Jump to content

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  530
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13170
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PPH]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex, weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. mortas_invader

  0.9.6 - Hlášení chyb

  Jen poznámka - aktuálně nefunguje v přístavu klanový chat..
 2. mortas_invader

  0.9.6 - Vylepšení zvuku

  No nazývat to vylepšením je z vaší strany celkem odvaha... střílím na cizí loď... je ode mě X kilometrů... a já slyším bušení mých granátů na její pancíř jako by stála skoro vedle mě??? Rly?? Tak nějak jsem nepochopil co tím tvůrce smýšlel... Přidání různého cvakání apod. pazvuků navíc mi taky na pohodě nepřidá... Někomu se to může líbit, že je to "víc jak na lodi" ale docela jsem se bez toho obešel... To že zvuk byl zase celý rozhašený a musel jsem si poupravovat nastavení hlasitostí beru už jen jako pomyslnou třešničku ( např. efekt rádia při hlášeních byl "úža" ).
 3. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Prohledal jsem staré články.. ale tuto informaci jsem tam nikde explicitně napsanou nenašel.. Jediné co by snad odkazovalo na nějakou "trvanlivost" je to, že uvedená akce má trvat přes dvě aktualizace - 0.95 a 0.96. Z toho by šlo analogicky dovodit, že možnost dokončit Odina za dublony bude po celou dobu trvání 0.96, než dorazí 0.97 - kdy bude pravděpodobně Dok odmazán.. Snad ti to pomůže, nebo Žába ti to po dovolené upřesní na 110% ( jako hrabě Šternberk).
 4. mortas_invader

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Ims21 - oni si ti demonstrující debilové neuvědomují jednu zásadní věc.. v USA je to pravda občas čistě jen "lůza", která je deprimována současnými podmínkami k existenci... a nějakého toho násilí, rabování apod. jsou schopní... obecně ale v západoevropském prostoru, jsou to hlavně levicově, hooodně levicově a obecně extrémně humanisticky smýšlející existence ( ano, už se pomalu zdráhám psát lidé) a ti mají hlavně plnou hubů keců a myšlenek... Zbraně a násilí je pro ně špatné ( samozřejmě vyjma násilí páchané na tom zlém bílém muži, sochách a jednotlivcích určených k mediálnímu lynči). Problém co nevidí a asi ani neuvidí dokud nebude pozdě, je ten, že ten bílý muž je zatím jen nasr... ale drží se zkrátka - a pořád je to ten chlap, co zbraně má, umí je použít a nebojí se je použít a za celé dvacáté století to opakovaně ukazoval... A až se začne cítit fakt ohrožený, tak se to může zvrhnout tak škaredě, že by jsme se obecně mohli doost divit, obzvláště ti co sejí ten pověstný vítr.. Protože lidi už bohužel dokázali ukázat, že na nějakém to statisíci životů opravdu jen prd záleží.. :-( A Čína stojí opodál a jen se tiše směje a baví, co ti kulatozrací blbnou a jak si řežou větev pod sebou.... popř. nám klidně prodají i ten provaz na kterém nás nakonec mohou pověsit.. Konec úvahově - politické vložky :-D
 5. My už klanové války bojkotujeme asi 4-5 sezon :-))) Nejsou lidi co by je hráli... :-D
 6. mortas_invader

  Více odměn pro členy Twitch Prime!

  No vidíš... já - my, co máme sociální síť jen tlačítkový mobil, propojování preferujeme hlavně mezi mužem a ženou ve vodorovné poloze ( kdo je nahoře je už pak jedno) a za jediný důležitý účet hodný pozornosti považuju jen ten co mám v bance... tak tyhle problémy ale vůbec nemáme... Sorry za offtopic ale jako staré konzervě mi to přišlo děsně úsměvné, to propojování a tak :-)
 7. mortas_invader

  Dotaz na legendární moduly

  Získat legendární modul jde/šel dvěma možnostmi - buď jsi danou TX loď měl před startem roku 2020 a odehrál jsi s ním min. jednu bitvu a tím získal spec. řadu misí, kde je legendární modul odměnou - mise funguje do konce roku 2020. Nově lze legendární moduly získat jen přes Zbrojnici, kde musíš vyjezdit Výzkumné body a to resetováním již dokončené linie lodí až po úroveň deset... druhým hraním linie a výzkumem pak získáš body za které si leg. modul můžeš koupit. Je to popsáno i ve vývojovém - výzkumném stromu( jak resetovat).
 8. mortas_invader

