Capt_Han_Solo

Players
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6665

About Capt_Han_Solo

Recent Profile Visitors

91 profile views
 1. Zmieniłem DX11 na DX9 w grafice i zaczęło banglać po staremu..... ;-) mimo że gram na lapie.
 2. Ale co to ma za znaczenie jeśli do czwartku wszystko banglało jak ta lala a po updatecie się skisiło.... ja sprzetu w czwartek nie zmieniłem.
 3. No dobra zreinstalowałem - odpaliłem i ......doopa. Zmieniłem na DX9 - pierwsza bitwa na Akizuki - jeb i widze ciemność, szybko odpaliłem gre jeszcze raz - zdążyłem (wcześniej nie pozwalało mi nawet wejść z powrotem w akcje) - akurat byłem zaparkowany na wyspie w momencie jak waliły na mnie śliniące się Tirp i chyba Edinbra , włączyłem dym, zwrot, wstecz = dwie salwy torpedowe - wpadły dwie torpy w Tirpa a potem nadleciały nasze samoloty i pozamiatały tych dwóch ślinaków .... ;-). Jeden koleś z wrogiego teamu płacze na całe gardło że mieli dwa DD afk ..... Narazie gra chodzi zobaczymy później.
 4. Ja właśnie reinstaluje. Po tym ostatnim update po prostu jest maskara jakaś. Kilka pierwszych bitew no problemo a potem zawiecha - zauważyłem że mi grafika lądu się sypie i od razu frozen.....czasem gra sama się wywalała a czasem mieliło i mieliło i mieliło itp. Pisałem do supportu ale widać za malutki jestem na jakąkolwiek odpowiedź. No cóż.
 5. dzięki za dobre rady
 6. w 99% chodzi ok ale czasem przychodzi taka magic hour i jest kupa
 7. nope
 8. Myślę a wręcz uważam że najbardziej frustrujące jest to *edit* niestabilne pingi............czasem to g...no skacze jak jakiś pokemon..... i jak tu grać. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 9. To może dla odmiany zaczniemy/-cie opisywać jakieś hiciory? Ja miałem kilka dni temu taka jedną bitwę na 3 capach - poległem szybko - no ale oglądam rozwój wypadków i tak nasza "dzielna" Independancja wjechał w wyspę tuż nad południowym capem i stoi a od wschodu sunie NM dostojnie...... a ten Cv nic , stoi wbity w wyspe. NM z pełną powaga omija wysepki i bomby zrzucane przez samoloty "Independancji" i kiedy już pięknie pokazuje lewą burtę żeby chyba jedna salwą zdjąć CV ryje dziobem w wyspę. I tak stoją CV vs. BB i się okładają.......... normalnie nie mogłem dawno się tak nie uśmiałem ale najlepszy był koniec tego pojedynku bo Indepedencja zjarała NM............. chyba BB driver miał atak serca............
 10. To co się czasem wyrabia ............ jedyny DD wali w dół na C - solo by chwilę później zostać rozszarpanym przez Clevsy ........, różowy Budyń pitoli na chacie itp obdzierając sobie burty o wyspy po to by w momencie kluczowym energicznie pokazać nam i im swoją rufę gnając ile mu fabryka dała ............ nie wiem jak się skończyło ale widziałem go w okolicach B3 pędzącego w róg........ a Fusiarze jak to fusiarze elegancko trzymajom dystans pokazując burty - komedia jakaś.... przeciwnicy pięknie zrobili focus fire i było po grze...... i co zrobisz no nic nie zrobisz. ;-)
 11. A u mnie ............. bez zmian. Po raz kolejny 10 a potem *edit* wajcha w drugą stronę i lecę w dół..... I like it. ;-( wesołe to Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 12. Poczytajcie to co napisaliście............dzizas. Zapomnieliście tylko o miniaturowych o.p. lub innych chariotach... Rozumiem że to jest tylko gra ale sprowadzanie jednego z najlepszych pancerników świata do poziomu ślepego drednota z PWS jest dla mnie przegięciem podczas gdy jakieś serwetkowe okręty mają full wypasy. To wam nie przeszkadza???
 13. WG robi sobie ze mnie żarty...........co podjadę do 10 jakimś wynalazkiem to *edit* i w dół na 12, po czym następuje płodozmian typu z BB na DD i znowu w górę na 10 następuje *edit* i zjazd w dół i tak od tygodnia........ he he no po prostu jaja jakieś Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 14. A ja mam takie jedno pytanko - dlaczego tak wspaniały grande battleship nie ma nic do wykrywania czegokolwiek ?? W realu miał najlepsze radary tamtego okresu potrafiące napindalać w cele z ogromnych odległości - chyba Iowa i NJ tak ganiały japskie niszczarki po Engano a tu w grze lipa. Normalnie granie ślepym mastodontem. Większość moich poległych Iowek zeszła po salwie torpedowej wystrzelonej z byle czego zza wysepki bo nic nie mogłem zobaczyć...... Albo stoi taki ninja w dymi i jest panem sytuacji bo Iowka jak ta ślepa kura nie ma w co walić. Rozumiem że gdyby była russian made to by miała wszystko plus rakiety balistyczne i systemy wykrywania mrówek na drugiej pól-kuli a tak jedna wielka loteria i wqrw.
 15. A widzieliście debila w Bayernie który chce ukatrupić własne Fubuki?? Właśnie takiego mamy.......PICCOLO_75 ....... no po prostu kretyn. I po co taki żyje ???