Jump to content

TheLastBattleShip

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3083

About TheLastBattleShip

Recent Profile Visitors

240 profile views
 1. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Değerli derneğimizin üyeleri,en yakın vakitte bir yemekli toplantı düzenleyip birbirimizi kucaklamayı talep ediyorum.
 2. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Savaşı bırakıp gitmek olmaz,sonuna kadar devam etmeliyiz.
 3. TheLastBattleShip

  Sıralamalı Savaşlar Sezon 7 - Denge

  Bu Aoba'nın hali ne olacak,Japon kruvazör severler göz yaşları içinde başka bayraklar altına gidiyor.Gemiye 3x2 top koydukları yetmiyormuş gibi bunlara 11 saniye yükleme süresi vermişler.Torpidosu 10 km. etkili menzili var ama bunları ancak geminin kıç tarafından ateşliyor.Resmen Japon kruvazörü Aoba'ya üvey evlat muamelesi yapılmış.Bu sıralamalı savaşlarından men cezası yemiş durumda.Bunu bildirirseniz çok minnettar olurum.
 4. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Abi seninki gülmemek iste benimki direk ağlamak.
 5. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Şuan buluyorum evet,şöyle 8. yıldız kaybetmeyişim.Bunlar seri olmak ile birlikte,mürettebatı güverteye çıkarıp yağmur duasına başlıycaz.
 6. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Çok haklısın,ağzına sağlık. Fusonun tespit menzilinin gemide dezavantaj olduğunu iyi tespit etmişsin.Fuso oynayan oyuncular bunu avantaja da çevirebiliyor.Bana erken ateş edip,kendini erken belli eden bir savaş gemisine az önce 23 kmde,2 salvo ile işini bitirdim.Fakat sıralamalı savaşlarda buda yeterli olmayabiliyor.Fakat Japon savaş gemisi oynamanın lanet olası bir eğlencesi var.Benim Fuso ile 200 maçtan fazla tecrübem var.Bu gemi ile her maçımda bana farklı bir özellik öğretiyor.
 7. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Bunun başka izahı olamaz,ben lanetlendim.Gemiye kurşun felan döktürmeye gitmem lazım.6. sezonda ki kurbanlarım beni lanetledi,yoksa imkanı yok.Üst üste kaç maç yıldız koruyabilirsin rekoru kırıyorum.
 8. TheLastBattleShip

  7. Sezonda takımdan yüzü gülmeyenler yardım ve dayanışma derneği

  Son olarak o sonuncu gördüğünüz new mexico takıma sohbet bölümüne ''crap team'' yazdı ya
 9. Bu başlığı benden de daha şansızlar olduğunu düşündüğüm için açıyorum.Kaptan arkadaşlarımdan kötü takımlara düşüp kazanmaya çalıştığı fotoğrafları bekliyorum.Kendimizi azıcıkta olsa tatmin edip,benden de şansız kaptanlar varmış demek için açmış bulunuyorum.Toplanıp hep beraber dert yanalım.
 10. TheLastBattleShip

  Eşleşme sisteminden şikayetciyim

  Çok güzel yorumlamışsınız durumu,çok haklısınız.İşte tam olarak şikayetçi olduğum noktaya doğru konuşmamız gitmiş.Edinburg seviye 8 gemi,etkili atış menzili 15.4 km ve toplarını 7,5 saniye de doldurmakta.Bu gemiyi seviye 10ların olduğu oyuna getirdiğinizde,düşman kaptanları sizden korkmuyor.Moskova çekinmeden smoke içine baskı uyguladı,Missouri oyuncusu da torpidodan korkmadan üzerime geldi.Çünkü Edinburg torpidosu iğrenç denilecek kadar kötüdür.Anlatmak istediğim Edinburg üst seviyeler ile kapışabilecek gemi değil.Dediğiniz taktiklerle bile oyun içinde yıpranıyoruz.Zevk alamamaya başlıyoruz,buda oyunu bırakmaya sürüklüyor.
 11. TheLastBattleShip

