Jump to content

Dekdpool2

Players
 • Content Сount

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5842

About Dekdpool2

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Mám to samé. Neboj není to žádný ban. Aspoň doufám.
 2. Dekdpool2

  Aktualizace 0.7.10 - Všeobecná zpětná vazba

  Překvapilo mě množství torpédoborců ve hře. Na T10 neobvyklé.
 3. Dekdpool2

  Musashi

  Komplet celá jedna strana řeší nějakou Kii a vůbec všechno ostatní, jenom ne Musashi. To je pak peklo se tím prokousávat. Chtělo by to tu moderátora.
 4. Dekdpool2

  Atago

  Díky za odpověď! V tak podrobně napsanou jsem ani nedoufal. Pár věcí si ještě v bitvě vyzkouším ale myslím že to udělám podle tebe, i s tím že budu přehazovat body. Někdo se spoléhá ve spotu torpéd na letadlo + skill o jedno na víc, + dohled na torpéda, ty jdeš zase cestou hydra. Ostatní jmenované dává smysl, není co řešit. Udělám tu zásadní věc, že si nechám poradit od těch co ví o čem mluví.
 5. Dekdpool2

  Atago

  Chci se zeptat, má cenu na druhý slot dávat spec. vylepšení - zvýšení času obrané palby ? Myšleno vzhledem k těm základním, jako odolnost kormidla a pohonu. Kapitána budu mít Jamamota a ten má ve skillech zvýšenou 45% ochranu modulů, tak nevím jestli ještě posilovat. To mě přivádí k tomu že řeším situaci situaci kam s posledními body. Možnost A. Prioritní cíl + Preventivní údržba - jeden zbude (nic mě nenapadá) (Chci totiž spotovací letadlo i zlepšené dovednosti kapitána. No priority target je taky docela zásadní....) nebo Možnost B. Adrenalin a jedna z výše ↑ ↑ ↑ zmíněných ale jaká ?
 6. Gratuluji k pěkným odměnám. O akci jsem vůbec nevěděl a tak by mi možná utekla. 25x Dragon flag 15 000 uhlí 25x Hydra flag 50x Valentýn camo 15 000 uhlí 7 dní prémium
 7. Dekdpool2

  Statistika obsahu kontejnerů

  Uznávám že existuje jakási varianta. Tak ale jako CTR + PRT SCREEN normálně nefunguje. Není obvyklé ty obrázky hledat kdesi v adresářích...tudíž je to rozbité Nicméně z dárku mám radost a přeji hodně štěstí i ostatním!
 8. Dekdpool2

  Statistika obsahu kontejnerů

  Hele ten výsměch si nechej a utíkej se blbě pošklebovat jinde. Vím co píšu. Je snad běžným standardem že klávesou zkratkou zkopíruji screen, který si pak někam libovolně vložím. Všude jinde funguje ale tady ne. Je to šlendriánství nic jiného. O tom jsem nevěděl. Doteď jsem je dělal takto: nastavení>rozlišení>otevřít v okně pak fungoval.
 9. Dekdpool2

  Statistika obsahu kontejnerů

  Woow! Tak dnes ze superkontejnerů za dokončené mise 1/2 VI loď De Grasse + desítkový kapitán 2/2 + 50 camo Halowen Moje první loď v kontejneru. Sice jsem ve svých představách vždy viděl alespoň osmičkový tier (nejlépe Atago) ale i toto potěší! Screen Vám bohužel neudělám protože nefunguje a nikdo se za ty roky nezmohl to opravit :-(
 10. Dekdpool2

  Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

  Mohu sjednat, domluvit, zařídit traktor! Vlečka by mohla nést reklamu...
 11. Dekdpool2

  Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

  To je tak hrozně nespravedlivé! Chci taky tuto tramvaj vyfotit, a dostat dárek, samo že budu kreativní. Jenže se nám tu žádné neprohání, jsem z Moravy Prosím o přistavení do našeho ospalého městečka, nejlépe na mou každodenní cestu do práce. Když může kamion coca-coly objet tu naši zemičku, tak Vy určo také!
 12. Dekdpool2