  Kapitán Ovečkin

  WG dělá občas takové "jednorázové" akce, kdy naváže spolupráci s "něčím" - zde Ovečkin, teď třeba Warhammer40K, různé hentai komiksy.. atp. a vždy k tomu dodá i nějaký ten monetizovaný obsah - ten bývá povětšinou jen časově omezený.. Ale jelikož se WG peněz nebojí, nahodile ty akce - možnost něco koupit dává - zde asi záleží, jak s daným subjektem mají nastaveny smlouvy o spolupráci... Tj. pravděpodobně přesnou dobu, kdy bude Ovča k dispozici a zda vůbec ti nikdo nepoví... Obecně ale tyto akce na tahání peněz z kapes bývají okolo Vánoc... kdy vytahují v "dárkové" podobě vše co jde zpeněžit.
 9. mortas_invader

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Lucy nebuď labuť... jak se "tamto" získává?? A v klasické operaci nebo v ble ble tfuj ponorkách?? Minci klidně vložím ale nevím do které díry... :-) Btw. oprav si podpis - písmeno Ň se už ukazuje correctly :-P a nakonec malý dovětek: Carthāgō dēlenda est ( v mém překladu: ponorky do WoWs nepatří )
 10. mortas_invader

  Dotaz na legendární moduly

  Jestli se nepletu, tak s přepracováním - reworkem ( čti doprasením) letadlovek došlo k tomu, že legendární moduly pro CV byly "dočasně" odebrány aby se přepracovaly a mohly se použít s novým modelem létání s letadlovkama... Očividně staré mise nebyly deaktivovány a vylepšení tak lze získat. Upozorňuju ale, že jednotkou dočasnosti je jeden FURT, tj. musíš chvíli počkat... než to WG "dopracuje" a přidá... a bude to trvat jen asi ten jeden FURT... sorry ;-)
 11. mortas_invader

  Dvanáctý hodnocený sprint

  Tak jsem si cvičně zahrál dvě bitvy... Odvážně jsem hrál za torpedoborec - no v každé bitvě CVčko... sestava bitevek - Bismarcky sem tam Massachutes.. doplněno dalším random DDčkem a odvážným křižníkem s radarem... za mě je to s CV absolutně nehratelné... malé mapy... CVčka prostě do rankedů nepatří a to ani do Sprintů.... takže s díky s touto "aktivitou" končím..
 12. mortas_invader

  Naše články překládáme do 13 jazyků

  No ty překlady asi trochu haprují... přímo ve hře v novinkách.. to mám vše v angličtině :-)) Bylo to česky..
 13. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Já tam osobní rovinu nevidím... pokud se považuješ za pomalejšího a bereš si to na sebe... tak pak ano, osobní rovina tam je... U tvého prohlášení byla osobní rovina zcela jednoznačná.. "Jestli si potřebuješ honit triko, jdi jinam." Co tam vidím já, je vysvětlení, PROČ je nevhodné strkat plečku s rychlostí T1, T2 křižníků a výzbrojí kluků z NERF týmu do T5 , T6... ty navrhuješ zavřít oči a upravit to aby to mohlo lovit ponorky jako ve skutečnosti, protože PŘÍBĚH.. Ta "úprava" by poněkud rozhodila parametry, které tak nějak jsou předpokládané pro nějaké hodnoty ráže zbraní.. tj. je celkem jasné, že nikdo soudný by se do toho nepouštěl.. Tohle je stejně jen taková naše malá interní debata, k vývojářům tento nápad ani nedojde, nejblíž tak na cca 1100 km... a stejně... Carthāgō dēlenda est ( v mém překladu: ponorky do WoWs nepatří )
 14. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Ty vole Kazateli... ty jsi fakt... Kazatel.... jeden tvůj post začíná textem "Jestli si potřebuješ honit triko, jdi jinam." a o chvíli později Sigimunduse zprcáš, že to přesouvá do osobní roviny... ty si moc do úst a na klávesnici nevidíš že?? :-D Btw. k návrhu - Sigimundus ti celkem jasně popsal, kam by loď patřila - a i když s ním ne vždy souhlasím ve všem, za jeho znalosti o námořnické historii ho respektuju a uznávám, vytvoření herní lodě aby odpovídala své reálné podobě a při tom byla hratelná, by byla ve finále ještě větší sci - fi výtvor než aktuální ruská monstra.. a stejně... Carthāgō dēlenda est ( v mém překladu: ponorky do WoWs nepatří )
 15. mortas_invader

  Skoro ďábelské číslíčko

  oldy27 - ehm... tohle je Stratosova dobrovolná aktivita, kterou dělá z dobré vůle a na své vlastní náklady... Tj. ON sám si vyhodnotí co se mu líbí a co uzná za "funny" a ohodnotí... Tímto "připomínáním se " a de facto vnucováním, bych tě já osobně poslal tam, kde záda ztrácí své dobré jméno.. ale... je to Stratosovo rozhodnutí - nenavádím.. :-D
×