Jump to content

Zralok1979

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7020
 • Clan

  [NJORD]

About Zralok1979

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. Zralok1979

  Aktualizace 0.6.13 - Hlášení chyb

  Nefunguje mi zadávanie príkazu obsadte oblasť pomocou klávesy F3 a ani manuálne cez klávesu B je to šedé a nedá sa na to kliknúť. Čo s tým?
 2. Zralok1979

  Aktualizace 0.6.10 - Hlášení chyb

  Áno mám, všetko toto sa mi to stalo po preinštalovaní hry.
 3. Zralok1979

  Aktualizace 0.6.10 - Hlášení chyb

  Problem so zobrazením lietadiel. Po vypustení lietadiel z lietadlovej lode mi letí len jedno lietadlo a zvyšok letky nevidno.
 4. Problem so zobrazením lietadiel. Po vypustení lietadiel z lietadlovej lode mi letí len jedno lietadlo a zvyšok letky nevidno.
 5. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  Hlúposť s každou loďou sa hrá inak aj na 6 tiery ale nevadí každému s vyhovieť nedá.
 6. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  Ja Vas trosku nerozumiem. Jedeneho to zo 6-7 tierom nebavi druhy naraza na to ze 6 - ku si kazdy rychlo vyexpuje. Chcem sa teda opytat s čím by Vás to bavilo? Pretoze aj 10 si kazdy dokaze rychlo vyexpit a že by ty hraci boli na 10 tiery lepsi? Tak to ani omylom väčšina hráčov chce 10 tiery čo najrychlejsie a sotva im to ide v 5 tiery tak asi by to prilepsenie neprinieslo. Skôr by bola lepsia postupnost začalo by sa vo vyssich rankoch s 5-6 a postupne čím nizzsia hodnost tým vyšší tier.
 7. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  Koľko ľudí hralo dunkiho? Takto si položme otázku a potom robíme štatistiky ? A ešte mimochodom warspite ako jediný zo 6 biteviek prešiel buffom a ako jediný dokázal penetrovat akúkoľvek bitevku bez toho aby sa hráč nejak zamýšľal kde to streliť. Buffalo sa týkal nižšieho posadenia citadely a kanónov a i napriek tomu 1 v 1 išiel vždy do hlbín proti dunkimu. Spojeno (2 posty)
 8. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  Presne ako vravíš ja som to tiež ťahal iba s dunkerque a dotiahol som 5 rank. Je to o Tom kto ako to s ním vie. Je pravda aj ja som urobil dosť chýb ale ako už bolo spomenuté vyššie ranked je dosť únavny hlavne keď ideš výhra prehra a chceš sa posunúť vyššie. A navyše dunkerque je podľa mňa top na ranked v 6 tiery čo to odrazí a tie delá keď ti vyslovene nepraje RNG tak zosmahnu v pohode každú 6-ku. A k tomu Gnevny tiež som si myslel že je nepoužiteľným ale keď som jedného hráča videl čo s ním dokazoval tak som hneď zmenil názor. A na záver tí ktorí brblú na 6 tiery tak len toľko k tomu, že aj 10 tier je o ničom keď máte kapitánov vycvičených na 3 perky.
 9. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  O Tom to vôbec nie je aj keby to mal získať hráč s win rate 35% je to súťaž ktorá trvá od do takže ide sa prakticky od nuly. A navyše dosť ťažké je to aj takto aj keby každá hodnosť bola nezvratná. A už si treba uvedomiť že win rate je nerelevantný ukazovateľ pretože prirovnávať niečo s random bitiek kde môžeš byť dobrý ako chceš ale jeden hráč bitku neurobí a hlavne ak máš okolo seba [Editováno]. Keď už chceš hráča porovnávať tak treba jeho celkový herný prejav a to nieje len percento víťazstiev. Presne na túto chorobu umierajú aj tanky každému ide o štatistiky a celá hra ide kôli tomu do prdele. Jedná sa o kolektívnu hru bez ohľadu či budem v bitke dobrý ja alebo kolega. A tu to páni s WG urobili dobre chceš hrať ako člen tímu zvoľ režim náhodná alebo hodnotená bitka. Chceš naháňať vlastné ego zvoľ režim Kooperatíva bitka. V tankoch to chýba.
 10. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  Čo sa týka toho strácania hviezd je to nedomyslené. Keď raz dosiahnem nejakú hodnosť tak mi tá hodnosť prislúcha a nie aby som ju po 4 neúspešných bitkách stratil. Áno keď už mám hviezdy strácať tak v danej hodnosti a nie klesať aj o hodnosť nižšie. Každá hodnosť má byť nezvratná. To je ako keď niečo vyhráš v nejakej súťaži a potom ti to zoberú a ranked je svojím spôsobom súťaž. Ako sa na to mám potom pozerať keď výstupim z 10 na 6 rank a potom kôli niekomu kto si bojovú loď pomýli s výletnou loďou sklesam opäť na 9 rank a to mi nestačí 100k dmg ani na to aby som skončil prvý v zaverecnom hodnotení lebo kolega s tímu má 25 k dmg a 2 zostreli tiež nedoriešené. Potom tí čo hrajú ranked pre zábavu ta nech si zapnú náhodnú bitku áno tam vlastne nejde o nič. Tieto súťaže sú o Tom ze tu môžeš aj niečo získať nie len 3x kontajner. Takže for fun náhodná bitka a pre súťaživosť a kolektívny výkon ranked. To by si mali hráči uvedomiť pred spustením hry čo vlastne chcú hrať.
 11. Zralok1979

  7. sezóna hodnocených bitev

  Od 10 urovne nizsie nehratelne dostal som sa na 9 aby som sa vratil na 10 a to takto pendlujem hore dole už asi 5 den. Najzaujímavejšie na tom je to, ze do 10 urovne som supal citadelu za citadelou a teraz zazracne neviem nič penetrovat. Majú to chlapci z WG dobre nadefinovane. Vraj superi su ťažší no pomenujem to inak RNG je prepracovanejšie a vase delá su slepe ako tago.
 12. Zralok1979

  Letní Výpredaj

  Podľa mňa je to zbytočné vzhľadom k tomu že je obratný dosť aj bez toho. Určite ostať pri maskovaní.
 13. Zralok1979

  Letní Výpredaj

  Áno 8.7 km ja mám zatiaľ len tu úpravu maskovacích systémov nie perk kapitansky trošku som sa pomýlil.
 14. Zralok1979

  Letní Výpredaj

  Belfast je ok s vycvičeným kapitánom a perkom na maskovanie vidieť ho až nad 9.9 km a v kombinácii so smogom a radarom ja mám ešte 30% k prebíjaniu HE munície. Keby mal ešte torpéda ale to už by bola vražedná kombinácia.
×