Jump to content

Capt_Han_Solo

Players
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10090

About Capt_Han_Solo

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  pyknąłem go salwą ale mnie przykryło chyba 4 a po chwili mecz się skończył..... miał bym dwóch Dzedajów na rozkładzie ;-)))
 2. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Nawet nie wiedziałem że ujea utopiłem ;-)
 3. Nasze osiągnięcia

  Montana dostał strzała zza wysokiej góry typowy blind shot.....
 4. Błędy

  Po dzisiejszej aktualizacji 3-4 razy mnie wywaliło z gry w momencie wgrywania bitwy ot tak sobie............ no sorry ale jak tak ma być co 2-3 aktualizacje że pojawia się jakiś nowy problem to coś tam nie bangla u was. Szczerze co to ma być???
 5. Najlepsze/unikatowe okręty w grze

  Nikt nie lubi "Hooda" ??
 6. Asashio + DWT = niewypał?

  Ja nie mówię/pisze że zmiana takiej nastawy trwała by 5 sec ale może połowę czasu ładowania torpedy? Historycznie - hmmm bo historycznie to taki niszczyciel nie woził ze sobą przyczepkę z torpedami jak te tutaj ;-)))) - ile salw może walnąć deska do końca bitwy?? Nawet taka Shima co ma chyba 2 minuty czas ładowania to powinien teoretycznie puścić ok.10 salw no 8 już tak a ile mógł w realu - jedną bo chyba on akurat nie miał skrzynek z zapasowymi torpedami. Nawet jak miały to i tak tylko na druga salwę wystarczylo a potem działa do góry i jazda. Można by jeszcze pobawić się prędkością typu głębinówki 10% wolniej płyną a powierzchniówki miałyby mniejszą głowicę. Skoro czas wykrycia jest różny to why not? Szczerze Radeckij jak odpaliłem grę pierwszy raz to szukałem takiej własnie opcji.....o ja naiwny.
 7. Asashio + DWT = niewypał?

  Mam taką sugestię może drętwą ale jednak odnośnie tych DWT - a może by wrzucić opcję zmiany nastawy zanurzenia torped tak jak jest opcja zmiany ich rozsiewu ? Nie wiem czy coś takiego istnieje w realu - nie pływałem na torpedowcach - ale coś mi świta z dawnych lat że czytałem jak to ORP "Dzik" atakował jakieś włoskie barki i marudzili że nie mogą ustawić torped na mniejsze zanurzenie żeby je potopić. Wystarczyło by taką opcję dać i hajda kto się pomyli ten leszcz ;-)
 8. Poziom na T10

  Narzekacie tak na BB a sami jesteście kryształowi? Ostatnie 3 bitwy a dokładnie ostatnia na Missouri - podjeżdżam na środkowego capa - zapodaję text na chacie że wyświetlę co tam się w dymi chowa - robię to i co - dwa nasze DD które się tam kręciły zrobiły piękny zwrot w tył i w nogi, naszych CA to nawet nie zdążyłem zauważyć bo już się chowały po drugiej stronie mapy tak spindalały do stada, zdażyłem pyknąć jednego wrogiego Gearinga ale już chińczyk stał dzielnie za skałą i nie miałem go jak sięgnąć, zrobiłem piękny zwrot by przegonić Izumo jadące za skałą by odbić kolejnego naszego capa co mi się udało ale wtedy chinol wyskoczył zza skały i mi wsadził w burtę kilka torped. ( Gdyby te dwa dzielne DD zostały to by się ze.....rał a by nie ruszył a tak pojechał jak po swoje. Ot i cała moja walka - pytam się po co się pchać i pomagać jak inni spindalają? Więc się nie dziwcie bo ta gra po prostu premiuje camperów, leserów i inne lemmingi. Tylko ja jak ten gupek się pcham i dostaję wpindol. A we wczesniejszej bitwie na Desie nasz Yama który stał koło mnie tylko pięknie się obrócił i dał nogę - na pytanie why? odpowiedział bo nie było supportu - a co on całą zjednoczoną flotę cesarską chciał dookoła siebie? No ale on przetrwał a ja nie.
 9. Dlaczego gramy w tę grę?

  A dokąd mnie zaprowadziła "miłość" do statków: Zagadka - co to? gdzie to? Swoją drogą może by założyć temat pt. co robimy w real life?
 10. Dlaczego gramy w tę grę?

  Fajny temat na uzewnętrznienie się. U mnie historia podobna jak u was choć mnie to czytanie książek Z.Flisowskiego - dla mnie genialny pisarz, zaprowadziło trochę dalej. Wracając do tematu pamiętacie może takie gry jak Silent Service II ,Silent Hunter, seria GNB ( Great Naval Battles ) czy wreszcie FS ( Fighting Steel) ? Zwłaszcza ten ostatni miał kilka fajnych myków których mi brak tutaj np. płonący okręt jak się zwalniało to pożar szybciej gasł a przy full ahead pięknie się palił, albo w GNB uszkodzone okręty z zalanymi przedziałami miały piękne przechyły boczne - tu dopiero jak robią wywrotkę to się przechylają lub przy gwałtownych zwrotkach. Teraz kilka zdjęć:
 11. Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Dzienks. Taki mały przerywnik w rankedach ale jak widać nieudany. Pozdrawiam
 12. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Obydwa jesteście barany ( i nie obrażam tu ludzi spod tego zacnego znaku zodiaku ;-) Jeden za to ze się wpierdzielił drugiemu pod dziób a drugi że się pchał z NO na dziobnicy. Rozumiem zamęt bitewny ale czemu tego nie naprawiliście? NO powinien dać prawa na burt żeby się wykręcić opierając się na dziobie Tirpa a w tym czasie Tirp stop lub wstecz żeby się NO odkleiło... a tak kręciliście się jak gówno w przeręblu ku zabawie śliniących się czerwonych.. Każdy robi błędy ale trzeba umieć je naprawiać a nie brnąć dalej a potem publicznie się wyzywać......
 13. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Miałem wczoraj podobnie po kilku całkiem niezłych bitwach ruszyłem nieco do przodu z gwiazdkami i...... płynę Alabamą robię zwrot bo jestem najbardziej wysuniętym BB ok no muszę się odsłonić bo ani żadnej wysepki nie było w pobliżu - właśnie do najbliższej skręcałem, kiedy jeb jeb i ........ wyparowałem co ciekawe nie było detonacji !? Cały team był w szoku. trafiło mnie chyba 10 pocisków - 8 z dwóch Amagi i ten decydujący z Bisa..... czy to normalne? Sądziłem wcześniej że Ala może znieść więcej - byłem w błędzie.
 14. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  To sobie pograliśmy z Tumaniszwili = pozdrawiam !
 15. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Tia i te herosy które snajpią lub stoją bezowocnie w dymie w momencie gdy reszta teamu pięknie ulega skomasowanemu ostrzałowi...... Po raz kolejny jak team jest słaby to choćbyś się zesr... ot i tak nic nie zrobisz i doopa.
×