PietroMaximoffTR

Players
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4677

About PietroMaximoffTR

Profile Information

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Loyang oynaması çoook zevkli ve takımını galibiyete rahatlıkla taşıyabilen bir gemi. Çoğunlukla oyuncusuna bağlı olsa da diğer iki geminin bu potansiyeli olduğunu düşünmüyorum. Mesela teknik ağaçta da Atago'nun yaptıklarını yapabilecek hatta bazı noktalarda daha iyisini de yapabilecek bir gemi bulabilirsiniz örneğin Charles Martell torpidoları bir kenara bırakırsak Atago'ya kıyasla uçaksavar, hız, menzil, yükleme süresi gibi avantajları olan bir gemi. Tabi yatkın olduğunuz dal ve oyun şeklini bilmiyorum. Tavsiyem Loyang'ten yana Tirpitz ile ilgili bilgiler yukarıda verilmiş, Tirpitz'e de çok ihtiyacınız var mı bilmiyorum. Fakat herkesin iyi bir t8 muhribi olmalı. :D
 2. Nasıl yani? Gemilerin uçakları düşürme şansı gibi yazılı olmayan bir durum mu var? Bunu bilmiyordum.
 3. Are you sure? """[–]Sub_Octavian 4 points 13 days ago Ranked battles seasons will continue. We're aiming to have one pretty soon (this year) :) However, we will try to avoid overlapping big activities like Ranked and CvC - because the playerbase of these modes seem to be not entirely different.""""" source:
 4. noone asked ranked season? :/
 5. Salak Polonya gemisi dediğin gemi Błyskawica ki benim oyundaki favori gemilerimden biridir. O salak geminin yukarıda saydığın gemilerden tarihsel olarak aşağı kalır bir yanı yok, ikinci dünya savaşında 6 yıl boyunca Dunkirk operasyonu dahil savaştan savaşa koşmuş bir destroyer. Neymiş onlar diyorsan seni aşağıdaki videoya alalım.(Türkçe altyazılı izleyebilirsin) Bunun dışında şu konuyu inceleyebilirsin.
 6. Nooo, i know SCRUB I'm only %51 winrate potato mate. Thank you. But when you open second or 3rd clan why not..
 7. Actualy I'm not ready, cause I dont have a clan.
 8. Burada dikkatli bakan birinin anlayabileceği gibi belli ki yazdığın şeye katılmışım ve açtığın başlık tek başına kalmasın diye en azından katıldığımı belirtmeye veya ekleme yapmaya ya da bu konuda bildiğim bir şeyi aktarmaya çalışıyorum. Fakat nasıl olduysa bunu karşıdaki aşağılamaya çevirebiliyorsun ya helal olsun. Gerçekten bu forumda sağlıklı tartışma ortamı her geçen gün biraz daha kayboluyor. Kimin yazdığını dikkate alacağımı şaşırdım. Tek başınıza çalıp oynayın o zaman oyunda içinde yaşadıklarınızla.
 9. Yok abi biliyorum, anladım yazdığını ama bu konu zaten bilinen bir olay ve çokça şikayet var. Havadan spot mekaniğiyle ilgili değişiklikler olacak ne zaman olur bilmiyorum ama var böyle bir durum. Geliştiricilere sık sık soruyorlar zaten. Hallederler yakında bayağı can sıkıcı çünkü.
 10. Bu gördüğümüz rakip gemiler değil de batmış bir geminin uçağı hala havada olabilir, hatta büyük ihtimalle öyledir. Aslında uçak tespiti yediğimiz zaman bizi hangi uçağın spotladığını görsek iyi olur, her zaman göremiyoruz ne yazık ki. Bununla ilgili bir düzenleme yapıyorlar sanırım.
 11. Bence canbanur'un anladığı şekilde söylemek istedi. :) neyse, bildiğim kadarıyla zaten klan savaşları başladıktan sonra klanlar liglere bölünecek başarılarına göre. Dolayısıyla daha üst liglerde bulunan klanların uçak gemisiyle de oynayabilmesi ancak alt liglerdeki klanlar için uçak gemisinin şart koşulmaması çok da yanlış bir tercih olmayacaktır gelecekte. Çünkü sırf avrupa server'ında 600'den fazla klan olduğu, bunun büyük kısmının klan savaşlarına katılabilecek kapasite olduğu, ancak önemli bir kısmının da T10 uçak gemisi sahibi olmadığı biliniyor. O yüzden şimdilik uçak gemisinin klan savaşlarında yer almıyor olmasını çok ciddi bir eksiklik olarak görmüyorum. Ancak bu demek değil ki hiçbir zaman CV klan savaşlarında yer alamamalı. İlk sezon için(pilot sezon olarak) işlerin nasıl işleyeceğini görmek adına klan savaşlarına maximum sayıda klanın dahil olması ve buna göre bir yöntem belirlenmesi daha sağlıklı olacaktır. Ki zaten gemi kiralama olayını da katılımı yüksek tutmak için yapıyorlar bence.
 12. This is only first season, lets see what will happen together. It doesnt mean they banned CV forever.
 13. There is not only one usage of torps in competitive games. Sometimes you send that torp to force enemy to change its position. So not just 3, you can use 152352 times hydro but its doesnt mean that those torps were useless.
 14. Still better then World of Battleships or Rise Of Hakuryus in every aspect. It cant be better then this in tier X.
 15. Everybody was arguing BB meta just one month ago. Now they gave a playstyle with less BB for defult game mode but all DD and CLA queens're still crying.