Jump to content

Apache_79

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10113

About Apache_79

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ktoś wie, czy rodzaj prezentu (pudełka) wpływa na prawdopodobieństwo dropienia okrętów? Z tego, co pamiętam w ubiegłym roku było ono spore (3 premki wypadły mi z 5 średnich pudełek )
 2. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Wolne żarty. Średni poziom graczy na X tierze już od dłuższego czasu nie różni się niczym od niższych tierów. Może i nie ma już wśród nich kompletnej "zieleniny" (nierozumiejącej podstawowych zasad typu: nie pokazujemy burty pancernikowi), ale umiejętność czytania gry, taktycznego myślenia, zajmowania właściwej pozycji, map awareness, itp. jest na tym poziomie tak samo tragiczna, jak na niższych tierach. I bynajmniej nie jest to wina nowicjuszy kupujących premki 8-9 tieru, tylko "normalnych" graczy na drzewkowych okrętach t10. Gra jest już na rynku tak długo, że nawet najbardziej rubinowe odcienie pomidorów zdołały już wygrindować sobie kilka dych i tymi dychami grają na swój, pomidorowy, sposób. Mało to jest na serwerze graczy z WR na poziomie ok. 45% i niższym, którzy mają rozegranych kilka-kilkanaście tysięcy bitew? Wyświetl sobie listę graczy z serwera UE posortowaną wg ilości rozegranych bitew i zobacz, jakie WR mają goście z pierwszej setki (wszyscy powyżej 20k rozegranych bitew): tak, można poświęcić na granie w tę grę kilka(naście) tysięcy godzin i nadal niczego nie umieć... Homo sapiens jest nazwą mocno przesadzoną. Nigdzie nie przekonałem się o tym tak dobitnie, jak na serwerach WoWS.
 3. Elementy kolekcji dropią z kontenerów (również z tych dziennych), ergo: można grać czymkolwiek. Jeśli chodzi o kontenery RN, to pewnie będą te same ograniczenia co dotychczas, czyli min. tier 5.
 4. Mam wrażenie, że kolekcja zrobiona trochę "na odwal". Opis nagród za jej skompletowanie mocno problematyczny: 1. Lightning nie jest niszczycielem premium. 2. Jako "unikalny" kamuflaż dla Haidy spodziewałbym się tego "kanadyjskiego" - z liściem klonu. Ten, który zamieściliście na zdjęciu to standardowe kamo, w które ten okręt jest wyposażony w momencie kupna.
 5. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Z mojej perspektywy trochę lipa, bo Kidda z rabatem 20% bym kupił. Tyle, że mój kupon rabatowy był ważny do wczoraj. To już drugi raz kiedy WG nie chce wziąć ode mnie pieniędzy dając mi kupon rabatowy tracący ważność na kilkanaście/dziesiąt godzin przed wrzuceniem do sklepu okrętu, który chcę kupić.
 6. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jesteś pewien, że nie możesz wykorzystać kuponu rabatowego na zakup prezentu? Mi się 2 dni temu pojawił na koncie kupon -20% i jak najbardziej mogę go wykorzystać kupując okręt jako prezent dla innego gracza.
 7. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jednak się udało. Po pewnym czasie raz jeszcze kliknąłem link umożliwiający połączenie konta WG z kontem na Twitchu i po tej operacji (choć już ją wcześniej przeprowadziłem) wszystko zadziałało poprawnie. Wydaje mi się, że przez pewien czas był jakiś problem z serwerem WG i nie działały poprawnie kwestie związane z ustawieniami konta.
 8. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i gdy w Twitchu chcę skorzystać z oferty (Kappa's bointy) pojawia się na czerwonym pasku komunikat: Sorry, there was an error retrieving your content. Przelogowałem się nawet i na Twitchu i w grze i nadal to samo. Jakieś pomysły, wskazówki? Dodam, na marginesie, że wczoraj wklepałem na stronie WoWSa kod, który wygrałem w giveaway'u i po zalogowaniu do gry też mi się nic nie pojawiło (a przynajmniej nic nie zauważyłem)...
 9. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Na randomach pływam z torpedami 6,7km. Nawet nie chodzi o prędkość, ale obrażenia (tymi długimi możesz mieć problem z zatopieniem pancernika 9-10 tieru "z przyłożenia"). Na rankingówki - jedyna słuszna opcja jak dla mnie to te 9,2km. Wiadomo - radary, torpedowanie dymu i generalnie - dużo bardziej zachowawcza gra.
 10. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A może mnie ktoś oświecić, o co chodzi z tym wypożyczaniem? Bo odpaliłem dziś rano grę i żadnej tego typu opcji nie widziałem. A może chodzi o te 10-teirowe okręty wypożyczane na czas klanówek?
 11. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Szału nie ma. 30% zniżki w goldzie na okręty premium 7-8 tieru - miło, ale wcale nie jest to jakaś mega-okazja. Zniżki w tej wysokości na premki pojawiają się w miarę regularnie. Przypomnę, że na w czasie wakacyjnej wyprzedaży można było kupić premki 7tieru za połowę ceny (Belfast za coś ok. 65zeta chodził...). Mnie najbardziej rozczarowuje to, że promocja nie objęła żadnych nowych okrętów. Nie ma np. Kidda, ba! - nie ma nawet (mającego swoją premierę już parę miesięcy temu!) Harekaze. Zastanawiam się nad Loyangiem, ew. Scharnhorstem...
 12. Super. Nareszcie jakiś pancernik premium za free expa, a nie kolejny DD, czy CA...
 13. Apache_79

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tyle, że - przynajmniej na ten moment - ten okręt nie ma rozbicia AA (sonar jest zamienny z boostem przeładowania torped).
 14. Apache_79

  WIĘCEJ OKRĘTÓW - Salem

  A ja bym się nie obraził gdyby to miała być (dobrze zarabiająca) premka do kupienia za free expa. Tydzień temu uzbierałem 750 tys. - niby na Missouri, ale... ja praktycznie w ogóle nie gram pancernikami. Są już dwa pancerniki premium do kupienia za free expa. Byłoby miłą odmianą gdyby teraz pojawiły się takież krążki lub/i niszczyciele.
×