Jump to content

Dekdpool2

Players
 • Content Сount

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6958

About Dekdpool2

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Super.
 2. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Že dostanu až takový kompletní servis, tak to jsem nečekal, pěkně sepsáno. Dík. Ano, palivo za denní návštěvnost už mám, chybí mi jen ty tři dny, pokud ještě něco neposeru. Mám takový dotaz, ta loď Benham, nabízí jí s postapo kamufláží, mě se ale moc nelíbí, půjde ji sundat a budu mít možnost té "klasické" prémiové?
 3. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Škoda že nemám znovu k dispozici tu akci na Paypal, kdy ti dali dublony navíc, zakoupit si je přes ně, mohl bych výrazně ušetřit. Slevový kód, který se mi jednou objevil v přístavu, ten by mě taky neurazil. Být tam jiná loď rsp. odměna, neženu se tolik, ale konečně DD podle mého vkusu, USN moc nehraji, prém loď od nich se hodí na příští eventy.
 4. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Díky za odpověď, vysvětlil si mi to naprosto skvěle. No jsem zklamán ale tak trochu jsem s tím už počítal, nemám holt takový akční rádius, abych sledoval všechny news a stihl ten maraton podchytit hned na začátku. Budu teď asi zvažovat, zda mi ty prachy za tu loď stojí a má cenu přikoupit si k tomu kontoše, s tím ale wg určitě počítalo, protože podmínky jsou fakt nastaveny dost nešťastně.
 5. Dekdpool2

  Otázky a odpovědi

  Chci se zeptat, k dnešku, k 9.7.19 mám splněno 20 ze 48 bojových misí (akce divoká vlna), když je budu (hypoteticky) každý den plnit/jezdit, stihnu je dokončit? Všechny ostatní informace, kde a jak získat žetony, to jsem si v pohodě vyčetl, ale tohle si nejsem schopný zjistit. Akce končí 22.7, zbývá mi třináct dnů, mám spadeno na Benham a hraji teda o všechno. Řeči typu, že je léto, a komu by se to chtělo.... jsem indisponován a doma, neřeším.
 6. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Děkuji za odpověď. Něco takového jsem si z toho právě domyslel, tak jsem rád že to mám potvrzeno. Honem ho jdu využít... Žil jsem v představě, že nový už nebude.
 7. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Chtel bych se zeptat, ja si ten puvodni slevovy kupon (v arzenalu), konkretne na lode za uhli a ocel, dost setrim. Znamena to, ze kdyz se budou rozdavat nove kupony, ten puvodni mi zustane a budu mit dva ?
 8. Dekdpool2

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Potenciál byl osm killů jeden mi v posledních 1000hp vyžral někdo jiný a druhý to už skončila bitva.
 9. Dekdpool2

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Gratuluji k fakt pěknému skóre. Je jasné že si spolu padnete Tomu vítězství se mi ani nechtělo věřit, dost jste to v poslední minutě otočili. No bylo to natěsno ale podařilo se!
 10. Dekdpool2

  Bonusové kódy zdarma

  Fungují oba, díky.
 11. Dekdpool2

  Otázky pro WG

  Mám to samé. Neboj není to žádný ban. Aspoň doufám.
 12. Překvapilo mě množství torpédoborců ve hře. Na T10 neobvyklé.
 13. Dekdpool2

  Musashi

  Komplet celá jedna strana řeší nějakou Kii a vůbec všechno ostatní, jenom ne Musashi. To je pak peklo se tím prokousávat. Chtělo by to tu moderátora.
 14. Dekdpool2

  Atago

  Díky za odpověď! V tak podrobně napsanou jsem ani nedoufal. Pár věcí si ještě v bitvě vyzkouším ale myslím že to udělám podle tebe, i s tím že budu přehazovat body. Někdo se spoléhá ve spotu torpéd na letadlo + skill o jedno na víc, + dohled na torpéda, ty jdeš zase cestou hydra. Ostatní jmenované dává smysl, není co řešit. Udělám tu zásadní věc, že si nechám poradit od těch co ví o čem mluví.
 15. Dekdpool2

  Atago

  Chci se zeptat, má cenu na druhý slot dávat spec. vylepšení - zvýšení času obrané palby ? Myšleno vzhledem k těm základním, jako odolnost kormidla a pohonu. Kapitána budu mít Jamamota a ten má ve skillech zvýšenou 45% ochranu modulů, tak nevím jestli ještě posilovat. To mě přivádí k tomu že řeším situaci situaci kam s posledními body. Možnost A. Prioritní cíl + Preventivní údržba - jeden zbude (nic mě nenapadá) (Chci totiž spotovací letadlo i zlepšené dovednosti kapitána. No priority target je taky docela zásadní....) nebo Možnost B. Adrenalin a jedna z výše ↑ ↑ ↑ zmíněných ale jaká ?
×