Jump to content

Call_me_Luck

Community Contributor
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3311
 • Clan

  [GWDYS]

About Call_me_Luck

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 05/01/1995
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Cheaty ve hře

 2. Cheaty ve hře

  :D :D :D :D Nic chytřejšího nebude?
 3. Cheaty ve hře

  @chowis Bacha na ní, do zpráv bych ji nepsal, použije to proti tobě, vím o čem mluvím :D :D :D :D A co s ti nelíbí na projektu mateřská školka? Za mě super, třeba zrovna Lucy bude lidi učit psát na forum, aby to tady bylo pestřejší a my jsme se měli nad čím smát :D :D :D Protože špatnej hráč nemůže učit špatnýho hráče, to dává logiku. Ale doporučuji ti neklást odpor, sklopit uši, ocas a raději se s nimi nedohadovat :D Tu panuje Mafie a třeba by ses už ráno nemusel probudit
 4. Aktualizace 0.7.7 - Vylepšení UI

  Je to fakt super módík, dneska jsme díky tomu stříleli lodě v cyclonu na cca 10-15km a trefovali, ne každou salvu ale tak 50% se trefit dalo... Výbornej mód.. Proč to vlastně není zakázaný?
 5. Otázky pro WG

  Myslím, že si dokážu představit situaci, kdyby se MM +/-1 zavedl.. Dopoledne/večer nebude s kým hrát, hra bude upadat, nebo to bude skládat týmy ve stylu 5vs5, protože tam si člověk nastřílí takovýho dmge.. ale hlavně, když to bude +/-1 že? Věřím tomu, že ve WoTku by ten MM šel nějak udělat, těch lidí je tam daleko víc, ale tady tomu nevěřím a ani bych to nechtěl. Jakmile by to začalo skládat takové týmy, hodně lidí by brečelo... Dám ti radu Fledere, našetři si free expy, dej si každou loď do TOPu a pak ti nějakej MM bude někde :)
 6. Otázky pro WG

  Tak já třeba MM +/- 2 nechci prostě, ani kdyby WG řeklo, že o tom bude uvažovat..
 7. Otázky pro WG

  Myslím, že VIII jezdím dost často a jsem naopak i radši, když mám proti sobě tX, víc si člověk nastřílí, víc expů, rychlejší přeexpení. A jak ty píšeš je to hrozná sranda střílet s tX do VIII tak je to právě naopak, pokud jedu s X tak jsem radši, když mám proti sobě X tiery, je to přece jenom víc HP, víc dmg, víc fialka... Jestli ti tady v téhle hře vadí MM +/-2 tak si běž zahrát tanky... tam si myslím, je daleko horší s nějakou VI tierem prostřelovat třeba VIII... tady to prostřelíš aspoň...
 8. Otázky pro WG

  Ano souhlas, těch jednostranných bitev je čím dál víc, ikdyž většinou jsem na té straně co třeba vyhraje, tak si stejně člověk nenastřílí, kolikrát se snažím radši nezabíjet lodě a střílet něco plného a marně doufám, že enemy tým dokáže něco zabít, aby se ta bitva trošku prodloužila a člověk si aspoň něco urval. k MM+-1 za mě blbost, v lodích to není tak tragické a v pohodě se dá s VIII zahrát mezi X, horší je to s radarama. Skill MM nikdy nebude fungovat, není tu tolik hráčů a nebudu na bitvu čekat 10 minut.. to asi nikdo by nechtěl čekat na bitvu 10 minut.
 9. Radary

  Radary jsou dobré, ale je jich až moc, bohužel... DD v dnešní době se hraje hodně špatně, ale zase ruku na srdce, kdyby nebylo radarů, byl by všude jenom smoke a ostatní lodě by nic neviděli. Spíš mě napadl nějaký spotřební doplněk ve stylu: -10% dosahu radaru, nebo tak něco.. nebo i kamufláž která by snížila účinost, nebo dosah radaru.
 10. Otázky a odpovědi

  S tím snad nemůže nikdo hrát ,vždyť to úplně ztrácí pointu toho hrát hru..
 11. Otázky a odpovědi

  Boha chovejte se aspoň slušně,nebuďte toxic,... nejde tu o ničí poměřování přirození, ale snaha o to udělat něco s módama, který jsou až moc přes čáru..
 12. Otázky a odpovědi

  Jo některé módy jsou až moc přes čáru, nemám nic proti tomu, když si člověk chce ze hry udělat úplně jinou hru, od změny zaměřovače, nebo tabulky s jmény hráčů atd.. Jsem PRO, aby v aslainu byl třeba dál mód na replaye, nebo sunshine glases to i doporučuji, ikdyž sám jedu bez módů. Ale módy tu zmiňované jsou hodně moc přes čáru ať už Navigátor nebo START/STOP system :D A zakázat by to asi chtělo.
 13. Otázky pro WG

  Nejlepší, když se nebudeš na dotyčného dívat, máš na výběr ze 6 CC :)
 14. Soutěž

 15. VÍKENDOVÁ TIPOVAČKA

  Čas se nám krátí za hodinku a půl se uvidíme :)
×