Jump to content

wujekr

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10413
 • Clan

  [GHOST]

About wujekr

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

493 profile views
 1. wujekr

  Republique, tier X

  Dzięki Testuję teraz Repu pod różne opcję, teraz przez chwilę na secondakrę, ale widzę że jednak lepiej jednak na przeżycie trzeba ją robić.
 2. wujekr

  Republique, tier X

  Heja Nie wiecie dlaczego nie da rady zrobić zapalnika bezwładnościowego na republice ??
 3. wujekr

  Armada: Błyskawica

  Naprawdę nie dało rady napisać "Polski niszczyciel z drzewka europejskiego" ?
 4. wujekr

  Tier IX Mogador

  Już w pierwszym zdaniu odpowiedziałeś mi na pytanie ;) 10-12 km rzeczywiście jest trudny do trafienia, tak jak większość DDeków. Mnie tak gra jednak nie pasi,. Gorszy spot i słabsza manewrowość niż 8 powoduję to że nie możemy tak szybko zniknąć z mapy. Co do CV, już kilka razy miałem tak że po nalocie wyparowywała mi 1/3, 1/2 HP na samym początku gry, owszem trudniej go trafić ze względu na szybkość, ale doświadczeni kapitanowie CVek dają radę. Ogólnie widać że końcówka linii francuzów nie dla mnie.
 5. wujekr

  Tier IX Mogador

  Po le fantastycznej VIII dostajemy najgorszy DDek ze wszystkich 9 tierowców i całej linii francuzów... Jest fatalny, jego spot po max grindzie to 7,1. Jesteś widoczny z kosmosu. Na samym początku bitwy jak cie wykryją to dostajesz takiego focusa że schodzisz nawet nie zdążysz zacząć zawracać. Dodatkowo dostaje takie buły od wszystkiego, że nawet harugumo jest pod tym kątem lepszy... Szybkość niewiele pomaga. przeciwko CV praktycznie bezbronny. Jedyna taktyka to kitrać się gdzieś z boku na początku bitwy i dobijać DDeki z daleka. Co z tego że dobre torpedy, słaby zapas 900 metrów między zasięgiem torped a wykryciem wraz z słaba zwrotnością i promieniem skrętu powoduję że ciężko ujść z życiem... Porównanie moich statsów między VII a IX.... Generalnie odradzam, mam nadzieje że 10 będzie lepsza.
 6. wujekr

  16 SEZON - Rankedy

  Jedynka wbita. Garść statystyk: Bitew 219, WR 50,23... Czyli 110 bitew wygranych, 109 przegranych Wyobrazicie sobie ile razy musiałem być pierwszy w przegranych aby dojść do jedynki..... Wiem że jestem z co tu dużo mówić z podrzędnego klanu, ale żeby aż takie jemioły mi losowało. do drugiej rangi doszedłem w około 100 bitew, WR na kicie 65% a później ponad 100 bitew turlałem się między 2 a 3 rangą. Nie wiem czy następnym razem będzie mi się już chciało PS Wiecie po ilu rangach wbitych na 1 dają Flinta ? \ Pozdr
 7. Witam Po ostatniej aktualizacji 0.8.7.0 na jednym z komputerów mam problem z logowaniem. Mianowicie po zładowaniu gry do ekranu logowania: Nie działa żaden przycisk, po najechaniu myszką podświetla ( logowanie facebook, gmail, itp ) się ale nie mogę zaakceptować go klawiszem myszki czy też enterem. Działa jedynie wpisywanie emaila i hasla ale co z tego jak po naciśnięciu klawisza enter ( połącz ) przechodzi do pola Umowa licencyjna i dalej nie mogę w jakikolwiek sposób kliknąć akceptuj enterem czy myszką. Działa jedynie przycisk ESC i możliwość wyjścia z ekranu logowania do pulpitu Odinstalowałem grę i zainstalowałem raz jeszcze, ale niestety dalej nie działa. Jakieś pomysły ?
 8. wujekr

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam dalej ten sam problem ...
 9. wujekr

  16 SEZON - Rankedy

  Powiem tak Takie wajchy w dol skutecznie mi uświadamiają ze nie należy inwestować w ta grę
 10. wujekr

  0.8.4 - Bitwy rankingowe: dwunasty sezon

  Powiem tak Takie wajchy w dol skutecznie zniechęcają do inwestowania w ta grę.
 11. wujekr

