Jump to content

gall71kg

Players
 • Content Сount

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  29436
 • Clan

  [RR1]

About gall71kg

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 05/04/1971
 • Insignia
  [RR1]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. e ale z tom stalom to nie przesadzają tyle jej że nie wiadomo co z tym zrobić, pazerniaki!! myślom że ludzie nie majom co robić tyko w stateczki na parząc takie wymuszanie byśmy ciągle tu siedzieli he he nie porozumienie. Z roku na rok coraz to większy syf.
 2. gall71kg

  Kampania sieciowa: ostatnia bitwa Bismarcka

  ciekawy pomysł zobaczymy jak będzie z wykonaniem . a tylko tyrpica niech nie robią bo będzie trudno bronić się na kotwicy
 3. gall71kg

  Obrażenia z dział - MECHANIKA

 4. CO TO ZNOWU NACIONGAJOM NA KASE ? KAŻOM PŁACIĆ ZA TE SAME OKRĘTY CO JUŻ MAMY W PORCIE TYLKO Z INNOM NAZWOM HEHE NIC TU JUŻ MNIE NIE ZDZIWI!!
 5. gall71kg

  Niemieckie niszczyciele w Zbrojowni

  A CO TO JUŻ MISJE NA TENIEMIECKIE NISZCZARKI Z ŻETONAMI SIE SKOŃCZYŁY? A TO TERAZ ZA KASE ? A GDZIEŚ ŚIE RAKLAMUJOMŻE TO DARMOWA GRA
 6. następni łasi na kasę!!!
 7. gall71kg

  Leone w Zbrojowni i Sklepie premium

  co jest znowu kasa się nie zgadza? może dla tego ze to samo dziadostwo chcecie nam wcisnąć ! zwłaszcza to włoskie strzela to raz na minutę i jeszcze lecą te pociski nie tam gdzie celowałeś a jak coś trafią to rykoszety i rozkruszenia. PP same bzdety. I ten kamuflaż za stal he he he żeby on dawał takie same możliwości co som na okręcie premium można by było się nad tym zastanowić ale za tylko niklowany wygląd pół roku ciułania za coś takiego to nie porozumienie.
 8. gall71kg

  Kalendarz zwodowania: Marzec 2021

  i na co ten kalendarz ?? a ten yubari miał być przeciw lotniczy na 4 poziomie a on nie potrafi zwiadowczego samolociku zestrzelić żenada!!!!!!!!!!
 9. gall71kg

  Historia marynarki na fotografiach: Tirpitz

  no o co tyle hałasu z tym tyrpicem jak jest to teraz najgorsza promka w grze.
 10. gall71kg

  IX WUJING

  IX WUJING to nic innego jak dzewkowy okręt IX poziomu francuska alisja tak dosłownie nie rużni sie niczym po za nazwom i kamo jak zwykle poszli na łatwizne i naciągajom dzieci na kase, a czemu? a temu że okręt premim a wienc za piniążki powinien się czymś wyrużniać a tu nie ma niczego takiego. co on potrafi? o tak dobrze sie pali a jego celność to rożutnik do g...u (cenzura)taka bo sie znowu zgorszom to tyle nie dawac sie naciągać.
 11. gall71kg

  Tygodniowe misje bojowe: zniżki i nagrody!

  jejku i znowu to samo tak sie tym chwalom jak kura co zniosła jajko chojni jak zwykle
 12. hi a bencham wróci??
 13. gall71kg

  Z-44 IX premium

  mam go
 14. wydało sie oni sprzedajom tego wujanga z 200% PD ale zwykłym OSZUSCI zwykłe pd na okręt premiowy może ktoś to wytłumaczyć po co nam zwykłe PD na okręt premiowy?? total idiotyzm .A po drugie to dziadostwo ten okręt nie kupujcie tego dziadostwa rozżutnik do gnoju i pali sie lepiej niż grile na wiosne.
×