Jump to content

Mehmet_Ozan

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  121

About Mehmet_Ozan

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Mehmet_Ozan

  Otomatik mühimmat değişimi?

  Cantürk'ü takipteyim ya onun sayesinde bir çok şey öğrendim denebilir. Notzer'i bilmiyordum onuda takip edeyim. Bu arada lafı açılmışken Cantürk görüyorsa nerede muhrip kaptan yetenek videosu diye sorayım )) PisiReis dostum Rampage markalı klavye kullanıyorum ya muhtemelen Canbanur'un dediği gibi elim 1 tuşuna gidiyor muhtemelen dicem ben zırhlı oyuncusuyum mermi değiştirmek pek adetim değil zırhlıda karşılaşmıyorum muhripte karşılaştım sadece bunu daha iyi farketmem gerek sanırım oyun içi bir ayar sandım fakat öyle bir ayar yok dediğinize göre. Bulucam bir çaresini artık Canbanur bende bir link bırakayım buda güzel videolar yüklüyor. https://www.youtube.com/user/pzkpasch/videos
 2. Mehmet_Ozan

  Otomatik mühimmat değişimi?

  Bu arada facebook hesabımdan giriş yaptım normalde bu hesabımla oynamıyorum 700 ü aştı sanırım savaş oynamam yüksek bir rakam değil fakat el yatkımlığım olucak kadar bir tecrübem var
 3. Mehmet_Ozan

  Otomatik mühimmat değişimi?

  Aslında özellikle dikkat etmiştim. Şuanda Amerikan muhribi kasıyorum oyunun en başında mühimmatı zırh deliciye ayarlamıştım hem kendimi test etmek hemde düşman muhribi önce çıktığı için yakın mesafeden zırh delici atmak için, ilk salvom zırh delici olarak giderken 2. salvom patlayıcı olarak gitti. Biliyorsunuz ki mühimmat değişikliği yada ilk zırh delici sonrasında patlayıcı mermi atmak için kombinasyonu yaptığında bile saniyeden gene farkediyor klavyemdemi sorun bilmiyorum belki sizler farklı bir ayar yapıyorsunuzdur diye sormak istedim.
 4. Mehmet_Ozan

  Otomatik mühimmat değişimi?

  Arkadaşlar yakın muhabere yaparken bir çoğumuz zırh delici mermiler kullanır bende öyle, fakat mühimmat kendiliğinden zırh delici değil de patlama tesirli mühimmatına geçiyor. 2 kere üst üste 2 tuşuna basınca zırh delicide kalması gerekirken kalmıyor, bu sebepten dolayı rakip daha avantajlıya dönüşüyor. Bunun bir ayarı varmı?
 5. Mehmet_Ozan

  Eşleltirme saçmalığı...

  Evet söylediğin son derece mantıklı. Fakat 2 tier üst ciddi manada fark yaratıyor. Biliyorsunuz ki tier 5 ten sonra oyun zorlamaya başlıyor. Ben tier5 new york zırhlısını geliştirmeye çalışıyorum, bu tip durumlarda yine bir zırhlının ve kruvazörlerin arasında oluyorum bende. Sonradan farkettim ki 2 side benimle aynı seviyede ve karşımda atlanta gemisi var menzilimi veya kaçmayı bırakalım adama daha silahları döndüremedim ağır hasar üzerine ağır hasar. Benimle beraber diğer zırhlıyıda batırıp öteki kruvazör bi şekilde kaçıp başka bölgeden yardım geldi oraya. Herneyse kısaca demek istediğim olay onlar umarım iyi satış yapıyorlardır, kaybettikleri oyuncu kitlesine değiyordur.
 6. Mehmet_Ozan

  Eşleltirme saçmalığı...

  Genel olarak böyle şikayetler varsa neden el atılmıyor onu sormaya çalışıyorum. Şuanda açık bi şekilde eleştiri yapıyorum, benimle aynı görüşte bir çok insanda var. 1 tier neyse bir yere kadar idare ediliyorda 2 tier üstü veya aşağısı olunca ne anladım ben bu oyundan?tier 5 zırhlısın karşısına tier 7 herhangi bir gemi denk gelince birde premium gemiyse bırak klavyeyi mausu resmen...
 7. Mehmet_Ozan

  Eşleltirme saçmalığı...

