Jump to content

endorfinox

Players
 • Content Сount

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6717
 • Clan

  [AMW]

About endorfinox

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

139 profile views
 1. endorfinox

  Serwery WoWS nie działają.

  Dopadł ich promień Archimedesa
 2. endorfinox

  [AMW] Rekrutacja do nowego klanu

  Podbijamy Temat !!!! Klan [AMW] Akademia Marynarki Wojennej rekrutuje graczy którzy chcą wspólnie pograć w dywizjonach a może uda się jeszcze powalczyć w obecnym sezonie klanówek. Jak wskazuje nazwa naszej grupy, jesteśmy graczami którzy uczą się rozwijać swoje umiejętności więc porażki nie są nam obce .Statystyki ? Tak , ale dobra zabawa ponad cyferki. Macie discord to dobrze nie to damy radę inaczej jest jeszcze czat. Nic na siłę i bez spinki - jedyne wymaganie to chęć dobrej zabawy i pragnienie rozwoju bo tak chyba powinno być jak chcesz wstąpić do Akademii a zatem zapraszamy !!!
 3. endorfinox

  Kod Zaproszeniowy

  Kod zaproszeniowy dla chętnych https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/3G2zkJJ Po pierwszej bitwie w porcie krążownik premium II Tieru Diana. Po rozegraniu pierwszej bitwy na VI tierze gracz otrzymuje amerykański pancernik premium V Tieru Texas.
 4. endorfinox

  Okręty przeklęte

  Ponieważ jestem słabym graczem mam kilku liderów : Moja pierwsza dycha Minotaur - łapie cytadele pod każdym kątem i od każdego nawet od przepływających łodzi wiosłowych z rozbitkami bywały gry że spierniczałem przed ostrzałem większość bitwy. Friedrich D G- rozpacz. Colorado - przekaźnik płomienia olimpijskiego. Czapajew niezwykle sytuacyjny i zależny od teamu a te bywają różne najczęściej kiepskie. Pensacola - ps Foliowy Ship. Wystarczy .
 5. Mimo wszystko ten okręt wymaga dramatycznego buffa ;)
 6. endorfinox

  HMAS Perth VI Tier Premium

  Jakieś ploty wyczytałem w odmętach internetu ,że mają ten okręt usuwać z gry - wiecie coś o tym ?
 7. endorfinox

  Benson

  Bez premki i jak piszesz to pewnie spaziowałem cały dmg na BB kach :/ skoro tak marnie to wyszło
 8. endorfinox

  Benson

  80 % losowań vs X tier powoduje że chce się go zostawić w porcie na dłużej tym bardziej , że miałem ostatnio taką sytuację : zwycięstwo , 3 w drużynie , 65 DMG , 2 fragi i jakieś tam zajęcie i patrzę na statystyki zarobków a tu 20 tysi w plecy nosz wpieniłem się kuźwa jakiś nerf do zarobków czy co jasna ciasna ?
 9. endorfinox

  Shiratsuyu Tier 7

  Cóż weźmiesz dymek ( a nerf tuż tuż) to potencjał okrętu spada - nie weźmiesz dymka to jesteś fajnym celem po spocie zwłaszcza w przypadku jak czaisz się na wrogie tarło wtedy szybki fokusik i z myśliwego jesteś zwierzyną ;) Shira to już nie będzie ten sam okręt Robią dalej ? Bo teraz to bracie musisz podejść bliżej i bezpieczna strefa się kurczy nie odejdziesz w dymku tylko przyjmujesz gongi po wykryciu.
 10. Jestem kiepskim graczem lubiłem pograć krążkami czy niszczarkami nawet mimo to, że takim Edynem czy Kutu schodziłem czasem na jeden gong to teraz po nerfie dymku to będę tylko i wyłącznie BBrajankiem jak mi Bóg miły wolę się palić 3/4 gry niż bać wypłynąć zza wyspy.
 11. endorfinox

  Shiratsuyu Tier 7

  Niszczyciel bez dymku to pływająca trumna bo nawet las torped nie ratuje życia w kryzysowej sytuacji . Tym bardziej wolnych dodajmy torped więc im bliżej podchodzisz tym większe szanse na zgon . Dla mnie obecnie lekko zabawna gra więc okręt będzie rdzewiał w porcie nie zdążyłem się nim nacieszyć szkoda.
 12. endorfinox

  Kontenery - Dyskusja

  Wczoraj kolejne usprawnienie dymku *edit* :/ a miało już tego szajsu nie być to nie bo przeszkadzają kredyty tylko nie wiem komu ja 5 baniek chętnie bym przytulił. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 13. endorfinox

  "Rankingowy sprint"

  Idzie mozolnie , jak jest każdy wie plan minimum wykonany ranga 12 co dalej to moje ale pogram sporadycznie. Zero zabawy scenariusz co mecz ten sam dd na cap reszta za wyspy. Zmieniłem Anshana na Leandera i dobiłem do 12 R wcześniej nie bardzo szło pograć, rozgrywka niszczycielem siermiężna i zależna od teamu . Jestem za słaby na wyższe rangi teraz na spoko co ugram to będę się cieszył.
 14. endorfinox

  Mogami

  Przeskoczyłem na Mogami z Edinburgha i kuźwa miodzio jest Iubię ten stateczek jak mi Bóg miły.
 15. endorfinox

  U.S.S Enterprise

  211 zeta za Enterprise to ile będzie za Graf Zeppelina już strach pomyśleć. Grał dzisiaj w mojej drużynie szału nie było. Gram lotniskami słabo i zwykle na coopach by nie osłabiać drużyn bo na razie poziom marny ale lubię ten tryb gry i myślałem o Big E lub GZ ale za tą kasę kurcze to trochę za dużo.
×