Jump to content

wujekr

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7691
 • Clan

  [GHOST]

About wujekr

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GHOST]

Recent Profile Visitors

303 profile views
 1. wujekr

  Arms Race - Rankedy

  Ok Koniec, jedyna wbita ! Dziwny sezon, bitew 326 !, ale około 200 rozegrałem na 5-6 randze ( 15 razy spadłem z 5 na 6 ! ) Grałem DDekami, obstawiałem Kite, Blacka oraz Yutlanda ale tak naprawdę tylko Kita dała radę jako tako... Najbardziej jestem rozczarowany Yutlandem ( niestety ) , uważam teraz że Daring to jeden z najciekawszych DDeków 10 tieru, a Yutland aż tak mocno się nie różnie, a tu tyle porażek.... Nie mogłem się wgrać w tego DDeka na rankedach. Black też nie bardzo, to znaczy jak był ogarnięty team to dawał radę, ale sam damagu nie robiłem. Trafić z torped to był przypadek raczej, i puszczane raczej w ciemno obstawiało się gdzie wrogi DDek płynął i jak ty byś się nim zachował grając nim . Jedyna metoda na wygranie to było złapanie wrogiego DDeka na radar i płyniecie ramię w ramie najlepiej z Kitą, wtedy na radarze wrogi dedek schodził i to była zdecydowanie większa szansa na wygranie. Poza tym jaki focus jest na blacka jak go wykrywali ... Schodziło się nim momentalnie. Niestety totalnie ni pasują mi działa na tym okręcie. Czasami latają te pociski wszędzie tylko nie w cel... Kita okazała się najbardziej uniwersalna, ale trzeb było uważać, aby nie dać sie złapać w przewagę sytuacyjną i najlepiej jak inny z twojego teamu DDek wychwycił cel pierwszy. Szybkie zadymanko, pompowanie damagu, czasami aż do zejścia wrogiej maszyny i spierniczanie. Zastanawiała mnie ilość Musashi, czasami tylko bitwy po trzy z każdej strony. Ciekawy był gorbe kurfurs, jak koleś był rozgarnięty to trzymał się blisko wrogich ddeków i robiło się wtedy miazgę ( sonar długo i daleko działa ). Jean Barty za to potrafiły dać w kość... Czasami aż się nie chciało wierzyć. Aha pozdro dla wszystkich narzekających na moją grę, szczególnie kapiących na BBekach i narzekających że DDeki zrąbały grę. Tak czasami tak bywało, złe wybory, przypadkowe torpedy, lub ktoś z przeciwnej drużyny był po prostu lepszy... Ale jeżeli chcecie mieć wpływ na grę, grajcie na DDekach. Ja wiem że często BBeki w podsumowaniu mają zdecydowanie więcej pkt niż DDeki, ale często nie ma odzwierciedlenia w grze... Tak zlicza maszyna. Więc Panowie ( może też Panie ) w BB maszynach, chcecie mieć większy wpływ na grę, to zapraszam przesiąść się w mniejszy kadłub i powalczyć na froncie. Zobaczycie czy jest łatwo !
 2. wujekr

  Arms Race - Rankedy

  No tak, pewnie tak, ale nie pamiętam już szczegółów... Sądziłem że umiem grać na DDekach, jednak ten tryb weryfikuje umiejętności... W tej chwili spadam z 5 rangi 14 raz... Pierwszy raz 5 udało się w miarę szybko wbić od 180 bitew mecze się na 5, raz byłem na 4. taki urok. Traktuje to jako cenną naukę i przestałem się już wkurwiać na innych, na siebie , emocje opadły... :) Powodzenia wszystkim życzę ! I nie gniewajcie się za bardzo jak coś spieprzę.
 3. wujekr

  Arms Race - Rankedy

  Ja chciałem przeprosić kolegów z Łobuza @drzonny i Aresa @Hanurabi, za to że przegraliśmy bitwę, mój błąd. Gram z pracy, bez dźwięku, często z telefonem przy uchu. Nie zawsze jestem na 100% skoncentrowany na grze. Ale nie mam innego wyboru.
 4. wujekr

  Republique, tier X

  Największy bulshit jaki mam na dychach, już Alasce grało się o niebo lepiej.... Nie wiem co ten okręt robi na dychach, jak ma problemy z bismarckiem.... Nie zagrasz nim na odległość bo działa maja tragiczna celność, nawet z modułem na celność jest kupa i takie Yamato czy Montana cie zje. Nie zagrasz na wysmakowanej dodatkowej, bo po pierwsze nie masz szans z czymkolwiek na 10 ( cytadelują cię od frontu ), dwa nie dasz rady zrobić maks zasięgu na dodatkowej, bo musisz mieć moduł na celność i zasięg jest 10,6 maks. Jeśli nie masz modułu na celność to trafienie czegokolwiek tragedia. Nie zrobisz go pod camo, po wtedy ucierpią albo perki dodatkowej, albo perki kapitańskie na przeżycie... ( pożary, utrzymanie, sprzęt eksploatacyjny ) Generalnie to co on potrafi to spierdalać, zanim nie spłonie....
 5. wujekr

