Jump to content

Corsairdream

Players
 • Content Сount

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7716
 • Clan

  [DR-KS]

1 Follower

About Corsairdream

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. Corsairdream

  Update 0.8.0.3

  WG delete cvs easier than that
 2. Corsairdream

  Türk Oyuncu Topluluğumuz İçin Önemli Bir Duyuru

  Selam, Bir çok arkadaş doğal olarak forum ve portalın kapanmasının sebebini doğru bulmuş, haklılar bir yönde lakin güncel Türk toplumunu tanımayan insanları WG Türkiye temsilcisi/Topluluk yöneticisi diye koyarsanız bu işin neden yürümediğini açıkca anlayabilirsiniz. Türk oyuncu toplumunu kazanmak mı istiyorsun o zaman onlara oynayacaksın ki Türk oyuncu topluluğunu elde edeceksin, mod ile bile basit bir şekilde gemilere Türk bayrağı takılıp adlarını değiştirmek mümkün iken WG buna zahmet etmedi , haliyle Türk oyuncularının ilgisini gerçek anlamda çekemediler. Foruma ziyaret mi az ? Forumda aktiflik mi az ? Bunu dikkat çekici bir ödüllü oyun/etkinlik ile çözüme kavuşturmanız mümkündü. Bu oyuna başlayalı 1 yılı geçti lakin Türk topluluk yöneticilerinin emeğinden ziyade topluluk katılımcılarının emeklerini çabalarını gördüm , e haliyle onların yetkisi de epey sınırlı. Ha bu arada kesinlikle WG Türkiye topluluk yöneticileri ile kişisel bir sorunum yok lakin burada büyük bir yönetim hatası var, WG Türkiye için bir ofis açıp bizlerden yani Türk oyuncu topluluğunu gerçekten bilen personeller alıp Türkiye'de sunduğu oyunlara ayrı ayrı topluluk yöneticileri koymalıydı. Neyse, koca bir yıl Türk oyuncularını kazanmak adına hiç bir tutum sergilemeyen WG kendi performans düşüklüğünü Türk topluluğuna yansıttı. Ha bu arada evet, Türk oyuncuları genel anlamda forumdan uzak olsalar da çeşitli yollarla ilgileri çekilip foruma yönlendirmek mümkündü.
 3. Corsairdream

  Mod kullananların dikkatine

  Bazı oyuncular için üzüldüm bak şimdi . Mod olmadan karşıda ki geminin durduğunu veya döndüğünü nasıl anlayacaklar vah vah vah
 4. Corsairdream

  Her gün yeni bir gemi günü

  Des Monies'den nasıl farkı olacak çok merak ediyorum... A durun aa konumlandırması farklı olabilir...
 5. Corsairdream

  Yeni Gemiler

  Duke of york da uçak savar sarfı var , bence tüm zırhlılarda olsun bu sarf ya cvleri de kaldırın.
 6. Corsairdream

  Her gün yeni bir gemi günü

  Filmde oynadı diye gemiye sahip olmak için para mı vereceğiz ?
 7. Corsairdream

  dilek öneri şikayet ıvır zıvır

  Yazı gayet açık ve üst taraflarda barınıyor. Bir oyunu oynuyorsan ve o oyunda iyi bir yere gelmek istiyorsan forumunu ve web sitesini takip etmek ZORUNDASIN. Ha takip etmiyorsan ve olaylara karşı bilgisiz isen bunun için WG'nin yapabileceği bir şey yok onlar yazmış mı ? Evet.
 8. Corsairdream

  dilek öneri şikayet ıvır zıvır

  Keşke sürüm notlarını okumaya zahmet etseniz .Bu süre zarfında kaptan ile ilgili istediğim fanteziyi yapıp sıfırladım.
 9. Corsairdream

  Hata Bildirimi

  Şu oyunda ki saçma sapan buglardan bıktım. CV oynuyorum bug var sıkılıyorum zırhlı oynuyorum bug var . YETER gemi çıkartmayın artık , şu buglara bakın düzeltin öyle gemi çıkarın. 4 defa oyunu kapattım açtım bug düzelmedi eee ne oldu hasar veremeden öldüm. Sonuç ? -150k zarar telafisi yok.
 10. Corsairdream

