Jump to content

Call_me_Babisch

Players
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2538
 • Clan

  [GWDYS]

About Call_me_Babisch

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 05/01/1995
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Yamato

  Hmm, tady to teda vypadá zajímavě, vemte si piškotky a nesnažte se hrát si na mě
 2. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Hele slyšel jsem to z vícero stran... Žádná vlezdoprdel nejsem, napsala, že jsi vůl a pod to se podepíšu, protože je to pravda. Bujná představa ti tlačí na mozek, tak se uklidni. Abych zhodnotil svůj výrok, že jsi vůl -> Když jsi byl tu chvíli u nás v klanu a na TS jsi mi říkal, jestli můžeš mluvit cigánsky, že na to byly všichni zvyklí ve vašem klanu. Tak jsem si říkal, že tohle asi nebude normální a normální rozhodně nejsi, můžeš být hráč dobrej jak chceš, ale kde chybí rozum ani super unicum nepomůže. Tím bych to ukončil, přeber si to jak chceš, ale už na mě nereaguj a já nebudu muset reagovat na tebe. Budeme oba spokojení. Hezký den
 3. DE-FS Nábor na CV hráča.

 4. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Možná bude lepší, když se raději nebudeš vyjadřovat.. nejenom, že děláš ostudu cz/sk komunitě viz. Ty narážky na Dášu apod. Ale ještě jsi tupý, že nedokážeš napsat jednu kloudnou větu bez chyb.
 5. DE-FS Nábor na CV hráča.

  Tak ač se mi tomu nechce věřit, s tímhle se můžu ztotožnit a taky jednou souhlasit s Lucy.. Bomber je vůl..
 6. GWDYS - Nábor

  Hele, ale ten Hentain mě upřímně nějak nezajímá, nebaví a hlavně to sem nepatří :) Danke
 7. GWDYS - Nábor

  Ale evidentně i tebe zaujalo :D :D :D A o to jde ne? :D
 8. [CRYO] Cryogenic hledá hráče

  Ten build pro cw je blbost, ale každého věc.. kdyz to někomu pomůže
 9. GWDYS - Nábor

  NÁBOR OTEVŘEN!
 10. Soutěž - Den Vítězství

  POZOR! Soutěž Den Vítězství. KDY: 8.5. 17:00 KDE: U Bejbiše na streamu ( https://www.twitch.tv/call_me_babisch ) Informace o soutěži: Soutěžit může naprosto kdokoliv, a co musíte udělat? Budeme hrát tiery VII, VIII, IX, X a vaším úkolem bude mě jednoduše potopit. Můžete ,,streamsnipovat" na tom přeci není nic těžkého ne? Tak to trošku zhoršíme... vy nebudete vědět jaký tier se zrovna pojede, protože ho budu měnit na poslední chvíli :) PS: TeamKill je neplatný. Pokud mě potkáte v bitvě a chcete se zúčastnit soutěže, musíte v herním chatu napsat: ,,Jdu utopit Bejbiše" A o co že se to bude hrát? Kdo mě jako první potopí si bude moct vybrat 1x VIII premiovou loď vlastního výběru, která je v premium obchodě. Soutěž má jednu podmínku: Na streamu musí být minimálně 50 lidí, takže pozvěte kamarády, babičky, dědečky a v 17hod se uvidíme :)
 11. Ranked battle - 9 season

  Mám odpolední :D Myslím, že do rána to nedám :D :D
 12. Ranked battle - 9 season

  Včera jsem měl velmi úspěšný den, během dne jsem dokázal ze 7ky spadnout na 10.. ale po půlnoci se to zlomilo a dal jsem si 12 výher v řadě(vypadá to na EU rekord, podle discordu :D ), vůbec nechápu jak se to povedlo, ale vrátil jsem se zpátky, kde jsem byl a ještě o kus dopředu, myslím, že budu hrát rankedy jen po půlnoci :D :D
 13. Ranked battle - 9 season

  S tím kebabem jsem měl včera taky čest :D :D Nechápu jak se tohle může probojovat do ranku 10 :D
 14. Jako jak tu zaznělo, třeba malé procento hráčů to vyjezdí, ale to je i ve wotku, když je KAMPAŇ.. říká se tomu KAMPAŇ a ne Klanové Války.. Tak by to třeba WG nemuselo nazývat klanovkama, protože je to akorát výsměch.. každopádně respektuju, každý názor, kvůli tomu je to tady, aby se diskutovalo.. Já už k tomu napsal co jsem mohl. Sigmundus jinak nepletl bych Frontline Mód s Klanovkama, to spolu vůbec nesouvisí, třeba jako nějaký mód by to špatný nebylo, ale nedovedu si představit klanovky v tomhle stylu co si popsal.
 15. Porpoise tak ty stejně nervově zvládneš tak 5her denně na randomu o CW nemluvím :D :D :D Jako já upřímně doufám, že nějaká změna přijde, protože jakmile to bude stejný, tak si tedka vyjezdíme Stalina a motivace je pryč, další klanovky už nemusíme ani jezdit... WG by to mohlo změnit a udělat, ale dalo by jim to práci, práce = čas, čas = peníze, peníze = jo počkat, těch mají vlastně dost, když je každej týden nová premiovka ne? Možná místo plýtvání času na pár lodí o které už stejně nebude takový zájem, by to chtělo udělat něco na čem si třeba nenamastíte kapsu, ale udržíte si nějakou tu hráčskou základnu..
×