  16 SEZON - Rankedy

  Ok Koniec, jedyna wbita ! Dziwny sezon, bitew 326 !, ale około 200 rozegrałem na 5-6 randze ( 15 razy spadłem z 5 na 6 ! ) Grałem DDekami, obstawiałem Kite, Blacka oraz Yutlanda ale tak naprawdę tylko Kita dała radę jako tako... Najbardziej jestem rozczarowany Yutlandem ( niestety ) , uważam teraz że Daring to jeden z najciekawszych DDeków 10 tieru, a Yutland aż tak mocno się nie różnie, a tu tyle porażek.... Nie mogłem się wgrać w tego DDeka na rankedach. Black też nie bardzo, to znaczy jak był ogarnięty team to dawał radę, ale sam damagu nie robiłem. Trafić z torped to był przypadek raczej, i puszczane raczej w ciemno obstawiało się gdzie wrogi DDek płynął i jak ty byś się nim zachował grając nim . Jedyna metoda na wygranie to było złapanie wrogiego DDeka na radar i płyniecie ramię w ramie najlepiej z Kitą, wtedy na radarze wrogi dedek schodził i to była zdecydowanie większa szansa na wygranie. Poza tym jaki focus jest na blacka jak go wykrywali ... Schodziło się nim momentalnie. Niestety totalnie ni pasują mi działa na tym okręcie. Czasami latają te pociski wszędzie tylko nie w cel... Kita okazała się najbardziej uniwersalna, ale trzeb było uważać, aby nie dać sie złapać w przewagę sytuacyjną i najlepiej jak inny z twojego teamu DDek wychwycił cel pierwszy. Szybkie zadymanko, pompowanie damagu, czasami aż do zejścia wrogiej maszyny i spierniczanie. Zastanawiała mnie ilość Musashi, czasami tylko bitwy po trzy z każdej strony. Ciekawy był gorbe kurfurs, jak koleś był rozgarnięty to trzymał się blisko wrogich ddeków i robiło się wtedy miazgę ( sonar długo i daleko działa ). Jean Barty za to potrafiły dać w kość... Czasami aż się nie chciało wierzyć. Aha pozdro dla wszystkich narzekających na moją grę, szczególnie kapiących na BBekach i narzekających że DDeki zrąbały grę. Tak czasami tak bywało, złe wybory, przypadkowe torpedy, lub ktoś z przeciwnej drużyny był po prostu lepszy... Ale jeżeli chcecie mieć wpływ na grę, grajcie na DDekach. Ja wiem że często BBeki w podsumowaniu mają zdecydowanie więcej pkt niż DDeki, ale często nie ma odzwierciedlenia w grze... Tak zlicza maszyna. Więc Panowie ( może też Panie ) w BB maszynach, chcecie mieć większy wpływ na grę, to zapraszam przesiąść się w mniejszy kadłub i powalczyć na froncie. Zobaczycie czy jest łatwo !
 12. wujekr

  16 SEZON - Rankedy

  No tak, pewnie tak, ale nie pamiętam już szczegółów... Sądziłem że umiem grać na DDekach, jednak ten tryb weryfikuje umiejętności... W tej chwili spadam z 5 rangi 14 raz... Pierwszy raz 5 udało się w miarę szybko wbić od 180 bitew mecze się na 5, raz byłem na 4. taki urok. Traktuje to jako cenną naukę i przestałem się już wkurwiać na innych, na siebie , emocje opadły... :) Powodzenia wszystkim życzę ! I nie gniewajcie się za bardzo jak coś spieprzę.
 13. wujekr

  16 SEZON - Rankedy

  Ja chciałem przeprosić kolegów z Łobuza @drzonny i Aresa @Hanurabi, za to że przegraliśmy bitwę, mój błąd. Gram z pracy, bez dźwięku, często z telefonem przy uchu. Nie zawsze jestem na 100% skoncentrowany na grze. Ale nie mam innego wyboru.
 14. wujekr

  Republique, tier X

  Największy bulshit jaki mam na dychach, już Alasce grało się o niebo lepiej.... Nie wiem co ten okręt robi na dychach, jak ma problemy z bismarckiem.... Nie zagrasz nim na odległość bo działa maja tragiczna celność, nawet z modułem na celność jest kupa i takie Yamato czy Montana cie zje. Nie zagrasz na wysmakowanej dodatkowej, bo po pierwsze nie masz szans z czymkolwiek na 10 ( cytadelują cię od frontu ), dwa nie dasz rady zrobić maks zasięgu na dodatkowej, bo musisz mieć moduł na celność i zasięg jest 10,6 maks. Jeśli nie masz modułu na celność to trafienie czegokolwiek tragedia. Nie zrobisz go pod camo, po wtedy ucierpią albo perki dodatkowej, albo perki kapitańskie na przeżycie... ( pożary, utrzymanie, sprzęt eksploatacyjny ) Generalnie to co on potrafi to spierdalać, zanim nie spłonie....
 15. wujekr

  Akizuki

  Cześć Czy są gdzieś dane nowych niszczycieli Japońskich z tej linii tieru IX i X ? Wiem że niedawno się na nie natknąłem przypadkiem i nie mogę teraz ich namierzyć.
×