Jump to content

IamLordOfLies

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6851
 • Clan

  [COUP]

About IamLordOfLies

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. IamLordOfLies

  3. Wows Kardeşliği '' ATA'YA SAYGI '' BULUŞMASI

  İstanbul etkinliği gibi güzel olacağına inanıyorum. Katılacak tüm arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.
 2. IamLordOfLies

  Sis Mekanikleri

  Bu arada bence biraz saçma bir tespit menzilleri var. Geminin o anki tespiti üzerinden (kaptan modül) Zırhlılar için 3/4 Kruvazör 1/2 Muhrip için 1/4 olması daha mantıklı olurdu Oranları değiştirebiliriz hatta Oransal olması hem adil, hem de daha hesaplanabilir olurdu Kutuzov için tespit çok yüksek gerçekten. Bu değişiklikten sonra Kutuzov sisi sadece acil durum freni olacak gibi İngiliz kruvazörleri için oldukça az menziller söz konusu (Neptune biraz fazla) gayet dengeli ve makul Fakat Zırhlılar için ne için bu kadar fazla? Hani sise girmenin bu adam için hiç bir avantajı kalmıyor. Şöyle oran olsa 3/4 Nc 12 km 12/4 = 3 , 3*3 = 9 gibi bir oran gayet katlanılabilir ve akla mantığa sığar Ha modülsüz kaptansız Stok tespit üzerinden yapılabilir bu da anlaşılır fakat FUSO sise girmese daha iyi en azından. Aynı şekilde Kutuzov 12Km diyelim (En düşüğü kaç bilmiyorum düz hesap 12 den gidelim) 12/2 = 6 Gayet akla manttığa sığar bir oran Fakat bu değişiklik Muhripler için oldukça önemli. Düşman sisine yaklaşıp tespit yapması hem kedini hem karşıdaki oyuncuyu riske atacak. önerilerim bunlar.
 3. IamLordOfLies

  Sis Mekanikleri

  Ayh teşkürler biz haşereler sizi seviyoruz
 4. IamLordOfLies

  Yavuz Zırhlısı

  Bak onu diyorum hadi WG desin ki T5 olsun. Modernizasyonlarını da versin t6 abicim
 5. IamLordOfLies

  Yavuz Zırhlısı

  Yavuzun geleceği Tier 5 hadi taş çatlasın 6. Limanda süs için duracak geldiği zaman. Projemize destek gelseydi eğer Tier 8 için bastırdığımız destroyer çok güzel olabilirdi.
 6. Montana mı lan o Yok ya ben göremedim Neyse
 7. IamLordOfLies

  Klan Arıyorum

  Teşekkür ederim dostum.
 8. IamLordOfLies

  Klan Arıyorum

  Öncelikle sezar hangi kapı için havladığını bilmiyorum fakat güzel havlıyorsun. İki kemik versem benim için de havlar mısın? İkinci olarak sadece Milgem de bulundum. Ayrıldıktan sonra hangi klana girip çıkmışım bi araştırabilirsin, sorabilirsin. Oradan ayrılma sebebim de kişisel konulardır. Ne Klan komutanları Oğulcanla ne de alt klan komutanları Nazlı ile herhangi derdim vs yok. Alnım açık yüzüm pak. Son olarak diyeceğim şey sağda solda hakkımda lagaluga yapacaksan hiç tenezzül etme direk gel en yüzüne de güzel konuşurum kardeşim. Saçma sapan gelip benim başlığımı kirletmeden uza şuradan.
 9. IamLordOfLies

  Klan Arıyorum

  Aralık Ayından beri oynuyorum. Aktif oynayan, Birlikte filo atabileceğim bir klan arıyorum Ağırlıklı olarak Muhrip oynuyorum. Muhriplerim Benson Yügumo Harekaze Kruvazörlerim Mogami Kutuzov Atlanta Shchorst (Chapayev e ilerliyorum) Leander (Fiji olmak üzere) Zırhlı Bismacrk (Görevden gelen) Kongo (Günlük bonuslarla kasıyorum)
 10. IamLordOfLies

  Türk Gemisi Projesi

  Sultan 1. Osman gemisi olabilir (1914 yılı) Seviye 3 için ideal bir zırhlı.
 11. IamLordOfLies

  Raporcu arkadaş başka işin yokmu

  Bir kişi elini taşın altına sokup oyuncular bir araya gelmesi için uğraşırken neden böyle bir yadırgama, ötekileştirme yapma gereği duydunuz? Kaldı ki bir clan, bir topluluk buluşması da değil bu. Güzel bir şey yapılmaya çalışan insana bir köstek olunacağına destek çıkılması gerekir. Ee.. Atalarımızın çok güzel bir sözü var "Ne medrese ne mektep ille de edep." Bora ağabeyin yapmak için uğraştığı şey gerçekten hoş bir davranış. Böyle bir kaynaşma etkinliği için "Çorbada bizim de tuzumuz olsun." dememiz gerekirken yapılan bu davranışa denilecek söz yok.
×