  REZİLLİĞİN SON PERDESİ CONQUEROR

  WG cidden paraya aç geçtiğimiz hafta sonu biliyorsunuz ki oyunun yıl dönümü kutlandı ve oyunun yıl dönümünde oyuna para verip dükkandan komik fiyatları olan kutuları almamızı beklediler Sırf biraz daha fazla kazanacağım diye oyunda alışageldik zırhlı mekaniğine uymayan İngiliz zırhlılarını getirdiler yazık
 11. Corsairdream

  Graf Zeppelin Test Saçmalığı

  4. fotoğrafta cv ile alakası olmayanların bu gemyi aldığını az da olsa kanıtladığımı düşünüyorum. Eğer bir gün sıyırırsam GZ Test gemisine sahip olan herkesin profiline bakarım. Midway ve Taihoya kadar kasmış bir cv oyuncusu olarak az çok takımda ki kişiyi analiz edebiliyorum .
 12. Corsairdream

  Graf Zeppelin Test Saçmalığı

  Konunun amacı aslında belli,böyle bir gemiyi test ederken neden satın alanlara yaptırılıyor bunu anlamıyorum. Adam keyfi için almış gemiyi cv sınıfını bilmeyen oyuncu neden gemiyi test etsin ? Sen kod yazmayı bilmeyen adamı işe alır mısın iş yapmasını bekler misin ? Haliyle iş yapamaz ve projeni de mahveder. GZ den yediğin hasarı söylüyorsun fakat ben de zaten diyorum ki GZ etkili ellerde gayet iyi bir gemi lakin bu gemi test edilirken belli başlı şeyleri değerlendirerek test edecek insanlara ulaştırılmalı, diyorum. Ayrıca bu konuyu açtım çünkü T7 T8 T9 da cv hariç gemiyle oynamaya korkar oldum.GZ gelecek diye. 4. fotoğrafta CVlerini gösterdiğim oyuncu sırf spot yapmadığı için öldüm . Oyun sırasında israr ile spot istedim ve öldüğümde ise bana hakaret etti hem oyayı bilmeyip hemde küstahlık yapmanın anlamı yok.
 13. Corsairdream

  Graf Zeppelin Test Saçmalığı

  Selamlar Biliyorsunuz ki bir kaç ay önce Graf Zeppelin adlı Alman CVsi oyuna eklendi. Evet geminin avcıları yetersiz can puanı ve hasara sahipti. Lakin düzgünce alt saldırısı yapıldığı taktirde karşı tarafın avcılarını rahatça kesebilecek güçte uçaklara sahip. GZ yetersiz olduğu için satıştan çıkarıldı ve gemiyi satın alanlara iki seçenek sunuldu buna da eyvallah fakat şu gemiyi alan oyunculara keşke bilgi testi yapıp bu geminin gelişimine öye katkı sağlamaları için yetki verseydiniz . GZ'i alan oyuncuların %80 i Alman cv gelmiş cv ile alakam olmasa da limanımda dursun kafasıyla almış oyunculardan oluşuyor. Oyunda gördüğümüz GZ kullanıcıları da bunu destekliyor. 3. Fotoğrafta bir arkadaşın bilgisayarında GZ oynadım ve çıkarttığım sonuç. Hasar az çünkü atış dinamiğine alışmamıştım .(Hesapları kullanıcısı dışında birinin kullanması yasak olduğu için arkadaşım için sorun çıkmaması sebebi ile sansür yaptım) Amacım birilerini rencide edip kendimi övmek değil lakin CV ile uzaktan yakından alakası olmayan oyuncuların gelip oyunu mahvetmesi emeğimizi linç etmesine kimse göz yumamaz. Bu gidişle zaten GZ'e ön yargı ile bakacak oyuncular. Edit: 4. görsel ''aa alman cv gelmiş alayım dursun'' diyenlere örnek olarak Oyun içinde bir sınıfla alakalı tamamen Fransız kalmış birilerinin gemiyi test edip gelişimine destek olması tamamen profesyonellik dışı bir girişimdir .
 14. Corsairdream

  Saipan uçak gemisinin avcıları

  İyi ayarlanmış alt saldırısı tüm derde deva
×