Jump to content

Porezowy

Players
 • Content count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3244
 • Clan

  [TF16]

About Porezowy

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  Problemem naszych reprezentacji odkąd sięgam pamięcią jest brak rozgrywającego. Nie mamy klasycznej 10tki. Gościa, który będzie miał kiwkę, celne podanie, przegląd pola, zimną głowę itd. Szczerze liczyłem, że ten cały Zielu będzie takim brakującym ogniwem. Mam nieodparte wrażenie, że poziom jego zaangażowania i determinacji w meczach reprezentacji jest bliski zeru. W pełnie zgadzam się z uwagami, które napisał @PancernyAgrest. Gdzie są ci ludzie odpowiedzialni za rozpracowywanie przeciwników? Co za debil stwierdził, że granie w 90% przypadków wysokich podań do przodu przy dwóch dwumetrowych środkowych obrońcach to dobry pomysł? Czemu nie grał Góralski obok Krychowiaka, a Zieliński nie grał za Lewandowskim?
 2. Skargi / Karma - Ogólna dyskusja

  Mnie przestało wywalać z gry odkąd odinstalowałem Aslaina. Zero problemów od tamtej pory. A zdarzało się dość często.
 3. USS Kidd DD-661

  takiego cudaka bym budował: http://shipcomrade.com/captcalc/0100000000000011010010000000001119 na Gearingu mam zamiast adrenaliny przyśpieszenie torped, ale do Kidda to raczej średnio pasuje.
 4. Friedrich Der Große (Tier IX)

  Bardzo ciekawe rzeczy tam są napisane... Muszę głębiej poszperać i znaleźć ulepszone kadłuby do moich X-tek
 5. Pytający zadał pytanie 11 marca. Prawie 3 miesiące temu.
 6. a drogą inną niż droga kupna też można "wygrać" te misje na okręty premium? nie było pytania.
 7. YOUTUBE Nowe Ulepszenia dla okrętów tier X

  Szczerze wątpię. Raczej będą do kupienia jako zwykłe ulepszenia, tylko droższe (obstawiam 5mln kredek). Na kampanie i wypadanie z kontenerów raczej bym nie stawiał.
 8. Nie potrzebujemy przypadkiem tematu "Oficjalny koniec 8tieru"?
 9. . Brakuje ikony marynarza stawiającego flaszkę na stół!
 10. @WG_Lumberjack - od kilku dni będąc na stronie www lub forum non stop wyskakują mi jakieś debilne reklamy typu: https://worldofwarships.eu/join/2327_PL1?utm_campaign=26224_&sid=SIDt8z2o5xxnsu42Fg_sBK6_SSoEzQ6fKPzi_C-vIhORUFX-xIW9WT3OFIH6QszC6Jw-IPyaOOnQWR3RXROaqWQClnfhGnSjqn6iPCYIfj3XJvcWMo0Mc-uXULC48DGdL1ARKWPyTiYX2n_sA3baFEq7kdmAxkXnMBf-Ik1R_L1kpt39rjy4ZJj68DJbPP6kBQBSVuiRPsCpNfmfoFcK0w_ai2VExmR0ZuYC-hG0zMc3T0xrh872Mb8zd0&utm_medium=4762&utm_source=wotcpu&lpsn=WOWS+videoback+new+standards Nie da się normalnie przeczytać artykułu na stronie czy przejrzeć wątku na forum, bo co kliknięcie przerzuca mnie na taką stronę. Czym zawiniłem? Adblocka mam włączonego, ale z tym sobie daliście radę...
 11. Jaka premka jest aktualnie dobra

  Najlepszymi (moim zdaniem) tierami obecnie dla niszczycieli są tiery 6-7. Można zaobserwować skok jakościowy względem tieru 5 (np. działa Farraguta czy torpedy Japońców). Na siódemkach jest znowu wartość dodanaj, ale z gorszym MM. Najlepsze byłyby 8mki z racji modułu na niewidkę, żeby nie te fatalne losowania. Ja już przestałem na to patrzeć. Zdecydowanie liczę na wsparcie dywizjonu na capie. Deski myślące jedynie o nabijaniu dmg bolą najmocniej jak grasz inną klasą, bo nie ma capów, spota w ich obrębie i zazwyczaj gra utopiona.
 12. Jaka premka jest aktualnie dobra

  Każdym DDkiem musisz grać blisko przeciwnika, blisko capów. Niezależnie od tego, czy będzie to LY, Shima czy Gearing. Najgorsze co może być to sytuacja gdzie jest cap do przejęcia a sojusznicza decha (nie wiem czemu ale zazwyczaj IJN) ściga 2 pancerniki na A1... A to, że jest masa radarów - cóż, trzeba się nauczyć z tym grać i tyle. Mnie też to doprowadza do szewskiej pasji. Nie 10 tylko 9,2 tak dla formalności. Moim skromnym zdaniem krótkie absolutnie nie wchodzą w grę. Po pierwsze mamy za mało różnicy między niewidką a zasięgiem (0,9km jak dobrze pamiętam). Po drugie wielkość map również im nie sprzyja. LY to decha do przejmowania capów. Nie nastawiaj się na nabijanie dmg. Twoja rola to zajęcie i utrzymanie capa. Jak już wybijesz inne deski to wtedy sobie możesz paziować torpedami. Jak widać raptem po 37 bitwach torpedami też można coś zrobić. Główna bateria 18 44.12 % 3 Bateria dodatkowa 0 - 0 Torpedy 13 7.49 % 2
 13. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Co się dzieje ze stabilnością tej gry? Po blisko pół rocznej przerwie stwierdzam, że jest tragedia. Nie da się rozegrać 2h ciągiem bo wywala z serwera // w poprzednim paczu po 2h miałem 5fpsów). Teraz wywala mnie z serwera pomimo, że to nie internet - TS chodzi, muzyka gra a WoWsa wywala... Dodam, że podczas próby ponownego logowania wyświetla mi komunikat, że nie udało się nawiązać połączenia z serwerem. // w poprzednim paczu na tym etapie ciągle sprawdzał dostępność aktualizacji.., Pomaga dopiero reset i wszelkie problemy znikają znowu na 2h... To jakieś wasze opatentowane skrypty mające na celu ograniczenie uzależnienia od komputera czy jak?
 14. No dobra, a ja mam pytanie do mądrzejszych - jak się ma HMS Cossack do naszej Błyskawicy pod względem historycznym? Tier ma być ten sam, a z tego co widzę to Błyska wygląda przy nim bladziutko... 8 luf vs. 7 (kąty pewnie te same 30+45 dla wież na rufie) rof 5 sek vs. 6,5 (!) bazowe 6,5 km camo vs. 7,5... Torped mniej, ale mocniejsze i dłuższe (10km vs. 8km)
 15. niszczarki US

  Ja bym poszedł mimo wszystko w BFT. Chociaż widzę, że masz PT zamiast PM, więc w sumie AR+PM za pozostałe 3pkt. Coś takiego: http://shipcomrade.com/captcalc/1100000000100011010000000000001119
×