Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  359
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12105
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex, weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

481 profile views
 1. mortas_invader

  Vlhká zpovědnice

  Krucipísek... a už to spravili a jsem zase Average s pár body od Good... a takovej to byl krásnej pocit dneska...
 2. mortas_invader

  Vlhká zpovědnice

  Nevíte někdo, co se stalo s Wows Numbers?? Ještě včera mi chybělo 7 bodů abych své PR dostal z "Average" na "Good"... A koukám dnes.. bum bác rána... a mé PR je o několik set bodů výše na "Great"?? To přes noc hrálo 50000 opičáků a zkur... ehm zkazili tak všeobecné PR tak, že i lehce nadprůměrný hráč se zaskví? :-D edit: už něco vidím - zřejmě udělali přepočet aktivních hráčů.. což by znamenalo ( a odpovídá to cca době CV reworku), že po tom zprasku přestalo docela dost dobrých starých hráčů hrát... a za ten rok neskutečně upadla obecná průměrná kvalita hráčů - kdy začínají převažovat jednodušší, polodementní individua.. Pokud to tedy správně interpretuju... tak to je docela DOST zásadní informace i pro WG... Jedna věc je počet hráčů a čas strávený ve hře + love utracené do WG peněženky... Druhá je kvalita herního projevu a ten jde teda dost rychle tam, kde záda ztrácí své dobré jméno.. edit2: a nebo jim tam vypadlo PR u nějakých lodí což ovlivní celý výpočet - tím pádem by byl edit1 irelevantní :-D
 3. mortas_invader

  IX Brindisi

  Já se s těma Italama ( i s předchozím Amalfi) vyloženě trápím... Reload dlouhej... SAPy občas dmg dají občas ne... sem tam se ujme i nějaký to torpedo... ALE, pokud se na mě zaměří víc jak jedna loď... tak je to v pr... Dostávám neskutečně nakládáno i když kličkuju jak postřelený zajíc... a HP mizí jen skoro pohledem.... Záchranný smoke toho taky moc nezachrání, protože to z kouře svítí jak vánoční stromeček - všem kouřovejm Italům by slušel snížený spot z kouře tak aspoň o kilák... kilák a půl.. Opravdu netuším jak tuhle lajnu hrát a jedu ji vyloženě s odporem :-(
 4. mortas_invader

  Vlhká zpovědnice

  A pověstná kapka přetekla.. šup s tebou do chlívku - společnost tam budeš mít vybranou ;-) Ty žvásty a skuhrání už mě přestalo bavit číst.. Nemluvě o ignoraci interprukce a základních pravidel mluvnice ( doporučuju pro začátek opáčko I/Y ) Tak tak....Smolenska pro každého nováčka.. anebo radši dva. Od určitě doby co to hraji přemýšlím, proč byli všichni tak blbí a stavěli ty velké bitevky, když jedna loď z obrázku vládne všem. přesunuto z Pomozte příteli – vyhrajte loď!
 5. mortas_invader

  Vlhká zpovědnice

  OK pochopil jsem... WG očividně chce... abych se od pátku do neděle hlavně věnoval družce a rodině.. Jinak si ty víkendové hry nedokážu vysvětlit... Kdy se prostě nedá zahrát NIC... ať už startovním rozložením lodí a nebo "kvalitou" spoluhráčů... u některých jsem přesvědčen, že jsou poněkud "momentálně" zaostalí a za odměnu je v ústavu pouští o víkendu k počítači.. Mě takové hraní FAKt ale nebaví... tj. jen Coop a nebo zkusit potáhnout nějakou aktuální operaci - jinak netuším jak se dostat k win expům do úkolů..
 6. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Tak zase ale... Smolensk si může za relativně dostupnou částku uhlí pořídit každý, kdo má díru do prdele... Stalingrad ( jako klanové války nehrající hráč a jen občasně vysosající železo z dárků, odměn, beden - kdekoli se dá získat) ho budu mít možná za pár měsíců... po cca třech letech hraní (!!) a to si myslím jsem docela aktivní hráč.... popř. teda sáhnu po Bourgogne... Takže je celkem nepoměr, kolik Stalinů a kolik Smolařů běžně můžeš potkávat... vzájemné hit ratio bude odhadem tak jeden Stalin na 10... možná i 10+ Smolensků?? Takže i když Smolenks není až tak OverPowered ( OP ) , tak je rozhodně annoying 8-) A to jakože často...
 7. mortas_invader

  Albemarle

  Navíc jeho dostřel 14.. 15 kiláků je na hraní "daleko" pořád zatraceně moc blízko :-))
 8. mortas_invader

  Kochání se přírodou

  Nefotil to Miloš Zeman? :-)) Mám dojem že jsem s ním viděl podobné foto... :-D
 9. Nesouhlasím - pokud to porovnám s původní lehkou lajnou... tam se stačí škaredě podívat a 2/3 HP jsou dole. U těžkých, pokud si člověk hlídá rozumně úhly.. tak z pohledu hrajícího i z pohledu střílejícího na těžký RN jsou mnohem odolnější.. Lehký je snadno prostřelen - citadelován - z jakéhokoli směru, těžký v 80% jen z broadside a to ne vždy. Na čumák jsou odolný rozumně. Pravda, rychlost je dost slabá a dostřel celkem tragický, smoke by u nich byl skvělý.. ale něco se s nimi zahrát dá - pokud to porovnám s poslední taliánskou lajnou, tak mi připadnou osobně mnohem použitelnější..
 10. Endala + ims21: Zkuste "to" nekrmit... takhle to třeba ještě nedejbože naklade vajíčka...
 11. mortas_invader

  Co mě nejvíce odrazuje od této hry

  Nejvíc mě odrazuje... když potkám třeba TOHLE [edited] Protože TOHLE vážně chcete mít v týmu...
 12. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Při otevření hry mi zmizela kamufláž Francouzské námořnictvo ( taková ta modrá fangličková) na loď Guepard - T6 french dd... byla nahrazena obyčejnou typ 16.. A ptám se proč to?? Mám dojem že byla kupována za francouzské žetony tj. nechápu proč je odebrána.. Bude navrácena? Edit: tak jsem už našel odpověď v oznámení.. je zabugována a vrátí se... holt jsem začal číst od jiné sekce - ber to Žábo jako zodpovězeno ;-)
 13. Hele Plukovníku... na toto téma moc nežertuj... rusové mají ve výzbroji Škvaly... které prý mají rychlost až 100 m/s a využívají superkavitaci... Takže to, že je mají teprve od roku 1990 by WG nemohlo zabránit tyhle rakety na nějakou WW2 ruskou ponorku šoupnout :-D
 14. mortas_invader

  Operace

  Operace chci - stávající, odstavené a pokud i možno nové... Ale nezávisle na výsledku našich přání a tužeb už předem vím, co dostaneme... WG svůj postoj vůči operacím prezentovalo a prezentuje dlouhodobě konzistentně... Nezajímají je a nejsou ani omylem prioritou ( na rozdíl od třeba ponorek, které ve hře skoro nikdo nechce..) Od slavného uvedení Třešňového květu - se kterým si vyhráli a byl super je už jen a jen sešup, kdy i Helloweenské operace dopracovali k pouhopouhé recyklaci starého už použitého..
 15. mortas_invader

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  Jako pánové koukám na ty naše screeny... a opravdu nadprůměrné výkony... a prd z toho... To je tak frustrující ty víkendy.. že jedině půl láhve whisky mi trochu rozjasnilo den (večer)
×