podle mě je to nejzábavnější možnost hraní. S někym spolupracovat a nemusíš nic psát nebo se dorozumívat pomocí rychlejch příkazů. A mít v týmu divizi taky není někdy výhra. Už jsem několikrát zažil divize třeba DDček, který se sjedou v jednom smouku a tam se nechaj vytorpit.
 7. PfaJir

  Vývojářský blog

  Tak já myslím, že je to dost jasný. Ty navrhovaný vylepšení rozhodně nejsou kosmetický. Jako u BB +15% HP, -10% z disperze a vylepšní spotřebáku je obrovská výhoda oproti normálnímu stavu. Mě štve to, že někdo kdo bude mít hodně času si vyjet tydle vylepšení (já na to mít čas nebudu, chodím do práce) mě pak bude přehrávat s vylepšenou lodí a při tom jeho skill muže být hluboce podemnou. Prostě bude mít silnější loď, už nebude rozhodovat co kdo umí, ale kdo bude mít silnější loď. Když chcete aby lidi hráli nižší tiry tak udělějte nějakou novou kampaň a tam dejte úkoly pro lodě T IV-VII.
 8. Sice se spožděním, ale přece Vše nej k Tvým kulatinám.
 9. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  No jak říkám. Trefil nejspíš superstrukturu a jelikož ta nemá žádnej pancíř tak ten AP granát prošel moc rychle, neměl se o co zbrzdit, a aktivoval se až za lodí. Tím pádem dostal jenom overpen. Jasně, nevysvětlil jsem Imsimu technické detaily, ale v zásadě jsem odpověděl správně.
 10. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Čas aktivace roznětky už se tady řešil, takže ano. To ale nemění nic na tom, že prostřelil superstrukturu a je už jedno jestli ten granát explodoval za superstrukturou nebo až ve vodě. Pochybuju, že s tímhle padáčkem by jsi prostřelil nástavbu skrz, že by nastačil granát explodovat.
 11. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Jasně že jsou to padáky, ale nepadají kolmo, to možná až na hranici dostřelu ale ne na 13km. Zafungovala disperze a 2 granáty jsi trefil do velitelský věže někde nahoře, ty proletěly skrz a dopadly vedle lodi.
 12. PfaJir

  Otázky a odpovědi

  Proč? 2 granáty z plný boční salvy šly s největší pravděpodobností do superstruktury a tou AP vždycky projdou pokud střílíš do boku, to mi přijde v pohodě. 7 granátů šlo do nástavby a tam už zůstaly. Já v tom nevidím nic divnýho.
 13. PfaJir

  Otázky pro WG

  Čau Žabáku. Jen takový malý dotaz ohledně získávání úspěchu "Likvidátor". V kampani je pár misí, kde tenhle úspěch musíš získat, ale od tý doby co jste změnili mechaniku zaplavení jsem ho nejenže nezískal, ale ani jsem ho neviděl u žádnýho jinýho spolu/protihráče. Když už jste dost zásedně změnili DMG ze zaplavení neuvažujete i o změně kritéria k získání tohodle úspěchu? Docela by mě i zajímalo jaká je, po změně DMG ze zapalvení, úspěšnost v získávání týhle placky. Myslím, že ta křivka grafu šla výrazně dolů. Dík.
×