Jump to content
Planned Server Restart (Masters) Read more... ×

sokolgs

Players
 • Content Сount

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9833
 • Clan

  [CMWR]

1 Follower

About sokolgs

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [CMWR]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sokolgs

  Cmoknij Mnie W Rufę

  A jeśli ktoś zada pytanie, dlaczego do nas dołączyć? Bo jesteśmy klanem aktywnym. Bo mamy Kapitanów zarówno doświadczonych i ogranych, jak i nieopierzonych, dla każdego jest tutaj miejsce. Bo mamy Panią Kapitan w Klanie, a to wcale nie jest takie częste i popularne. Bo mamy dwie drużyny klanówkowe i jest opcja grania w nich dla chętnych. (jedna w Sztormie, jedna w Wichrze) Bo mamy discorda, ale nie ma przymusu posiadania go (chociaż 95% z nas go ma) ani przebywania na nim podczas gry. Bo chociaż nasza baza dopiero się buduje, tempo jej budowy jest zadowalające.
 2. sokolgs

  Cmoknij Mnie W Rufę

  Jeszcze kilka miejsc mamy, jakby co.... jeszcze...
 3. sokolgs

  Superkontenery - po jednym czy grupowo.

  Najpopularniejsze z pewnością będą flagi na zalanie. Ale średnio działają... ostatnio miałem założoną flagę, kupiłem do gry kilka piwek i flaga nie pomogła, zalałem się w trupa.
 4. sokolgs

  Cmoknij Mnie W Rufę

  Jeśli ktoś szuka przystani..... zapraszam do kontaktu.
 5. sokolgs

  Szukam klanu

  Serdecznie zapraszam! https://discord.gg/F69pPypr6S
 6. sokolgs

  Cmoknij Mnie W Rufę

  Absztyfikanci Grubych Armat I kontenerowe węglokopy, I klanowskie naftowierty, I lotniskowce, bycze łajby. Radarowe bubki, podpalaki Z szajką wytwornych torped na burcie, Camperzy, fraggerzy, zabijaki, Cmoknijcie mnie wszyscy w rufę. Zapraszamy! Klan bez rozkazów. Jest discord. https://discord.gg/F69pPypr6S Są klanówki. Nie jesteśmy z pierwszej łapanki. Na razie jest nas około 20*. Rośniemy w siłę. Dołącz! *część z nas ma jeszcze trzydniową karencję Klan CMOKNIJ MNIE W RUFĘ zaprasza w swoje szeregi wszystkich graczy, którzy samotnie przemierzają bezkresy mórz i oceanów… Jeżeli chcesz wspólnie pograć w dywizjonach czy bitwach klanowych w miłej atmosferze, bez niepotrzebnego nikomu spinania się to nasz klan to idealne miejsce dla CIEBIE… Nasze wymagania; • poczucie humoru • nastawienie na dobrą zabawę • chęć do wspólnego grania w bitwach drużynowych • DISCORD nie jest obowiązkowy ale w bitwach klanowych mile widziany… • znajomość języka polskiego i łaciny kuchennej Oferujemy: • miłą atmosferę w gronie zapalonych marynarzy z dużą dawką humoru. • wspólne gry w dywizjonie bądź bitwach klanowych • klanowy DISCORD jako komunikator Jeżeli chcesz nam pomóc w rozbudowie klanu i dobrze się przy tym bawić w miłej atmosferze zapraszam do kontaktu w grze: - Hermogeness - Mati20209 - troll423, bądź któryś z oficerów wykonawczych :)
 7. No.... zapraszam do Basic. Discord jest. W tygodniu zbierają się czasem na nim jakieś dywizjony. Większość po prostu tam pisze. Klanówki gramy. Alpha obowiązkowo z dicordem. Beta - różnie to bywa. Idzie nam nawet przyzwoicie. Na klanówkach spokój, bez spiny, pełna kultura, nikt nie narzeka na atmosferę. Mamy jedno (dokładnie) miejsce wolne. Bo klan jest aktywny, nie ma tu martwych dusz. Właśnie takich graczy nam trzeba, doświadczonych, z podobnymi statami do naszych. Z założenia każdy robi co chce, wymogiem jest tylko gra, ale od dłuższego czasu duży krok poszedł w takie zgranie klanowe i coraz więcej jest własnie wspólnych gier i coraz mniej tych milczących graczy grających solo, gdzieś z boku. https://discord.gg/F69pPypr6S
 8. sokolgs

  Klan poszukiwany

  Posłałem zapke oraz szczegóły w grze. Pozdr
 9. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan

  Twój klan jest mało aktywny, a Ty szukasz czegoś dla siebie? A może jesteś bezklanowy? I chcesz pograć bez spiny? Dawaj do Basic-a!
 10. sokolgs

  Aukcje: Dzień Niepodległości USA

  Ja dałem 100 000 010 i siadlo
 11. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan

  Cześć i czołem. Mamy jedno miejsce - może to właśnie na Ciebie czeka? Klan z założenia bezspinowy. Krzykaczom i wszechwiedzącym mądralom od razu na wstępie dziękujemy. Graczom odpalającym od święta grę również. Jeśli powyższe słowa nie były do Ciebie - odezwij się. Baza klanowa rozbudowana, drużyna klanówkowa buduje się wciąż, obie oceny klanu wprowadzone póki co do Ligi Wicher. Na atmosferę nikt nie narzeka (chyba, że krzykacze i wszechwiedzące mądrale, ale tych już z nami nie ma) - ekipa raczej starsza, choć z kilkoma młodszymi graczami. Taki wybuchowy mix. W pierwszej kolejności patrzymy na charakter gracza, w drugiej na jego aktywność, staty dopiero na końcu. Staty nie grają. Do klanówek obowiązkowy discord, poza tym nie ma żadnego przymusu grania jakichś plutonów bądź ciągłej obecności na komunikatorze. Zainteresowani - najlepiej szukać mnie przez grę. :)
 12. sokolgs

  Nasze osiągnięcia

  Graty wielkie! Od dzisiaj tez będę klakierować! A Assashio fajna łajba, z pewnością będziesz zadowolony!
 13. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan

  Podbijam temat. Klanówki ruszyły, my na razie na spokojnie, powolutku się zgrywamy. Potencjał chyba jest, ale jeszcze brakuje tej magii. Na razie - jak dobrze policzyłem - 36 bitew, 18 zwycięstw i 18 porażek. Trzeba nam jednego gracza. Najlepiej lotniarz, ale dobrym krążownikowcem nie będziemy gardzić. Nie oczekujemy cudów i poziomu super unicum.
 14. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan

  Poszukujemy jednego, aktywnego gracza. Najbardziej w tej chwili potrzebujemy lotniarza na bitwy klanowe. Najlepiej z Hakyuru. Oferujemy miejsce w składzie na zbliżające się Bitwy Klanowe. Przezbroiliśmy się dość mocno i będziemy walczyć. Baza rozbudowana, mamy discorda. Ekipa wesoła, wyluzowana, bez spiny. Zapraszamy. Najprościej chyba napisac do mnie PW tutaj, bądź w grze. Wymagań na statach nie mamy, ale zwykle patrzymy, bo staty coś tam zawsze o graczu powiedzą. Niemneij staty nie graja, gra człowiek.
×