Jump to content

Capt_Han_Solo

Players
 • Content Сount

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16314

About Capt_Han_Solo

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. Capt_Han_Solo

  Na randomach nie da się grać....

  Święta racja, już dawno pisałem że ta gra tylko i wyłacznie premiuje kamperów. Bardzo rzadko się zdarza teamplay.
 2. Capt_Han_Solo

  Wysoki ping

  Dzisiaj i mnie to dopadło raz skacze do 4500 a chwilę później jak wyje...... się w wysepkę to spadło do 35 .....WTF??
 3. Capt_Han_Solo

  12 [SEZON] - Rankedy

  Mi też czasem przyfarci.
 4. Capt_Han_Solo

  DC i powrót po 6-15 próbach

  Kurcze czyli tylko nie ja wyrywam włosy z głowy. Dziś było ok do czasu aż nagle jeb i 4 razy z rzędu mi gra zaczęła wariować....... niewiedzialne okręty ( ikony były, dymy były a okrętów ni chu chu ), skoki, skrzeki zamiast dźwięku, inna pozycja na minimapie - frozen, inna w realu o co kaman... EDIT - no i kicha kolejna bitwa to samo ale najśmieszniejsze jest to że akurat dziś wykupiłem premkę na 3 dni - przypadek????
 5. Capt_Han_Solo

  Mały problem ale problem. Auto guns.

  No i mam mały upierdliwy problem który toczy mnie od jakiegoś czasu otóż raz na kilka bitew zaczynam z jakimś chorym ustawieniem które nakazuje moim działom głównym napier.....ać bez opamiętania w jakimś trybie auto. Po prostu jak działa są naładowane to od razu jeb. Nie moge tego zastopować niczym. O ile na okrętach z uzbrojeniem dodatkowym przełączam na torpedy i mam spokój o tyle na wszystkich gunboatach jest kicha. Mój okręt napie....la bez opamiętania od razu jak się zapali zielone. Na BB jeszcze mogę przełączać pomiędzy rodzajami pocisków i wtedy jest spokój ale co z tego jak tylko się zapali zielone to sruu. Problem jest ograniczony czasem i po kilku minutach ten dziwny mode się wyłącza ale co z tego jak mnie wyświeca dla wszystkich i np. grając Ryskiem zostałem z 1/3 hp i po kilku sekundach było po bitwie z mega wqrwem moim i pewnie moich kolesi z teamu czemu trudno się dziwić. Drugi team musiał mieć ubaw. Dobra kończąc jak to cholerstwo zastopować? Ew. jaka jest przyczyna tego wariactwa? Dzięki z pomoc.
 6. Capt_Han_Solo

  Problem - po zalogowaniu gra się wywala.

  Tak. Ale wywaliłem grafę praktycznie na zero i jakoś poszło i powoli po każdej bitwie zwiększam grafę i narazie hula ale HGW o co tak naprawdę kaman..... Niemniej jednak dzięki za podpowiedź.
 7. Generalnie jak w tytule. Po zalogowaniu kilka sekund później gra najzwyczajniej w świecie się wywala - ??? Na kompie nic nie zmieniałem - w niedziele rano trochę pograłem, zrobiłem przerwę a wieczorem zonk niespodzianka jak wyżej. Grę zreinstalowałem i dalej kupa. Napisałem do supportu ale pewnie dostanę wiadomość że to problem mojego kompa ale jaki? Próbowałem dowiedzieć się przez windowsa ale ten się też po prostu zamyka. O co kaman?
 8. Capt_Han_Solo

  Najlepszy statek do podlapania

  Jedna bitwa na "DoY":
 9. Capt_Han_Solo

  Kontenery - Dyskusja

  w nagrodę za serie samych porażek pierwszy kontener dzisiaj tadam:
 10. Capt_Han_Solo

  12 [SEZON] - Rankedy

  No to dziś miałem prawdziwy "dzień konia" : 13 zwycięstw z rzędu no a potem wtopa bez zachowania gwiazdki - byłem 2-gi......;-( Dzięki temu dojechałem do 5. Jutro chyba sobie odpuszczę .....
 11. Capt_Han_Solo

  Kontenery - Dyskusja

  O tak dobry, dobry, gram już z 1,5 roku i pierwszy raz ze zwykłego kontenera wpadł mi warship ...... na grudniowe kontenery weszły do portu 4 okręty Hood, Mołotow, Ochotnik i Duca D'Agosta no ale one były płatne.... a rok wcześniej tylko Emden.... może Wg chwilowo wajchę przestawiło?
 12. Capt_Han_Solo

  Kontenery - Dyskusja

  No wreszcie jakiś wynalazek wpadł ;-)
 13. Capt_Han_Solo

  Oficjalny koniec BB/BC

  No nie wiem....... ale chyba wiecie o "wyczynach" pancernika "Yamato" zarówno na próbach jak i w bitwie koło Samar? Co do wyszkolenia to chyba załoga "Bismarcka" nie była najgorsza - dowódca okrętu był specem od artylerii i tylko pozostaje zagadką co było główną przyczyną takiego szybkiego rozłupania "Hooda" - wyszkolenie Niemców czy "lucky hit" . Po za tym "Księcia" też nadgryźli. Choć z drugiej strony jak ów nowiutki BB pyknął kilka salw w "Bismarcka" to im jakby skuteczność nieco spadła. Kiedyś widziałem taką fajną analizę tej bitwy i wpływu skuteczności na to jak im szło kiedy oni byli pod ogniem. A wiecie czemu nieszczęsny "Hood" tak słabo się spisał w ostatniej bitwie? Nowy dowódca, nowy admirał + nowy szef artylerii który nigdy wcześniej nie dowodził artylerią na BB czy BC i wynik marny.... W sumie pocisk "Bismarcka" szybko przeniósł ich do legendy. Radar - o tak to zmieniło wiele zwłaszcza jeśli umieli dobrze zinterpretować obraz i rozróżnić które słupy wody to nasze a które kolegi obok... Blacman to co piszesz przypomina mi system RN spod Jutlandii - zasypać wroga pociskami jak najszybciej i chyba to średnio im wyszło. Niemcy jednak uzyskali lepsze wyniki.
 14. Capt_Han_Solo

  12 [SEZON] - Rankedy

  Chyba coś zaskoczyło albo może trochę nauczyłem się grać ??? Po prostu są takie dni ....
 15. Capt_Han_Solo

  12 [SEZON] - Rankedy

  całkiem logiczne ;-) ale nie poddam się tak szybko ;-)
×