Jump to content

effendi86

Players
 • Content Сount

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8062
 • Clan

  [GRAY]

About effendi86

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. effendi86

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ja to widzę inaczej. Po pierwsze mamy kolejną mechanikę, która pogłębia różnicę pomiędzy dobrym graczem a tym słabszym, a ponoć zniwelowanie skill gapa miało być jednym z założeń reworku. Po drugie wyobraź sobie jak będą wyglądały przyszłe klanówki z CV, gdzie prawie zawsze wiesz gdzie będą stały krążki jak Des/Moskwa/Stalin. I po trzecie sam fakt, że nagle w 2-3 sekundy samoloty pokonują 2-3 kratki na minimapie jest moim zdaniem głupi.
 2. effendi86

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @WG_Lumberjack widziałeś ten filmik Yuro, który wkleiłem stronę wcześniej? Ponawiam pytanie: czy według WG to co tam pokazano jest zgodne z waszymi założeniami reworku?
 3. effendi86

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jako, że nie gram CV (czekam, aż WG ogłosi oficjalnie koniec balansowania lotni i sukces reworku), ale gram przeciw nim, takie pytanko do WG (@WG_Lumberjack): czy to co widać na filmie powyżej to zaplanowany przez Was sposób zrzutu bomb czy raczej bug w mechanice, który wykryli gracze? I pytanie do samych grających CV: czy znacie i używacie tzw. Slingshot dropa?
 4. effendi86

  Kontenery - Dyskusja

  Wczoraj z kontenerów za 2 etap dyrektywy wypadła Kaga Ps. Szkoda, że nie gram lotniami
 5. effendi86

  Kolejny pad serwera

  WG dba o graczy i w ten wyszukany sposób mówi im, że już późno i czas iść spać
 6. effendi86

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ktoś mi powie po co robić okręt pod AA skoro i tak nic to nie daje? I żeby nie było, że to jednostkowa sytuacja - na jednym z filmów Farazzela widać rozmowę dwóch ddeków (Gearinga i Gruza) i obaj stwierdzają to samo - ich AA jest bezproduktywne. Zastanawia mnie jaka będzie rola DD po tym całym reworku, bo przy tak szybkich samolotach (zwłaszcza na X) to o spotowaniu można zapomnieć. Na obecnym etapie testów jestem w tej 13% grupie graczy, której się ten cały rework nie podoba.
 7. Takie tam rozważania na temat nadchodzącego reworku CV... Ps. Wklejam tutaj, ponieważ jest to jeden z najbardziej "żywych" wątków.
 8. effendi86

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  U mnie z 20 średnich paczek wypadły 3 okręty: Krasny Krym, Arizona i Boise. Jak dla mnie slabo. Poza tym 2k golda, flagi, kamo i węgiel. Szkoda, że w tym roku zabrali konto premium z kontenerów.
 9. effendi86

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A jak ktoś ma za dużo pieniędzy, to za jedyne 2286 zł z groszami może sobie kupić pakiet "Armada" z 67 premkami. Przecena aż o 57%
 10. Wielce zapowiadany rework CV, którego głównym celem miała być reanimacja tej klasy, zakończyl się wyrzuceniem 6 lotni z gryPrzyznam szczerze, że takiego poziomu absurdu nie powstydziłby się sam Monty Python. Jak dla mnie jest to kapitulacja WG w starciu z gameplayem CV i pójście na łatwiznę (mniej CV = mniej roboty z ich "balansowaniem"). Nie tego oczekiwałem po hucznie zapowiadanym reworku.
 11. Dawać mi tu cennik tej stali, bo nie wiem czy mi się chce klanówki grać
 12. effendi86

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A skoro już mowa o dzisiejszym mini patchu: co on zmieniał/dodawał?
 13. @Greyshark To nie jest tylko kwestia AP z BB. Podobne buły sprzedaje obecnie Stalingrad, nawet gdzieś tu na forum był filmik jak to prawie cała Shima wyparowała od jednej salwy. Już Ci też ludzie tłumaczyli dlaczego ten problem najbardziej uwidocznił się właśnie na klanówkach i dlaczego kontrargument, że na "randomach to się zdarza raz na milion" jest błędny. Co do tych ważniejszych błędów w grze, to dla mnie osobiście peny z AP w DD są obecnie na pierwszym miejscu. Przypominam, że kwestia CV nie jest błędem w grze (w rozumieniu WG), tylko nietrafionym założeniem projektowym, które to obecnie jest w fazie "reworku", by uczynić grę tą klasą bardziej przystępną dla zwykłego klienta WG. Przywołany przez Ciebie błąd z wywalaniem gracza z ekranu ładowania do bitwy u mnie nie występuje, a jeżeli się zdarza to jest to wina mojego drewnianego internetu. Pomijam tutaj przypadki, gdy WG oficjalnie coś spartoli przy kolejnej aktualizacji albo zdychają im serwerowe chomiki. Idąc więc Twoim tokiem rozumowania:
 14. Czyli narzekanie na błąd w grze, który potwierdzili sami devsi, a który od kilku miesięcy jest nienaprawiony, jest "płaczem"!? Dzięki @Greyshark, że mnie oświeciłeś. A ja głupi myśłalem, że forum jest tym miejscem, gdzie piszemy co nam się w grze podoba lub nie podoba. Od dzisiaj będę wypłakiwal się w samotności do poduszki... Ps. Dla Ciebie ważniejszy jest rework CV, a dla mnie naprawa penów z AP w DD. I ja to szanuję, ale jakoś nie dostrzegam byś Ty szanował moje zdanie i mnie podobnych. Jak tylko ktoś się ośmieli napisać post, że jest to irytujące, to od razu wyskakujesz z tekstami o "płaczkach".
×