Jump to content

Wporzo_Bob

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1887

About Wporzo_Bob

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Na swoim koncie doczłapałem do Fubuki. Jakieś delikatne podstawy mam Lotniska to chyba z botami, totalnie nie ogarniam. Starość nie radość
 2. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Dziękuję (po raz kolejny) wszystkim za wpisy i propozycje. Niestety w tym momencie nie mam nawet jak używać TS, na klany brak czasu (praca i obowiązki w domu). Ale pogram trochę i za jakiś czas zdam relację. Jeszcze raz bardzo dziękuję, za wszystkie podpowiedzi
 3. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Bardzo dziękuję wszystkim za wpisy. Jednak na ARP Kongo idzie mi dramatycznie źle. Nie przekraczam 30k dmg... Chyba odpocznę od BBków i poćwiczę na krążownikach.
 4. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Wygląda jak choinka, ale najgorszy jest mangowy czarny dymNo ale, do nauki w sam raz.
 5. Wporzo_Bob

  BB do nauki

 6. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Smok & Manco, również bardzo dziękuję. Posiadam na koncie ARP Kongo - grać na tym, czy odkupić z drzewka? Na pewno chcę grać trochę premkami na 6, bo kasa również potrzebna na dłuższą metę.
 7. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Ja nie kampie
 8. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Ok. Dorzucę grę Clevelandem. Jest chyba na tyle OP, żeby coś wybaczyć, ale jednocześnie zmusi do rozwinięcia wymaganych umiejętności. Zapamiętane. Dziękuję.
 9. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Panowie, Bardzo uprzejmie dziękuję za wszystkie wpisy. Chyba zgodnie z sugestią Jagannath odkupię Koeniga. Potem VI (może na premkach, które mam) i w górę. Co do krążowników - ostatnio Clevelandem wbiłem 67k grając na VIII tierach. Ale one wymagają naprawdę cierpliwości i ostrożności. A tego w nadmiarze nie mam jeszcze :-) NC na stocku zrobiłem 60k ( grając na X), Scharnhorst 89 (tłukąc Bismarcka, dwa inne Scharnhosrty i chyba Amagi), Ishizuchi 57k , ALE... to były bitwy, gdzie przeciwnik na to pozwolił. Nie wynika to ze skilla (raczej z agresywnej gry) i dlatego chcę zrobić downgrade.
 10. Wporzo_Bob

  BB do nauki

  Szanowni, Pytanie. Jakim okrętem nauczyć się gry na pancernikach? Tak, żeby bezstresowo (z pożytkiem dla drużyny) pływać na VIII i wyżej? Nietypowe pytanie, biorąc pod uwagę fakt, że konto jest dosyć rozwinięte (bratu się znudziła gra i szkoda, żeby się marnowało biorąc pod uwagę nawet same premki). Na swoim oryginalnym miałem coś ponad 100 bitew, max tier 6 (DD) + 4 tier BB. Żeby nie doprowadzić współgraczy do szewskiej pasji (aktualnie najwyższe pancerniki w porcie to Bismarck, NC oraz Nagato) chciałbym podszlifować umiejętności na pancernikach niższych tierów. Oczywiście samokształcenie "na sucho" (poradniki pl/eng, YT , fora) w trakcie. Jednak to nie wystarczy, ponieważ z WOT mam nawyki YOLO/1st line i źle to się kończy w WOWs I teraz do czego mam dostęp: Arizona, Mutsu, Warspite, Ishizuchi, Scharnhorst + tiery niższe, które mógłbym odkupić z drzewek. Z góry dziękuję za pomoc.
×