Jump to content

sokolgs

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6136
 • Clan

  [BASIC]

About sokolgs

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [BASIC]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan Zaprasza!

  W grze na pewno można, w tych kolumnach u góry masz Port, wyposażenie, i tam, po prawej stronie masz ( a w zasadzie powinieneś mieć) szukaj Klanu. Wpisz BASIC i powinno Ci gdzieś tam wyświetlić "wyślij aplikację albo coś w tym stylu) - dokładnie nie pamiętam, jak to wyglądało. Ale może i Szefo nasz będzie Ci mógł pomóc, zaraz mu dam znać. edit, już masz zaproszenie w grze wysłane, z tego, co się dowiedziałem :)
 2. sokolgs

  Szukam Klanu

  Chodź do Basic. Tu nie musisz nic. A i tak się rozwiniesz.
 3. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan Zaprasza!

  Drodzy Kapitanowie! Znajdą się dla Was miejsca w naszym totalnie luzackim Klanie z rozbudowanym portem i świetną atmosferą. Pływam z Basicami już wiele miesięcy i nie zamieniłbym ich na żaden inny Klan. Nawet na ten z Ryśkiem z Klanu. Zgłaszajcie się, nieważne, czy masz 30000 bitew czy dwadzieścia. Nieważne, czy jesteś fioletem czy keczupem. Zapraszam w imieniu całej bandy!
 4. sokolgs

  Rozglądam się za nowym klanem

  Kuknij na Basic, co prawda nie mamy ciśnienia na nic, ale na czacie klanowym zawsze się coś dzieje.
 5. sokolgs

  THUNDERER Premium.

  Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
 6. sokolgs

  THUNDERER Premium.

  Witajcie, mam pytanie odnośnie Thunderera. Bo nie do końca to jest premka, tylko okręt specjalny. Jak to się ma do przerzucania kapitana z innego okrętu? Mam na Conq kapitana 19 pkt i teraz biorąc Thunderera mogę dowolnie tym kapitanem bez przeszkolenia pływać na Thundererze i na Conquerorze, czy będę muiał mieć osobnego kapitana na obydwa okręty? Nie umiem nigdzie znaleźć takiej informacji, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź od posiadaczy Thunderera.
 7. Mam to samo, daremne to jest....
 8. sokolgs

  Szukam klanu

  Chodź do Basic, żadnych wymagań nie mamy, nie spinamy się na nic, port mamy rozbudowany, a atmosfera jest świetna :)
 9. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan Zaprasza!

  Flater, czemuś Ty nas zostawił, gadzie jeden.... ?
 10. sokolgs

  Szukam Klanu

  Jak do luźnej to polecam BASIC! Gramy bez spiny. Port wymaksowany, żadnych wymagań, po prostu pływaj i zbieraj z nami ropę.
 11. sokolgs

  Szukam Klanu

  A jak chcesz na luzie i bez ciśnienia to do BASIC.
 12. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan Zaprasza!

  Najlepiej pisać do Lumiously to jest nasz Szefo :) a port z tego, co pamiętam to jest rozbudowany więc bonusów jest sporo. Ale o szczegóły to do Szefa chłopaki :)
 13. sokolgs

  [BASIC] Zwykły Klan Zaprasza!

  Jako dość aktywny gracz związany z klanem BASIC - chciałem serdecznie zaprosić do dołączenia do nas. Jak u nas jest? Nie ma na nic ciśnienia, czasami na spontanie udaje się zagrać klanówkę (bez discordów, porozumiewamy się telepatycznie :P ) czasem sobie tworzymy dywizjony i gramy, ot tak, bez spiny. Co do klanowiczów, to jest tak jak wszędzie... Kilku rozgadanych, kilku cichociemnych, Szefo w porządku jest i się nie czepia o nic. Jak ktoś się nie spina na nic to znaczy, że właśnie powinien należec do Basic.
 14. sokolgs

  Szukam klanu i dywizjonow

  Flater, a Tobie co, źle Ci w Basicu? Przecież gramy z Tobą w dywizjonach, jak tylko zapkę dasz... Albo jak coś o tym napiszesz. Klanówki też się zdarzają, dzisiaj też zagraliśmy, ale jak dostałeś zapkę to ją odrzuciłeś... Tak dziwnie troszkę.... No a na bank się załapiesz do klanówek w innych klanach, szczególnie tych, co mają ciśnienie na wyniki. Sto procent.
×