Capt_Han_Solo

Players
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5553

About Capt_Han_Solo

 1. To co się czasem wyrabia ............ jedyny DD wali w dół na C - solo by chwilę później zostać rozszarpanym przez Clevsy ........, różowy Budyń pitoli na chacie itp obdzierając sobie burty o wyspy po to by w momencie kluczowym energicznie pokazać nam i im swoją rufę gnając ile mu fabryka dała ............ nie wiem jak się skończyło ale widziałem go w okolicach B3 pędzącego w róg........ a Fusiarze jak to fusiarze elegancko trzymajom dystans pokazując burty - komedia jakaś.... przeciwnicy pięknie zrobili focus fire i było po grze...... i co zrobisz no nic nie zrobisz. ;-)
 2. A u mnie ............. bez zmian. Po raz kolejny 10 a potem *edit* wajcha w drugą stronę i lecę w dół..... I like it. ;-( wesołe to Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 3. Poczytajcie to co napisaliście............dzizas. Zapomnieliście tylko o miniaturowych o.p. lub innych chariotach... Rozumiem że to jest tylko gra ale sprowadzanie jednego z najlepszych pancerników świata do poziomu ślepego drednota z PWS jest dla mnie przegięciem podczas gdy jakieś serwetkowe okręty mają full wypasy. To wam nie przeszkadza???
 4. WG robi sobie ze mnie żarty...........co podjadę do 10 jakimś wynalazkiem to *edit* i w dół na 12, po czym następuje płodozmian typu z BB na DD i znowu w górę na 10 następuje *edit* i zjazd w dół i tak od tygodnia........ he he no po prostu jaja jakieś Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 5. A ja mam takie jedno pytanko - dlaczego tak wspaniały grande battleship nie ma nic do wykrywania czegokolwiek ?? W realu miał najlepsze radary tamtego okresu potrafiące napindalać w cele z ogromnych odległości - chyba Iowa i NJ tak ganiały japskie niszczarki po Engano a tu w grze lipa. Normalnie granie ślepym mastodontem. Większość moich poległych Iowek zeszła po salwie torpedowej wystrzelonej z byle czego zza wysepki bo nic nie mogłem zobaczyć...... Albo stoi taki ninja w dymi i jest panem sytuacji bo Iowka jak ta ślepa kura nie ma w co walić. Rozumiem że gdyby była russian made to by miała wszystko plus rakiety balistyczne i systemy wykrywania mrówek na drugiej pól-kuli a tak jedna wielka loteria i wqrw.
 6. A widzieliście debila w Bayernie który chce ukatrupić własne Fubuki?? Właśnie takiego mamy.......PICCOLO_75 ....... no po prostu kretyn. I po co taki żyje ???
 7. A jednak weszło. Dzienks.
 8. Chyba odkryłem sposób na drugie życie starych modeli. W tydzień wydziergałem taki dywizjon: "Shima" i "Aki" oraz "Shira" i "Fubu" Wszystkie w kamuflażach z WOWs. Miałem je wrzucić do konkursu ale drogi i kochane Wg mi napisało że osiągnąłem limit wrzutek....... no dzięki jesteście zajedwabiści nawet w takim śmiesznym konkursie...
 9. Mam prośbe do szanownego grona Czy mógłby ktoś wstawić screeny "Yugumo", "Kagero" lub "Shima" w malowaniu Team Woda? Prawa/lewa burta. Nie dorobiłem się tych okrętów a grałem w drugiej drużynie i nie mam tych camo. Thx from the mountain ;-)
 10. Czyli jak mówia "pay preview" ...........a nie tu to będzie "pay to win"
 11. Dark - co to za camo ?? ;-)
 12. Wysłałem "Sare" i "Shime". Szczerze to nie rozumiem zapisu że można wysłać tyle zdjęć ile chcesz ale będą uwzględniane tylko ostatnie........ po co więc wysyłać więcej????
 13. Racja zasady są komiczne........ z tym brakiem zasad no po za tym że to musi być Twój model a nie kolegi...... bo jak już pisałem każdy model może wziąść udział. Gdyby mogłyby brać udział tylko modele zrobione w czasie konkursu to jednak taki konkurs musiałby trwać co najmniej miesiąc lub dwa. Też miałem tego Pioruna z MM, ten jest żywiczny z WEM 1/350.
 14. Jasonandr - a zapytam tak - are you sure? Przeczytaj pierwsze zdanie w terms and condition......... tam jest to tak napisane że w zasadzie każdy model może wziąść udział bez podziału na klasy , materiał, z jakiego zestawu został zbudowany oraz "oryginalny" w znaczeniu niepowtarzalny a w nawiasie - model od podstaw. Taki misz masz. A to co napisałeś źle zinterpretowałeś. Tumaniszwili - "Piorun" jest dosyć prosty pochodzi chyba z 2007 roku ale zbudowałem go dopiero teraz dodając co nieco od siebie
 15. No to cześć mojej floty: HMS "Valiant" HMCS "Huron" i HMS "Zulu" HMS "Ark Royal" ORP "Piorun" "Shimakaze" i na koniec USS "Saratoga" to który mam wysłać??