Jump to content

Capt_Han_Solo

Players
 • Content Сount

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17723

About Capt_Han_Solo

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. Capt_Han_Solo

  Pearl Harbor - zdjęcia, relacja, ciekawostki

  Jesteś tam może razem z Grześkiem i Tadkiem?
 2. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  Mi też czasem przyfarci.
 3. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  No to dziś miałem prawdziwy "dzień konia" : 13 zwycięstw z rzędu no a potem wtopa bez zachowania gwiazdki - byłem 2-gi......;-( Dzięki temu dojechałem do 5. Jutro chyba sobie odpuszczę .....
 4. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  Chyba coś zaskoczyło albo może trochę nauczyłem się grać ??? Po prostu są takie dni ....
 5. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  całkiem logiczne ;-) ale nie poddam się tak szybko ;-)
 6. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  A nie pomyślałeś że w znacznym stopniu moje gówniane wyniki biorą się z tego że w 90% bitew mam jednego lub dwóch "orłów" którzy robią całemu teamowi pod górkę i skoro gramy 7 vs 7 to my na dzień dobry mamy - 2 ..............wyjaśnij mi dlaczego do 10 "Monarchem" było całkiem ok a powyżej jest tylko wqrw??? Zdaję sobie sprawę że nie jestem debeściakiem ale wqrw wzrasta jak widzę debilne zachowanie a nie to że przegrywamy bo po prostu drugi team lepiej gra. Logiczne.
 7. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  To moje ??? ha ha jak widać 'Monarchem" jakoś nie było problemu - ??? Do 10 było tak że jeden dzień szło to następnego kicha ale po 4-5 dniach dojechałem do 10 by utknąć .......na dobre?
 8. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  Niestety ale ten sezon jest mocno frustrujący z powodu stada idiotów którzy potrafią obrzydzić grę. Np. przed chwilą miałem w teamie lorda w "Republice" który zaparkował na dalekiej Północy od wszystkiego a potem już tylko leniwie krążył "snajpiąc" w wyspy. Drugi mądrala w DM stał koło mnie i się bawił w naparzanie w ich "Republikę" gdy ja ją okładałem zamiast np. wykańczać destroyery albo chociaż odpalić radar żeby trzymać ich na dystans to nie........ jeden DD rozpruł moje burty a drugi zaszedł nas od tyłu i posłał na dno........finalnie bitwa w plecy jeden jedyny okręt przeciwnika zatopiony to ta rozstrzelana przeze mnie "Republika"........ W ogóle to mnie rozpieprzają goście którzy kompletnie nic nie robią, nie wiem liczą że team za nich gwiazdkę zarobi??? To powinno być zmienione i takie stworki które tylko ciągną team w dół powinni dostawać bana na tydzień mając czas na przemyślenie swojego zachowania albo po prostu zapomnienia o grze..... Może jakiś przelicznik jak po 100 bitwach sto iw miejscu to ban na tydzień.... żeby sobie potrenował?
 9. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  Obydwa jesteście barany ( i nie obrażam tu ludzi spod tego zacnego znaku zodiaku ;-) Jeden za to ze się wpierdzielił drugiemu pod dziób a drugi że się pchał z NO na dziobnicy. Rozumiem zamęt bitewny ale czemu tego nie naprawiliście? NO powinien dać prawa na burt żeby się wykręcić opierając się na dziobie Tirpa a w tym czasie Tirp stop lub wstecz żeby się NO odkleiło... a tak kręciliście się jak gówno w przeręblu ku zabawie śliniących się czerwonych.. Każdy robi błędy ale trzeba umieć je naprawiać a nie brnąć dalej a potem publicznie się wyzywać......
 10. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  Miałem wczoraj podobnie po kilku całkiem niezłych bitwach ruszyłem nieco do przodu z gwiazdkami i...... płynę Alabamą robię zwrot bo jestem najbardziej wysuniętym BB ok no muszę się odsłonić bo ani żadnej wysepki nie było w pobliżu - właśnie do najbliższej skręcałem, kiedy jeb jeb i ........ wyparowałem co ciekawe nie było detonacji !? Cały team był w szoku. trafiło mnie chyba 10 pocisków - 8 z dwóch Amagi i ten decydujący z Bisa..... czy to normalne? Sądziłem wcześniej że Ala może znieść więcej - byłem w błędzie.
 11. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  To sobie pograliśmy z Tumaniszwili = pozdrawiam !
 12. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  Tia i te herosy które snajpią lub stoją bezowocnie w dymie w momencie gdy reszta teamu pięknie ulega skomasowanemu ostrzałowi...... Po raz kolejny jak team jest słaby to choćbyś się zesr... ot i tak nic nie zrobisz i doopa.
 13. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  dzięki za dobre rady
 14. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  w 99% chodzi ok ale czasem przychodzi taka magic hour i jest kupa
 15. Capt_Han_Solo

  14 SEZON - Rankedy

  nope
×