Jump to content

PfaJir

Players
 • Content Сount

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1857

About PfaJir

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. Se strýmem to nesouvisí. Na spoustu CZ/SK hráčů se nedostalo a napsali @YabbaCoe a ten zařídil zvýšení limitu. Takže velké poděkování jemu.
 2. PfaJir

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Před hodinou žabák psal, že zvýšili limit. Tak to zkus znovu.
 3. Před hodinou žabák psal, že limit byl zvýšen. Tak to zkus znova.
 4. Já to zadal přesně takhle a vzalo to.
 5. PfaJir

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Tak to zamrzí, že už to nefunguje. A nasere to, že spoustu těch kódů při tom streemu vybrali rusáci, angláni a další kterým to bude ležet v přístavu a na loď si to nedají ani jednou.
 6. PfaJir

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Jo, vlajka i nášivka, teď si ale nevzpomenu na ten kód. Koukni na twitch na dnešní kvakterky, tam to bylo. Myslím že je to CESKESTOLETI, ale radši se podívej.
 7. PfaJir

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Chci se zeptat, kam a jak se zadávají ty bonusové kódy (třeba na tu českou vlajku a nášivku)?
 8. PfaJir

  Vánoční Shipmas stream

  Vlajka i nášivka moc pěkný. Akorát nevím kam a jak se ty kódy zadávají. Oprava: už vím, a mám.
 9. PfaJir

  Vánoční Shipmas stream

  Tak to my máve večírky ve čtvrtek. Většina jsou přespolní a v pátek tradá po práci z Prahy pryč. 2x to bylo v pátek a účat byla mizerná, tak se šéf nasral a od tý doby to je ve čtvrtek. Naštěstí taky chlastá, takže v pátek nemůžen nikomu nic vytknout. Ještě se nestalo aby v pátek nenadejchal.
 10. PfaJir

  Otázky pro WG

  Já bych to tak černě neviděl. Ve spoustě her máš daný mise a úkoly, který musíš splnit aby jsi se dostal dál. Si pamatuju jak musel kamarád v Mafii vyhrát nějakej závod aby mohl pokračovat a než se mu to povedlo tak to hrál asi 50x.
 11. Když ty projekty a návrhy ruských BB existovaly, i kdyby třeba nedokončený, tak proč ne. Já jen doufám, že neboudou mít nějakou speciální perličku navíc, viz. radary s nejdelším dosahem na ruských CA a podobný nesmysly.
 12. To budou samý overpeny, když za tou "fasádou" nic nebude!!
 13. PfaJir

  Otázky pro WG

  Ale já to myslel i stím systémem co jsem navrhoval prve. Potom by ti kredity i XP byly k ..., když by jsi nedosáhl na ten požadovaný počet bodů. Kdyby se zasekli mezi tř. VII-VIII tak by museli hrát pořád dokola a hlavně se zlepšovat, aby postoupili. I kdyby už měli loď doexpenou tak by stejně dál jezdili s kamufláží, spotřebákama a vlajkama (už ne na XP, ale třeba na hašení požáru, flooding, zapalovaní, atd.). A na tom by všichni mohli vydělat. Vy na zlepšení ostatních hráčů a WG na vetší spotřebě doplňků. Mě se taky nelíbí jak to funguje. Když budu trpělivý a dám 3-3,5k bitev a všechny prohraju, tak se stejně na tu X dostanu. To absolutně není žádná motivace.
 14. PfaJir

  Otázky pro WG

  Jak říkáš (a bohužel máš pravdu), WG to nedělá pro naše pěkný oči, ale pro zisk. Ale tak úpně bez šance by to být nemuselo. Když se někdo zasekne třeba mezi VII-VIII a stráví tam víc času, tak by do toho mohl nasypat i víc peněz (za kamo a vlajky) aby se dostal výš. Víc bitev = větší spotřeba kamufláží a vlajek. Ve finále by na tom mohli vydělat všichni. WG víc peněz a hráči na vyšších týrech by už museli něco umět, což je přesně to co vy chcete. Víc nereálně to spíš vidím s ocelí. WG se víc vyplatí nalákat masy na ocel než to, že odejdou dobří hráči (viz třeba jak psal @Bergham), těch je % daleko míň.
×