Jump to content

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  997
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19467
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PPH]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex, weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

1,845 profile views
 1. mortas_invader

  Plány na rok 2022

  Ehm.. takže během cca půl roku ( počínaje i s pan-asijci) hodláte do hry dodat ČTYŘI nové vyzkoumatelné větve... Nechcete už edit trochu zpomalit a dávat třeba jednu větev za 3 měsíce...?? Je toho FAKT už moc.... Já vím, je třeba rýžovat prachy za různé "balíčky a předběžné přístupy u ještě předběžnějších přístupů" než se celá hra totálně edit.. Za slovník se neomlouvám, je to tak jak to cítím, aktuálně jste mi edit zbytek dne.. Upraveno obří písmo a vulgarity
 2. mortas_invader

  Cz Vlajka

  Mohu se jen zeptat - máš více jak 12 roků...? Tvé dotazy mi totiž připadají obdobné jako mého devítiletého "vnoučka" ( nevlastního, jsem ještě mladej kluk) Kamufláž zde tebou uváděná byla prodávána za docela těžkou pálku ( nebudu to hledat ale rozhodně to bylo min. 5000 dublonů) takže silně pochybuju, že ji WG začne rozdávat zadara... Edit: Tak jsem to for fun pohledal a cena je dokonce 8000 dublonů...
 3. mortas_invader

  Lunární Nový rok

  Tak malé doplnění... do konce poslední části řetězu misí (napráskej 18 úspěchů) zbývá 11 dní.... Mám osobně aktuálně hotovo 7/18 takže pohoda... Poslední 3 úspěchy mi padly ze dvou operací ( Kosatka) kterou jsem zkusil jak to jde... tj. namlátit 18 úspěchů jde celkem na pohodu i proti botům, jen ne v Coopu ale Operacích..
 4. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Na část otázky ti odpovím, protože to je přímo v tom článku.... Odemčením a splněním speciálního maratonu misí – 400 portálových žetonů. Od 7. února se tato možnost zpřístupní přes příslušné, níže uvedené tlačítko.
 5. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Hodlá WG nějak stále ještě zapracovat na autopilotovi u CVček?? Hraji celý víkend CVčka v Coopu abych na ně nasyslil trochu zkušeností, když je ten bonus 200%.. A i když loď pomocí autopilota zaparkuju zcela dostatečně daleko od překážek, tak následný pohyb bývá zcela nelogicky ponejvíc couvací... i když tam má loď místa že by se dalo tančit.. Funkční autopilot v okolí překážek tak nějak považuju za DOST zásadní, když se hráč po vašem úžasném reworku věnuje 99% lítání s jednou letkou.. Osobně bych aktuální autopilot počastoval slovy jako dementní, stupidní a nepoužitelný... Stojím li 3 délky lodě od ostrova.... na manuální pokyn přes klávesu W by loď jela rovno a normálně ostrov minula... tak autopilot při stejném pokynu " jeď edit rovno" začne couvat a přemýšlet jak tu překážku objet, když by vlastně stačilo jet rovno..
 6. mortas_invader

  Lunární Nový rok

  Tanky nehraju a nikdy jsem nehrál... a jelikož s Missouri už grindím nějaký ten týden kredity, tak mám zhruba představu jak moc mi osobně za moje šplouchání úspěchy padají tj. ty dva týdny jsou pro mě osobně zcela cajk - samozřejmě chápu, že pro někoho to může být utrpení a neudělatelné i třeba přes ty Operace, nedejbože Randoom..
 7. mortas_invader

  hele mužu se zeptat jestli bude skin na kurfista ten pekelní děkuji

  Na Veřejném testu se povětšinou jen testují věci, které budou následně přidány do hry... nebo věci, které se WG snaží vyladit... (zdravíme ponorky). Je vysoce nepravděpodobné, že se na testu objeví nějaká stará, již proběhlá akce... A pokud hraješ jen na testu... tak je zbytečné aby jsi tam něco hromadil, když je po každém kole de facto resetován a přenastaven - pokud tedy nemáš svůj účet na nějaké dalším hlavním serveru ( EU, RU. NA, CIS), kdy je tento tvůj účet na test prokopírován...
 8. mortas_invader

  Lunární Nový rok

  Tak pokud jsem správně koukal do požadavků, tak by to mělo započítávat i úspěchy získávané v Operacích... tj. ta neudělatelnost je diskutabilní... Ale jinak ano, je to obecně docela solidní ztížení ( pro mě osobně ne, ty úspěchy si časem za ty skoro 2 týdny v pohodě namlátím s BBčkem v Randoomu...)
 9. mortas_invader

  Veřejný test 0.11.1 - Hlášení chyb

  No takže to dopadlo jako obvykle... Sice bych nevolil až tak příkrá slova jako Wolfik, ale základ věci zůstal zachován... Stala se věc X, stala se opakovaně... já samozřejmě chápu že replikace potenc. bugu je náročná na čas, ale ty zase Žábo ber to, že někdo vůbec ohlásí nějakou chybu - a ještě k tomu na test serveru, je vyloženě naše dobrá vůle a jak správně podotýká Vlčák, máte lidi co jsou za to placeni aby hledali popř. replikovali... Takže s tou informací, že je tam potenc. malý bug naložte jak chcete - berte nebo nechte ležet... mě je to s prominutím naprosto u zádele
 10. mortas_invader

  Veřejný test 0.11.1 - Hlášení chyb

  Žábo vážně...? Screenshot toho, že část lodí jede a část staticky stojí?? Stačí si tu operaci zahrát - pravda, ony se myslím po hodině točí ale i tak... Já už Operace hrát nebudu, ten úkol na 3x3* mám splněn a na test se dostavím zase až na druhé kolo... tj. obrázek ani video bohužel nedodám. Jen ten slovní popis - stojí myslím jedno ddčko a křižníky, jestli si to dobře pamatuju..
 11. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Nechcete Žábo už odmazat tu modrou linku nahoře, informující o restartu 27.1. 2022??? Ono že je už 28.1. - dávno po restartu tj. informace je to irelevantní a ta modrá oznamovací linka tam jen prudí... ;-)
 12. mortas_invader

  Veřejný test 0.11.1 - Hlášení chyb

  Operace Záštita - v poslední fázi, kdy se objeví vlna red lodí v levém pravém ( blbnu..) horním rohu, tak část lodí stojí - střílí ale nejedou dopředu jako normálně.. Pozorováno 2x ze dvou her
 13. mortas_invader

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Technicky vzato už to je/bylo... při Oktagonu apod. akcích byla přeci loď s multi minometem místo klasické věže ;-)
 14. mortas_invader

  Statistika obsahu kontejnerů

  U tebe...? Bohužel 100% WG ví co máš rád.... Btw. já mám stejně osobně malý, zcela paranoidní pocit, že ze začátku - když se Vánoční bedny dodají do hry - z toho padá jako celkem "dost", lodě, dublony a jiné cennější věci... ale že je počet limitován a až se přidělená zásoba "vycáká", tak už padá jen trash a zbytečky... což je případ těchhle pozdnějších beden za úkoly/doky atp. Toto je samozřejmě jen moje soukromá, ničím nepodložená spekulace tj. ji neberte na vážno... jedná se jen o můj vlhký pocit..
 15. mortas_invader

  Twitch Drops v aktualizaci 0.11.0

  Díky - už jsem se v tom domotal a jeden angl. streamer to vysvětlil, že Drops chvíli po aktualizaci nefungují a aktivují se až později.. Já na to čučel a nechápal ... páč jsem Twitch newbie a v návodu od WG to tam bylo... fakt... vlevo dole!
×