  Eşleşme sisteminden şikayetciyim

  Öncelikle Müslüman aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Konu başlığında da belirttiğim gibi eşleşme sisteminden şikayetim var.Hele ki bu şikayet seviye 8 üzerinde yoğunlaşmakta.Sebebini de şu şekilde izah edicem,seviye 8'den sonra gemiler aşırı güçlenmekte.Birde oyunun seviye 8'leri üst seviyelere ezdirme fetişi nedense çok fazla.Bugün girdiğim Edinburg maçının özetinden bir kesinti ile devam etmek istiyorum. http://www.hizliresimyukle.com/images/2017/06/25/Adsiz3a07d.png Şimdi bu resme bakıldığında eminim ki şu oyuna gönül vermiş arkadaşlar hangi konuda zorlandığımı çok net anlayacaklardır.Edinburg maçı ile ilgili kısaca konuşmam gerekirse,alınan damagelerden nasıl batırıldığımı anladığınızı düşünüyorum.Oyuncular düşman gemisini batırmak için teçhizatlarını ardı sıra bastılar da,bundan kaçmak için edinburg ne yapabilirdi ki değerli dostlar ? Bu konuda ki çözümümü de sunmak istiyorum.Seviye 8 leri üst seviyeler ile karşılaştırmalarına tamamda komple de 9-10 seviyeye karşı olmasın lütfen.Dayanılamaz bir işkence oluyor zira,sancak gemilerini oyun içine koyun da,bize koymayın rica ediyorum.
 12. TheLastBattleShip

  Uçak Gemileri İle Köşk Atmaya Hazırlanın !

  Japon ağacında tecrübe edinen ve oynamaktan zevk alan arkadaşlar,toplanın hep beraber hibrite dönüş yapıyoruz.
 13. TheLastBattleShip

  oynanış

  Ben eleştirileri gayet yapıcı ve tutarlı buluyorum.Kesinlikle wg'nin bu konularda çalışmaya gitmesi gerekli.Fakat bazı eleştirilerine bir kaç sözüm var.Japon 9. sınıf muhribi olan Yugimo'nun 8 torpido attığı konusunda dert yanmışsınız.Ama hiç 9. sınıf muhripler arasında en düşük tespit menziline Yugimo'nun sahip olduğunu söylememişsiniz.Bu geminin stok halinde ki tespiti 7 km,gerekli yükseltmeler yapılınca 6 km altına kadar düşmektedir.Bu Yugimonun torpido sayısında ki dezavantajını önemli ölçü de azaltmaktadır.Halihazırda yugimo oynayan kaptanlar,smoke özelliğinden feragat ederek 30 saniye gibi bir sürede 16 adet torpido denize gönderebilmektedir.Benim için Yugimo gayet dengeli bir gemi. Birde bende 1 aydan fazla süredir,süper kutu alamadım.Fakat 3 gündür üst üste çok güzel hediyeler aldım.(1000 doblon,100.000 serbest deneyim) Wg şu hediyeleri dengeli gönderme konusunu da bence bi el atmalı.
 14. TheLastBattleShip

  v2 haftalık eleştirim

  Aslında eleştirinin kendi içerisinde haklılık payı olmasına nazaran,bu sıkıntının bölgesel olduğunu anlamak için perspektifi genişletmen yeterli olacak. Sözümü sade bir şekilde söylemem gerekirse sana çok gelen bu 4 gblık güncelleme,yabancı ülkelerde bu oyunu oynayan adama hiç birşey gibi geliyor. Haliyle oyun yapımcısı oyuncu taban kitlesinin çoğunluğuna bakarak güncellemeyi sıkıştırma gereği de pek duymuyor.Güncelleme paketinin sorunsuzca erişilebilmesine önem gösteriyor.Senin burada eleştirmen gereken oyun yapımcısı değil internet sağlayıcın olmalı.Sana parasıyla bile internet verirken,adil kullanım kotası denen bir sınıf ayrımı getirmesine olmalı.Daha çok verene daha çok adil kullanım kotası,daha az verene daha az adil kullanım kotası gibi bir mekanizmaya olmalı.İğneyi kendimizi batırırsak,çuvaldıza konu gelir vesselam.
 15. TheLastBattleShip

  premium gemi tavsiyesi lazım beyler

  Düşünmeye gerek bile yok,Mikhail Kutuzov al ve para kasmana bak.
×