Jump to content

PisiReis

Players
 • Content Сount

  789
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11624
 • Clan

  [EJDER]

4 Followers

About PisiReis

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,791 profile views
 1. PisiReis

  Submarines are Coming

  must be added to the game
 2. PisiReis

  Research Bureau: New Rewards for Leveling Up

  Wg sizin aklınız eriyormu 6 gemi hattı sıfırlayıp colbert gemisini almak akıl işimi ? Oyunculara mantıklı teklifler ile gelin bu kadar paragöz olmayın bu uygulamayı getirip darphane kurduğunuzu zannediyorsanız yanılıyorsunuz kutu işi gibi olmıyacak bu olay ! Google translation Wg your mind is melting 6 ship line to reset the colbert ship to get my mind work? Do not be so stingy to the players with logical offers to bring this application and mint you think you're wrong, this event will not be like box work!
 3. Bu yeni düzenlediğiniz ntc olayıda beni düşük tier gemi oynamaya teşvik etmiyor ben bu zamana kadar sizden para veripte premium üyelik almadım gemi sıfırlamaya karşıyım oyuncuların düşük tier oynamasını istiyorsunuz gemi silmenin espirisi nedir peki ? Ben cevabını biliyorum ticari; Ben 3 senede 10 tier 15 tane gemi elde ettim.Öyle t10 gemi vererek bu etkinliğe katılmamı beklemeyin daha cazip hale getirmeniz lazım .t10 premium gemiden hariç premium üyelik,sancak birde doblon vermeniz lazımki cazibesi olsun benim için öyle 2 k doblon ile olmaz 5 k üzeri doblon verirseniz ntc etkinliğine katılabilirim belki Google Translate This new NTC event does not encourage me to play low tier ship I did not receive the premium membership until now I am against the ship zero reset players want to play low tier What is the joke of deleting ships? I know the answer is commercial; I got 10 tier 15 ships in 3 years. I don't expect me to participate in this event by giving t10 ships. maybe you can join ntc if you give doblon
 4. PisiReis

  RESULTS – Battle of the Philippine Sea

  Geçen seneki yaz aylarındaki etkinlikler daha çoktu bu yaz ben bir şey göremiyorum ! Rus kaptan ve mursmark inanki ilgimi çekmedi ! Bu yaz etkinliğinde t10 kalıcı kamuflaj bekliyorum wg den yamato ya verdiniz worcestara verdiniz devamını beklerim o zaman kalıcı kamuflaj için oynarım etkinlik 3 ay olsa bile bu sıcakta bu ödüller ile ancak keyfi oynarım ! Google Translate There was more activity in the summer than last year, so I can't see anything! Russian captain and mursmark believe I was not interested! I'm waiting for the t10 permanent camouflage at this summer event.
×