Jump to content

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9968
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
  [PPH]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex, weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. mortas_invader

  0.8.7 - Hlášení chyb

  edit. irelevantní poznámka vše už ok
 2. mortas_invader

  Ponorky

  Samozřejmě to ozkouším a vyhodnotím... ale podle prvotních informací je to něco... s čím ve hře hrát nechci a rozhodně nebudu.. Helloweenské ponorky mě bavily... ale byl to fun mód.. Z pohledu mojí hladinové interakce mě dd čko imunní na Apčka s naváděnými torpedy nepřesvědčuje proč se přenaučit na nový rozšířený model hry.
 3. mortas_invader

  0.8.7 - Vylepšení Matchmakeru

  Tak mě připadne že to je krok správným směrem... hrát T8 je vážně pain... jen... ta kalibrace 20ti bitev de facto znamená... že už nehraješ T8 ale T9 páč máš pravděpodobně přeexpeno :-D
 4. mortas_invader

  Ponorky

  Tak oni to vážně myslí vážně.... Takže to vypadá že opravdu využiju těch cca 220 dní prem. účtu a pak se po Novém roce a implementaci této novinky rozloučíme... nu což, každá sranda jednou končí ( skončil jsem s Travianem, FoE, BSGO.. tak holt přidám i WoWs)
 5. mortas_invader

  Vlhká zpovědnice

  Já se taky těšil... že si ověřím zda pan Com má antidetonačky či ne... o to větší zklamání bylo...že ho vidět nebylo a skončil s 0 expy - díky za osvětlení... Btw. bylo to celkem mlácení tuleňů a projeli jste to na celý čáře :-)
 6. mortas_invader

  Divoká vlna: shrnutí akce!

  Souhlasím... taky jsem marně hledal kde je počet vyježděných Benhamů... ve finále asi jediná relevantní informace z celé akce..
 7. Koukám že se tu zase rozjela "kvalitní" večerní debata :-) A že můj "chosen to be ignored" byl zvolen dobře - a to jen sem tam zahlédnu citaci :-)) Nápad vyresetovat lajnu je celkem úderný... představa že jedu znova např. německá BBčka mi není proti srsti ( až na Gneisenau, to vážně nesnáším) - ale... jedna lajna jaro nedělá... při ceně 57 klacků - kdy pokud počítám správně 10 dostaneme za zapnutí... první lajna z resetu je za dvojnásobek tj. 20 táců ( ??) tak pak buď musí člověk projet ještě jednu lajnu - jestli se to sezonou resetuje a je znovu další dvojnásobný bonus?? netuším... NEBO pak ještě vyresetovat nějké další dvě lajny.. takže i při nejoptimističtější variantě je to 3x zresetovaná lajna nějaká - či nějaké... pro jednu novou loď... a mají být výhledově dvě... nebo tři... nebo... u WG nikdy nevíte.. Slovo "grindění" mi po misi na Benhama nasadilo level dost vysoko.... nyní se daří ho opět zase trochu posunout. Jediné pozitivní na tom je, že se tato aktivita dá ignorovat... což podle mě většina normálních hráčů učiní.. A pokud se WG zaklíná tím, že se mají hrát nižší levely.. ok... chvílema se to ale může zvrhnout ve vraždění neviňátek... a zcela jednoduše stačí dávat mise konkretizované a určené např. pro T4-T7, já nemám problém si vzít starej křáp a odjet si v něm mise :-) Ale v současném stavu všichni lodě T2-T5, T6 přeexpí a jsme tam kde jsme byli... Takže to skončí podobně jako Náborová stanice... velké plácnutí... botí Konigsberky.. a temnota zapomnění..
 8. mortas_invader

