PietroMaximoffTR

Players
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3866

About PietroMaximoffTR

Profile Information

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Kolay kolay köşk yemiyorlar evet yalnız benim asıl rahatsız olduğum nokta bu değil. Ben bu gemilerin damage tank'lama potansiyelinden çok rahatsız oluyorum. Bazen takım arkadaşlarınızın yerine tank'ladığınız 20-30 k. hasar maç bile çevirebilir fakat bu miktar 8. seviye üzeri İngiliz zırhlılarında çok rahatlıkla 100 k'nın üzerine çıkıyor, bunun üzerine bu gemiler hiçbir şey olmamış gibi savaşa devam edebiliyor. Bu da bu gemilerin nadiren maç kaybetmesine sebep oluyor. Benim bununla kişisel mücadele etme yöntemim Conqueror'ü maçta yalnızlaştırıp çevresindeki gemilerin yok edilmesine destek verdikten sonra Conqueror'a dönmek üzerine. Aksi halde çevresindeki gemilere sıkmak yerine sinir olup Conqueror'a ateş etmek çoğu zaman havada uçuşan boş damage oluyor. Çünkü sadece dakikalar sonra bu gemi sanki onca süre hiç o gemiye ateş etmemişsiniz, onlarca mermi hasarı yangın hasarı vs. vermemişsiniz gibi geriye geliyor. Bu da hem takımı hem de onu hedefleyen oyuncuları moral olarak çok etkiliyor. Demek istediğim özetle bu gizlilik+super heal bu gemi için çok fazla. Dikkat ettiyseniz daha bu geminin zaten hali hazırda yüksek olan hasar potansiyeli ve zırhına girmedim bile. :) Acilen müdahale edilmesi gerekiyor zaten Conqueror oyuna dahil olduğundan beri diğer T10 zırhlıların oynanma oranı bütün server'larda düşmüş vaziyette.
 2. Actually, its better then every other tier.
 3. Sanırım ikinci bir USS Kidd faciasına doğru gidiyoruz. Sahi o gemiye ne oldu? Geliştiricilerin masaüstünden çöp kutusuna tut sürükle yapıldı sanırım. Bazen olmuyor işte, yapılan her gemi tutacak değil ya.
 4. I heard it ll be in 7 vs 7 CA: team needs Des so much in this situation. Because nothing can stop Hakuryu except Des, especially if the number of ships are limited in combat like this. So if you have two Des in your team, you can completely counter CV. Maybe one Des and Moskva can be nice too for additional radar range. Otherwise if enemy has Midway, it changes. DD: Gearing! BB: Yamato? CV: Dont know.
 5. Sorry, if it ll play with same maps, there is no escape from Lo Yang's huge hydro for any DD. When Lo Yang players can see right positions, probably ll dominate the tier 8 ranked for their team. I can see all early enemy DD kills and spotted torps.
 6. Sadece maça giriş ekranında sorun varsa işlemciyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Bu sırada en çok kullanılan oyun dosyalarından biri haritalar. Belki harita yüklemesiyle ilgili bir sorun olabilir. Yakın zamanda bir taşıma yaptıysanız farketmeden bir şeyler taşınmamış ya da silinmiş, hatalı kopyalanmış vs. olabilir. Sanırım oyunu silip baştan kurmak her zamanki gibi kesin çözüm. :/
 7. Merhaba, oyun 32 bit yalnız. Geçenlerde WoWs yazılımcılarından biriyle başka bir konuda(Mac Os'daki donmalar) iletişime geçmiştim cevabı aynen kopyalıyorum. Sorun oyunun 64 bit desteklememesine bağlanmıştı özet olarak, belki sizin sorun da bu olabilir. """"" Hi MelihYou can try turning down the graphical settings for World of Warships, but that won't completely fix the issue. This is a known issue that we hope to fix down the road, but it will take a lot of work. If we can get the 64-bit version of the game running that would fix a lot of issues like that so that is what we are focussing on right now. ThanksVince """
 8. 0.6.9

  Son güncellemenin notlarında "Mac OS ve Windows kullanan bilgisayarlarda görülen çökmeler giderildi." demişler bakalım belki benim sorun da düzelmiştir. Teşekkürler olmadı El Captain'e dönmeyi denerim.
 9. 0.6.9