  Iron Duke

  Jako hraji tuto loď teprve chvíli ale zatím jsem jí teda nepřišel na chuť ani náhodou. Kombinace brutálně pomalého otáčení věží se špatnou obratností, ukázkově demonstrují jak neohrabaná tahle bitevka je. Nemám jí to přehnaně za zlé, s tou obratností si nemají s ostatními moc co vyčítat. WG ale mohlo udělat tyhle low tier RN ship víc zábavnější roz. hratelnější. Než ze sebe něco vyflusne dá si na čas. Někdy se prostě musíte otočit (i když nepatrně), potom čekáte polovinu hry než zamíří Vaše děla. Ty jsou tak špatná, že jsem v přímém střetu na 5km a méně nemohl vůbec zamířit i když jsem byl ve správném směru. Tyto negativa u mě spolehlivě potlačují veškeré klady, které tahle loď mohla mít. To třeba bezkonkurenční heal na pátý tier a slušný DMG na ránu. Vystřelíte si všehovšudy pár slušných střel a bitva končí :( Nevím co by mě na tom mělo bavit.
 13. Dekdpool2

  Kiev

  Asi mám špatnou loď nebo mi to s ní prostě nejde. Mám skill na dostřel, a lepší nabíjení. Vše ve fullu. Můžu říct že mě bezpečně trefují ať jedu jak chci rychle, a na jakoukoliv vzdálenost. Plnou rychlost si stejně neužiji, neb stačí lehká změna kormidla a ta drasticky klesne. O to pak schytám. Se spotem 7,9 nehrozí pouštět se v začátku na cap. Jenže vysvětlete to někdy týmu. To si v chatu, vždy vyslechnu. S tímto kamo jdou torpéda použít jen situačně, jasně o tom to není. Jenže jak teda ? Do bitevek mi to často hází 300 DMG nebo vůbec. Mám co dělat dvakrát po sobě zapálit loď. V přímém střetu, s plným hp, mě ustřílel i PanAsijský torpédoborec. ̶M̶ů̶j̶ ̶p̶r̶ů̶m̶ě̶r̶ ̶j̶e̶ ̶3̶0̶-̶6̶0̶k̶ ̶D̶M̶G̶ ̶z̶a̶ ̶h̶r̶u̶.̶ 100K DMG pravidelně Druhá větev, sovětských torpédoborců, se mi hrála podstatně příjemněji. Přiznávám, herní styl akčního hrdiny zřejmě není pro mě. edit: Přidal jsem skill na zvýšené zapalování, k tomu taky dvě vlajky na oheň, a světe div se, ono to zapaluje. Nekompromisně se taky držím na hranici dostřelu, blíž ni krok. V případě nouze (to když se na mě zoufalá bitevka zaměří a trefuje) hodím kouř. Životnost se mi tímto povážlivě zvýšila. Stává se dost často, že někoho vyloženě naserete. Upálit celý Bismarck, který si chudák ještě ani pořádně nevystřelil, zacuchá s nervy každého námořníka. V tomto případě, je psychologicky velmi důležité, vyhnout se první salvě, a dál už to nepřátelé většinou ani nezkoušejí, Vy tak máte volné pole působnosti. U opravdu zavilých nepřátel (kteří třeba i zahoří pomstou) pomůže jedině zmiňovaný kouř, a nebo jít prostě o dům dál Zní to jednoduše ale hraní ruské linie vyžaduje specifický styl, dost náročný na pozornost. Pořád si držíte odstup, jste v pohybu, lomíte kormidlem a sledujete kde se co děje. Toto začíná právě na VIII Kievě, s jejím velkým spotem. Pro hráče kteří nemají odehrané jiné např. americké torpédoborce to představuje v začátku problém. Ten můj, byl zřejmě ten, že jsem do toho pořád tahal zlozvyky s klasických DDček, začal střílet už okolo 10km, podvědomě se tlačil dopředu, a snažil se hrát na blízko, ale to nemůžete. Ke konci mě loď začala bavit, šikanování druhých jsem si užíval a pravidelně končil okolo 100DMG Za ideálních podmínek, jste schopní upálit dvě bitevní lodě jako nic...
 14. Dekdpool2

  Khabarovsk - Skills and upgrades

  OK thank you. That's what I wanted to hear. Skill seemed appropriate, and I was interested in the reason why so many captains did not use it. I thought that was the reason. More skills are more appropriate. rvfharrier: Thank you for the answer. I believed that I would increase my DMG at all targets. You explained it well.
 15. Dekdpool2

  Khabarovsk - Skills and upgrades

  Can I know the reason? I wonder why this is a bad choice. Actually, that's why I'm writing. If not on Khabarovsk, so what?
×