Jump to content

effendi86

Players
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6059
 • Clan

  [GRAY]

About effendi86

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GRAY]

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. @Greyshark To nie jest tylko kwestia AP z BB. Podobne buły sprzedaje obecnie Stalingrad, nawet gdzieś tu na forum był filmik jak to prawie cała Shima wyparowała od jednej salwy. Już Ci też ludzie tłumaczyli dlaczego ten problem najbardziej uwidocznił się właśnie na klanówkach i dlaczego kontrargument, że na "randomach to się zdarza raz na milion" jest błędny. Co do tych ważniejszych błędów w grze, to dla mnie osobiście peny z AP w DD są obecnie na pierwszym miejscu. Przypominam, że kwestia CV nie jest błędem w grze (w rozumieniu WG), tylko nietrafionym założeniem projektowym, które to obecnie jest w fazie "reworku", by uczynić grę tą klasą bardziej przystępną dla zwykłego klienta WG. Przywołany przez Ciebie błąd z wywalaniem gracza z ekranu ładowania do bitwy u mnie nie występuje, a jeżeli się zdarza to jest to wina mojego drewnianego internetu. Pomijam tutaj przypadki, gdy WG oficjalnie coś spartoli przy kolejnej aktualizacji albo zdychają im serwerowe chomiki. Idąc więc Twoim tokiem rozumowania:
 2. Czyli narzekanie na błąd w grze, który potwierdzili sami devsi, a który od kilku miesięcy jest nienaprawiony, jest "płaczem"!? Dzięki @Greyshark, że mnie oświeciłeś. A ja głupi myśłalem, że forum jest tym miejscem, gdzie piszemy co nam się w grze podoba lub nie podoba. Od dzisiaj będę wypłakiwal się w samotności do poduszki... Ps. Dla Ciebie ważniejszy jest rework CV, a dla mnie naprawa penów z AP w DD. I ja to szanuję, ale jakoś nie dostrzegam byś Ty szanował moje zdanie i mnie podobnych. Jak tylko ktoś się ośmieli napisać post, że jest to irytujące, to od razu wyskakujesz z tekstami o "płaczkach".
 3. Penetracje w DD

  Jakby zrobili klanówki na innych tierach niż X, to ten problem również by występował. Tylko że na klanówkach jest najbardziej widoczny, bo tam grają ludzie ogarniający grę i jej mechanikę, dlatego przywoływanie losówek mija się z celem. Na losówkach masz często takich czerwonych baronów, że nie są w stanie trafić pancernik z 10 km a co dopiero deskę. Poza tym to nie jest kwestia tylko Montany. Podobnie potrafi przywalić Republika czy Kurwurst i tylko Yamato odstaje od reszty (moje subiektywne odczucia po rezegraniu 3 sezonów klanówek na deskach). Efekt jest taki, że przez opieszałość/niedbalstwo dewsów, z 4 klas w grze, na klanówkach masz 3, z czego jedna jest na wymarciu (liga Tajfun/Huragan). I teraz na 2-3 tygodnie przed startem kolejnego sezonu klanówek, jest zapowiedź, że zmiany będą za 3-4 aktualizacje czyli grudzień/styczeń. No po prostu rewelacja...
 4. Kontenery Royal Navy

  5 kupionych kontenerów i wpadły misje na Acaste, Icarusa i Lightninga Jestem mega zadowolony, bo to pierwszy raz, jak udało mi się trafić w kontenerach eventowych misje na okręty.
 5. U mnie na środku ekranu był wielki przycisk "Przejdź dalej" czy coś takiego. Może uruchom ponownie grę jak masz to zbugowane.
 6. Ja nie dostałem nagród za łańcuchy misji z pierwszego tygodnia... Drugi tydzień sobie odpuściłem.
 7. SK za każdy 10T

  Tak się zastanawiam, czy przykitranych 2 mln free expa nie wydać na przegrindowanie linii lotnisk. W obu drzewkach mam gołe 5 tiery. Szybko licząc, dojście do dychy to okolo 750 000 free expa, kupujemy 2 dychy, gramy co-op, dostajemy 2 superkontenery i zapominamy, że mamy je w porcie A po reworku free exp do nas wraca Dobrze kombinuję?
 8. Permament camo dla 10T - prośba o pomoc

  Jeśli wiesz, że będziesz często grał tym okrętem, to kupuj śmiało. Daje sporego kopa do zarobków. I po wejściu do bitwy nie zdziwisz się nagle, że okręt jest "goły", bo skończyly Ci się kamuflaże - co boli, jak się gra rankingówki/klanówki.
 9. Kontenery - Dyskusja

  Z superkontenera z kolekcji wypadlo 100 flag na +20% więcej hp odzyskanych przy użyciu naprawki. Szału nie ma...
 10. Reset punktów kapitańskich

  @ThePoisonDwarf Nie masz zielonego pojęcia o bitwach klanowych, więc sìę nie wypowiadaj, bo tylko się ośmieszasz. A dla tych co olewają klanówki - WG co pewien czas daje zniżki na reset perków kapitańskich.
 11. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dzięki Panowie za cynk. Dublony kupione po cenie 220 zł za 30k. Wiem, że inni mieli jeszcze lepsze ceny, ale to i tak prawie 50% zniżki, więc nie będę marudził. Ps. Ciekawe czy to błąd, czy WG zrobiło nam niezłe promo?
 12. Same radary

  Flambass wrzucił film, w ktòrym porusza temat radarów w grze i ich wpływu na grę niszczycielami.
 13. Same radary

  U mnie to samo. Akurat kończę linię azjatyckich desek i obecnie gra Chung mu to czysty masochizm. Wpływasz na capa i jeb radar z amerykańca, uciekasz z jego zasięgu i jeb radar z Kronsztada. A że nadal nic nie zmienili w kwestii penetracji AP z BB w DD to często po takiej akcji zostajesz na ogryzku lub idziesz do portu. Przypominam, że jest także misja w kampanii amerykańskiej, w której celem jest zabicie 2 desek w bitwie, co także nie ułatwia gry. I podobnie jak @Ter_ion nie uważam, by szybko się ta sytuacja miała zmienić. Dojdzie nowa X amerykańska i Stalingrad za bitwy klanowe. Przy takiej mecie kapitanom DD zostanie zejście na niższe tiery albo snajpienie z max zasięgu dział i torped i liczenie, że uda się coś trafić (Chaby nie liczę, bo to bardziej krążek niź DD).
 14. Oficjalny koniec BB/BC

  Ten koniec BB chyba zbyt wcześnie ogłoszony. Dzisiaj we wszystkich bitwach na tierach 7-9 po 5 BB na stronę. Nie siejmy paniki...
 15. Epic teams

  Rownież miałem dzisiaj w planach pofarmić trochę expa, ale jak widzę co się dzieje na screnach, to strach grę odpalać. @Ter_ion Wajcha kiedyś pójdzie w górę
×