Jump to content

effendi86

Players
 • Content Сount

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6713
 • Clan

  [GRAY]

About effendi86

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GRAY]

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. effendi86

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  U mnie z 20 średnich paczek wypadły 3 okręty: Krasny Krym, Arizona i Boise. Jak dla mnie slabo. Poza tym 2k golda, flagi, kamo i węgiel. Szkoda, że w tym roku zabrali konto premium z kontenerów.
 2. effendi86

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A jak ktoś ma za dużo pieniędzy, to za jedyne 2286 zł z groszami może sobie kupić pakiet "Armada" z 67 premkami. Przecena aż o 57%
 3. Wielce zapowiadany rework CV, którego głównym celem miała być reanimacja tej klasy, zakończyl się wyrzuceniem 6 lotni z gryPrzyznam szczerze, że takiego poziomu absurdu nie powstydziłby się sam Monty Python. Jak dla mnie jest to kapitulacja WG w starciu z gameplayem CV i pójście na łatwiznę (mniej CV = mniej roboty z ich "balansowaniem"). Nie tego oczekiwałem po hucznie zapowiadanym reworku.
 4. Dawać mi tu cennik tej stali, bo nie wiem czy mi się chce klanówki grać
 5. effendi86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A skoro już mowa o dzisiejszym mini patchu: co on zmieniał/dodawał?
 6. @Greyshark To nie jest tylko kwestia AP z BB. Podobne buły sprzedaje obecnie Stalingrad, nawet gdzieś tu na forum był filmik jak to prawie cała Shima wyparowała od jednej salwy. Już Ci też ludzie tłumaczyli dlaczego ten problem najbardziej uwidocznił się właśnie na klanówkach i dlaczego kontrargument, że na "randomach to się zdarza raz na milion" jest błędny. Co do tych ważniejszych błędów w grze, to dla mnie osobiście peny z AP w DD są obecnie na pierwszym miejscu. Przypominam, że kwestia CV nie jest błędem w grze (w rozumieniu WG), tylko nietrafionym założeniem projektowym, które to obecnie jest w fazie "reworku", by uczynić grę tą klasą bardziej przystępną dla zwykłego klienta WG. Przywołany przez Ciebie błąd z wywalaniem gracza z ekranu ładowania do bitwy u mnie nie występuje, a jeżeli się zdarza to jest to wina mojego drewnianego internetu. Pomijam tutaj przypadki, gdy WG oficjalnie coś spartoli przy kolejnej aktualizacji albo zdychają im serwerowe chomiki. Idąc więc Twoim tokiem rozumowania:
 7. Czyli narzekanie na błąd w grze, który potwierdzili sami devsi, a który od kilku miesięcy jest nienaprawiony, jest "płaczem"!? Dzięki @Greyshark, że mnie oświeciłeś. A ja głupi myśłalem, że forum jest tym miejscem, gdzie piszemy co nam się w grze podoba lub nie podoba. Od dzisiaj będę wypłakiwal się w samotności do poduszki... Ps. Dla Ciebie ważniejszy jest rework CV, a dla mnie naprawa penów z AP w DD. I ja to szanuję, ale jakoś nie dostrzegam byś Ty szanował moje zdanie i mnie podobnych. Jak tylko ktoś się ośmieli napisać post, że jest to irytujące, to od razu wyskakujesz z tekstami o "płaczkach".
 8. effendi86

  Penetracje w DD

  Jakby zrobili klanówki na innych tierach niż X, to ten problem również by występował. Tylko że na klanówkach jest najbardziej widoczny, bo tam grają ludzie ogarniający grę i jej mechanikę, dlatego przywoływanie losówek mija się z celem. Na losówkach masz często takich czerwonych baronów, że nie są w stanie trafić pancernik z 10 km a co dopiero deskę. Poza tym to nie jest kwestia tylko Montany. Podobnie potrafi przywalić Republika czy Kurwurst i tylko Yamato odstaje od reszty (moje subiektywne odczucia po rezegraniu 3 sezonów klanówek na deskach). Efekt jest taki, że przez opieszałość/niedbalstwo dewsów, z 4 klas w grze, na klanówkach masz 3, z czego jedna jest na wymarciu (liga Tajfun/Huragan). I teraz na 2-3 tygodnie przed startem kolejnego sezonu klanówek, jest zapowiedź, że zmiany będą za 3-4 aktualizacje czyli grudzień/styczeń. No po prostu rewelacja...
 9. effendi86

  Kontenery Royal Navy

  5 kupionych kontenerów i wpadły misje na Acaste, Icarusa i Lightninga Jestem mega zadowolony, bo to pierwszy raz, jak udało mi się trafić w kontenerach eventowych misje na okręty.
 10. effendi86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  U mnie na środku ekranu był wielki przycisk "Przejdź dalej" czy coś takiego. Może uruchom ponownie grę jak masz to zbugowane.
 11. effendi86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ja nie dostałem nagród za łańcuchy misji z pierwszego tygodnia... Drugi tydzień sobie odpuściłem.
 12. effendi86

  SK za każdy 10T

  Tak się zastanawiam, czy przykitranych 2 mln free expa nie wydać na przegrindowanie linii lotnisk. W obu drzewkach mam gołe 5 tiery. Szybko licząc, dojście do dychy to okolo 750 000 free expa, kupujemy 2 dychy, gramy co-op, dostajemy 2 superkontenery i zapominamy, że mamy je w porcie A po reworku free exp do nas wraca Dobrze kombinuję?
 13. effendi86

  Permament camo dla 10T - prośba o pomoc

  Jeśli wiesz, że będziesz często grał tym okrętem, to kupuj śmiało. Daje sporego kopa do zarobków. I po wejściu do bitwy nie zdziwisz się nagle, że okręt jest "goły", bo skończyly Ci się kamuflaże - co boli, jak się gra rankingówki/klanówki.
 14. effendi86

  Kontenery - Dyskusja

  Z superkontenera z kolekcji wypadlo 100 flag na +20% więcej hp odzyskanych przy użyciu naprawki. Szału nie ma...
 15. effendi86

  Reset punktów kapitańskich

  @ThePoisonDwarf Nie masz zielonego pojęcia o bitwach klanowych, więc sìę nie wypowiadaj, bo tylko się ośmieszasz. A dla tych co olewają klanówki - WG co pewien czas daje zniżki na reset perków kapitańskich.
×