Jump to content

PietroMaximoffTR

Players
 • Content Сount

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5581
 • Clan

  [DR-KS]

About PietroMaximoffTR

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 02/18/1990
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

945 profile views
 1. PietroMaximoffTR

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Oyunu bırakıp başka oyunlara dalalı oldu baya. Forumun kapanacağını öğrenince uğrayayım dedim. Aranızda forumu sayfalarca bilgi paylaşmak için kullananlar vardı. Teşekkürler herkese çok yardımları oldu. Yayıncılara da ekstradan teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
 2. PietroMaximoffTR

  [ TCG ] Turkish Naval Forces

  Tebrik ederim arkadaşlar. Oyunlarınızı izlemek çok güzeldi. Başarılarınız devamını dilerim. Örnek olması dileğiyle.... :)
 3. PietroMaximoffTR

  Bu MM'de ne yapmamızı bekliyorlar

  Buna kesinlikle katılıyorum. CV kısmını bilmiyorum ama özellikle muhripler için bu çok önemli. 8 tier bir muhrip son slotta gizlenme yükseltmesi verebilirken tier 7 muhripler veremiyor bu durumda tespit menzilleri arasında ciddi bir fark oluyor, tier 7 muhriple kendinizi t9 maçta bulduğunuzda oyun eğlenme amaçlı yapılan bir işten çok eziyete dönüşüyor. Oyundaki tüm t7 muhripler için t8+ mm'ye özel bir slot eklenmesi güzel olabilir. Bunu yanılmıyorsam uçak gemilerinden Enterprise için ek bir slot yardımıyla çözmeye çalışmışlardı test döneminde, oyun içindeki son halini bilmiyorum belki hala öyledir, sonuç olarak demek ki WG'nin istese yapabileceği bir şey.
 4. PietroMaximoffTR

  Sıralamalı savaşlar : 8. sezon Favori gemileriniz ?

  Zırhlıları bilmiyorum ama ben muhriplerde Loyang ve Akizuki, kruvazörlerde de Chapayev ile oynamayı düşünüyorum. Bence bu sefer fazlaca uçak gemisi göreceğiz. (:
 5. PietroMaximoffTR

  Holiday Lottery - Try your luck!

  Hello, thanks for lottery. 1 - Prinz Eugen 2 - t-61 3 - Molotov Good luck all ;)
 6. PietroMaximoffTR

  Shipmass hediyeleri

  Ben normalde WG'nin yayınından değil Rykzet'in yayınından kamuflaj paketi kazanmıştım pazartesi ama WG twitch üzerinden bir mesaj atmış "yayında bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler" diye yazıp bir kamuflaj paketi kodu göndermiş Cuma günü. Gereksiz mailler kısmında belki vardır bakın isterseniz.
 7. PietroMaximoffTR

  Time for console WG?

  War Thunder announced that they have begun working on a version of xbox versiyon of game. They had an agreement with microsoft. So basically why those people have to play naval forces in War Thunder? This game really deserves to be in console and it has to be in near future. Otherwise it will be too late. There is no alternative for WoWs for now in console platforms.
 8. This so true. Duke of York -->French BB's???
 9. PietroMaximoffTR

  Gemi önerisi acil!

  Loyang oynaması çoook zevkli ve takımını galibiyete rahatlıkla taşıyabilen bir gemi. Çoğunlukla oyuncusuna bağlı olsa da diğer iki geminin bu potansiyeli olduğunu düşünmüyorum. Mesela teknik ağaçta da Atago'nun yaptıklarını yapabilecek hatta bazı noktalarda daha iyisini de yapabilecek bir gemi bulabilirsiniz örneğin Charles Martell torpidoları bir kenara bırakırsak Atago'ya kıyasla uçaksavar, hız, menzil, yükleme süresi gibi avantajları olan bir gemi. Tabi yatkın olduğunuz dal ve oyun şeklini bilmiyorum. Tavsiyem Loyang'ten yana Tirpitz ile ilgili bilgiler yukarıda verilmiş, Tirpitz'e de çok ihtiyacınız var mı bilmiyorum. Fakat herkesin iyi bir t8 muhribi olmalı. :D
 10. PietroMaximoffTR

  Bir Bilene Sor !

  Nasıl yani? Gemilerin uçakları düşürme şansı gibi yazılı olmayan bir durum mu var? Bunu bilmiyordum.
 11. PietroMaximoffTR

  Halloween Stream - Your Questions

  Are you sure? """[–]Sub_Octavian 4 points 13 days ago Ranked battles seasons will continue. We're aiming to have one pretty soon (this year) :) However, we will try to avoid overlapping big activities like Ranked and CvC - because the playerbase of these modes seem to be not entirely different.""""" source:
 12. PietroMaximoffTR

  Halloween Stream - Your Questions

  noone asked ranked season? :/
 13. PietroMaximoffTR

  TÜRK SAVAŞ GEMİLERİ

  Salak Polonya gemisi dediğin gemi Błyskawica ki benim oyundaki favori gemilerimden biridir. O salak geminin yukarıda saydığın gemilerden tarihsel olarak aşağı kalır bir yanı yok, ikinci dünya savaşında 6 yıl boyunca Dunkirk operasyonu dahil savaştan savaşa koşmuş bir destroyer. Neymiş onlar diyorsan seni aşağıdaki videoya alalım.(Türkçe altyazılı izleyebilirsin) Bunun dışında şu konuyu inceleyebilirsin.
 14. PietroMaximoffTR

  [SCRUB] The Scrubs - Recruitment thingy

  Nooo, i know SCRUB I'm only %51 winrate potato mate. Thank you. But when you open second or 3rd clan why not..
 15. PietroMaximoffTR

  [SCRUB] The Scrubs - Recruitment thingy

  Actualy I'm not ready, cause I dont have a clan.
×