Jump to content

tige1_destroyer

Players
 • Content Сount

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2699
 • Clan

  [WMDPL]

About tige1_destroyer

Recent Profile Visitors

173 profile views
 1. tige1_destroyer

  Zuiho

  Bardzo dobry lotniskowiec , wspaniałe ułożenie eskadr samolotów , dobra obroną przeciwlotnicza , sporo HP . Polecam wszystkim , którzy lubią japońskie lotniskowce .
 2. tige1_destroyer

  Hosho

  Mnie się podoba ten okręt
 3. tige1_destroyer

  Kaiser (Tier IV)

  Bardzo dobry okręt , dobry zasięg artylerii głównej , fajna artyleria dodatkowa oraz dobra obroną przeciwlotnicza ( po ulepszeniu okrętu obroną przeciwlotnicza jest jeszcze lepsza ) Polecam wszystkim , którzy zastanawiają się nad zakupem pancernika z IV tieru.
 4. tige1_destroyer

  Kolberg, III tier

  Super okręt ! Duża liczba dział , wszyscy co krytykują ten okręt powinni pomyśleć , że w tym okręcie jest aż 12 dział 105 mm . Może działa nie mają dobrej siły i nie zabierają zbyt wiele HP , ale ludzie tutaj mówią , że działa nie nadają się prawie do niczego , a ja po 35 trafieniach zatopiłem Tenryu , a wtedy Japończyk miał całą liczbę HP , a ja walczyłem z nim sam na sam . Polecam ten okręt wszystkim graczom.
 5. tige1_destroyer

  Kawachi

  Kawachi całkiem sympatyczny okręt .Mimo , że wszyscy go krytykują to mi się on podoba , jedynie nie podoba mi się w nim jego krótki zasięg artylerii głównej . Oprócz kiepskiego zasięgu okręt spoko polecam fanom japońskiej marynarki wojennej .
×