  Akizuki

  Cześć Czy są gdzieś dane nowych niszczycieli Japońskich z tej linii tieru IX i X ? Wiem że niedawno się na nie natknąłem przypadkiem i nie mogę teraz ich namierzyć.
 6. wujekr

  Arms Race - Rankedy

  Daleki byłem od jakichkolwiek "teorii spiskowych" ale to co działo się przez weekend to jest po prostu nie dopisania. Zaczęło się już w czwartek. Dzień przed wbilem piąta range. WR na poziomie 63%-65%. Potem gra pokazała palucha. Przez weekend spadłem z 5 na 9, notując czasem z 7 porażek pod rząd... Nie spadlem niżej tylko dlatego że udało się być kilka razy pierwszy. W sobotę odnotowalem koło 13 porażek przy 5 zwycięstwach. Dziś około 17 porażek przy 5 zwycięstwach. Oczywiście kilka razy dałem ciała, przyznaje się bez bicia, ale w ani razu w takim przypadku team nie podniósł gry. WR spadł na 46%.... *edytowano*, to już nawet sam się torpedują na początku powinienem wygrać więcej razy. Lubiłem do tejpory rankedy, jako gracz który jest przeciętny, dawały mi frajdę. Ale w tej chwili rankedy, jak cały WoWs wzbudza tylko frustrację i chęć odinstalowania tego badziewia...
 7. wujekr

  Aktualizacja forum 16. czerwca

  Dzięki Tak właśnie robię, ale efekt jest taki jak powyżej... lub pod tym postem.
 8. wujekr

  Aktualizacja forum 16. czerwca

  Cześć Jakoś po aktualizacji nie wyświetlają mi się obrazki ze statami, wgrywa mi tylko linka do nich. Ktoś, coś ?
 9. wujekr

  Zao

  Statsy "pustego" damagu rzeczywiście lepsze ;) Szakal gdzie mi tam się porównywać do super graczy :). Patrze z perspektywy gracza na poziomie WR 52% ( a ZAO 49,5) i mam te same odczucia co Baret666. Nie gram w dywizjonie, 99,9% gier to to losówki, wiec może bardziej ogarniętym zespole daje radę. Widać po twoich statsach i porównując je do moich, że ja po prostu nie umiem nim grać...
 10. wujekr

  Zao

  Po rozegraniu prawie 300 bitew tym krążownikiem, z żalem muszę stwierdzić że jest to jeden z najgorszych na 10 tierze ( o ile nie najgorszym ) Powiedzmy szczerze, na solo nie ma żadnych szans z innym krążkiem X tieru ( no chyba że zaskoczymy kogoś ze spuszczonymi spodniami ). Czas przeładowywania dział jest najdłuższy z krążków X tieru, pozostaje więc walka na średnio długi dystans, a tu z reguły nie mamy aż takiego wpływu na grę. Oczywiście główne zadanie to polowanie na DDeki, ale po ostatnich bufach dla BBeków chwyta cytki z każdej strony, więc też nie za bardzo mamy możliwość się zbliżyć na dobrą odległość. Niby świetne torpedy, ale jeżeli chcesz je skutecznie użyć to w 70-80 % będzie to misja samobójcza. ze względu na fatalny kąty ich wystrzeliwania. Salwa z Minotaura, Des Moinsa czy Hindenburga i cię nie ma... Próbowałem już różnych kombinacji perków kapitańskich i modyfikacji ale żadne tak naprawdę nie są optymalne. Mistrz kamuflażu to fakt, u mnie 10 km, ale co z tego, jak wystrzelisz to świecisz się na tyle długo że może to być przedostatnia salwa... Jakoś na IX Ibukim grało mi się o wiele lepiej, zresztą widać po statsach... Chyba dostał już tyle nerfuf po drodze że stał się po prostu słaby. Zresztą Flamu na jednym z ostatnich filmików dobrze opisał jego wady i porównał do innych krążków.
 11. wujekr

  Anshan - niszczyciel premium VI tieru

  Wygrałem go ostatnio w super kontenerze, jest świetny.
 12. Hej Zastanawiam się nad jego kupnem , ale zniknął ze sklepu, albo się gdzieś schował... Jak można go dostać ?
 13. wujekr

  Shinonome — Japanese premium Tier VI destroyer.

  Mam pytanko Jakie kampanie trzeba wypełnić aby go dostać ?? Pozdrawiam
×