Jump to content

iraopole

Players
 • Content Сount

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  22001
 • Clan

  [BAWY]

1 Follower

About iraopole

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. iraopole

  [0.9.11] Dyskusja ogólna

  U mnie wszystko wczoraj działało cacy aż do piątej bitwy gdy wywaliło mnie z gry (oczywiście w najgorszym możliwym momencie). Po ponownym zalogowaniu zacząłem mieć takie same problemy jak koledzy wyżej.
 2. Zaszalałem i kupiłem paczkę 20 średnich wypadły Orkan, Makaron, T-61, Vanguard, E. Loewenhardt, 2K dublli i szmatki oraz trochę kamo tak więc z kosztami to na plus. Zdzisław masz może namiary na maszynę co zamiast ping robi ding bo bym był zainteresowany takową:))))
 3. iraopole

  Minnesota [IX]

  Ten okręt to ledwo pływająca kupa g.... .
 4. Zrobić je tylko do zbijania gwiazdek i rocznicowych SK:)))
 5. E tam nie narzekaj jaki kraj i jaka MW takie bonusy, był też POLSKI stream z okazji rocznicy powstania MW i wielkie G z tej okazji dali.
 6. iraopole

  Test SEZON - Rankedy

  Fakt niemiaszków było dużo ale jak się dobrze Massą zagrało to i Tirpitz nie był straszny:))). Tak jak pisałem wszystko zależało od umiejętności i odpowiedniego wykorzystania okrętu i mapy a jak się dało ciała to pretensje tylko do siebie można było mieć a nie jak teraz w tych rankedo-losowych bitwach zależnych całkowicie od MM.
 7. iraopole

  Test SEZON - Rankedy

  He, he "bitwy rankingowe" czyli kolejna wersja bitw losowych w mniejszych teamach i z bonusowymi nagrodami uzależniające twoją "pozycję w rankingu" od tego komu MM wylosuje mniej ameb w teamie. Jak na razie to tylko sprint 1 na 1 miał coś z rankingiem wspólnego gdyż tam rzeczywiście wszystko zależało od umiejętności gracza a nie od szczęśliwego MM. Szkoda że WG nie chciało rozwijać tego z 1 na 1 bo to był moim skromnym zdaniem ich strzał w dziesiątkę.
 8. iraopole

  Piąta Rocznica WoWs - Superkontenery

  Z 40 SK wpadło: Viribus Unitis Okhotnik 7 000 dublonów 51 dni premki 50 000 wolnego expa 30 000 wungla 100 uroborosów 75 bazyliszków i skylli 50 wiwern 25 hydr i smoków 300 india x - ray 200 november echo setteseven 100 juliet charlie, india delta, india yankee, sierra mike, equal speed charlie london 50 księżycowych wojowników, serpentyn noworocznych, rewolucyjnych i przestrzeni sci-fi Podsumowując to jak dla mnie całkiem niezły drop:)
 9. iraopole

  Public test

  Rusza dziś o 18:30 Kurczaczki Druvik był szybszy:) pozdrawiam:)))
 10. iraopole

  Na randomach nie da się grać....

  Oczywiście nie ma problemu z MM w tej grze i nie ma on najmniejszego wpływu na wynik bitwy: Oczywiście bitwa zakończyła się totalnym gwałtem i nie uwierzycie ale wygrała drużyna z mniejszą ilością czerwieni.
 11. iraopole

  Puerto Rico - wart czy nie - wydanych dublonów?

  PR posiadam ze wsparciem 2 bostów za dublony. Podchodzę do tego jak do kupna jakiejś 8 tierowej premki wraz z pozostałymi bonusami(stal , wungiel oraz 2 okręty które wypadły mi z kontenerów ze stoczni). Czy PR dupę urywa?- to choć mam na nim za mało bitw rozegranych ale jak na razie wszystko wskazuje że ma duży potencjał, jak jesteś skątowany przodem jest w stanie całkiem nieżle odbijać pod większym kątem zaczyna łapać buły. Minusem jest to że stajesz się celem priorytetowym i nawet BaBeczki z drugiego końca mapy do ciebie walą(Yamato na 30kilometrach na mnie polował). Pytanie czy jest wart tyle dublonów to już indywidualna sprawa każdego gracza sam uważam że ponad 50k dublonów to gruuuuuba przesada ale już 14k jak w moim przypadku to mi się opłaciło.
 12. iraopole

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Bardzo fajny tryb, grałem na Massachusetts i Richelieu. Największą plagą jak dla mnie były Tirpitze i krążki z torpedami, cztery bitwy przeciwko lotnią nie stanowiły problemu(chyba miałem szczęście do słabych operatorów), jeśli chodzi o DDeki to tylko raz przegrałem. Grając na BB tylko raz wylosowało mi taki sam pancernik.
 13. iraopole

  Test SEZON - Rankedy

  Kurcze orłem nie jestem ale paru gigantów z tej listy spotkałem.😢
 14. iraopole

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Panowie czy aby odpalić darmowy czas na Twich Prime trzeba podawać dane karty kredytowej?
 15. Potwierdzam remis to jak przegrana:((
×