Jump to content

mortas_invader

Players
 • Content Сount

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8727
 • Clan

  [PPH]

About mortas_invader

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [PPH]

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tam kde je postel
 • Interests
  sex weapons and rock"n"roll

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Nehodlám spamovat téma kam to nepatří... Ve své odpovědi zmiňuješ T10 křižníky... a premiový T8... Překvápko - ony tu jezdí proti T10 ddčku i T8, T9 a nepremiové lodě.... a ty už mají problém , kdy 1 vs 1 bitva neskončí dobře. Máme oba dva plus mínus shodné staty - máš o chlup lepší, to uznávám... nejsem úplnej debil, tuhle hru už chvíli hraji, mířit i manévrovat umím ale nejsem fialka... ale prostě Haragumo cítím jako problém - což mi de facto potvrdil i Yabba, že to je jeden z bodů na konzultaci s vývojáři. Mě tato odpověď celkem stačila a nehodlám se v tom rýpat dál... ty Harašgumou považuješ za OK... já rozhodně ne... done.
 2. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Přiznám se že nezkoušel - mám zažito "střílíš dd - per do něj HE", příště zkusím zda to na tu potracenku pomůže... díky. I když raději budu pokud ten vergl nepotkám... 8-)
 3. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Dropman12 - gratuluju... právě jsi přepsal všechny vojenské učebnice taktiky a strategie... místo střetu s nepřítelem ujeď.. OMG.. Samozřejmě tato strategie může být relevantní ve zcela výjimečných případech, ale pokud tu je nějaké dělení lodí do tříd které se navzájem vyvažují, tak by to dle mého mínění mělo být naopak - kdy ddčka zdrhají před křižníkem... křižník se moc neukazuje bitevce... a bitevka nemá ráda torpeda z boku od ddčka... Hargumo tohle narušuje - z křižníku si nic moc nedělá a prostě ho ustřílí/upálí.. A rozhodně nepovažuju za svoji chybu, když mě Hargumo z cca 10-11 km bez problémů zasahuje a já se sice na tuto vzdálenost taktéž trefuju, ale nemám šanci mu udělit tolik dmg ku zničení dřív než on sejme mě ( klíčové slovo - DPM). A tím mě mám na mysli běžné křižníky na T8-T10 .. kde si dává bacha možná tak na Mino a Worcestra a zbytku se de facto vysměje... Píšu to zde , protože jsem ten frustrující pocit zažil posledních několik dní v různých křižnících různých národů.... ale bylo to jak přes kopírák - dakadaka bum chcípni..
 4. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Dotaz - některé věci se dost nepovedly... a nemyslím tím aktuální CV rework ( i když ten taky.. ) ALE - bude stále možné, aby Haragumo - jako torpédoborec byl schopen děly nakrájet jakýkoli T8-T10 křižník bez většího odporu?? Tato loď je největší omyl daný do hry ( v závěsu za ním je Worcester a možná trochu i Minotaur). Je vyloženě frustrující být "krájen" intenzivní palbou s neskutečným dpm a nemít jakoukoli proti obranu. Při hraní proti Haragumu , když jsem cílem, mám po chvíli nutkání tu hru prostě leavnout... A domnívám se že frustrujících, neovlivnitelných prvků by hra měla obsahovat co nejméně.. chce li si zachovat hratelnost, zábavnost a tím pádem i ve finále komunitu. Z mého okolí jste už -1 ( hráče co jsem přivedl tak hraní ukončil) a tak nějak pracujete na -2.
 5. Já miluju to slovo "toxický" - člověk si pod to může strčit skoro každého.. nejčastěji takového co s ním nesouhlasí či přímo odporuje.. :-)) ME too 8-) Samozřejmě pokud je to "silent hunter" a jen jednou za čas správně udeří... tak ok... jen mě překvapila "oslava" a bez oslavence... Btw. práskat se nemá...
 6. Ehm.. vítáme... vítáte... a jmenovaná osoba tu od pátku v tomto vlákně vítacím ani nepípla... :-D Tj. asi bych si zatím moc od moderátorské aktivity moc nesliboval...
 7. Ehm... my jsme klienti.. ne pokusní králíčci nebo testeři... Pokud někdo chce, tak na testovací server jde.. zkusí.. a třeba zahlásí chybu či něco co nefunguje zcela optimálně... Většina hráčů má ale čas jen na ostrý server.. Pokud chcete data, reporty bugů... zaplaťe si crew co to udělá, nebo jen doufejte že pár dobrých duší altruisticky ve svém volném čase vám pomůže. Já si taky nechávám za svoji práci platit - ať už fyzicky provedenou či jen konzultace ( a tohle konzultace - zhruba odpovídá test serveru a reportu bugů) a charitu provozuju jen zcela výjimečně... ;-)
 8. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  MM +-2 je peklo hlavně u T8... pokud si vezmu bitevku či křižník a jsem v bitvě kde je většina T10 a zbytek T9 tak si měním volací znak na "cvičný cíl" - před chvílí jsem šel se svým Hipperem pod vodu cca 4 minuty po startu bitvy... Po spotu se na mě okamžitě objevilo 5 mířících lodí a než jsem stačil zdrhnout tak citadela přes příď a zbytek uklovali jen obyč. zásahy... ani jsem si neprd... a jen dal 20 táců do nejbližší bitevky ( většinu přes požár). Takové bitvy mě vždy baví strašně moc... A pokud to znamená, že abych si zahrál tak mám 5 minut počkat jako AFK a podle toho kde kde vyhráváme/prohráváme přejet mapu... tak na takovou hru - strategii se můžu tak akorát vy... defekovat. Za mě rozhodně od T7 nahoru MM jen +-1 edit: Další bitva.. Baltimore... zase víc jak 50% lodí T10... 5 minut.. skoro jak přes kopírák s tím Hipperem... T10 bitevky ty T8 křižníky prostě nakrájí na malé plátky pokud se focusují a můžu se stavět na zadní jak chci..
 9. mortas_invader

