Jump to content

Capt_Han_Solo

Players
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10927

About Capt_Han_Solo

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Najlepszy statek do podlapania

  Jedna bitwa na "DoY":
 2. Kontenery - Dyskusja

  w nagrodę za serie samych porażek pierwszy kontener dzisiaj tadam:
 3. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  No to dziś miałem prawdziwy "dzień konia" : 13 zwycięstw z rzędu no a potem wtopa bez zachowania gwiazdki - byłem 2-gi......;-( Dzięki temu dojechałem do 5. Jutro chyba sobie odpuszczę .....
 4. Kontenery - Dyskusja

  O tak dobry, dobry, gram już z 1,5 roku i pierwszy raz ze zwykłego kontenera wpadł mi warship ...... na grudniowe kontenery weszły do portu 4 okręty Hood, Mołotow, Ochotnik i Duca D'Agosta no ale one były płatne.... a rok wcześniej tylko Emden.... może Wg chwilowo wajchę przestawiło?
 5. Kontenery - Dyskusja

  No wreszcie jakiś wynalazek wpadł ;-)
 6. Oficjalny koniec BB/BC

  No nie wiem....... ale chyba wiecie o "wyczynach" pancernika "Yamato" zarówno na próbach jak i w bitwie koło Samar? Co do wyszkolenia to chyba załoga "Bismarcka" nie była najgorsza - dowódca okrętu był specem od artylerii i tylko pozostaje zagadką co było główną przyczyną takiego szybkiego rozłupania "Hooda" - wyszkolenie Niemców czy "lucky hit" . Po za tym "Księcia" też nadgryźli. Choć z drugiej strony jak ów nowiutki BB pyknął kilka salw w "Bismarcka" to im jakby skuteczność nieco spadła. Kiedyś widziałem taką fajną analizę tej bitwy i wpływu skuteczności na to jak im szło kiedy oni byli pod ogniem. A wiecie czemu nieszczęsny "Hood" tak słabo się spisał w ostatniej bitwie? Nowy dowódca, nowy admirał + nowy szef artylerii który nigdy wcześniej nie dowodził artylerią na BB czy BC i wynik marny.... W sumie pocisk "Bismarcka" szybko przeniósł ich do legendy. Radar - o tak to zmieniło wiele zwłaszcza jeśli umieli dobrze zinterpretować obraz i rozróżnić które słupy wody to nasze a które kolegi obok... Blacman to co piszesz przypomina mi system RN spod Jutlandii - zasypać wroga pociskami jak najszybciej i chyba to średnio im wyszło. Niemcy jednak uzyskali lepsze wyniki.
 7. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Chyba coś zaskoczyło albo może trochę nauczyłem się grać ??? Po prostu są takie dni ....
 8. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  całkiem logiczne ;-) ale nie poddam się tak szybko ;-)
 9. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  A nie pomyślałeś że w znacznym stopniu moje gówniane wyniki biorą się z tego że w 90% bitew mam jednego lub dwóch "orłów" którzy robią całemu teamowi pod górkę i skoro gramy 7 vs 7 to my na dzień dobry mamy - 2 ..............wyjaśnij mi dlaczego do 10 "Monarchem" było całkiem ok a powyżej jest tylko wqrw??? Zdaję sobie sprawę że nie jestem debeściakiem ale wqrw wzrasta jak widzę debilne zachowanie a nie to że przegrywamy bo po prostu drugi team lepiej gra. Logiczne.
 10. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  To moje ??? ha ha jak widać 'Monarchem" jakoś nie było problemu - ??? Do 10 było tak że jeden dzień szło to następnego kicha ale po 4-5 dniach dojechałem do 10 by utknąć .......na dobre?
 11. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  Niestety ale ten sezon jest mocno frustrujący z powodu stada idiotów którzy potrafią obrzydzić grę. Np. przed chwilą miałem w teamie lorda w "Republice" który zaparkował na dalekiej Północy od wszystkiego a potem już tylko leniwie krążył "snajpiąc" w wyspy. Drugi mądrala w DM stał koło mnie i się bawił w naparzanie w ich "Republikę" gdy ja ją okładałem zamiast np. wykańczać destroyery albo chociaż odpalić radar żeby trzymać ich na dystans to nie........ jeden DD rozpruł moje burty a drugi zaszedł nas od tyłu i posłał na dno........finalnie bitwa w plecy jeden jedyny okręt przeciwnika zatopiony to ta rozstrzelana przeze mnie "Republika"........ W ogóle to mnie rozpieprzają goście którzy kompletnie nic nie robią, nie wiem liczą że team za nich gwiazdkę zarobi??? To powinno być zmienione i takie stworki które tylko ciągną team w dół powinni dostawać bana na tydzień mając czas na przemyślenie swojego zachowania albo po prostu zapomnienia o grze..... Może jakiś przelicznik jak po 100 bitwach sto iw miejscu to ban na tydzień.... żeby sobie potrenował?
 12. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  pyknąłem go salwą ale mnie przykryło chyba 4 a po chwili mecz się skończył..... miał bym dwóch Dzedajów na rozkładzie ;-)))
 13. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Nawet nie wiedziałem że ujea utopiłem ;-)
 14. Nasze osiągnięcia

  Montana dostał strzała zza wysokiej góry typowy blind shot.....
 15. Błędy

  Po dzisiejszej aktualizacji 3-4 razy mnie wywaliło z gry w momencie wgrywania bitwy ot tak sobie............ no sorry ale jak tak ma być co 2-3 aktualizacje że pojawia się jakiś nowy problem to coś tam nie bangla u was. Szczerze co to ma być???
×