  Recenze větve francouzských torpédoborců

  Tak jsem měl to štěstí... že vypadly z kontíků mise na T6 a T7 francouzská DDčka... + mám vyjeté z nařízení T5 Siroco... A... nejsem DDčkář.. ale nemůžu se zbavit dojmu, že je to úplně marná a nejmarnější a nejzbytečnější větev torpédoborců, co je aktuálně ve hře.. minimálně tedy zatraceně nezábavná... Nenabízí absolutně nic čím zaujmout... stealth torpení je na hraně ( sem tam se dá ale jelikož člověk většinou už svítil z nějakého předchozího střetu, tak moc nepřekvapí)... jako gunboat na dálku i s rychlostí i rychlonabíjením to jen tak lechtá... 1 vs 1 na DDčko je to o tom, zda někdo pomůže nebo se protivník schová do smouku... no prostě vím, kterou větev expit nebudu dál než to co mi pánové od WG přidělili.
 9. mortas_invader

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Jako zábavný, dobrovolně volitelný mod... dejme tomu.... nejlépe jen na Halloween... Velikonoce či Valentýna ( je mi u zádele k jaké akci to přilepí). Mít to jako trvalou součást hry?? Po tom co CV "řeší" 8 měsíců a nejsou ve stavu kdy by se dalo říct "ok - teď je to fajn".. ? Tak to pak díky.. asi ale po ozkoušení budu následovat Václava - ten uninstaloval WoWs a žije šťastným a produktivním životem... :-D WG to ale mrzet nemusí - prachy už jim stejně nedávám a nedám..
 10. mortas_invader

  0.8.6 - Hodnocenné bitvy

  Rank 10 a stop.. pohnout se níž... nemožné... buď mě to hází z5 na 11... nebo držím při prohře hvězdu... a bez vidiny záchytu k dohrabání.. nasr... ehm nakašlat... Pozn - hrál jsem vše možné - kvůli prachům na mise - tj Missouri, Georgia, Musashi, Kronshtad, DM Donskoi, Roon.... a musím říct že zahrát solidně se dá skaždou lodí.. za mě jsou T9 fajn volbou ( jen mě vždy překvapuje množství Kitakaze, což je loď kterou osobně nechápu)
 11. mortas_invader

  0.8.6 - Francouzský cyklus

  Pánové - je to velmi zajímavá diskuse... nefandím ani jednomu z vás ale přinášíte oba zajímavé podněty... takže klidně pokračujte;-) Jen... je to vlákno "Francouzský cyklus", takže trvám na tom... aby kažý post byl ukončen výkřikem "mer-de!" ať je to tematické.... Pozn. pro staff - není to tak sprosté jak se může na první pohled/poslech zdát... klidně to může být i naše "sakra" , záleží na kontextu :-)) Pozn. 2 - tak je nutno to rozdělit... autocenzůra funguje 8-) Mer-de!
 12. mortas_invader

  Žabákova nepřítomnost na fóru

  Mám hrozně milého a vstřícného šéfa, co má pochopení pro mé potřeby volna... ( jsem svým šéfem a dělám na sebe) Takže si práci mohu zorganizovat a nacpat do bloků dle potřeby, a chvíli dělat Stachanovce a chvíli si hrát na dekadentního buržousta ;-)
 13. mortas_invader

  Žabákova nepřítomnost na fóru

  Jooo... kdyby jste se ve škole lépe učili... tak jste mohli dělat "něco" kde máte volna trochu víc... :-) Mám za sebou už 14 dní... a před sebou dalších 10 a v srpnu 10... A to se bavíme jen o létě a letních volnech... Jo - jsem hajzl... :-D
 14. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Ehm... zde k poslednímu postu bych jen rád podotknul, že WG pravidla akcí mění celkem pružně a rádo.. a povětšinou to není ku výhodě hráčů - takže o podpásovkách se bavit klidně můžeme.. 8-)
 15. Máš pravdu - je to v oznámení.. přehlédnul jsem.. A jo - tohle mě celkem nasr.. po dlouhém čase loď, co už mám a za ty mise vypadne cca 3 mega kreditů ve finále... :-/
×