  Gemiler arasında 2 tier fark neden bu kafar fazla? oyun resmen altta kalanın canı çıksına dönüyor ve iyice saçmalık olduğunu düşünüyorum.
 8. Mehmet_Ozan

  Sürekli 10 k..

  Tam gaz şuan kendimi geliştirmeye devam ediyorum az önceki çıktığım savaşta kuma ile 7 köşk attım 1 maç içerisinde. Şuan için önceliğim Zao bir yandanda Des Monies i açmaya uğraşıyorum arada sıradada Yamatoyu açmaya çalışıyorum fakat zırhlılar konusundada başarı sağlayamıyorum oynaya oynaya alışıcaz artık zırhlılarada özellikle zırhlı kullanırken muhripler beni kanser ediyor her ne kadar torpidolarına dodge atsamda düşük levelli zırhlıların topları geç yüklendiği için ve namlular geç döndüğü için muhrip etrafımda dönüp yakmaya başlıyor bekle ki toplarım dolsun çok gıcık edici bir durum bu ama söylediğim gibi bazen farkında olmadan gemileri yanıma yaklaştırıyorum Moskva nın atışları ve menzili çok iyi köşküde çok büyük onu alırsam çok fazla cezalandırıcaktır karşı takım. uzunca bir süre bakamadım geç yazılarım için kusura bakmayın iyi forumlar
 9. Mehmet_Ozan

  Sürekli 10 k..

  2 Gemi aynı anda gidiyorum japon kruvazörü zao yu açıkçası merak ettim ve amerikan kruvazörü. Fakat amerikan kruvazörünün kaptan beceri dağılımlarını bilmiyorum onu araştırmam gerek internetten Oyunu baya sevdim fakat belirli taktiklere alışmak gerek.
 10. Mehmet_Ozan

  Sürekli 10 k..

  Kesinlikle yeni başlayanlar herkes muhtemelen yan dönmek istediğine eminim psikolojik sanırım ) fakat rus kruvazörünü bırakıyorum seviye 5 te artık nedeni benim oynama taktiğim ile eşleşmiyor pek. Range yüksek fakat gemileri yanıma yaklastırıyorum. doğal olarakta beklenen sonuc oluyor şimdi amerikan kruvazörlerini deniycem. Gemi arayışlarına devam ) Teşekkürler arkadaşlar.
 11. Mehmet_Ozan

  Sürekli 10 k..

  Az önce gene bi +10 k yedim ve farkettim ki senin dediğin gibi zırhlılar atıyor genelde. Evet Rus kruvazörleri iyi oldukça fakat bi taraftan uçakların hedefleride çok oluyorum amerikan olunca pek yanaşmıyorlar ) çözücez artık ve Range ciddi anlamda iyi ruslarda moskva isimli geminin videolarını izledim 22 km atıyor çok iyi ayrıca yan dönmem gerek tüm topları çalıştırmak istiyorum fakat risk bi şekilde strateji belirleyecem artık teşekkür ederim cevabın için.
 12. Mehmet_Ozan

  Sürekli 10 k..

  Rus kravuvazörlerini seçme nedenim aslında tüm kruvazörlerin son seviyesine bakıp rusların ilk 3 stadının daha yüksek olmasıydı aslında.. fakat ingiliz gemileri gibi görülüyor ki bekası yüksek olsa bile zırhı ince olduğu için sıkıntı çıkarıyor bu problem ilerdede devam edicekmi acaba rus kruvazörleri için acaba?
 13. Mehmet_Ozan

  Sürekli 10 k..

  Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi yeni sayılırım oyunda genel olarak 4 lvl rus kruvazörü kullanıyorum 2 maçtan 1 tanesinde devamlı 10 k damage yiyorum benim damageleri arada 300 olarak bile görüyorum bunun nedir ilacı hilemidir artık bilmiyorumda tek yediğim zamanlar çok oluyor..
×