  Otázky a odpovědi

  Díky... takže dle předpokladu se z nula nula prd % hraných CV stalo nula prd %... tomu říkám pokrok a úspěch. Co se týče ddček... budeme se muset navzájem zřejmě uchýlit k násilí - nejsem nic moc ddčkář ale včera jsem si zkusil pár her odehrát a... už to nebudu opakovat. Pro mě osobně je třída dd aktuálně nehratelná - svítil jsem buď od radarů - všude, nebo od letadlovek ( i stíhaček zaparkovaných) skoro všude... Takže pokud má dd spotit či capovat... fakt netuším jak to ve většině her T8+ dělat.... Proto si vystačím se svými BBčky a křižníky a zbytek ať si WG nerfuje, ladí a podobná sprostá slova až do aleluja....
 10. Ehm - od reworku CV nejsou v Operacích ani v kooperativních bitvách letadlovky ( používající a létající s letadly) a jsou nahrazeny bitevkama... nemají stále správný řídící algoritmus pro NPC stroje...
 11. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Fajn - moje otázka nahoře nebyla úplně správně položená.. ale zkusím se tedy k odpovědi co mě zajímala dostat úkrokem a oslím můstkem najednou - tak ji zkusím lépe přeformulovat aby se na ni dalo jednodušeji odpovědět: Je známo, jaké % ve složení lodí tvořily v bitvách letadlové lodě ( třeba za celý rok 2018) a jaké % je to nyní po reworku ??
 12. mortas_invader

  Otázky pro WG

  Mohl by mi někdo prosím vysvětlit... jak mám nastřílet 30 létadel na misi pro Exeter... když: v minimu bitev potkávám CV..... když už nějakou potkám.... většinou letí hodně rychle ode mě ( slušná AA obrana)... a pokud se stejně letouny objeví poblíž... tak dám sice několik tisíc dmg do letadel dle počítadla... ale doprčic stejně žádný nespadne... Takhle těch 30 budu lovit celý měsíc.... I když máte akci na letadlovky, stejně je hraje pořád zanedbatelné % hráčů ( pokud se tedy po reworku zvedl počet z těch cca 4% na kolik...7%?? tak "tleskám" , fakt se to povedlo a cíl splněn..) Takže by to možná chtělo trochu soudněji dávat úkoly - vidím to i na nařízeních, kdy sestřelená letadla přibývají i několik dní, než je splněno a to hraju se všemi třídami a národy a ne jen s vymezenými anglosaskými... Neříkám že je to nesplnitelné... je to jen kur... ehm zatraceně otravné. Edit - doplnění: jako bonus je to jak jsme si nyní všimnul ještě omezeno tierem... a v coopu letadlovky nejsou... pekelný úkol... ale již mám jedno letadlo sestřelené :-D a nešlo by promazat "to" ngc4414?? Buď má nějakou lehčí dysfunkci - tipuju nějakou formu dysgrafie a nebo to bude horší a tím pádem by měl být u PC jen pod kontrolou dospělé osoby..
 13. mortas_invader

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  Nemám ve zvyku páchat až tak moc fňuky... ale tohle mi vzalo chuť tuhle hru hrát... prostě můžete se stavět na hlavu... instakillovat.... ale pokud máte většinu týmu bandu pánských přirození ohrnutých... tak to prostě nedáte.. ( btw. ta shima cca se cca 15 minut držela za všemi křižníky i bitevkama.. sem tam poslal vlnu torpéd, o spotování či capu v životě neslyšel a následně se sebevražedně nechal vykosit + vytorpil Musashi...)
 14. mortas_invader

  0.8.1 - Všeobecná zpětná vazba

  Zkusil bych zmáčknout "escape" následně záložku "nastavení" v ní podsložku "zvuk" a mám dojem že čtení ovládáš tj. jednotlivé položky si povypínáš snad už sám... To samozřejmě nemění nic na tom, že to zresetování nastavení zvuku z "off" na "on" se úplně nezadařilo, když už X aktualizací na to nijak nešáhlo a neměnilo již jednou uložené nastavení..
 15. mortas_invader

  Armada 2.0: USS Alaska

  Ehm... nikdo netvrdí, že každý hráč dokáže dosáhnout na každou loď... některá je jen v obchodě za prachy ( to např. nekupuju vyjma Cossaka co byl za 21,- Kč), některá je za free XP co vyjedeš - nevyjedeš... některá je za splnění misí při akci které uděláš - neuděláš... Btw. pokud se dostaneš za víkend na 150 K free XP tak jsi celkem drsňák... a pokud to dáš za ty 2-3 hodiny tak ultimátní drsňák ;-) A jako ultimátní drsňák to máš tedy za cca 2 měsíce posbíráno a neboj... v tu dobu určitě k dispozici Alaska bude... Missouri i Musashi byly k dispozici taky veeeeelmi dlouho... měsíce ( roky?)
×