Jump to content

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  827
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16322
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PPH]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex, weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

1,223 profile views
 1. mortas_invader

  Oslavte druhé Vánoce s dárečky zdarma!

  No pěkně... 3 dny premka, pak ještě ( trochu víc grind) mise.. no to se povedlo - děkuju ;-)
 2. mortas_invader

  Bonusové kódy zdarma

  kod na 3 dny premka a spec. misi - CHRISTMASINJULY2021 ( nahoře mi to píše bíle.. ) je to odsud: https://worldofwarships.eu/cs/news/community/christmas-in-july/
 3. mortas_invader

  Bonusové kódy zdarma

  kod na 3 dny premka a spec. misi - CHRISTMASINJULY2021CHRISTMASINJULY2021CHRISTMASINJULY2021
 4. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Obecný dotaz do pléna... zkusil jsem toho T6 Kijkudina - v Coopu... a 50% ze všech dmg co bylo za bitvu bylo z náletu ( překvapivě se dá rozumně zamířit a odhadnout i pohyb pomalejších lodí - hitnout bitevku je celkem easy). Je to standartem i u všech vyšších tierů?? Že neskutečně nálety nakládají?? Protože pokud jo, tak by mě tohle " snipení za kopec náletem" asi bavilo... ano... stydím se... 8-)
 5. Zřejmě se jedná o tzv. ironii... ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie) Kdy Ims21 po zkušenostech uvažuje, že výrobky zde výše propagované prochází podobně "kvalitním" testováním jako váš hlavní produkt (hra), tak je to pravděpodobně dosti nepoužitelný předražený kus hadru :-))
 6. mortas_invader

  Veřejný test 0.10.7 - Všeobecná zpětná vazba

  V pořádku.... ale jen malé rýpnutí... pokud se bavíme o T6+ hrách kde se vyskytují ponorky... tak snad na těchto tierech není situace jako u T2-3 kde lodě třeba AA obranu ani nemají... A on je pořád rozdíl mezi mnohem lepší možností jak sejmout ponorku... a NULOVOU možností jak sejmout ponorku.. Obzvláště pokud to bude v pozdější fázi bitvy, kde ti ostatní schopní tu krabičku sardinek vykuchat už jsou v přístavu.. V testu budu u druhého kola pokračovat ale můj osobní dojem, že rozmr... ehm ne úplně povedený rework CVček a posléze i kapitánských skillů bude naprostá banalita proti tomu DOOMu co chystáte s hrou udělat s ponorkama.... ale je to vaše hra, vaše věc... a NAŠE prachy které neuvidíte ;-)
 7. mortas_invader

  Veřejný test 0.10.7 - Všeobecná zpětná vazba

  Tak jsem včera i dnes zkusil testovat.... mé osobní vyhodnocení ponorek je - ZBYTEČNOST.... co mají jako přinést do hry?? Je to pomalé, interakce mezi ponorkami na prd... spousta lodí nemá jak s nima bojovat... prostě zbytečnost.. :-(
 8. mortas_invader

  Aktualizace 0.10.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Hlásím - stejně jak již bylo zmiňováno jinde - že od této aktualizace došlo k zásadnímu prodloužení načítání do hry.... a to jako DOST :-/
 9. mortas_invader

  Třetí rvačka

  Vždyť to píšu... mám to na střídačku... :-) Občas hraju jak dement... občas to potáhám 8-)
 10. mortas_invader

  Třetí rvačka

  Rvaček jsem zatím hrál jen pár bitev... ale podle mého pozorování to znamená, že na jednu stranu dáváme bandu editováno a na druhou týpky kteří vědí ze kterého konce laufu vyletí střela... :-) Mě to háže na střídačku do obou týmů
 11. mortas_invader

  Tusso a jeho královna

  Potvrzuju, včera jsem ho zahlédnul u enemáků ve Rvačce - ale my hráli jak vocasníci a přejeli nás jak žížalu na silnici tj. potopen jsem byl já :-)) A tu Fiji měl taky - není to špatná volba - docela to prudí ze smouku :-)
 12. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Dobře bobře... ehm Žábo.. :-) Už mi to vysvětlil pěkně i Wolfík v Otázkách a odpovědích... ALE - co mám tedy dělat ( i ostatní hráči) pokud se odměny nepřipisují?? Wolf je prý už třeba dostal.... já koukám a u mě nic... řešení?? ( pominu li řešení trpělivostí, že se to třeba "někdy" objeví...) EDIT: tak odměna byla připsána tj. to považuj za vyřešené ;-)
 13. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Díky Wolfe - já osobně mám ale připsáno prd :-) Pokud to je jak popisuješ, tak bych na účtu měl mít připsáno 3250 žetonů a kontejner.. což nemám - testovací účet jsem zřídil v průběhu druhého kola přesně podle návodu z článku o testovacích serverech a to za pomoci mého WG centra - kde normálně spouštím WoWs ai v průběhu test hraní jsem tam měl svůj nick ( s doplňkem EU). Takže jen pátrám kde, co a jak... protože pokud je dostat se k odměnám celkem anabáze... pak je pochopitelné, že se jim na nějaké další hraní na test serveru lidé vys... a já taktéž... :-)
 14. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Taky dodám dotaz, ať má Žába hned v pondělí do čeho píchnout... :-)) Testovací server fachal od 1.- 6.7. ... aktualizace 0.10.06 je tu už od čtvrtka... odměny za test server budou ehm... kdy...? K tomu mám doplňující dotaz - test server jsem zkoušel hrát poprvé, v tomto článku ( https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/public-test-0106/ ) se nachází tabulka, kdy jsou rozepsány odměny za rozličné úkoly pro 1. a 2. kolo testu a někde je "fajfka" pro každé kolo zvlášť... někde je společná pro obě kola... Jak to mám pak chápat ? Že lze dostat za každé kolo odměnu zvlášť a tj. až 2x (dvě fajfky) nebo musím splnit 1. i 2. kolo aby daná odměna byla aktivována...? Dík za osvětu ;-)
 15. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Nejsem si jist.. ale mám takový dojem co jsem někde zahlédnul při čtení a utkvělo mi to, že se účet a premiovky z něj zkopírují/propojí při druhém kole testu..? Tj. když odehraješ první a pak druhé..? Je to bez záruky, test. server jsem instaloval taktéž na zkoušku poprvé tj. jsem to měl jen v základním "továrním" nastavení.. a ještě jsem našel v info textu toto - Pokud jste vybojovali alespoň jednu bitvu na serveru Veřejného testu v průběhu Veřejného testu aktualizace 0.10.5, bude váš účet na server Veřejného testu zkopírován z živého serveru. teď se jede test aktualizace 0.10.6..
×