Jump to content

iraopole

Players
 • Content Сount

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12038
 • Clan

  [BAWY]

About iraopole

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. iraopole

  Royal Navy Event

  No to WG w tym evencie mnie rozpieściło komplecik RN DD w porcie:)
 2. iraopole

  Royal Navy Event

  O jaki fajny bonus 2 kontenery za złotą ligę.
 3. iraopole

  Kontenery Royal Navy

  Jak dotąd misje na T5 i T6 ze zwykłego kontenera a z premium misja na T7:)
 4. iraopole

  SK za każdy 10T

  1 - 50K wolnego expa 2 - 25 Wyvern 3 - 100 India Yankee 4 - 100 November Foxtrot 5 - 1K dublonów 6 - 50K wolnego expa 7 - 30 dni premki 8 - 100 Equal Speed Charlie Lodon 9 - 14 dni premki 10 - 15K wungla 11 - 14 dni premki 12 - 100 Zulu Hotel 13 - 100 Zulu 14 - 50 kamuflaży Walentynkowych 15 - 15K wungla Całkiem fajnie :)) Darowanej szkapie w kły się nie zagląda :D .
 5. iraopole

  Kontenery Royal Navy

  3 kontener za misję i wypadła misja na T5 RN DD.
 6. iraopole

  "Rankingowy sprint"

  Ech.... Po co jakieś kombinacje cały czas twierdzę że najlepszym rozwiązaniem jest "zwycięzcy biorą wszystko" i nawet pierwszy z przegranej drużyny nie zachowuje gwiazdki. Całkowicie rozwiązało by to problem z grą pod zachowanie gwiazdki.
 7. iraopole

  Problemy z baterią dodatkową

  Przedwczoraj robiąc operację na Szarnim przez prawie połowę czasu bitwy nie mogłem nic namierzyć dodatkową a aa namierzałem bez problemu cały czas.
 8. iraopole

  Nowe stateczki

  Zawsze można je wykorzystać do kupowania modułów jak są za pół ceny. Jak się skończy ich czas to moduły za friko wędrują do inwentarza:))).
 9. iraopole

  SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  2-100 flag +50% expa i 7 dni premki. 3- 14 dni premki i moduł doładowania silnika 4- 50 kamo gamescom i 15k wungla:)))
 10. iraopole

  Nasze "osiongniencia"

  W paczce aslana mod: Custom Battle Loading Screen
 11. iraopole

  Nasze "osiongniencia"

  O to ja też mam bitwę z cyklu: Byli totalnie lepsi :D
 12. iraopole

  "Rankingowy sprint"

  Zgadzam się że na rankingówkach od razu widać kto grał klanówki a kto nie, taktyka co niektórych graczy jest tak zaskakująca że czasami dobrą chwilę się zastanawiam co oni w zasadzie chcą zrobić. Często sam płynę osłaniać naszą flankę przy czym oczywiście jestem od razu wyzywany , raportowany i cały czas pingowany na mapie "bo nie płynę ze wszystkimi jak przystało na porządnego leminga"(choć żeby nie było nie jestem jakimś geniuszem taktyki ale wiem że capy i ich obrona to dosyć istotny element, który pozwala wygrać bitwę). Jeśli chodzi o różne tiery na rankedach to ten pomysł mi się podoba(choć wiem że nie wszyscy mają okręty 10 tieru). Zmieniłbym tylko to żeby w przegranej drużynie wszyscy tracili gwiazdki wyeliminowało by to graczy grających tylko na zachowanie gwiazdki i wymusiłoby grę na wygraną czyli "zwycięzcy biorą wszystko". Wiem że pewnie zaraz poleci hejt na mnie za ten pomysł ale co tam jest to tylko moje zdanie. Wszystkim życzę szybkiego wbicia pierwszej rangi. P.S. Jestem pomidorem i jestem z tego dumny:)
 13. iraopole

  Bitwy Rankingowe

  Dziś dochodzę do wniosku iż pierwszy gracz w przegranej drużynie nie powinien zachowywać gwiazdki, co niektórzy grają tylko na zachowanie gwiazdki zamiast grać o zwycięstwo:(
 14. iraopole

  MatchMaker - Poprawki

  Na jakieś 20 bitw tylko 2 razy MM dobrał po staremu. Zaś dziś jest trochę podejrzanie dobierani gracze bo w bitwach są same serie po 7/8 porażek i 6/7 zwycięstw.
 15. iraopole

  Jakość i stabilność

  No i ponownie kaszana na operacji w końcowej fazie wywalało mnie non stop, co wszedłem do bitwy to od razu wywalało i tak do końca operacji.
×