  Şimdi o gösterdiğiniz dosya zaten mac wrapper yani wargaming'in değil bu oyunu Mac'te oynamamızı sağlayan codeweavers şirketinin hazırladığı dosya. O her güncellemeden sonra değişmeli, ben de değiştiriyorum zaten. Fakat onun değişmesi bu sefer benim için sorunu çözmedi. Bunu da denedim. Launcher dosyalarını sildim. Sonra? Yeniden kurmak dediğiniz wrapper'ı tekrar application klasörüne taşımaksa yaptım o 300 mb dosya tekrar yerine geldi. Sonuç yine aynı. Oyunu silip tekrar yüklediğinizde de o launcher dosyalarını silinip yeniden yüklenmiş oluyor zaten. Meselenin o dosyayla ilgili olduğunu sanmıyorum. Sorun oyunun işlemciye random bir zamanda aşırı yük bindirmesinden kaynaklanıyor dediğim gibi muhtemelen son güncellemenin bir yerinde saklı. Bu bazen bir saat boyunca arka arkaya 3 kez oluyor, bazı günler ise hiç olmuyor. Bu anladığım kadarıyla imac ve macbook pro'da değil daha çok air'larda oluyor. Çünkü bu sorunu yaşayan kişilerin sorunu aynen devam ediyor, benim dışımda da var. örnek son yazılan post: https://forum.worldofwarships.com/topic/38129-playing-on-a-mac-dstud39s-guides-and-troubleshooting/?page=56
 10. 0.6.9

  Oyunu zaten macleaner'la 2 kez silip tekrar yükledim. Silme yönteminin dışında codeweaver ekibinin silme tavsiyelerini de uyguladım. Sorun devam ediyor ve muhtemelen son güncellemenin içinde bir yerlerde gizli henüz bulamadım. Oyunu 1440x990 16:10'da oynuyorum. Çözünürlüğü düşürmeyi de denedim ama sonuç aynı, grafik ayarları şimdi en düşükte daha önce orta seviyede oynuyordum ama son güncellemeden sonra intel kartlar için şimdilik en düşüğe almayı tavsiye etmişler. https://na.wargaming.net/support/kb/articles/813
 11. 0.6.9

  Son güncellemeyle birlikte MAC OS yine kullanılamaz halde. Normalde oyunun giriş kısmında hata alıyorduk ve wrapper'la düzeltildi. Ancak 2 random savaşta bir hala donma sorunu yaşanıyor. Sadece müzik devam ediyor ve ekran kilitleniyor. Her hangi bir FPS ya da ping sorunu olmaksızın ve hata mesajı almadan bu sorunu yaşıyorum, ancak Mac'i kapatıp açarak oyuna tekrar dönebiliyorum. Mac'in bilgileri aşağıdaki gibi; 1.8 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemci 2.9 GHz’e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz LPDDR3 bellek Intel HD Graphics 6000 Kontrol ettiğim kadarıyla Amerikan forumunda da birçok kişi benzer sorunlar yaşıyor. Bazı geliştiriciler özel mesajla bazı çözümler önermişler kullanıcılara ama öneriler mesajla olduğu için ne olduğunu göremiyorum. Amerikan forumuna da EU Account'umla giriş yapamadığım için kendim soramadım. Belki siz yardımcı olabilirsiniz. Aksi takdirde oyuna dönmem zor. https://forum.worldofwarships.com/topic/80899-wows-mac-wrapper-bugs-and-feedback-thread/?page=15
 12. 0.6.9

  i play on macbook air(March 2015-Intel HD Graphics 6000) still crashing with latest wrapper. i tried clean and reinstall two times but it didnt work well. i enter game but 2 or 3 match later everything freeze just music is going on. there is no fps or ping problem, they are normal. Just freezing once in every 2 or 3 matches. It doesnt show a crash report but it force me to restart mac after this issue. It didnt happen till this patch.
 13. smoke

  Think about this IFHE issue, Perth is one of the most effected ship after Duca. She ll only have %1 fire chance.
 14. smoke

  But you saw Sub_ said there are more changes regarding radar and IFHE. its engrossing.. lets see.
 15. Var, öğle saatlerinde oynuyorum ben daha çok istek gönderirim. :D