Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

Dekdpool2

Players
 • Content Сount

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6958

About Dekdpool2

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

557 profile views
 1. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Super.
 2. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Že dostanu až takový kompletní servis, tak to jsem nečekal, pěkně sepsáno. Dík. Ano, palivo za denní návštěvnost už mám, chybí mi jen ty tři dny, pokud ještě něco neposeru. Mám takový dotaz, ta loď Benham, nabízí jí s postapo kamufláží, mě se ale moc nelíbí, půjde ji sundat a budu mít možnost té "klasické" prémiové?
 3. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Škoda že nemám znovu k dispozici tu akci na Paypal, kdy ti dali dublony navíc, zakoupit si je přes ně, mohl bych výrazně ušetřit. Slevový kód, který se mi jednou objevil v přístavu, ten by mě taky neurazil. Být tam jiná loď rsp. odměna, neženu se tolik, ale konečně DD podle mého vkusu, USN moc nehraji, prém loď od nich se hodí na příští eventy.
 4. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Díky za odpověď, vysvětlil si mi to naprosto skvěle. No jsem zklamán ale tak trochu jsem s tím už počítal, nemám holt takový akční rádius, abych sledoval všechny news a stihl ten maraton podchytit hned na začátku. Budu teď asi zvažovat, zda mi ty prachy za tu loď stojí a má cenu přikoupit si k tomu kontoše, s tím ale wg určitě počítalo, protože podmínky jsou fakt nastaveny dost nešťastně.
 5. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Chci se zeptat, k dnešku, k 9.7.19 mám splněno 20 ze 48 bojových misí (akce divoká vlna), když je budu (hypoteticky) každý den plnit/jezdit, stihnu je dokončit? Všechny ostatní informace, kde a jak získat žetony, to jsem si v pohodě vyčetl, ale tohle si nejsem schopný zjistit. Akce končí 22.7, zbývá mi třináct dnů, mám spadeno na Benham a hraji teda o všechno. Řeči typu, že je léto, a komu by se to chtělo.... jsem indisponován a doma, neřeším.
×