Jump to content

tedy61

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [PL303]

About tedy61

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. tedy61

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Wcześniej mało grałem lotniskowcami,ale chciałem spróbować po aktualizacji nowej techniki gry. Niestety uczenie się ataku samolotami jest skomplikowane zważywszy na to iż bombarduje się ruchome cele,i trzeba wielu nalotów aby zrozumieć na czym polega atakowanie poszczególnymi eskadrami. Poprawki do dokonania ataku trzeba określić "na oko". Ważne jest też gdzie cel ataku się znajduje, by ocenić czy atak się powiedzie. Ponowienie ataku jeżeli się nie uda też trzeba się nauczyć bo trzeba uwzględnić iż samoloty nie zwolnią przy nawrocie i można nie zdążyć powtórnie zaatakować tego samego celu, więc trzeba oddalić się znacznie o celu. Trzeba dużo się uczyć chyba że ktoś grał samolotami w innej grze.Niestety inni gracze nie są tacy cierpliwi i ich wpisy po bitwie zniechęcają do dalszych postępów. Czy inni też mają takie doświadczenia? Ja zdecydowałem zrezygnować. Tedy61
 2. tedy61

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Przepraszam nie grałem Kamikaze :( może to i dobrze :/
 3. tedy61

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Przepraszam nie grałem Kamikaze :( może to i dobrze
 4. tedy61

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W związku z tym iż lotniskowce mają nieograniczoną liczbę samolotów, czy można powiększyć dodatkowo zasięg ognia AA okrętów. To ulepszenie mogło by dotyczyć przede wszystkim okrętów o słabej obronie AA, może zwiększyło by równowagę gry bo takie okręty mają mniejsze szanse obrony przed atakiem lotniczym.
 5. Sorry, I translated Google English text into Polish, I do not know it happenened. I had to write it down.
 6. Update 0.7.5.0 went well. The exception is the new Cleveland on the VIII level, the ship's PD account was zeroed, I contacted technical suport and acted in accordance with the instructions, I also broke the game. However, it was not possibille to recover the ship's PD.
×