Jump to content

Statek_lt

Players
 • Content Сount

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  23280
 • Clan

  [PL303]

About Statek_lt

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

504 profile views
 1. Statek_lt

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W ten sposób to każdemu zawsze będzie źle, jednemu przeszkadzają radary drugiemu samoloty. Niech więc gra odzwierciedla prawdziwe realia bitwy morskiej, taki DD na przykład strzela swoimi działami na odległość 14 km niech więc pancerniki i krążowniki też mają taki zasięg art. dodatkowej. DD wystrzeli w bitwie 100 torped i jeszcze więcej pocisków, to więcej niż sam waży. I tak dalej, bo każdy okręt miał ograniczony zapas pocisków.
 2. Statek_lt

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Lubię czasem zagrać CV i zaczynam osiągać coraz lepsze wyniki, ale i tak źle ocenianie przez graczy w dywizjonie. Nie rozumieją nawet dlaczego CV muszą znajdować się w znacznym oddaleniu od drużyny, po bitwie bywają różne skargi. Nie zachęca to do gry lotniskiem, które przecież są przeznaczone do wykrycia przeciwnika i zwalczania bombami i torpedami. Reszta drużyny ma ostrzeliwać wykryte cele. Teraz nie ma myśliwców które wysyła do przechwytywania, ale nikt tego nie rozumie?
 3. Statek_lt

  Okręty za zasoby

  Czy można sprzedać okręt kupiony za zasoby ?(stal lub węgiel)
 4. Statek_lt

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Wcześniej mało grałem lotniskowcami,ale chciałem spróbować po aktualizacji nowej techniki gry. Niestety uczenie się ataku samolotami jest skomplikowane zważywszy na to iż bombarduje się ruchome cele,i trzeba wielu nalotów aby zrozumieć na czym polega atakowanie poszczególnymi eskadrami. Poprawki do dokonania ataku trzeba określić "na oko". Ważne jest też gdzie cel ataku się znajduje, by ocenić czy atak się powiedzie. Ponowienie ataku jeżeli się nie uda też trzeba się nauczyć bo trzeba uwzględnić iż samoloty nie zwolnią przy nawrocie i można nie zdążyć powtórnie zaatakować tego samego celu, więc trzeba oddalić się znacznie o celu. Trzeba dużo się uczyć chyba że ktoś grał samolotami w innej grze.Niestety inni gracze nie są tacy cierpliwi i ich wpisy po bitwie zniechęcają do dalszych postępów. Czy inni też mają takie doświadczenia? Ja zdecydowałem zrezygnować. Tedy61
 5. Statek_lt

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Przepraszam nie grałem Kamikaze :( może to i dobrze :/
 6. Statek_lt

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Przepraszam nie grałem Kamikaze :( może to i dobrze
 7. Statek_lt

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W związku z tym iż lotniskowce mają nieograniczoną liczbę samolotów, czy można powiększyć dodatkowo zasięg ognia AA okrętów. To ulepszenie mogło by dotyczyć przede wszystkim okrętów o słabej obronie AA, może zwiększyło by równowagę gry bo takie okręty mają mniejsze szanse obrony przed atakiem lotniczym.
 8. Sorry, I translated Google English text into Polish, I do not know it happenened. I had to write it down.
 9. Update 0.7.5.0 went well. The exception is the new Cleveland on the VIII level, the ship's PD account was zeroed, I contacted technical suport and acted in accordance with the instructions, I also broke the game. However, it was not possibille to recover the ship's PD.
×