Jump to content

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7744
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [PPH]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. V poslední verzi článku máte prohozené tabulky s cenami... silně pochybuju že jeden megadárek je za 22 Kč a nejmenší dárek zase za 110 Kč i když tady člověk nikdy neví...
 2. mortas_invader

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Ahoj - musíš dosáhnout úrovně 10 v služebním záznamu, aby se ti odemkla možnost instalovat signály... Tím pádem tipuju že musíš ještě chvíli hrát než této hodnosti dosáhneš.. Posléze se ti pod tlačítkem BITVA záložka Vnější Vzhled odemkne..
 3. No podle výše uvedených rozbalování je to od zdi ke zdi... tj. hodnocení "gamble" celkem sedí :-)
 4. Ehm.. 60 mega dárků je skoro 5 táců... to je už solidní gamble.. nouzí sice netrpím... těch 10 guinejí jsem si po dlouhém rozmýšlení koupil, ale co je moc to je moc :-)) Např. aktuálně mě kuželkářský večer s kamarády stál zrovna před chvílí cca litr ale měl jsem z toho hmatatelný požitek - zpocené triko a zapáchající ponožky.. a ne nějakou virtuální loďičku :-)
 5. mortas_invader

  Jutland

  Tak to se pak omlouvám za mumifikaci... ehm mystifikaci.. délku trvání jsem si nehlídal a jelikož se účastním všech akcí, tak mě ani nenapadlo že něco je omezeno na klanovky... V daném případě ale stejně trvám na dovětku : " to je taktéž moc vědecký úkol tj. bych se do toho snad ani nepouštěl.. :-)) "
 6. mortas_invader

  Jutland

  Aktuálně lze zadarmo kapitána zresetovat a následně naklikat nově body... ale obávám se že to je taktéž moc vědecký úkol tj. bych se do toho snad ani nepouštěl.. :-))
 7. Tak jsem si chvíli prohlížel a studoval tu Okinawu... u původní to holt chtělo vyrazit na B+C - do volného prostoru... capnout a vyhrát.. a byla tak dobrá, zábavná. Pokud byl tým bezmozků... vyrazil si na A pak toho moc neudělali.. Po změně to už je naprosto standartní mapa kdy je jedno zda jdete A+B... nebo B+C... takže i bezmozek nemusí zahřívat tu levou či pravou buňku... smutné :-(
 8. mortas_invader

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Off topic - ne že bych se chtěl zastávat BustyPinketc... ale pane Bomber... když už vytahuješ ty čísla... hrál 9 bitev... z toho 5 vyhrátých... pokud to porovnám s opicema co běžně potkávám v bitvách s WR 40% a nějaké drobné plus.. tak cokoli je total WR50%+ je aspoň normální hráč ... Já včera myslím ani na WR50% nedosáhnul... prostě to nešlo... dnes to jakžtakž jde.. ;-) Takže když už chcete brát tu hůl na bití psa... koukněte se příště napřed, zda není umazaná od hoven ať se pak neumažete taky... Jinak tohle téma už zapadlo do takových sraček že ani smazáním 2/3 postů se z toho nevyhrabe... dozor zde očividně moc nefunguje..
 9. No stihnout zřejmě půjde.... jen jak říkáš - nebude to "rozumně" tedy lážo plážo za týden dva tři... jen holt třeba intenzivně zahrát za pár dní.. A to nevíme kolik času nám dají.. Což mě osobně nijak nevadí páč pořád to je obsah "zadarmo" s bonusovou lodí.. tedy pokud ta daná loď nebude vrak a hrát ji nebude peklo :-))
 10. Zapojit se šlo mnohem dřív... od toho 22. listopadu :-)) Jen byla schována v nějakém jiném článku - chce to holt číst všechny.. Mám dojem že "přihlašovací" akce bývají často ve Full Ahead s Alenou Ermoaleva nebo jak se jmenuje.. Bývají prostě vypsány plány různých misí.. akcí... slev a sem tam je plácnuto i něco na nášivku... kamo či pár vlajek..
 11. mortas_invader

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Jen taková perlička z dnešního dne... plavu si takhle v T10 french cruiser... a spolu s týmovým Z52 jdeme na opuštěné křídlo capnout A.. Tam se potkáme s enemy Haragumo a s Baltimore??? nebo něčím podobným... Prostě relativně fér fight dva na dva.. Ustřílíme spolu Haragumo ale PAK.... Pak přiletí 3 letky od Midway... kdy torpéďáky vykostí Z52 a 2 AP bomb letkami mě vypne na ránu insta kill... sestřelil jsem 3 letadla... A fakt netuším proč ty zkur.. ehm zatracené AP bomby někdo dával do hry.... :-/ Radu či komentář že jsme měli udělat skupinu lumíků a krýt si aury neberu... páč takhle se toho moc necapne... Pokud by ta loď měla pouze HE bomby.. tak mě sejme třeba i za 40% HP.. zapálí... možná bych chvíli doutnal ale jako částečná zdechlina mohl dál hrát.. takhle jsem byl asi za cca 4-5 minut zpět v přístavu a neudělal jsem vyloženě žádnou chybu typu "nastav bok 3 bitevkám a zaparkuj o ostrov.." Takže za mě by rework fakt stačil sebrat AP bomby... poladit počty letek.. a aspoň jsem se taky vyplakal když se z toho stalo takové super kulturní fňuk téma obohacené i o fakt kulturní obrázky " k věci" :-))
 12. mortas_invader

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Ehm pánové ( a dámy??) - na cca posledních dvou až třech stránkách je k tématu zhruba ke 4 až 5ti postům, co mají nějaký smysl.. Zbytek je fňukání, osočování a hádání se s naprosto NULOVÝM přínosem.. Takže... nechcete s tím jít už doprdele a psát jen věcně k tématu...? Děkuji za pozornost.. Já osobně se domnívám, že aktuální informace o budoucím fungování CV mě vedou k závěru, že to celé řešení nebude asi úplně šťastné.. a spíš bych než rework s nekonečně letadly a opakovanými nálety a popř. následným zapalováním či požáry řešil aktuální stav poladěním OP Saipana a Zeppelína a naprosto tupými AP bombami a snížil počty letek.. aby nedocházelo k výše uvedenému "vypínání" DDček zaparkováním jedné z X letek nad ním... Prostě poladění aktuálního fungujícího stavu kdy CV nebude naprosto rozhodujícím prvkem v bitvě ( u T8+) ale jen prvkem důležitým...
 13. mortas_invader

  Bonusové kódy zdarma

  Akce The Ring - páté kolo... prej že finále :-) kod: CITADELSLAM
 14. Nesmíš zapomenout, že je tam "šance" na černé lodičky.. dublony a tak... Tu "šanci" prostě nesmíš opomenout... ;-) :-P
 15. viz. Stratos_HF v jiném vláknu - velmi výstižné.... Nekupuji ( vyjma guineí na Cossack) nic, ale návrh "letce" bych využil... takže aktuální stav pro WG je 21 Mortasových Kč... kdy v super akci by měli cca 1000,- či víc +
×