Jump to content

Dekdpool2

Players
 • Content Сount

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6560

About Dekdpool2

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Děkuji za odpověď. Něco takového jsem si z toho právě domyslel, tak jsem rád že to mám potvrzeno. Honem ho jdu využít... Žil jsem v představě, že nový už nebude.
 2. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Chtel bych se zeptat, ja si ten puvodni slevovy kupon (v arzenalu), konkretne na lode za uhli a ocel, dost setrim. Znamena to, ze kdyz se budou rozdavat nove kupony, ten puvodni mi zustane a budu mit dva ?
 3. Dekdpool2

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Potenciál byl osm killů jeden mi v posledních 1000hp vyžral někdo jiný a druhý to už skončila bitva.
 4. Dekdpool2

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Gratuluji k fakt pěknému skóre. Je jasné že si spolu padnete Tomu vítězství se mi ani nechtělo věřit, dost jste to v poslední minutě otočili. No bylo to natěsno ale podařilo se!
 5. Dekdpool2

  Bonusové kódy zdarma

  Fungují oba, díky.
 6. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Mám to samé. Neboj není to žádný ban. Aspoň doufám.
 7. Dekdpool2

  Aktualizace 0.7.10 - Všeobecná zpětná vazba

  Překvapilo mě množství torpédoborců ve hře. Na T10 neobvyklé.
 8. Dekdpool2

  Musashi

  Komplet celá jedna strana řeší nějakou Kii a vůbec všechno ostatní, jenom ne Musashi. To je pak peklo se tím prokousávat. Chtělo by to tu moderátora.
 9. Dekdpool2

  Atago

  Díky za odpověď! V tak podrobně napsanou jsem ani nedoufal. Pár věcí si ještě v bitvě vyzkouším ale myslím že to udělám podle tebe, i s tím že budu přehazovat body. Někdo se spoléhá ve spotu torpéd na letadlo + skill o jedno na víc, + dohled na torpéda, ty jdeš zase cestou hydra. Ostatní jmenované dává smysl, není co řešit. Udělám tu zásadní věc, že si nechám poradit od těch co ví o čem mluví.
 10. Dekdpool2

  Atago

  Chci se zeptat, má cenu na druhý slot dávat spec. vylepšení - zvýšení času obrané palby ? Myšleno vzhledem k těm základním, jako odolnost kormidla a pohonu. Kapitána budu mít Jamamota a ten má ve skillech zvýšenou 45% ochranu modulů, tak nevím jestli ještě posilovat. To mě přivádí k tomu že řeším situaci situaci kam s posledními body. Možnost A. Prioritní cíl + Preventivní údržba - jeden zbude (nic mě nenapadá) (Chci totiž spotovací letadlo i zlepšené dovednosti kapitána. No priority target je taky docela zásadní....) nebo Možnost B. Adrenalin a jedna z výše ↑ ↑ ↑ zmíněných ale jaká ?
 11. Gratuluji k pěkným odměnám. O akci jsem vůbec nevěděl a tak by mi možná utekla. 25x Dragon flag 15 000 uhlí 25x Hydra flag 50x Valentýn camo 15 000 uhlí 7 dní prémium
 12. Dekdpool2

  Statistika obsahu kontejnerů

  Uznávám že existuje jakási varianta. Tak ale jako CTR + PRT SCREEN normálně nefunguje. Není obvyklé ty obrázky hledat kdesi v adresářích...tudíž je to rozbité Nicméně z dárku mám radost a přeji hodně štěstí i ostatním!
 13. Dekdpool2

  Statistika obsahu kontejnerů

  Hele ten výsměch si nechej a utíkej se blbě pošklebovat jinde. Vím co píšu. Je snad běžným standardem že klávesou zkratkou zkopíruji screen, který si pak někam libovolně vložím. Všude jinde funguje ale tady ne. Je to šlendriánství nic jiného. O tom jsem nevěděl. Doteď jsem je dělal takto: nastavení>rozlišení>otevřít v okně pak fungoval.
 14. Dekdpool2

  Statistika obsahu kontejnerů

  Woow! Tak dnes ze superkontejnerů za dokončené mise 1/2 VI loď De Grasse + desítkový kapitán 2/2 + 50 camo Halowen Moje první loď v kontejneru. Sice jsem ve svých představách vždy viděl alespoň osmičkový tier (nejlépe Atago) ale i toto potěší! Screen Vám bohužel neudělám protože nefunguje a nikdo se za ty roky nezmohl to opravit :-(
 15. Dekdpool2

  Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

  Mohu sjednat, domluvit, zařídit traktor! Vlečka by mohla nést reklamu...
×